Jump to content

All about Honda


songless_bird
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μην ξενερωσετε λογω αναμονης αλλα σημερα συμπληρωνω 1 χρονο συνηπαρξης

με το 5d civic μου...!

 

22.157 χαρουμενα και απροβληματιστα χιλιομετρα.......

 

αντε και να τα εκατοστησω....(σε χιλιαδες χλμ!!!)

 

http://img442.imageshack.us/img442/6019/honda109nn2.th.jpg

 

Να τα εκατοστήσεις, να τα εκατοστήσεις!!! :D:D:D Αν είναι το δικό σου Σιβικ στη φωτογραφία, επέλεξες τον αγαπημένο μου συνδιασμό χρωμάτων εσωτερικού και εξωτερικού :drool::up:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

7-9 μηνες αναμονη για ενα αμαξι

 

1.οχι πρωτοκλασατης μαρκας(ξερετε πως το λεω...)

2.οχι μεγαλης χρηματικης αξιας

3.χωρις διαφημιση(ειδικα το 5θ)

4.χωρις να μπαινουν καποια εξτρα ωστε να επιβαρυνει τον χρονο παραδοσης...

 

αρε χοντα το εκανες παλι το θαυμα σου και τρελανες κοσμο...!!!

 

οποιο executive car να εκανα παραγγελια,πιο γρηγορα θα τα ειχα στα χερια μου.....

Link to comment
Share on other sites

7-9 μηνες αναμονη για ενα αμαξι

 

1.οχι πρωτοκλασατης μαρκας(ξερετε πως το λεω...)

2.οχι μεγαλης χρηματικης αξιας

3.χωρις διαφημιση(ειδικα το 5θ)

4.χωρις να μπαινουν καποια εξτρα ωστε να επιβαρυνει τον χρονο παραδοσης...

 

αρε χοντα το εκανες παλι το θαυμα σου και τρελανες κοσμο...!!!

 

οποιο executive car να εκανα παραγγελια,πιο γρηγορα θα τα ειχα στα χερια μου.....

 

Ενα χειροποιητο morgan να επαιρνες πιο γρηγορα θα στο παρεδιδαν!

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια ακούω και μου φαίνεται άδικα το περιμένω το 3θυρο... Λίγο καλύτερο εμφανισιακά να ήταν το Golf [και το εσωτερικό και το εξωτερικό του αυτοκινήτου] και θα το έπαιρνα χωρίς 2η σκέψη... Αλήθεια έχετε δει κανα άλλο αυτοκίνητο με εσωτερικό παρόμοιο με του Civic? Είμαι λίγο γκατζετάκιας και μου αρέσουν οι πολλές ρυθμίσεις, δυνατότητες, οθόνες κτλ.
Link to comment
Share on other sites

 

που να το δείτε σε μαύρο και κρεμ όπως το έχω εγώ...για μένα το κρεμ εσωτερικό είναι πολύ καλύτερο και φωτεινό ενώ παράλληλα δίνει και μια αύρα πολυτέλειας. Δεν θα το αγόραζα με το σκούρο εσωτερικό παρά μόνο αν έπαιρνα το type-s.

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια ακούω και μου φαίνεται άδικα το περιμένω το 3θυρο... Λίγο καλύτερο εμφανισιακά να ήταν το Golf [και το εσωτερικό και το εξωτερικό του αυτοκινήτου] και θα το έπαιρνα χωρίς 2η σκέψη... Αλήθεια έχετε δει κανα άλλο αυτοκίνητο με εσωτερικό παρόμοιο με του Civic? Είμαι λίγο γκατζετάκιας και μου αρέσουν οι πολλές ρυθμίσεις, δυνατότητες, οθόνες κτλ.

εμένα το γκολφ μου φαίνεται χειρότερο στα πλαστικά του στο εσωτερικό...η "λωρίδα" που έχει στο ντουλαπάκι του συνοδηγού είναι μέτριας ποιότητας και "πάιζει" ενώ και οι διακόπτες του κλιματισμού έχουν μέτρια αφή σε σχέση με το σιβικ. Ακόμα και η πόρτα καλύτερα κλείνει στο χόντα. Εκείνο όμως που δείχνει φθηνό είναι τα κορδονάκια που σηκώνουν την εταζέρα στο γκολφ...προσωπικά δεν θα το έπαιρνα ως ποιοτικότερο του σιβικ αφου δεν είναι. Προσωπική γνώμη πάντα και μιλώ για τις εκδόσεις gt-gti που είδα στην εκδήλωση των 4τροχών από κοντά στα Μέγαρα.

Link to comment
Share on other sites

παντος τα καραβια με τα civic ηρθαν χτες ενα και προχτες το αλλο.ενας φιλος μου θα το παραλαβη μαυρο exlusive την αλλη βδομαδα.εγω εχω το 1.8 σπορτ απο 1 δεκεμβριου.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ενας αλλος που το περιμενει απο λαρισα ειμαι και μου ειπαν ιουλιο με αυγουστο θα ερθει.Τωρα το πειρα μαυρο με μπεζ καθισμτα και δεν ξερω αμα εκανα καλα αλλα μου αρεσε παρα πολυ η ηλιοροφη και το πηρα ετσι αμα εκανα καλα δεν ξερω.Γνωριζει κανενας τι ειναι μπορεις να βαλεις παραπανω και τι ειναι τα γραμματα με νικελο?
Link to comment
Share on other sites

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΕΡΙΠΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ...; ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Η ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ...ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

 

προσωπικα ειμαι σε αυτους που ακυρωσαν την παραγγελια στους 4 μηνες. Απολαμβανω την παρεα ενος αλλου πανεμορφου αυτοκινητου σχεδον της ιδιας τιμης( Opel Astra Gtc 1.8 sport) και ειμαι απιστευτα ευχαριστημενος!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οταν θες κατι κανεις υπομονει φιλε μου >:) το 98 που ειχα παραγγειλη το γκολφ4 περιμενα 8 μηνες!!!στο σιβικ περιμενα 7 παλη καλα ειναι:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Παντως θα ηθελα να μου πειτε αμα ξερετε κατι για την ηλιοροφη και αμα υπαρχει

κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

παντος τα καραβια με τα civic ηρθαν χτες ενα και προχτες το αλλο.ενας φιλος μου θα το παραλαβη μαυρο exlusive την αλλη βδομαδα.εγω εχω το 1.8 σπορτ απο 1 δεκεμβριου.

 

αυτό φίλε μου πως το έμαθες, από το σαρακάκη? γιατί έλεγα να τη στήσω έξω από το σιδηροδρομικό της θεσ/νίκης. Πράγματι μου είπαν και μένα ότι έρχεται το αυτοκίνητο το πρώτο 10ημερο του Μαίου (απο 4/9/06!). Πλέον όμως έμαθα να μην ενθουσιάζομαι πολύ. Άντε να δούμε λοιπόν, πότε θα δέσει στο λιμάνι το καράβι!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο Σαρακακη και μου είπε για το type-s ότι θα παρουσιαστεί επίσημα στο σαλόνι της Αθήνας στις 12 Μαίου και ότι μέχρι τότε θα έχουν ανακοινωθεί οι τιμές και η διαθεσιμότητα. Παρεπιμπτόντως μου ανέφερε ότι για το 5θυρο οι αναμονή είναι 8 μήνες.
Link to comment
Share on other sites

αυτό φίλε μου πως το έμαθες, από το σαρακάκη? γιατί έλεγα να τη στήσω έξω από το σιδηροδρομικό της θεσ/νίκης. Πράγματι μου είπαν και μένα ότι έρχεται το αυτοκίνητο το πρώτο 10ημερο του Μαίου (απο 4/9/06!). Πλέον όμως έμαθα να μην ενθουσιάζομαι πολύ. Άντε να δούμε λοιπόν, πότε θα δέσει στο λιμάνι το καράβι!

φιλε μου χτες το παρελαβε το φιλαρακι που σου ελεγα απο ξανθη.και σημερα νομιζω ερχετε αλλο ενα 14αρι.:) τα καραβια ηρθαν οσοι παραγκειλανε 6-7-8 μηνα σιγουρα θα το παρουνε το πολυ σε 10 μερες.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο Σαρακακη και μου είπε για το type-s ότι θα παρουσιαστεί επίσημα στο σαλόνι της Αθήνας στις 12 Μαίου και ότι μέχρι τότε θα έχουν ανακοινωθεί οι τιμές και η διαθεσιμότητα. Παρεπιμπτόντως μου ανέφερε ότι για το 5θυρο οι αναμονή είναι 8 μήνες.

 

 

Μήπως ξέρει κανείς αν παραγγείλεις αυτοκίνητο στην έκθεση αυτοκινήτου αν κάνουν καμία έκπτωση παραπάνω? Επίσης υπάρχουν διαφορές στην τιμή στις διάφορες αντιπροσωπίες?

Link to comment
Share on other sites

H βλακωδης καθυστερηση των σιβικ εχει γινει καραμελα οτι το καλο και ποιοτικο πραγμα πρεπει να αργει.:wacko: :wacko:
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

H βλακωδης καθυστερηση των σιβικ εχει γινει καραμελα οτι το καλο και ποιοτικο πραγμα πρεπει να αργει.:wacko: :wacko:

 

Οχι βεβαια, δεν ειναι και κανενα χειροποιητο υπεραυτοκινητο, απλα η ζητηση ειναι τεραστια και κατασκευαζεται σε ενα μικρο πλεον εργοστασιο. Υπαρχουν φημες οτι το εργοστασιο στην κινα θα βγαζει και 5θυρα civic.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία χαιρετώ

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αυτούς που έχουν το Honda Civic αν έχουν κάνει service, και αν έχουν να μου προτείνουν ένα καλό συνεργείο για να αρχίσω και εγώ να του κάνω.

:what: Μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις να σου κάνουν
Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο για τις τιμές του typeS? Το ξέρω ότι θα ανακοινωθεί επίσημα στις 12 του μηνός όπως έχω αναφέρει, αλλά δεν μπορώ να περιμένω!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μου απάντησε κανείς στην προηγούμενη ερώτηση μου να ξαναρωτήσω μπας και ξέρει κάποιος. Χρειάζεται ψαξιμο σε διάφορες αντπροσωπίες για την αγορά? Υπάρχουν διαφορές? [πχ κάποια να κάνει κάποια έκπτωση]. Στην έκθεση αυτοκινήτου της Αθήνας έχει πάει κανείς? Γίνεται χαμός? Θέλω να πάω το Σαββάτο το πρωί την πρώτη μέρα δηλαδή που ανοίγει κι ένας φίλος μου είπε ότι ίσως να μην μπορέσω καν να μπω!!!

Και τέλος υπάρχει η περίπτωση στην έκθεση να το παραγγείλεις? Κάνουν καμία προσφορά?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...