Jump to content

All about Honda


songless_bird
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!! Η μεγάλη μου αγάπη είναι τα αμάξια αλλά με το Honda Civic με έχει χτυπήσει τρελός έρωτας!!

Νikosjc όσο για το χρώμμα νομίζω πως άν δέν το προσέχεις όλα μπορεί να πάθουν ζημιά ή να ξεθωριάσουν!! Νομίζω πως με τη σωστή χρήση το χρώμμα θα παραμείνει σάν καινούριο για πολλά χρόνια!

Όσο για τις ζάντες πραγματικά αυτές που φοράει το 1400άρι με τις πέντε ακτίνες μου αρέσει περισσότερο από το 1800άρι!! Καλά, γούστα είναι αυτά!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2) οι τριγμοί είναι το πιο συνηθισμένο πρόβλημα στο σιβικ, και αρκετοί από αυτούς λύνονται στην αντιπροσωπεία. δεν είναι αποκλειστικό γνώρισμα του σιβικ, το έχουν πολλά καινούρια αμάξια, λόγω μείωσης κόστους παραγωγής και συναρμολόγησης..

!

 

Χμ,κακο αυτο

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

nekrosouvlaki καλοριζικο και απο εμενα

βλεπω βαλανε και διπλες εξατμισεις τωρα στο 1400αρι..αντε δεν θα σε ξεχωριζουνε καθολου απο τα 1800..

oxi θα σου πω το αλλο...ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΠΟΣ ερχομαι απο εκει σε λιγο....

 

*SugarTown*

Link to comment
Share on other sites

nekrosouvlaki καλοριζικο και απο εμενα

βλεπω βαλανε και διπλες εξατμισεις τωρα στο 1400αρι..αντε δεν θα σε ξεχωριζουνε καθολου απο τα 1800..

 

 

 

 

δεν ειναι εξατμισεις ειναι καπακια σφραγισμενα και αυτα αλλα ειναι σαν του 1.8 look σιγουρα καμια σχεσει με τα παλια μαυρα καπακια του 1.4 με τα 83 ps.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι εξατμισεις ειναι καπακια σφραγισμενα και αυτα αλλα ειναι σαν του 1.8 look σιγουρα καμια σχεσει με τα παλια μαυρα καπακια του 1.4 με τα 83 ps.

 

Φιλε lazman κι όμως είναι εξατμίσεις δέν είναι ούτε καπάκια ο΄τε τίποτα!! Άν δείς ένα τετοιο στο δρόμο σκύψε και δές, όπως είδα κι εγω!!

Βασικά θα τις βγάλω φωτο σημερα και θα τις ποσταρω!!

Link to comment
Share on other sites

ax βρε Nekrosouvlaki κανε μου μια χαρη και βγαλε το αυτοκολλητο του σαρακακη απο πισω....Να δεις που θα σου αρεσει πιο πολυ..

oxi θα σου πω το αλλο...ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΠΟΣ ερχομαι απο εκει σε λιγο....

 

*SugarTown*

Link to comment
Share on other sites

σημερα εκανα το σερβις των 60.000χλμ και πληρωσα 437,52ε

 

ροδελα

φιλτρο λαδιου

φιλτρο a/c

φιλτρο αερος

λαδια

καρτα καυσαεριων

εργασια

 

συνολο 184,70ε μαζι με το φπα

 

επισης αλλαξα και τα τακακια ολα και το συνολο μαζι με την εργασια ηταν 252,82ε μαζι με το φπα

 

καναμε και τα λαστιχακια μας μπρος-πισω,ζυγοσταθμιση και φυγαμε βουρ για τα 70.000χλμ....

Link to comment
Share on other sites

σημερα εκανα το σερβις των 60.000χλμ και πληρωσα 437,52ε

 

ροδελα

φιλτρο λαδιου

φιλτρο a/c

φιλτρο αερος

λαδια

καρτα καυσαεριων

εργασια

 

συνολο 184,70ε μαζι με το φπα

 

επισης αλλαξα και τα τακακια ολα και το συνολο μαζι με την εργασια ηταν 252,82ε μαζι με το φπα

 

καναμε και τα λαστιχακια μας μπρος-πισω,ζυγοσταθμιση και φυγαμε βουρ για τα 70.000χλμ....

 

οταν βλεπω στα τιμολογια χρεωση ροδελας 0,03ευρω πως τσατιζομαι

το βλεπω σαν μεγαλη γυφτια απο μεγαλες αντιπροσωπιες

θα μπορουσαν να την κανουν δωρο!!

η να τη χρεωσουν και να μην το γραψουν

 

σαν να πας να φας γυρο και να σου χρεωσουν την οδοντογλυφιδα

δεν φτανει που τους τα εσκασες 500ευροπουλα θελουν και τα 0,03

σε λιγο θα πληρωνουμε και το τιμολογιο!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε lazman κι όμως είναι εξατμίσεις δέν είναι ούτε καπάκια ο΄τε τίποτα!! Άν δείς ένα τετοιο στο δρόμο σκύψε και δές, όπως είδα κι εγω!!

Βασικά θα τις βγάλω φωτο σημερα και θα τις ποσταρω!!

 

Sorry ε!!! Κοίταξα τις εξατμίσεις και όντως είχε καπάκια μαύρα που φαίνονται όμως σαν εξατμίσεις!! 1800άρι είχα κοιτάξει και είχε εξατμίσεις αλλά δέ θυμόμουν!!!

 

ax βρε Nekrosouvlaki κανε μου μια χαρη και βγαλε το αυτοκολλητο του σαρακακη απο πισω....Να δεις που θα σου αρεσει πιο πολυ..

 

Μπαααα. δε με χαλάει καθόλου το σημα του Σαρακακη γιατί να το βγαλώ?? Καλα θα μου πείς γούστα είναι αυτά!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Μπαααα. δε με χαλάει καθόλου το σημα του Σαρακακη γιατί να το βγαλώ?? Καλα θα μου πείς γούστα είναι αυτά!!!!:D

 

Γιατι τωρα μπορεις να το βγαλεις ηρεμα και ωραια χωρις να κανεις καποια ζημια στο χρωμα,αν ομως μπλεξεις με τον Σαρακακη(που δεν στο ευχομαι) τοτε μεχρι και σε σημειο να ξηλωσεις το καπω θα φτασεις για να μην βλεπεις αυτο το σηματακι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

syntrofoi ayta ta kapakia ths ejatmishs poli orea, poy mporo na vro ki ego gia to diko moy 1400?

p.s. a re honda , ekanes ton brawn magga!

 

 

στην χοντα φιλε μου.πρωτου βγει το facelift το 14αρι οσοι θελανε να βαλουνε τα τριγωνα πισω απο το 18αρι εβγαιναν γυρο στα 250 ευρω .τωρα νομιζω πως τα καινουρια απο το 14αρι θα ειναι πιο φτηνα.κανε μια ερωτηση:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

επειδη ακουω εδω και καιρο ενα θορυβο κατα 99% απο την κολονα του συνοδηγου και μου εχει σπασει τα φρυδια ξερει κανενας πως βγαινει το πλαστικο κομματι για να δω τι παιζει?κυριως δεν ξερω τι παιζει με τον αεροσακο

 

ο ηχος ακουγεται συνεχεια λες και κανει κατι επαφη ανεξαρτητως ανωμαλιας του δρομου..πιστευω οτι ειναι κατι απλο αλλα ειναι σπαστικο

 

γιαννη-platane ριξε και εσυ μια ερωτηση το civinfo που εισαι και μελος να βοηθησεις λιγο...!

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

επειδη ακουω εδω και καιρο ενα θορυβο κατα 99% απο την κολονα του συνοδηγου και μου εχει σπασει τα φρυδια ξερει κανενας πως βγαινει το πλαστικο κομματι για να δω τι παιζει?κυριως δεν ξερω τι παιζει με τον αεροσακο

 

ο ηχος ακουγεται συνεχεια λες και κανει κατι επαφη ανεξαρτητως ανωμαλιας του δρομου..πιστευω οτι ειναι κατι απλο αλλα ειναι σπαστικο

 

γιαννη-platane ριξε και εσυ μια ερωτηση το civinfo που εισαι και μελος να βοηθησεις λιγο...!

 

ευχαριστω

φιλε ακουγα και εγω ενα θορυβο απο την κολωνα του συνοδηγου αλλα ως δια μαγειας εξαφανιστηκε!τωρα ακουω ενα θορυβο καπου απο απο δεξια στην κολωνα την μπροστινη του οδηγου οπως επισης και και στο ενωμα που κανουν τα δυο κεντρικα καλοριφερ με το πλαστικο που ειναι ακριβως κατω απο το ρολοι.επισης τα παραθυρα οταν ειναι ανοικτα τρεμοπαιζουν.αυτα, τα συνηθισα λιγο βεβαια αλλα δεν παυει να ειναι σπαστικα!με τα παραθυρα μπορει να με ενημερωσει κανεις τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Μολις έμαθα σήμερα ότι με τα μειωμένα τέλη Ταξινόμησης έπεσε η τιμή του Civic 1800 5θ κατά ~1700Ε! Και ισχύει ακόμα η έκπτωση των 1000Ε.

 

Το καλό είναι ότι με πιάνει (αφού το έχω κλείσει μεν, αλλά δεν το έχω αγοράσει - δεν έχει εκτελωνιστεί ακόμα αφού δεν έχει έρθει καν!).

Το κακό είναι ότι αντί για Μάιο που μου είχαν πει, τελικά θα έρθει Ιούλιο!!! (με μια μικρή πιθανότητα για Ιούνιο). Εγώ όμως έχω δώσει το δικό μου πιστεύοντας ότι το καινούριο θα έρθει τον Μάϊο. Τι θα κάνω μέχρι τότε χωρίς αμάξι? Έχω δικαίωμα να ζητήσω από τον έμπορο κάποιο αυτοκίνητο δικό του προσωρινά? (για κάνα μήνα τουλάχιστον - έχει μάντρα με μεταχειρισμένα).

Μόνο μην πεχτει καμιά Μ@%@&!α και έρθει μετά τις 7 Αυγούστου που τελειώνει η διορία για τα τέλη!

 

Παρεπιπτόντως...

τρελή ευκαιρία για TypeR Plus (Το Ασιμί που έχει και 3160 έκπτωση) από 33000 στα 26600! η απλό TypeR από 30000 στα 26700! Και TypeS Plus 20800!

Έλα πάρε πάρε...!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μολις έμαθα σήμερα ότι με τα μειωμένα τέλη Ταξινόμησης έπεσε η τιμή του Civic 1800 5θ κατά ~1700Ε! Και ισχύει ακόμα η έκπτωση των 1000Ε.

 

Το καλό είναι ότι με πιάνει (αφού το έχω κλείσει μεν, αλλά δεν το έχω αγοράσει - δεν έχει εκτελωνιστεί ακόμα αφού δεν έχει έρθει καν!).

Το κακό είναι ότι αντί για Μάιο που μου είχαν πει, τελικά θα έρθει Ιούλιο!!! (με μια μικρή πιθανότητα για Ιούνιο). Εγώ όμως έχω δώσει το δικό μου πιστεύοντας ότι το καινούριο θα έρθει τον Μάϊο. Τι θα κάνω μέχρι τότε χωρίς αμάξι? Έχω δικαίωμα να ζητήσω από τον έμπορο κάποιο αυτοκίνητο δικό του προσωρινά? (για κάνα μήνα τουλάχιστον - έχει μάντρα με μεταχειρισμένα).

Μόνο μην πεχτει καμιά Μ@%@&!α και έρθει μετά τις 7 Αυγούστου που τελειώνει η διορία για τα τέλη!

 

Παρεπιπτόντως...

τρελή ευκαιρία για TypeR Plus (Το Ασιμί που έχει και 3160 έκπτωση) από 33000 στα 26600! η απλό TypeR από 30000 στα 26700! Και TypeS Plus 20800!

Έλα πάρε πάρε...!!! :)

 

 

Σκεφτηκατε όμως ποτέ γιατι9 δε ριχνουν την τιμή που είναι τσιμπημένη στο 1400άρι και ρίχνουν σε όλα τ'αλλα και έτσι όπως παει θα εχουν ολα ιδια τιμή??

Επειδή ξέρω άτομα που έχουν 1800άρι ξέρω ότι υπάρχουν κάποια στάνταρντ προβλήματακια τα οποία η ανανεωμένη έκδοση του 1400 δέ τα έχει επειδή ΄τα έχου διορθώσει!!!

2ον Η κατανάλωση είναι αρκετά μεγαλύτερη όσο κι άν νομίζουν ότι το 1800άρι ή Type-S είναι πολύ οικονομικο.. Είναι δέ λέω σε σύγκριση με άλλα της κατηγορίας του!! Αλλά φανταστειτε εγω με το 1400άρι που το κυκλοφορώ κάθε μέρα στη πόλη καίω 7.9 λίτρα στα 100. Το 1800αρι και type-S κάπου στα 10λτ!! (Type-R δέν το συζητάω κάν)

Όπως και η διαφορά που υπάρχει στα τέλη, και την ασφάλεια.

3ον Το 1800άρι έχει τη γυάλινη μάσκα που αρκετοί δέ προτιμάν και όσοι το σκέφτονται, σκέφτονται ταυτόχρονα να την αλλάξουν δηλαδή καμια 300άρα ευρώ.

 

Είναι γεγονός πλέον ότι ρίχνουν τιμές σε μεγάλου κυβισμού αυτοκίνητα όχι μόνο η honda,αλλά όλες οι εταιρίες!! Δέν τα προτιμάνε πλέον τα 1800άρια παιδια!! Όλοι στρέφονται στα μικρά αμάξια ακριβώς για το θέμα οικονομίας!!

Γνώμη μου πάντα έτσι?? Αλλά την ίδια άποψη των πραγμάτων ακούω και από πολλούς άλλους!!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκατε όμως ποτέ γιατι δε ριχνουν την τιμή που είναι τσιμπημένη στο 1400άρι και ρίχνουν σε όλα τ'αλλα και έτσι όπως παει θα εχουν ολα ιδια τιμή??

Επειδή ξέρω άτομα που έχουν 1800άρι ξέρω ότι υπάρχουν κάποια στάνταρντ προβλήματακια τα οποία η ανανεωμένη έκδοση του 1400 δέ τα έχει επειδή ΄τα έχου διορθώσει!!!

To 1800 έχει κυκλοφορήσει και σε facelift (απλά ήταν λίγα κομμάτια). Τα καινούρια που θα έρθουν θα είναι όλα facelift (απλά λόγω οικονομικής κρίσης έχει μειωμένη παραγωγή το εργοστάσιο και καθυστερούν - ε, να ξεστοκάρουμε και τα παλια :worry:). Και εγώ αυτό έχω παραγγείλει γιατί δεν πρόλαβα την πρώτη παρτίδα, οπότε τώρα περιμένω.

Κάποια προβλήματα όντως έχουν διορθωθεί (κυρίως ότι είχε ανακαλέσει η Honda για επισκευή) αλλά όχι όλα δυστυχώς!(τριγμοι κλπ...)

 

2ον Η κατανάλωση είναι αρκετά μεγαλύτερη όσο κι άν νομίζουν ότι το 1800άρι ή Type-S είναι πολύ οικονομικο.. Είναι δέ λέω σε σύγκριση με άλλα της κατηγορίας του!! Αλλά φανταστειτε εγω με το 1400άρι που το κυκλοφορώ κάθε μέρα στη πόλη καίω 7.9 λίτρα στα 100. Το 1800αρι και type-S κάπου στα 10λτ!! (Type-R δέν το συζητάω κάν)

Όπως και η διαφορά που υπάρχει στα τέλη, και την ασφάλεια.

Όντως έχει διαφορά, σε αυτό παίζει ρόλο το τι ζητάς από κάθε αυτοκίνητο. Εγω ας πούμε βαρέθηκα να ιδρώνω κατα την προσπέραση με το παλιό μου αυτοκίνητο. Ή να ανάβω το aircodition και να κατεβάζω μια ταχύτητα για να πάει το αμάξι. Και επειδή κάπως έτσι ήταν και το 1400 όταν το οδήγησα, παρ'οτι το 1800 μου ήταν ακριβό πήγα τελικά σε αυτό.

 

 

3ον Το 1800άρι έχει τη γυάλινη μάσκα που αρκετοί δέ προτιμάν και όσοι το σκέφτονται, σκέφτονται ταυτόχρονα να την αλλάξουν δηλαδή καμια 300άρα ευρώ.

Όπως είπα παραπάνω το 1800 βγαίνει σε facelift με ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά του 1.4 με μόνη διαφορά τις πιο σπορ και μεγαλύτερες ζάντες αλουμινίου. (Προσωπική γνώμη - πολύ πιο ωραίες :p)

 

Είναι γεγονός πλέον ότι ρίχνουν τιμές σε μεγάλου κυβισμού αυτοκίνητα όχι μόνο η honda,αλλά όλες οι εταιρίες!! Δέν τα προτιμάνε πλέον τα 1800άρια παιδια!! Όλοι στρέφονται στα μικρά αμάξια ακριβώς για το θέμα οικονομίας!!

Γνώμη μου πάντα έτσι?? Αλλά την ίδια άποψη των πραγμάτων ακούω και από πολλούς άλλους!!

Όντως υπάρχει μεγάλη ζήτηση σε "μικρα" αυτοκίνητα αλλά όχι μεγάλες διαφορές. Όσο για την μείωση των τιμών κάνεις λάθος. Οι τιμές που αναφέρω πιο πάνω είναι μειωμένες λόγω του -50% στα τέλη ταζινόμησης. Το 1.4 το είχαν ήδη ρίξει από τα 19.600 στα 18.800 ενώ στα μεγαλύτερα απλά έχουν κάνει προσορινή έκπτωση 1000 κ' 1500Ε. Άρα στην ουσία μόνο στο μικρό ρίξανε την τιμή και ανέβασαν και την απόδοση του κινητήρα γιατί δεν πήγαινε μία! Και το 1.4 τώρα πλέον έχει 18.162 (-638Ε). Οι τιμές πέφτουν ποσοστιαία (αναλόγος την χονδρική αγορά του αυτοκινήτου).

 

Αυτα... :D

Link to comment
Share on other sites

έβαλε κανείς κοτσαδόρο στο 5θυρο; Θα εκτιμούσα την όποια πληροφορία σχετικά με τύπο, συνεργείο, κόστος και άδειες.

 

ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ; Ποιο facelift ρε μάγκες 3 χρονών αυτοκίνητο;

Είναι κανείς που έχει βάλει κοτσαδόρο στο 5θυρο; Please help. Θέλω να βάλω τραιλορ και ψάχνομαι γενικώς.

Για όσους σκέφτονται το 1400, μετά από 2 χρόνια με το 1.8, αν έβγαινε με περισσότερα άλογα, θα το αγόραζα. Το αυτοκίνητο είναι καθαρόαιμο και του αξίζει δυνατή καρδιά. Επίσης έχει κατανάλωση 1.4.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αρχες του 2010 θα βγει το καινουργιο?

Αν επαληθευτουν οι φημες οτι σε 9-10 μηνες θα βγει το καινουργιο civic τοτε στα τελη το τετραμηνου που τελειωνει η μειωμενη φορολογια θα το σκωτονουν το παλιο που θα εχει κλεισει 5 χρονια !!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αρχες του 2010 θα βγει το καινουργιο?

Αν επαληθευτουν οι φημες οτι σε 9-10 μηνες θα βγει το καινουργιο civic τοτε στα τελη το τετραμηνου που τελειωνει η μειωμενη φορολογια θα το σκωτονουν το παλιο που θα εχει κλεισει 5 χρονια !!!!

 

Θα βγει καινούριο? Δεν νομίζω. Αν είναι να βγει τόσο σύντομα τότε γιατί έβγαλαν τώρα το facelift? Και μάλιστα η μεγάλη παρτίδα των f/l θα έρθει σε 2-3 μήνες οπότε φαντάζομαι θα το κρατήσουν άλλα κάνα-δυο χρόνια.

Καλα, αν το παλιο είναι "διαστημόπλοιο", το καινούριο πως θα μπορούσε να είναι!!!??? :cool:

Link to comment
Share on other sites

εχει αναφερθει αρκετα Post πιο πισω το look που μαλλον θα εχει,αλλα οι φημες λενε για μεσα 2011 και οχι για αρχες του 2010.Τωρα το ποτε θα ερθει στη ελλαδα (εαν βγει τοτε καθοτι λογω τηλεοπτικοικονομικης κρισης ,πολλες μελετες παγωνουν)ειναι σχετικο,οπως επισης και να μιλαμε για τις τιμες που ΘΑ εχει οταν ερθει εαν ερθει,καθως επισης και για το πόσο θα εχει το "παλιο"τοτε....Να συμπληρωσω δε οτι ο σαρακακης συνηθως δεν κανει εκπτωσεις αλλα συνηθως δινει extra..

oxi θα σου πω το αλλο...ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΠΟΣ ερχομαι απο εκει σε λιγο....

 

*SugarTown*

Link to comment
Share on other sites

επειδη ακουω εδω και καιρο ενα θορυβο κατα 99% απο την κολονα του συνοδηγου και μου εχει σπασει τα φρυδια ξερει κανενας πως βγαινει το πλαστικο κομματι για να δω τι παιζει?κυριως δεν ξερω τι παιζει με τον αεροσακο

 

ο ηχος ακουγεται συνεχεια λες και κανει κατι επαφη ανεξαρτητως ανωμαλιας του δρομου..πιστευω οτι ειναι κατι απλο αλλα ειναι σπαστικο

 

γιαννη-platane ριξε και εσυ μια ερωτηση το civinfo που εισαι και μελος να βοηθησεις λιγο...!

 

ευχαριστω

 

φιλε για να σε βοηθησω ψαξε την κολονα για βιδες αν δεν εχει που δεν εχει, απλα τραβα το πλαστικο με ανοιχτες πορτες αργα και με δυναμη

 

αν δεν εχει βιδες ειναι κουμποτη! μην φοβηθεις και ο μαστορας ετσι τις βγαζει!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκατε όμως ποτέ γιατι9 δε ριχνουν την τιμή που είναι τσιμπημένη στο 1400άρι και ρίχνουν σε όλα τ'αλλα και έτσι όπως παει θα εχουν ολα ιδια τιμή??

Επειδή ξέρω άτομα που έχουν 1800άρι ξέρω ότι υπάρχουν κάποια στάνταρντ προβλήματακια τα οποία η ανανεωμένη έκδοση του 1400 δέ τα έχει επειδή ΄τα έχου διορθώσει!!!

2ον Η κατανάλωση είναι αρκετά μεγαλύτερη όσο κι άν νομίζουν ότι το 1800άρι ή Type-S είναι πολύ οικονομικο.. Είναι δέ λέω σε σύγκριση με άλλα της κατηγορίας του!! Αλλά φανταστειτε εγω με το 1400άρι που το κυκλοφορώ κάθε μέρα στη πόλη καίω 7.9 λίτρα στα 100. Το 1800αρι και type-S κάπου στα 10λτ!! (Type-R δέν το συζητάω κάν)

Όπως και η διαφορά που υπάρχει στα τέλη, και την ασφάλεια.

3ον Το 1800άρι έχει τη γυάλινη μάσκα που αρκετοί δέ προτιμάν και όσοι το σκέφτονται, σκέφτονται ταυτόχρονα να την αλλάξουν δηλαδή καμια 300άρα ευρώ.

 

Είναι γεγονός πλέον ότι ρίχνουν τιμές σε μεγάλου κυβισμού αυτοκίνητα όχι μόνο η honda,αλλά όλες οι εταιρίες!! Δέν τα προτιμάνε πλέον τα 1800άρια παιδια!! Όλοι στρέφονται στα μικρά αμάξια ακριβώς για το θέμα οικονομίας!!

Γνώμη μου πάντα έτσι?? Αλλά την ίδια άποψη των πραγμάτων ακούω και από πολλούς άλλους!!

 

 

 

Η καταναλωση στο type r '08 εντος πολης ειναι 12lt/100khm με vpower 95oct κ 16lt/100khm με vpower racing 100oct, εκτος πολης 8 lt/100kmh.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...