Jump to content

Πίνετε Coca Cola;


gmo
 Κοινοποίηση

Πίνετε Coca Cola;  

347 members have voted

  1. 1. Πίνετε Coca Cola;

    • Σε σημείο εθισμού
      79
    • Περιστασιακά
      199
    • Οχι
      69


Recommended Posts

Ερχεται μεσα σε βαρελια σε στερεα οντως μορφη και διαλυεται στην Ελλαδα.

Συμφερει περισσοτερο εφοσον μεταφερουν 3πλασιες ποσοτητες με το ιδιο κοστος.

Καλη φάση έ... :(

Μήπως θα πρέπει σιγα σιγα να την σταματάμε την coca cola απο την ζωη μας???

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 684
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Coca Cola, Sprite , Pepsi , 7up , ποτα , fast food , σουβλακια, καπνισμα , γαριδακια , σοκολατουχα γαλατα.

Ναι πρεπει ολα να τα σταματησουμε αλλα μπορουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Coca Cola, Sprite , Pepsi , 7up , ποτα , fast food , σουβλακια, καπνισμα , γαριδακια , σοκολατουχα γαλατα.

Ναι πρεπει ολα να τα σταματησουμε αλλα μπορουμε ?

 

Για να κόψω το σουβλάκι,

πρέπει να πάω στο "ΙΘΑΚΗ".

:p

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον runner!!!!Αν ήταν έτσι όπως λένε με συκώτια και κόκκαλα τότε δεν θα μου/μας είχε απομείνει τίποτα πια!!!!Όλα με μέτρο ποτέ η υπερβολή δεν βοήθησε κανένα...Γενικά η coca cola μας φταίει??

Υπάρχουν χειρότερα πράγματα που ξέρουμε αποδεδειγμένα πόσο κακό μας κάνουν και τα συνεχίζουμε...(π.χ. τσιγάρο)..Τεσπα...

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται μεσα σε βαρελια σε στερεα οντως μορφη και διαλυεται στην Ελλαδα.

Συμφερει περισσοτερο εφοσον μεταφερουν 3πλασιες ποσοτητες με το ιδιο κοστος.

 

Και απο που ακριβως εχεις αυτην την πληροφορηση?

Ας ειμαστε λιγο λογικοι και ας μην σαχλαμαριζουμε ρε παιδια...

Διαβασα ουκ ολιγα...Οχι για καζανια με νεκρους οχι για λιομενα κοκαλα και στομαχια και αλλες πολλες μπουρδες...

Μηπως ξερει κανεις προσωπικα καποιον που να επαθε κατι τετειο πινοντας Coca-Cola???

Εγω προσωπικα ειμαι 28 ετων και πινω αρκετα συχνα εως πολυ συχνα...Δοξα το Θεο και τα δοντακια μου τα εχω και τα κοκκαλακια μου...

Αλλα προς Θεου αυτη η παραπληροφορηση τετειου τυπου ειναι για γελια αν οχι για κλαματα

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

http://www.paok-hellas.gr/logo.jpg

ΟΕΟ ΟΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΤΕΟ :shoot: :kill: :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Απο ατομο που δουλευει στην Coca Cola ελλας.

Δεν το ειπα για κακο αλλα ετσι εχει.

Καποιοι χυμοι ερχονται παλι με τον ιδιο τροπο οποτε δεν ειναι μονο η coca cola.

Απλα ο φιλος μου δεν μου προσδιορισε αν στην στερεα τους μορφη που ειναι 100% coca cola και 100% χυμοι ειναι απλα παγωμενα η κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη και εγω εχω πληροφορηση μεσα απο την εταιρεια πες στο φιλαρακο σου οτι καποιο λαθος κανει...η πρωτη υλη που ερχεται απο εξωτερικο ειναι σε υγρη μορφη και απλα εδω προστιθονται ολα τα αλλα υλικα π.χ. ζαχαρη,ανθρακικο κτλ.

http://www.paok-hellas.gr/logo.jpg

ΟΕΟ ΟΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΤΕΟ :shoot: :kill: :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες δεν βγαζει νοημα. Γιατι να στειλει μια εταιρεια την πρωτη υλη της μαζι με νερο ενω μπορει να την στειλει χωρις καν το νερο και να γλυτωσει τουλαχιστον ενα 40% απο το βαρος ?

Ειμαι σιγουρος πως εφοσον με απλη λογικη ειναι το πιο οικονομικο πραγμα μαλλον θα το εχουν σκεφτει και εκεινοι.

Οπως και να εχει θα τον ξαναρωτησω και θα του κανω μια επισκεψη απο εβδομαδα και αν ειμαι τυχερος και εχει και καμια φωτο θα την βαλω εδω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αραγε παραμενει 7σφραγιστο μυστικο η συνταγη των συστατικων αυτου του σκευασματος ?Γιατι περιεχει αποσταγμα φυλων κοκας ?Γιατι,Γιατι,γιατι ?

Μήπως γιατί δεν είναι ηλίθιοι και πανίβλακες τα μεγάλια κεφάλια της εταιρίας;:lol:

Εκτός αν εσύ, εάν είχες στα χέρια σου ένα προιόν που σου απέφερε καθημερινά εκατομυρια ευρά, θα εβγαζες τη συνταγή του στις εφημερίδες.:rolleyes:

 

Όσο για το txt που παραθέτεις, αν μπορείς κάντο και μια αντιγραφη στο Urban Legends thread γιατί εκεί ανήκει.:)

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα στο κινητο τον φιλο μου.

Αποτι φαινεται ειμουν κατα το ημισυ σωστος.

Η Coca Cola ερχεται σε συμπικνωμενη πυκτη μορφη που ειναι σχεδον σαν στερεα μορφη την οποια με τη σειρα της η Coca Cola Hellas διαλυει με σοδα.

Θα δω αν μπορεσω να του "παρω" καμια φωτο :)

Link to comment
Share on other sites

Aristof:

ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΕ ΕΜΜΕΣΟ ΤΡΟΠΟ!!!!Το έχω πει και σε αρκετά παλιότερο post μου ακριβώς έτσι όπως το λες εσύ!

 

Άρα δεν κάνω εγώ λάθος αλλά εσύ κατάλαβες λάθος τι έγραψα! ;)

 

ntanny:

ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!Το γαστρικό οξύ έχει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΞΥΤΗΤΑ από την Coca Cola!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τα μάθατε φαντάζομαι για την υπερκερδοφόρα «εταιρειούλα» 3Ε... Πάει να πέσει έξω η κακομοίρα καθώς δεν πουλάει τίποτα και μεταφέρει δεξιά και αριστερά τα εργοστάσιά της αδιαφορώντας για τους εργαζόμενους.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Τα μάθατε φαντάζομαι για την υπερκερδοφόρα «εταιρειούλα» 3Ε... Πάει να πέσει έξω η κακομοίρα καθώς δεν πουλάει τίποτα και μεταφέρει δεξιά και αριστερά τα εργοστάσιά της αδιαφορώντας για τους εργαζόμενους.

150 Ergazomeni apo tion a8ina gia tora kai sinexizei i 8essaloniki kai vale...

Emeis fteme kai kanenas allos kai katalavenete giati to leo...

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κλείνει ? δε πουλάει η Coca Cola ? αποκλείεται

Πάντως εγώ προτείνω ΕΨΑ κόλα :)

Poulaei i coca file mou kai sigkekrimena to 2005 eixe 33 mira euro kerdi!! alla an paei stin vourgaria 8a vgazei poio pola... katalaveneis tora...

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

xalara..edo exun kanei autpo to 'trik' toses k toses etiariews k malista mikroterou belhnekous apthn coca cola...autoi 8a kolisun?!?!?!?!asopsete ta fthna ergatika....pantos mporo na po me tosa pu exo diavasei edo -k eixa genikotera akusei- gia thn coca cola 8a skefto arketa gia to pion ths!!!!!!...alla h atimi ama einai poly krya k me polla pagakia k lemoni ante na antista8eis!!!!!!...eidika gia pepsi twist einai dyskolo poly!!!!

 

alla prepei..

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

xalara..edo exun kanei autpo to 'trik' toses k toses etiariews k malista mikroterou belhnekous apthn coca cola...autoi 8a kolisun?!?!?!?!asopsete ta fthna ergatika....pantos mporo na po me tosa pu exo diavasei edo -k eixa genikotera akusei- gia thn coca cola 8a skefto arketa gia to pion ths!!!!!!...alla h atimi ama einai poly krya k me polla pagakia k lemoni ante na antista8eis!!!!!!...eidika gia pepsi twist einai dyskolo poly!!!!

 

alla prepei..

lol :) den pisteuo auta pou diavazo... :) einai ontos kali file mou alla to exoun parakanei! ola mia sini8ia einai!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Den nomizw oti iparxei kapios pou na min exei dokimazsei coka cola esto mia fora stin zwi tou.

Epina para poli alla me to pou akousa oti kanei kitaritida kai emoraides:lol: papala gia mena OXI telios alla ekei pou epina kathe mera twra pinw mia fora ton mina kai an to thimithw:O

/[/url]www.sofia.esmartdesign.com/[/url]
Link to comment
Share on other sites

Και οι χυμοι σε σκονη ερχονται. Κυβους σκονης απο τη Βραζιλία. :)

 

Οι χυμοι (τουλαχιστον της 3Ε) παρασκευαζονται 100% στην Ελλαδα και οι κυβοι σκονης και αλλες τετειες ιστοριες ειναι προιοντα φανατασιας...αν δεν εχουμε σωστη πληροφορηση ας μην λεμε οτι μας κατεβαινει στο κεφαλι...και δεν το παιζω ουτε παντογνωστης οθτε εξυπνος...απλα δουλευω 8 χρονια στην εταιρεια και ξερω κατι παραπανω...οχι τιποτα αλλο αλλα εχω δει και με τα ματια μου την εμφιαλωση και χυμου και coca cola...ωσον αφορα τις απολυσεις κανενας δεν απολυθηκε ακομα και να ειστε σιγουροι οτι οσοι φυγουν δεν θα φιγουν παραπονεμενοι (αποζυμιωσεις κτλ) αν μη τι αλλο 8 χρονια τωρα αυτη η εταιρεια μου εχει αποδειξει πραγματικα οτι νοιαζετε για τους ανθρωπους της...και σορρυ αν ειμαι λιγο αποτομος αλλα τρελενομαι οταν καποιος χωρις να ξερει κατι γραφει ιστοριες για αγριους.

καλημερα σε ολους

http://www.paok-hellas.gr/logo.jpg

ΟΕΟ ΟΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΤΕΟ :shoot: :kill: :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει για την 3Ε να μην ισχύει και αφού λες οτι ξέρεις μάλλον έτσι θα είναι.

Παντως χυμοί σε σκόνη εισάγονται απο Βραζιλία, δεν ξέρω όμως για λογαριασμό ποιων εταιριών.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...