Jump to content

Τα πάντα για το Vodafone live! & Vodafone 360


Gka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σε όλους!

 

Πριν λίγες μέρες πήρα με επιδότηση ένα Τ250i Όμως το κινητό μου παρουσιάζει το εξής παράξενο: Ότσν μπαίνω στo VF Live αντί να μου παρουσιάσει το γνωστό κόκκινο μενού του VF Live μου βγάζει μόνο κείμενο με εντολές links. Η συσκευή είναι VF Live, έχει το λογότυπο της Vodafone στο κάτω μέρος και μου το είπε και η πωλήτρια στο κατάστημα. Έχει κάποιος καμιά ιδέα για το τι μπορεί να συμβαίνει;

 

Το Τ250i δεν ειναι 3G και δεν εχει Vodafone Live.

Συμφωνα με το εντυπο που εχουν στα Vodafone καταστηματα.

Εδω δειχνει το Κ810i οτι ειναι 3G και εχει Video κληση ΑΛΛΑ δεν εχει Vodafone Live και LIVE TV

Link to comment
Share on other sites

Το Τ250i δεν ειναι 3G και δεν εχει Vodafone Live.

Συμφωνα με το εντυπο που εχουν στα Vodafone καταστηματα.

Εδω δειχνει το Κ810i οτι ειναι 3G και εχει Video κληση ΑΛΛΑ δεν εχει Vodafone Live και LIVE TV

 

Δεν είναι όλα τα 3G κινητά Vf Live και η βίντεο κλήση δεν εξαρτάται απο το VF Live. Αυτό σχετικά με το Κ810. Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί πουλάει ενα κινητό ως Vf Live ενώ δεν είναι, δεν κερδίζει κάτι έτσι...

 

Χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Eimai katoxos E61 k molis energopoiisa to vodafone live alla molis paw na syndethw me to programa istos sto live.vodafone.com mesw toy vflive enw syndeetai kanonika k mpenw se alles selides moy vgazei sfalma "mi ypostirizomenos typos periexomenoy" !!! Energopoiisa tin ypiresia vflive TV kai de mporw na dw TV an de mpw sto live!kserei kaneis toys servers twn kanaliwn na toys valw sto real player apeytheias?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ξέρετε αν ενεργοποιήσω το vf unlimited αν θα γινετε να μπω κ σε κανονικά sites χρησιμοποιώντας τον opera mini χωρις να χρώνομαι; (Όπως γίνετε κ με το wind plus non-stop)

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν ενεργοποιήσω το vf unlimited αν θα γινετε να μπω κ σε κανονικά sites χρησιμοποιώντας τον opera mini χωρις να χρώνομαι; (Όπως γίνετε κ με το wind plus non-stop)

Δεν ισχύει. Θα χρεώνεσαι κανονικά. Είναι μόνο για το vodafone live το unlimited. :down:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν ενεργοποιήσω το vf unlimited αν θα γινετε να μπω κ σε κανονικά sites χρησιμοποιώντας τον opera mini χωρις να χρώνομαι; (Όπως γίνετε κ με το wind plus non-stop)

 

Το opera mini δεν μπορει να κανει χρηση του wap.vodafone.gr

 

Αν το ενεργοποιησεις, θα μπορεις να κανεις πλοηγηση στο ιντερνετ μεσα απο τον browser του κινητου σου. Ο wap server της Vodafone παιζει το ρολο του opera.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξέρετε αν ενεργοποιήσω το vf unlimited αν θα γινετε να μπω κ σε κανονικά sites χρησιμοποιώντας τον opera mini χωρις να χρώνομαι; (Όπως γίνετε κ με το wind plus non-stop)

Το opera mini δεν μπορει να κανει χρηση του wap.vodafone.gr

 

Αν το ενεργοποιησεις, θα μπορεις να κανεις πλοηγηση στο ιντερνετ μεσα απο τον browser του κινητου σου. Ο wap server της Vodafone παιζει το ρολο του opera.

Δηλαδή για να καταλάβω... εφαρμογές όπως miniopera και emsn, δεν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε με την vodafone;

 

Έχω μπερδευτεί πολύ με όλα αυτά ρε ****το... Θα πάρω και έγω μία F2G να ησυχάσω μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

παιδια λεει στο περιοδικο της vodafone οτι το νοκια 5610 δεν εχει vodafone live,live tv,video κληση .αυτο ισχυει?

 

 

 

Προσωρινά η περιοχή σας δεν καλύπτεται από το ιδιόκτητο δίκτυο της hellas online.

 

Αναμενόμενη ημερομηνία διαθεσιμότητας: 29/02/08---->30/06/2008

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ξερω οτι τα κινητα που ειναι vodafone live εχουν διαφορετικο menu απ το αν ηταν χωρις αυτο. επειδη μπορω να παρω με επιδοτηση κινητο απο τη vodafone υπαρχει τροπος να επανελθω στο κανονικο μενου του κινητου; να αφαιρεσω δηλαδη με καποιο τροπο το vodafone live; με αναβαθμιση ή κατι τετοιο; ξερει κανεις; στη vodafone μου ειπαν οτι δε γινεται αλλα φανταζομαι θα υπαρχει τροπος...

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ολα τα welcome tones είναι μόνο αυτά που έχει στην σελίδα της vodafone στο fun section;

 

 

Ξέρει κανείς ενα υπάρχει το mango - come monna lisa για welcome tone;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει πάρει το αφτί σας για κάτι καινούριο που ετοιμάζει η Vodafone στο Vodafone live;

 

Τι καινουριο???

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

loipon ton vodafone unlimited prosferei prosvasi sto vf live xwris to ticket tis eisodou k episis free live tv.xrewnei 5euro ton mina.peretero prosvasi ektos vf live xrewnei kanonika me 0.01 ana kb auta :D

sorry gia ta greeklish alla ellinika spazomai na grafw den mporw

Link to comment
Share on other sites

ξερει μήπως κανένας αν καταργήιηκαν οι διαγωνισμοί του vodafone live; ρωτάω γιατί στην καινούργια ιστοσελιδα της vodafone δεν ειδα κάτι, ουτε οταν μπήκα απο το κινητό μου στο vodafone live
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχω μπερδευτει ολιγον τι παιδια,

Σκεφτομαι να παω με φορητοτητα στην Voda αλλα σαν χρηστης του plus non stop της Wind και με αυτα που διαβαζω για το Vflive! ειμαι αρκετα διστακτικος.

θελω Inet στο κινητο για στοιχειωδη χρηση, λιγο surfing,mail ισως και msn.Μπορει να μου τα παρεχει το προγραμμα της Voda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...