Jump to content

Εφημερίδα "Πρώτο Θέμα"


crazymonkey
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως και να'χει, καλή ξε κακή εφημερίδα το σίγουρο είναι πως έκανε ένα πολύ επιτυχημένο ξεκίνημα. Αν είναι έτσι και η συνέχεια, τότε το μόνο που πρέπει να ευχηθούμε είναι η επιτυχία αυτή να μη μας βγει σε κακό αλλά να είναι μια υπεύθυνη και σωστή εφημερίδα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 405
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εντωμεταξύ στην εφημερίδα είχαν ένα σχετικό θέμα που είχε να κάνει με τον "Κόσμο του Επενδυτή". Οικονομική εφημερίδα, η οποία (μάλλον λόγω DVD) σημείωσε εκρηκτική άνοδο στις πωλήσεις τον τελευταίο καιρό και έφτασε να πουλάει σχεδόν τα ίδια φύλλα με τις πρώτες πολιτικές εφημερίδες. Μια ωραία πρωία λοιπόν, λίγες ώρες πριν την εκτύπωση της εφημερίδας και χωρίς προειδοποίηση, το υπερσύγχρονο πιεστήριο στο οποίο τυπωνόταν η εφημερίδα, ανακοίνωσε στους υπευθύνους ότι αδυνατεί να ανταπεξέλθει στις ανάγκες της εφημερίδας! Συμπτωματικά το συγκεκριμένο πιεστήριο ανήκει στον ΔΟΛ και τον ΠΗΓΑΣΟ, βασικούς ανταγωνιστές της εφημερίδας!
Βασικά ο κόσμος του επενδύτη είχε περισσότερα προβλήματα από αυτό που αναφέρεις. Η εφημερίδα κυκλοφορούσε ήδη χρόνια με σταθερά ανοδικές πωλήσεις με τον τίτλο επενδυτής. Τα cd και dvd τα έχουν προσθέσει τους τελευταίους μήνες , όταν ήδη ήταν πάνω από 160.000 κυκλοφορία.
Link to comment
Share on other sites

τι ωρα θα ερθει στη λαρισα?ειμαι ξυπνιος λογω F1,ασε που πρεπει να παρω κ τσιγαρα :wacko:

θελω κ το dvd

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Τώρα επέστρεψα από το περίπτερο κι ακόμα δεν έχουν έρθει οι εφημερίδες... Με βλέπω να μην βρίσκω φύλλο πάλι :p

Δίνουν και Racing Game σήμερα. Το Toca Race Driver μου φάνηκε ήταν..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Προσπερνάω την εφημερίδα γιατί δεν την κοίταξα καν :p

Το Real People βρίσκεται πλέον σε μορφή περιοδικού,το ΟΛΑ όπως ήταν.

Απο συνοδευτικά έχουμε και λέμε:

 

1) DVD: Ο Μαφιόζος της διπλανής πόρτας

2) VCD: Όλα best of the best - ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ VCD *2

3) PC GAME: Total Immersion Racing

 

Επίσης το ΟΛΑ συνοδεύεται απο μια κάρτα για 100 δωρεάν sms & 1 video-mms έκπληξη για TIM free2go...

 

Κι όλα αυτά με 2€ :D

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Απο συνοδευτικά έχουμε και λέμε:

 

1) DVD: Ο Μαφιόζος της διπλανής πόρτας

2) VCD: Όλα best of the best - ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ VCD *2

3) PC GAME: Total Immersion Racing

 

Επίσης το ΟΛΑ συνοδεύεται απο μια κάρτα για 100 δωρεάν sms & 1 video-mms έκπληξη για TIM free2go...

 

Κι όλα αυτά με 2€ :D

To αφεντικό τρελάθηκε και τα δίνει όλα τζάμπα δηλαδή; :O

Αν βγω το απογευματάκι έτσι χαλλλλαρά, να μην ελπίζω ότι θα βρω εφημερίδα δηλαδή; :confused:

Link to comment
Share on other sites

To αφεντικό τρελάθηκε και τα δίνει όλα τζάμπα δηλαδή; :O

Αν βγω το απογευματάκι έτσι χαλλλλαρά, να μην ελπίζω ότι θα βρω εφημερίδα δηλαδή; :confused:

 

Θα σου πώ μόνο οτι την προηγούμενη βδομάδα υπήρξαν άτομα που βγήκαν γύρω στις 10-10:30 και δεν υπήρχε :p

 

Οπότε ειδικά το απόγευμα... :X

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το πρωτο φυλλο που διαβασα δεν ηταν κακο!

Οσο για τα dvd ,το ΟΛΑ ειναι ψιλομ...κια κακη επιλογη θεματων εχουν βγει πολυ καλυτερα στις εκπομπες του οχι τα ΙΔΙΑ & ΤΑ ΙΔΙΑ...ελεος,το δευτερο ειναι για να βγαζουν οτι τους απαγορευει το ΕΣΡ ,και το τριτο δεν το εχω δει ακομα (αμα τελειωσω το LOST )ισως.

 

Ενα απο τα ενδιαφεροντα θεματα ειναι και ο περιορισμος του προυπολογισμου της Ελληνικης αεροποριας :worry: :!:

 

Υ.Γ. ...Παρωχημενο ταμπλοιτ(το λεω καλα; ) την ανοιγεις και νομιζεις οτι ειναι χαρταετος!

 

Αλλη μια Π α π α ρ ι α που εχουν κανει ειναι οτι στα 2 λεπτα τα χερια σου εχουν γεμισει μουτζουρα απο τα φυλλα...καλη η φτηνια δεν λεω αλλα οχι να γυριζουμε εκτυπωτικα 20 χρονια πισω!

Link to comment
Share on other sites

Όντως αυτό είναι υπερ-σπαστικό.Αλλά μπορεί το συγκεκριμένο φύλλο ή η συγκεκριμένη παρτίδα να ήταν έτσι λόγω υγρασίας ή ξέρω γώ τι άλλο.Λές να κάναν τέτοια γυφτιά ;Αφού προσπαθούν να περάσουν την εντύπωση οτί προσπαθούν να κάνουν κάτι σοβαρό που θα μείνει..
iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

To paixnidaki ti leei???
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αφου γκριζοδιαφημησε ο Μακης την εφημεριδα ειπε οτι δεν μπορουν να δωσουν πανω απο 200.000 φυλλα γιατι τοσα τους επιτρεπει η εταιρια που εχει τα δικαωματα των dvd. Σκεφτηκαν λεει να βγαλουν αλλα 70000 φυλλα χωρις dvd.
Link to comment
Share on other sites

Με ενόχλησε την πρώτη Κυριακή που το αντιμετωπίσαν όλοι σαν "άλλη μια σακούλα με προσφορές".

 

Τελικά το χειρότερο είναι που μεταμορφόθηκε σε "σακούλα με προσφορές".

 

Την άλλη Κυριακή δώρο αποκριάτικη μάσκα, αντιηλιακό και ένα συμπληρωμένο δελτίο Στοιχήματος.

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχχαχαχα εγώ την απόλαυσα με το πρωινό κυριακάτι καφεδάκι...και μαμώ τις εφημερίδες

Αν κάποιοι δεν την γουστάρουν απλά μην την αγοράζουν :) Νο worries

Και φυσικά τα VCD με τα Όλα θα γίνουν συλλογή :p

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχχαχαχα εγώ την απόλαυσα με το πρωινό κυριακάτι καφεδάκι...και μαμώ τις εφημερίδες

Αν κάποιοι δεν την γουστάρουν απλά μην την αγοράζουν :) Νο worries

Και φυσικά τα VCD με τα Όλα θα γίνουν συλλογή :p

Έχει μέσα αποσπάσματα από το ΌΛΑ;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...