Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχει κανένα μα κανένα πρόβλημα το τηλέφωνο ρε παιδιά τι να λέμε τωρα;

Το τι άκουσε ο καθένας η το τι μπορεί να του είπε κάποιος που δεν έχει την συσκευή δεν ισχύει.

Είμαστε τόσοι εδώ μέσα και οι πιο πολλοί ψαγμένοι δεν τίθεται θέμα. Στα 439€ παίζει μπάλα μόνη της η συσκευή η αλήθεια αν λέγεται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως εχθές παιδιά ντράπηκα λίγο..

Ήμουν με μια κοπέλα σε ένα μπαράκι (στο οποίο δεν έχεις σήμα 99.9% των περιπτώσεων) και αυτή είχε ένα iPhone 7 και είχε σήμα μια γραμμή, έγω με 2g δεδομένα κλειστά τίποτα.

Τέτοιο κακό μην με βρει πάλι!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Μην ξεχνάς οτι εσύ έδωσες 430 ευρώ ενώ η κοπέλα τα διπλά...Προσωπικά συμβιβάζομαι...:)

 

Δεν έχει κανένα μα κανένα πρόβλημα το τηλέφωνο ρε παιδιά τι να λέμε τωρα;

Το τι άκουσε ο καθένας η το τι μπορεί να του είπε κάποιος που δεν έχει την συσκευή δεν ισχύει.

Είμαστε τόσοι εδώ μέσα και οι πιο πολλοί ψαγμένοι δεν τίθεται θέμα. Στα 439€ παίζει μπάλα μόνη της η συσκευή η αλήθεια αν λέγεται

Συμφωνώ μαζί σου,το παραμικρό bug στους 3 μήνες που έχω την συσκευη...

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που στα λενε αυτα ειμαι σιγουρος οτι ουτε καν στα χερια τους δεν το εχουνε πιασει.Εχω το τηλεφωνο απο τον ιανουαριο και δεν μου εχει συμβει κανενα απο τα προβληματα που αναφερεις.Το κινητο ειναι το απολυτο vfm της χρονιας.Ενα πραγμα θα σου πω κι αν θες το κρατας.Ειναι η πρωτη μου 1+ συσκευη. Μια φορα 1+ για παντα 1+.Το μονο που θα με κανει να σκεφτω να ξανα αγορασω 1+ θα ειναι η τιμη αν τυχον δηλαδη παρει τον ανηφορο οπως οι υπολοιπες ναυαρχιδες.Αλλιως σε θεμα κατασκευης ταχυτητας και υποστιρηξη λογισμικου η εταιρια απλα δεν υπαρχει

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με όσα λένε τα παιδιά!Κάτοχος κ εγώ δύο μήνες τώρα και το τηλέφωνο είναι άριστο!Επίσης θα ήθελα να σταθώ σε κάτι άλλο που δεν πολυ αναφέρεται κ για μένα είναι ίσως από τα πιο σημαντικά!Η υλοποίηση του λογισμικού είναι υποδειγματική!Επειδή ειμαι λάτρης του όσο πιο stock Android αλλά και επίσης του sense της HTC (για μένα η πιο smooth εμπειρία σε Android),η 1+ έχει κάνει εξαιρετική δουλειά και μπράβο της για μία τόσο καινούργια εταιρεία!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το μόνο αρνητικό που παρατήρησα στη συσκευή είναι ο μέτριος ήχος στη συνομιλία μέσω ακουστικού και Bluetooth συγκριτικά με iphone και Samsung ναυαρχίδες.

Αρκετά πρίμος ήχος χωρίς βάθος και πλήρη καθαρότητα.

Και η αυτόματη φωτεινότητα είναι αρκετά χαμηλά για τα γούστα μου

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κι εγω εχω μια παρατηρηση για τον ηχο απ το ακουστικο. Δεν μου φαινεται τοσο καθαρος οσο στο προυγουμενο τηλεφωνο μου (iphone 3GS). Δεν εχεις προβλημα με την επικοινωνια, ουτε ειναι τοσο σημαντικο ωστε να αποτρεψω καποιον απ την αγορα του και φυσικα δεν το μετανιωσα που το αγορασα. Αλλα ειναι κατι που το παρατηρεις (εκτος κι αν ειναι μονο η δικια μου συσκευη).

 

Αντιθετα, με κατι παμφηνα hands free ο ηχος ειναι πεντακαθαρος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρέλαβε κάνεις πρόσφατα για να μου πει αν έχει θήκη η όχι; θέλω να κάνω παραγγελία, γι αυτό ρωτάω, επίσης έχω δύο φορτιστές με usb2 καλώδιο , έναν QC2 και έναν QC3, αν πάρω ανταπτορα από usb2 σε tape c θα κάνω δουλειά; το πρόβλημα ήχου συμβαίνει μόνο στην σύνδεση με Bluetooth;

 

Αν στελνουν θηκη θα το λεει καθαρα εκει που κανεις την παραγγελια. Αν δεν το λεει δεν στελνουν.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ παντως που το πήρα 1 Απρίλη (οχι δεν ηταν πρωταπριλιατικο αστειο :lol: ) μου εβγαλε προβλημα η μπαταρια της συσκευης και δεν γινοταν τιποτα.

Με πολύ μετρια χρήση (4 ωρες ΣΟΤ περιπου) δεν μου εβγαζε πανω απο 13-14 ωρες. Ειχα στειλει στο support και μου ειχαν πει να κανω καποια πραγματα, οπως επαναφορα εργοστασιακων και να αλλαξω καποιες ρυθμισεις αλλα τίποτα... Ξανα εκανα εγκατασταση και το τελευταιο αντροιντ και παλι τα ιδια. Οπότε εστειλα τικετ και ευτυχως μου το δεχθηκαν:lol::lol: και περιμενω καινουριο (ελπιζω χωρις ξανα παιδικες ασθενειες :Ρ)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχει βάλει κανείς καμιά εφαρμογή ώστε να εμφανίζεται ολόκληρη η φωτογραφία όταν μας καλούν; κ όχι αυτή η μικρή στρογγυλή; είναι καθαρό κ unroot το κινητό μου

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν έχει το opt3 android 6 πρέπει ντε και καλά να γίνει αναβάθμιση στο android 7?

δλδ αν το αφήσουμε στην 6 πειράζει ?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν έχει το opt3 android 6 πρέπει ντε και καλά να γίνει αναβάθμιση στο android 7?

δλδ αν το αφήσουμε στην 6 πειράζει ?

Όχι μπορείς να το αφήσεις. Δεν βρίσκω λόγο βέβαια καθώς τα bugs λύνονται συνεχώς.

Link to comment
Share on other sites

Day 1 το παράγγειλα και του χω βγάλει τα μάτια.

Το κινητό αξίζει τα λεφτά του μέχρι το τελευταίο ευρώ.

Μόνη ενσταση το θέμα με το bluetooth.

Κάτι για κάμερες και touch latency είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Day 1 το παράγγειλα και του χω βγάλει τα μάτια.

Το κινητό αξίζει τα λεφτά του μέχρι το τελευταίο ευρώ.

Μόνη ενσταση το θέμα με το bluetooth.

Κάτι για κάμερες και touch latency είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

 

το παρήγγειλα και εγώ πριν λίγες ώρες. έχεις μήπως κανένα videaki πως κάνουμε upadate to adroid se 7 ?

Link to comment
Share on other sites

το παρήγγειλα και εγώ πριν λίγες ώρες. έχεις μήπως κανένα videaki πως κάνουμε upadate to adroid se 7 ?

Θα σου έρθει αυτόματα ενημέρωση ota. Κάνεις εγκατάσταση και έγινε.

Link to comment
Share on other sites

το παρήγγειλα και εγώ πριν λίγες ώρες. έχεις μήπως κανένα videaki πως κάνουμε upadate to adroid se 7 ?

 

Όταν θα πάρεις την συσκευή θα πας στις ρυθμίσεις και θα κάνεις αναζήτηση για ενημερώσεις

Αν υπάρχει μία νέα ενημέρωση θα την κάνεις. Πολύ απλό

Θα την κατεβάσει και θα σε ρωτήσει να την κάνει εγκατάσταση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ας κουβεντιάζουμε μόνο για θέματα της συσκευής παιδιά

Για αξεσουάρ, εγγύηση, παραγγελίες και λοιπά υπάρχουν αντίστοιχα θέματα.

Να είμαστε πάντα on topic

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

χτες κυκλοφόρησε update του one plus launcher V 2.0.0, όποιος θέλει το κατεβάζει από εδώ ....

http://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/oneplus-launcher-2/oneplus-launcher-2-2-0-0-170414173919-ed278d7-release/oneplus-launcher-2-0-0-170414173919-ed278d7-android-apk-download/

Τον κατεβασα και τον δοκιμασα. Πρωτες εντυπωσεις? Πολυ πιο γρηγορος απο την προηγουμενη εκδοση! :up:

Soyons réalistes, nous demandons l'impossible!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Στο site αυτό έχει και άλλες επίσημες ενημερώσεις που βγήκαν χτες και δεν τις έχουμε. Άραγε να το παρακολουθούμε για αναβαθμίσεις;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτή την απορία έχω κι εγώ.τοβ έβαλα κι εγώ και έχω θετική εντύπωση.επισης νιώθω σαν η οθόνη να έγινε πιο κορεσμένη καίτοι είμαι σε srgb

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το apkmirror εγώ το παρακολουθώ καθημερινά τα τελευταία 2 χρόνια.

Σχετικά με τον launcher, υπάρχει κάποιος λόγος να τον προτιμήσω σε σχέση με τον nova (paid ) ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τον πέρασα και εγώ και μπορώ να πω ως πρώτη άποψη ότι μου αρέσει περισσότερο,το μόνο που εξακολουθεί να με χαλάει είναι ότι δεν έχουμε την δυνατότητα του να κρύψουμε εφαρμογές!
Link to comment
Share on other sites

το apkmirror εγώ το παρακολουθώ καθημερινά τα τελευταία 2 χρόνια.

Σχετικά με τον launcher, υπάρχει κάποιος λόγος να τον προτιμήσω σε σχέση με τον nova (paid ) ?

Κι εγώ έχω αγοράσει νόβα αλλά προτιμώ αυτόν.υστερει σε αρκετά σημεία αλλά προσωπικά μου ευχαριστεί η χρήση του

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς παίζει με αυτόν τον launcher,δηλαδή γιατί δεν δίνεται από την oneplus η ανανέωση του μέσω του play store;

 

Υ.Γ.:Είδα ότι είναι από τις beta εκδόσεις που δίνει η oneplus!

 

Γνωρίζεις αν αυτη η εκδοση παρέχει υποστήριξη για τα shortcuts?

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει σπάσει τα νεύρα ένα μηνύματα και που μου εμφανίζει όλη την ώρα. Εντοπίστηκε επικάλυψη οθόνης.... Τι πρέπει να απενεργοποιήσω ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...