Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη. Έχω opera vpn και του έβαλα Καναδά και μου ήρθε αναβάθμιση (δεν έχω βάλει καμία αλλη). Δεν έχω κάνει τίποτα άλλο μόνο αυτό, αν την κάνω έτσι θα lagαρει η θα ναι κομπλε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη. Έχω opera vpn και του έβαλα Καναδά και μου ήρθε αναβάθμιση (δεν έχω βάλει καμία αλλη). Δεν έχω κάνει τίποτα άλλο μόνο αυτό, αν την κάνω έτσι θα lagαρει η θα ναι κομπλε?

 

Πέρασε την άφοβα.

Άμα έχεις μετά πρόβλημα εδώ θα είμαστε να τα λέμε

Αληθώς Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλη την παρέα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το ερωτημα ειναι, θα συνεχισει να υποστηριζεται και μετα την ελευση του 5?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά φίλε μου.Απειρες δίνει, κάθε τρεις και λίγο δίνει.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Ευχαριστω φιλε για την αμεση απαντηση ,θα παρει android 8 ; γνωριζουμε; πφφφφ ,εμεινα απο κινητο και δεν ξερω τι να κανω ,να περιμενω 1+5; να παρω το 3Τ και να τελειωνω; ενταξει ,ειναι σεβαστο το ποσο και θελω να παρω κατι που θα το μετανιωσω

Link to comment
Share on other sites

Αν θες άμεσα τότε το 5 θα αργήσει να ξέρεις.8 θα πάρει χίλια τοίς εκατό

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν θες άμεσα τότε το 5 θα αργήσει να ξέρεις.8 θα πάρει χίλια τοίς εκατό

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Οκ ,ωραια , σ ευχαριστω φιλε

Link to comment
Share on other sites

Άσε που το 5 μπορεί να μας απογοητεύσει κιόλας συν ότι μπορεί να βγει κάποιο καλύτερο μετά από 5 μήνες αν ακολουθήσει την περσινή πορεία της η one plus.

Εκτός αυτού δε ξέρω αν θα συνεχίσουν να πουλάνε το 3T άπαξ και βγει το καινούριο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να δω αν θα το πάει 5 -> 5Τ μετά από 6 μήνες ή αν το 3Τ βγήκε μόνο για να αποφύγει τον γρουσούζικο αριθμό "4". :lol:
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να δω αν θα το πάει 5 -> 5Τ μετά από 6 μήνες ή αν το 3Τ βγήκε μόνο για να αποφύγει τον γρουσούζικο αριθμό "4". :lol:

 

Το 3t πιστεύω βγήκε καθαρά για ανταγωνισμό βάζοντας τον νέο επεξεργαστή και αυξάνοντας την χωρητικότητα της μπαταρίας μετοχών τρικ στα volt

Δεν μας χάλασε. Πιστεύω ότι και οι κάτοχοι του απλου μοντέλου δεν τους λείπει καιντοσο πολύ κάτι

 

Πιο πολύ μας ενδιαφέρει η σοβαρή υποστήριξη της ROM και το service. Στα υπόλοιπα το τηλέφωνο για τα λεφτά του είναι μία χαρά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές με συγχρονισμό της Google χρησιμοποιούν τα play services

Αναγκαστικά όσα ποιο πολλά Google χρησιμοποιείς και αυτόματους συγχρονισμός και λοιπά τότε ανεβαίνει η κατανάλωση των services

 

Εγώ αντίγραφα και τοποθεσία και λοιπά τα έχω κλειστά

Εάν σταματήσω τα αντίγραφα ασφαλείας θα σταματήσει να μου κάνει και backup τις φωτογραφίες μου στο Google photos?

Link to comment
Share on other sites

Εάν σταματήσω τα αντίγραφα ασφαλείας θα σταματήσει να μου κάνει και backup τις φωτογραφίες μου στο Google photos?

 

Έχει και στο photos μέσα ξεχωριστά ρύθμιση για να μην ανεβάζει τις φωτογραφίες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οκ έχει καλή εμβέλεια αλλά max δίνει 433Mbps όταν το nexus 5X που είχα έδινε 867Mbps στο Asus AC68 router.

 

Με το 3Τ σε αντιγραφή αρχειων από Solid explorer και SMB πιάνω γυρω στα 6MB/sec.

https://www.xda-developers.com/how-to-double-the-wifi-speed-on-your-oneplus-3-3t/

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ το είδα και πιο πριν που αναφέρθηκε αλλα ρυθμιση αυτή ειναι για τα 2.4Ghz δίκτυα. Δεν έχει κάποια επίδραση στο 5Ghz...
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Έχει και στο photos μέσα ξεχωριστά ρύθμιση για να μην ανεβάζει τις φωτογραφίες

Εγώ θέλω να τις ανεβάζει τις φωτογραφίες στο Google photos. Απλά δεν ξέρω εάν κλείσω το Google backup εάν 7α συνεχίσει να τις κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Ένας συγγενής θέλει να πάρει την συσκευή απλά θέλει να κάνει παραγγελία με τέτοιο τρόπο ώστε να φανεί σαν έξοδο του καταστήματος, νομίζω ότι αυτό γίνεται με τιμολόγιο; υπάρχει κάποιος όπου έκανε κάποια παρόμοια παραγγελία του κινητού; αν ναι μπορεί να μας πει τον τρόπο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το εικονίδιο για το upload download meter που βρίσκεται στην 4.1.3?

 

Στάλθηκε από το One Plus 3T

Edited by gmo
Link to comment
Share on other sites

Το εικονίδιο για το upload download meter που βρίσκεται στην 4.1.3?

 

Στάλθηκε από το One Plus 3T

Μόνο στη beta 4

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πως πατε παιδια απο μπαταρια?το τηλεφωνο το εχω απο αρχες δεκεμβριου.

δεν το εχω κανει απο τοτε factory reset, παντα περναω με vpn την τελευταια εκδοση του λογισμικου

μια περιοδο μου εβγαζε με βαρια χρηση 6.5 ωρες μπαταρια.τελευταια εχει πεσει αυτος ο αριθμος σχεδον 1 ωρα

λετε να το χω μπουκωσει με πολλες εφαρμογεσ και λοιπα?

τα εχω ολα στοκ ακομη

Link to comment
Share on other sites

πως πατε παιδια απο μπαταρια?το τηλεφωνο το εχω απο αρχες δεκεμβριου.

δεν το εχω κανει απο τοτε factory reset, παντα περναω με vpn την τελευταια εκδοση του λογισμικου

μια περιοδο μου εβγαζε με βαρια χρηση 6.5 ωρες μπαταρια.τελευταια εχει πεσει αυτος ο αριθμος σχεδον 1 ωρα

λετε να το χω μπουκωσει με πολλες εφαρμογεσ και λοιπα?

τα εχω ολα στοκ ακομη

 

Φόρτισε μία μέχρι το 100%, χρησιμοποίησε την συσκευή έως το 15% και μετά μπορείς να βάλεις κάποια screenshot από την μπαταρία, την χρηση, και τις ώρες οθόνης να δούμε και θα σου πούμε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάνεις σιγουρα ποιο καλώδιο της αγοράς είναι συμβατό το το oneplus 3t?θέλω να βλέπω βίντεο στην Τηλεόραση απευθείας από το Κινητό.υπάρχουν πολλά και διάφορα απλά επειδή την έχω πατήσει και δεν δούλευε παλιά στο note 3 θέλω να είμαι σίγουρος

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...