Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε νοιαζει να ειναι καλυτερη απο τη καμερα του j5 (2015) που εχεις ή απλα ισαξια;

 

Για το p8 lite 2017 μπορεις να παρεις και το dual που δεν εχει βρεθει μεχρι στιγμης dual με beta rom.

 

Κατα τα αλλα θα ψηφιζα το honor 6x οπου το αμερικανικο βρισκω οτι εχει 0.95 head και 0.59 body. Τα ευρωπαικα εχουν συνηθως μικροτερο head. Δυστυχως μονο για το αμερικανικο βρηκα. http://www.devicespecifications.com/en/model-sar/a02a3f15 Ψαξτο λιγο. Ενδεχομενως το ευρωπαικο να ειναι σε καλυτερες τιμες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τωρα το προσεξα. Που διαβασες οτι το moto g5 εχει τοσο μεγαλο sar ? Εγω καθε αλλο παρα μεγαλο sar βλεπω http://www.devicespecifications.com/en/model-sar/fac24164

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους,

 

Πριν περίπου δύο εβδομάδες μου γλίστρησε το αγαπημένο μου Xiaomi Redmi Note 3 Pro καθώς έτρεχα. Έχω καταφέρει να ζήσω με τις ρωγμές στην οθόνη, το φθαρμένο ηχείο, το μισοχαλασμένο μικρόφωνο και το στραβωμένο σασί. (ναι είναι γερό σπάσιμο). Αρχικά σκεύτηκα το Xiaomi Redmi Note 4 (Snapdragon 64GB) αλλά στο φόρουμ της Xiaomi είδα ένα thread που μίλαγε για Redmi Note 3 Pro ----> Xiaomi Redmi Note 4 και απαντήσεις έλεγαν ότι "πραγματική αναβάθμιση στο xiaomi redmi note 3 είναι το xiaomi redmi pro" το κοίταξα λοιπόν στο skroutz, είδα ότι είναι στο budget μου και είδα μερικά reviews και comparisons μεταξύ REDMI PRO και REDMI NOTE 4. Βλέπω ότι το Redmi PRO είναι παρόμοιο με το RN4 :worry: Οπότε είμαι προβληματισμένος... Επίσης με χαλάει λίγο το Brushed Design του Redmi Pro (το οποίο βελτιώνεται με μια θήκη ή ένα skin) και από ότι έχω ακούσει η Selfie camera του είναι κάτω από το μέτριο. Ποια είναι η άποψη σας; Μήπως θα έπρεπε να ξανά-αγοράσω το redmi note 3 pro ή να πάω σε Redmi Pro ή Note 4 (snap); Αν έχετε άλλο κινητό στο νου σας γύρω στα 220Ε θα χαρώ να ακούσω τις προτάσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, το redmi pro το προτειναν οταν ειχε ιδιο επεξεργαστη με το redmi note 4 mediatek. Για τον snapdragon δεν ισχυει. Στο pro πας μονο για την amoled οθονη. Στο redmi note 4 πας για ολα τα αλλα.

 

Σε σχεση με το 3 να περιμενεις καλυτερη οθονη, πιο αξιοπιστο δαχτυλικο, καλυτερο ηχειο, καλυτερη καμερα, μεγαλυτερη αυτονομια, καλυτερη ποιοτητα κατασκευης και εχει ηδη παρει nougat (σε developer). Απο την αλλη αν παιζεις βαρια παιχνιδια ισως εχεις κανα 2 frame drops παραπανω χωρις να σημαινει οτι τα παει ασχημα (το redmi pro τα πηγαινει πολυ χειροτερα).

 

Το θεμα ειναι αν αυτη τη στιγμη θες αναβαθμιση ή αντικατασταση. Αν θες συμπληρωσε τις 9 ερωτησεις που θα βρεις σε αυτο το μηνυμα μηπως εχουμε κατι καλυτερο να αντιπροτεινουμε http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7227191#post7227191. Γενικα ομως στα 159 ευρω που το βρισκεις πλεον απο ελληνικο καταστημα ειναι πολυ καλη αγορα. Αλλα απο τις απαντησεις σου θα δουμε τι ακριβως χρειαζεσαι.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Σε νοιαζει να ειναι καλυτερη απο τη καμερα του j5 (2015) που εχεις ή απλα ισαξια;

 

Για το p8 lite 2017 μπορεις να παρεις και το dual που δεν εχει βρεθει μεχρι στιγμης dual με beta rom.

 

Κατα τα αλλα θα ψηφιζα το honor 6x οπου το αμερικανικο βρισκω οτι εχει 0.95 head και 0.59 body. Τα ευρωπαικα εχουν συνηθως μικροτερο head. Δυστυχως μονο για το αμερικανικο βρηκα. http://www.devicespecifications.com/en/model-sar/a02a3f15 Ψαξτο λιγο. Ενδεχομενως το ευρωπαικο να ειναι σε καλυτερες τιμες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τωρα το προσεξα. Που διαβασες οτι το moto g5 εχει τοσο μεγαλο sar ? Εγω καθε αλλο παρα μεγαλο sar βλεπω http://www.devicespecifications.com/en/model-sar/fac24164

 

για το sar του Moto g4, δείτε τα σχόλια εδώ

https://www.skroutz.gr/s/9272109/Motorola-Moto-G4-Plus-16GB-Dual-Sim.html

στο λινκ που έχει μπορούμε να δούμε ότι τα περισσότερα τηλ της μοτο έχουν υψηλό sar.

 

Κάμερα τώρα θέλω ισάξια και καλύτερη προφανώς.

To honor 6x το έχω δει και εγώ. Άρα το προτείνεις σε σχέση με το Α5-2016? Μου αρέσει το Α5, το έχω δει σε φίλους αλλά έιναι λίγο παλιό. επεξεργαστής και κάμερα είναι καλύτεροι στο 6Χ??

 

αν το πάρω από σκρούτζ να προσέξω το bln-21 μοντέλο ?

Xalllara!
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο Link λες; Το μονο που βλεπω ειναι τη σελιδα του στο σκρουτζ. Εγω παντως μιλησα για το moto g5 και μαλιστα απο αξιοπιστη σελιδα... οχι σχολια ;) Και συμφωνα με αυτο ειναι 0.76 το head και 0.46 το body για το αμερικανικο http://www.devicespecifications.com/en/model-sar/fac24164 . Αρα 1.8 δεν εχει για κανενα λογο.

 

Το a5 το κοιτας μονο αν θες amoled οθονη και ακομα χαμηλοτερο sar... Κατα τα αλλα τοσο σε επεξεργαστη οσο και σε ram ειναι πολυ κατωτερο απο p8 lite 2017 και το honor 6x. Σε καμερα το p8 lite 2017 ειναι παρομοια με του a5 και το honor 6x ενα κλικ πανω σε ποιοτητα. Και ναι για το honor 6x κοιτας αποκλειστικα και μονο το bln-l21 για να χει 800αρα. Ασε που το ευρωπαικο εχει και nfc. ;)

 

Το "προφανως" μην το λες ετσι, γιατι αν για παραδειγμα δεν σε πειραζει η κακη αυτονομια τοτε πας στο nexus 5x με 230 ευρω που δεν θα βρεις καλυτερη καμερα ακομα και αν ξεπερασεις τα 300 ευρω.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

όχι, η αυτονομία μην σου πω ότι είναι το πιο σημαντικό. . μην είμαι συνέχεια με φορτιστή ή power bank.

 

Άρα το 6X, πιο ποιοτικό σε κάμερα. . Οκ!

6Χ >Α5 = P8 lite, η εξίσωση μας δηλαδή με βάση τα παραπάνω μοντέλα.

 

Σε ευχαριστώ !

 

Όσο για τα σαρ, στο λινκ του σκρούτζ, υπάρχει στις αξιολογήσεις ένα παιδί που λέει για το 1,8 στο G4 και παραθέτει το λινκ από την μοτορόλα την ίδια. πιο επίσημο δεν γίνεται.

Εκεί θα δεις ότι με αμερική χώρα επιλογής , τοG5, σου δίνει

Head SAR GSM,CDMA,WCDMA,LTE,WIFI,BT .91 W/kg

Body-worn SAR WCDMA Band IV,WIFI,BT 1.18 W/kg

το G4, με Αγγλία χώρα φτάνει 1,8

The highest SAR values under the ICNIRP guidelines for your device model are listed below:

 

Head SAR WCDMA B2, Wi-Fi, Bluetooth 0.59 W/kg

Body-worn SAR LTE B1, Wi-Fi, Bluetooth 1.83 W/kg

 

κλπ. κλπ. κλπ. Γενικά υψηλό sar στα moto όπως λένε και γενικά για τα huawei που εκεί όμως δεν βρίσκεις νούμερα εύκολα για όλα τα μοντέλα

 

https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/utils/country_selector/g_id/5344#gs=eyJndWlkZUlEIjo1MzA0LCJxdWVzdGlvbklEIjoxOCwicmVzcG9uc2VJRCI6MjcsImd1aWRlU2Vzc2lvbiI6IndWN0hnSWxuIiwic2Vzc2lvbklEIjoiQWdFSWZJbG4ifQ..

Edited by smerliao
Xalllara!
Link to comment
Share on other sites

Ναι μα για το g4 δεν ειπα και αλλα μονο για το g5.

 

Κοιτα, αυτο που κοιταμε περισσοτερο ειναι το head και αν ειναι σωστες οι τιμες που μου βαλες για το g4, τοτε το 0.59 W/kg ειναι αρκετα χαμηλο.

 

Αλλα απο τη στιγμη που η αυτονομια σε νοιαζει περισσοτερο (οποτε κακος δεν την εβαλες πρωτη στη σειρα προτεραιοτητας) τοτε πας στο honor 6x και δεν χρειαζεται να ψαχνουμε αλλο το sar :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, φίλος μου θέλει να πάρει κινητό και είδε με δόσεις από media markt τα παραπάνω στα 250. Ποιο απ τα δύο;;; Επίσης για ντουκου τα χρήματα δίνει μέχρι 200. Αν ξέρετε κάποια άλλη συσκευή από Ελλάδα αποκλειστικά, σε αυτή την τιμή καλοδεχουμενες οι προτάσεις. Τέλος, το xiaomi απ τα mediamarkt είναι η global edition με την 20αρα σωστά;;;

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να ξερουμε τι χρηση κανει και τι θελει δεν μπορουμε να βοηθησουμε. Αν θες συμπληρωσε την φορμα των 9 ερωτησεων http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7227191#post7227191
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να ξερουμε τι χρηση κανει και τι θελει δεν μπορουμε να βοηθησουμε. Αν θες συμπληρωσε την φορμα των 9 ερωτησεων http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7227191#post7227191

Βασικά τον ενδιαφέρουν κάποιο απ τα δύο γι αυτό και δεν συμπλήρωσα... Και κυρίως αν κάποιος ξέρει τις συσκευές να μου πει ποιος είναι ο πιο γρήγορος επεξεργαστής και για την κάμερα τους

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βασικά τον ενδιαφέρουν κάποιο απ τα δύο γι αυτό και δεν συμπλήρωσα... Και κυρίως αν κάποιος ξέρει τις συσκευές να μου πει ποιος είναι ο πιο γρήγορος επεξεργαστής και για την κάμερα τους

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πιο γρήγορο το xiaomi, καλύτερη κάμερα το Huawei

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βασικά τον ενδιαφέρουν κάποιο απ τα δύο γι αυτό και δεν συμπλήρωσα... Και κυρίως αν κάποιος ξέρει τις συσκευές να μου πει ποιος είναι ο πιο γρήγορος επεξεργαστής και για την κάμερα τους

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι σημασια εχει; Εχουν διαφορετικα θετικα και αρνητικα οπου δεν ξερουμε ποια τον ενδιαφερουν ενω επισης μπορει να παιζε προταση τα ιδια κινητα πολυ φτηνοτερα απο αλλο καταστημα.

 

Τεσπα, στα χοντρα ειναι οπως τα λεει ο Νικος + καλυτερη αυτονομια για το xiaomi.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα λίγη βοήθεια στην επιλογή κινητού (για την γυναίκα) σύμφωνα με τα παρακάτω :

 

1) Το χρηματικο ποσο που διαθετουμε.

250 - 350 Ευρώ.

2) Το μεγεθος οθονης που προτιμουμε.

5.5 ίντσες και άνω.

3) Το θελουμε dual? Αν ναι ποσο αποθηκευτικο χωρο θελουμε το λιγοτερο;

Όχι.

4) Το θελουμε απο Ελλαδα ή και απο Κινα/Ευρωπη;

Απο Ελλάδα ή και απο Κίνα/Ευρώπη.

5) Θελουμε 2ετη εγγυηση αντιπροσωπειας ή μας αρκει και η εγγυηση του καταστηματος;

Αρκεί και η εγγύηση του καταστήματος.

6) Χρειαζομαστε 800αρα μπαντα ωστε να χουμε σε περισσοτερα μερη 4g; (επαρχια χωρις 800αρα εχεις σοβαρο θεμα)

Χρειαζόμαστε 800αρα μπάντα.

7) Χρειαζομαστε nfc?

Όχι.

8) Χρειαζομαστε ir για τηλεχειρισμο συσκευων;

Όχι.

9) Χρειαζομαστε ελληνικο μενου; Αν ναι, πειραζει αν χρειαστει φλασαρισμα;

Ναι, δεν πειράζει αν χρειαστεί φλασάρισμα.

10) Γραψτε ποιες εφαρμογες δουλευετε.

Browsing, εφαρμογές κοινωνικής δικτύωσης.

11) Μας ενδιαφερει το βαρυ gaming;

Όχι.

12) Μας ενδιαφερει η καλη πισω καμερα; Αν ναι, μας αρκει αν ειναι καλη μονο τη μερα και με φλας την νυχτα ή την θελουμε τοπ ακομα και νυχτα χωρις φλας;

Ναι, αν είναι και τοπ ακόμα και νύχτα χωρίς φλας ακόμα καλύτερα.

13) Μας ενδιαφερει η σελφοκαμερα;

Όχι.

14) Μας ενδιαφερει το βιντεο; Αν ναι μας αρκει το καλο βιντεο την ημερα ή το θελουμε καλο και τη νυχτα (πχ να μην ριχνει καρε).

Ναι αν είναι καλό και τη νύχτα ακόμα καλύτερα.

15) Μας ενδιαφερει η καλη αυτονομια;

Ναι.

16) Μας ενδιαφερει ο καλος ηχος; Αν ναι θελουμε stereo ή μας αρκει και mono?

Ναι, οτιδήποτε.

17) Μας ενδιαφερει η καλη οθονη; Αν ναι την θελουμε και amoled ή μας αρκει lcd?

Ναι, οτιδήποτε.

18) Βαλτε σε σειρα προτεραιοτητας τα εξης: ταχυτητα, βαρυ gaming, καμερα, αυτονομια.

Κάμερα, αυτονομία, ταχύτητα, βαρύ gaming.

19) Ποια ειναι η τωρινη σας συσκευη.

LG G3 (δεν λειτουργεί πλέον).

 

το μόνο που έχω δει σαν επιλογή είναι το OnePlus 3T στο Gearbest στα 350 ευρώ (τελωνείο?), οπότε θα ήθελα να μου προτείνετε και άλλες επιλογές.

Edited by itripman
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια , ειναι ωρα να αλλαξω συσκευη μετα απο 3-4 χρονια που εχω το sony xperia P . Σκεφτομαι για το SAMSUNG Galaxy S7 Edge Dual . Δεδομενου οτι ειναι αρκετα τα χρηματα θα ηθελα τη γνωμη σας αν τα αξιζει το συγκεκριμενο κινητο η αν με αυτα τα χρηματα μπορω να παρω κατι καλυτερο .

Ξερω οτι η συσκευη ειναι του 2016 , και ισως να ειναι πισω σε τεχνολογια και επιδοσεις .

Η χρηση που κανω ειναι : Λιγο gaming , θελω καλη καμερα και για νυχτερινες φωτο που δεν εχει ουτε το δικο μου ουτε της γυναικας μου ( xiaomi redmi note 4 ) , καλη μπαταρια γιατι χρησιμοποιω πολυ το GPS (ταξι ) , και γενικα να ειναι σε ολα καλο , γιαυτο δινεις και τοσα χρηματα . Και θελω να αντεχει γιατι δεν ειμαι και σε ηλικια να ψαχνω καθε χρονο τα specs και να αλλαζω κινητα .....

Υ.Γ Οχι απο Κινα γιατι το τελευταιο που αγορασα το επιασαν τελωνειο και μου κοστισε σχεδον τα ιδια σαν να το πηρα απο skroutzoμαγαζο .

Edited by ethnic69
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, αν μπορεις να φτασεις τα 572 ευρω μπορεις να δεις το s8 το οποιο βεβαια σε φωτογραφιες και βιντεο θα ειναι σαν 5.1 ιντσες η οθονη του.

 

Απο την αλλη, ανεξαρτητα απο το αν θες μεγαλη οθονη το s7 edge ειναι πιο vfm. Η μεγαλυτερη διαφορα που θα χαιροσουν στο s8 ειναι η καμερα που δειχνει φετος οτι μαζι με το htc 11 θα πρωταγωνιστησουν.

Link to comment
Share on other sites

Lg v20 στα 320€ περίπου από eglobal central και αν μπορείς να ανέβεις λίγο στο budget παίρνεις το LG g6 στα 376€ και με κανένα κουπόνι Ίσως και φθηνότερα. Καλύτερα κινητά νομίζω δεν θα βρεις σε αυτά τα χρήματα στις ίντσες που θες, ενώ η κάμερα τους είναι κορυφή.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

1) Το χρηματικο ποσο που διαθετουμε.300.00€

2) Το μεγεθος οθονης που προτιμουμε. 5 - 5,5

3) Το θελουμε dual? Αν ναι ποσο αποθηκευτικο χωρο θελουμε το λιγοτερο; ΟΧΙ - 32Gb

4) Το θελουμε απο Ελλαδα ή και απο Κινα/Ευρωπη; Ελλάδα (θα κοπεί τιμολόγιο)

5) Θελουμε 2ετη εγγυηση αντιπροσωπειας ή μας αρκει και η εγγυηση του καταστηματος; Το ίδιο μου κάνει

6) Χρειαζομαστε 800αρα μπαντα ωστε να χουμε σε περισσοτερα μερη 4g; (επαρχια χωρις 800αρα εχεις σοβαρο θεμα) Δε με απασχολεί ιδιαίτερα

7) Χρειαζομαστε nfc? Οχι

8) Χρειαζομαστε ir για τηλεχειρισμο συσκευων; ΟΧΙ

9) Χρειαζομαστε ελληνικο μενου; Αν ναι, πειραζει αν χρειαστει φλασαρισμα; Δε με πειράζει να το φλασάρω

10) Γραψτε ποιες εφαρμογες δουλευετε. Κάνω ελαφριά χρήση γενικά - web banking, ιντερνετ e mail και από παιχνίδια μόνο το coc παίζω

11) Μας ενδιαφερει το βαρυ gaming; ΟΧΙ

12) Μας ενδιαφερει η καλη πισω καμερα; Αν ναι, μας αρκει αν ειναι καλη μονο τη μερα και με φλας την νυχτα ή την θελουμε τοπ ακομα και νυχτα χωρις φλας; Ναι να είναι καλύτερη του nexus 5 οπωσδήποτε

13) Μας ενδιαφερει η σελφοκαμερα; OXI

14) Μας ενδιαφερει το βιντεο; Αν ναι μας αρκει το καλο βιντεο την ημερα ή το θελουμε καλο και τη νυχτα (πχ να μην ριχνει καρε). Ναι . Πάλι να είναι καλύτερη του nexus 5

15) Μας ενδιαφερει η καλη αυτονομια; ΝΑΙ αν και δεν είμαι πολλές ώρες μακριά από ρευμα

16) Μας ενδιαφερει ο καλος ηχος; Αν ναι θελουμε stereo ή μας αρκει και mono? ΝΑΙ αλλά δεν είναι απαραίτητο

17) Μας ενδιαφερει η καλη οθονη; Αν ναι την θελουμε και amoled ή μας αρκει lcd? Του nexus5 μου φαινόταν τέλεια οπότε μια ισάξια μου κάνει

18) Βαλτε σε σειρα προτεραιοτητας τα εξης: ταχυτητα, βαρυ gaming, καμερα, αυτονομια. Ταχύτητα - κάμερα - αυτονομία - βαρύ gaming

19) Ποια ειναι η τωρινη σας συσκευη. Nexus5

 

Με ενδιαφέρει επίσης το χαμηλό SAR

 

Γενικά τα κινητά τα κρατάω καιρό μέχρι να γονατίσουν και το nexus το έχω ταλαιπωρήσει αρκετά.

To έχω 3 χρόνια περίπου και θέλω να το αλλάξω γιατί έχω το γνωστό πρόβλημα με το power button αλλά χωρίς να χρειαστεί επισκευή μέχρι στιγμής.

2-3 φορές που μου έχει εμφανιστεί το έστρωσα με τις γνωστές αλχημείες αλλά φοβάμαι ότι κάποια στιγμή θα με αφήσει.

Επίσης, έχω αλλάξει μια φορά οθόνη γιατί την έσπασα όσο ήταν ακόμα καινούργιο και τώρα έχει αρκετά χτυπήματα από πτώσεις και σε 2 γωνίες έχει αλλοιωθεί το χρώμα στις άκρες...κιτρινίζει σε μαύρο φόντο...και σκεφτείτε ότι έχω και θήκη...τα έχει βγάλει τα λεφτά του δηλαδή.

 

Σαν πρώτη επιλογή σκέφτομαι το nexus 5Χ που είναι καλύτερο στα σημεία ,έχει χαμηλό sar που με ενδιαφέρει πολύ , μπορώ να πειραματιστώ πολύ με root, είναι φτηνό αλλά είδα το θέμα με το bootloop και ξενέρωσα.

Στην γυναίκα μου έχω πάρει εδώ και 1μιση χρόνο το g4 και παίρνω συνέχεια back up μην της μείνει ξαφνικά μιας και είναι το νούμερο 1 κινητό σε bootloop.

Edited by Japtech
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω καπου ειχα δει το mi5s οτι εχει 0.8 sar. Ας το επιβεβαιωσει καποιος. Αν ναι φαινεται μια χαρα για αυτα που θες.
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον πριν ειχε το g3, νομίζω μια χαρά θα της φανεί η αυτονομία. Και για τη χρήση που αναφέρει, δεν νομίζω να έχει πρόβλημα να βγάλει χαλαρά την ημέρα εκτός και αν ξεσκίζει το 4g όπου σε αυτή την περίπτωση όμως όλα τα κινητά γονατίζουν.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, κακα τα ψεμματα, το v20 ειναι μετριο στη μπαταρια και σιγουρα υπαρχουν κινητα με πολυ καλυτερη αυτονομια. Αλλωστε το moto z play ανηκει στις κινητα με κορυφαια αυτονομια. Μιλαμε για Snapdragon 625 + 3500 mah μπαταρια οποτε και 4g ολη μερα δεν θα γοντατισει και θα την την βγαλει ανετα τη μερα ;) Και εφοσον δεν την ενδιαφερει το βαρυ gaming νομιζω ειναι οτι πρεπει.

 

Τωρα αν δεν χρειαζεται οντως μεγαλη αυτονομια, φυσικα αποτελει ενα εξαιρετο κινητο και μπορει να το κοιταξει.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα πήγαινα για το LG g6 εφόσον είναι να δώσει τόσα χρήματα. Ψήνομαι τρελά σε αυτή την τιμή και με τρώει το χέρι αλλά ελπίζω να κρατηθώ... :rolleyes: :cool:

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...