Jump to content

Πιστοποίηση ΙΕΚ


dreaming
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομιζω οτι απλα γλυτωνεις μαθηματα.Για παραδειγμα με acdl καποια πληροφορικης και με καποιο για αγγλικη γλωσσα τα αγγλικα.

Εξαρτάται την ειδικότητα. Στη δική μου (προσχολική αγωγή), μπορούσες να παρακολουθήσεις τα 2 τελευταία εξάμηνα αν είχες βγάλει ΠολυκλαδικόΤΕΛ-ΤΕΣ (δεν ξέρω πώς τα λένε τώρα πια) προσχολική αγωγή και αντίστοιχα, αν πάω με το πτυχίο μου για Ειδική Αγωγή, πάλι κάνω μόνο τα 2 εξάμηνα.

 

Για τα αγγλικά, τότε, δεν υπήρχε απαλλαγή. Είχα Proficiency κι όμως με ανάγκασαν να κάνω ρηματάκι και λεξούλες. :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 298
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψάχνω της απαντήσεις για εξετάσεις πιστοποίησης τεχνικού τηλεπληροφορικής, υποθέτω οι ερωτήσεις είναι αυτές που υπάρχουν εδώ http://www.eoppep.gr/phocadownload/regulationsPistop_2012/texnikos%20tilepliroforikis.pdf. Δεν νομίζω ότι παίζει κάποιο ρόλο ότι τέλειωσα το Δημόσιο Ιεκ το 2000, έδωσα μια φορά τότε και κόπηκα στις γραπτές εξετάσεις. Υποθέτω πλέον ότι θα ξαναδώσω και τα 2 μέρη σωστά; Ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Ψαχνω απεγνωσμενα απαντησεις για ειδικοτητα ''ειδικος χρηματιστηριακων εργασιων' ή 'στελεχος χρηματιστηριακων εργασιων' αν εχει καποιος κατι...ευχαριστω.
Rock n' Roll will never die...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλησπέρα παιδιά. Έχει μήπως κανένας τις απαντήσεις πιστοποίησης τεχνικού σχεδίασης και ανάπτυξης ιστοσελίδων (web designer developer); Ευχαριστώ εκ των υστέρων.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Αν καταλαβα καλα εχει εξετασεις πιστοποίησης τωρα κοντα ???

 

http://www.eoppep.gr/index.php/el/announcements/449-programma_exetaseis_iek_2014

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

"ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ (WEB DESIGNER - DEVELOPER)

 

Καλησπέρα σας, όποιος ενδιαφέρεται για απαντήσεις στα θέματα πιστοποιησης ΙΕΚ "ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ (WEB DESIGNER - DEVELOPER) ας επικοινωνήσει μαζι μου με ΠΜ

Edited by Mythozz
Link to comment
Share on other sites

Για "Τεχνικός τηλεπληροφορικης" αν έχει κανείς απαντήσεις παιδιά ένα π.μ. Ευχαριστώ!! Edited by impreza_sti
Twitter: @Mikolz
Link to comment
Share on other sites

Για της ειδικότητα ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ υπάρχει ένα βιβλίο - βοήθημα με όλες τις απαντήσεις του 2014. Έχει ISBN: 978-960-93-6457-7 και είναι κορυφαίο!

 

ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΙΕΚ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

 

http://www.sagapi.gr/neamas/671-iekmageirikh

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε που μπορουμε να προμηθευτουμε αυτο το βιβλιο?

με το isbn δεν βρισκεται και τοσο ευκολα οταν δεν υπαρχουν εκδοσεις!!!!

 

ευχαριστω

masterD
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορείτε να μου στείλετε με π.μ. τις απαντήσεις για την πιστοποίηση ΙΕΚ στο τμήμα Φύλακας ΜΟυσείων;Χϊλια ευχαριστω. Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
θα μπορούσε όποιος έχει τις απαντήσεις στην ειδικότητα Τεχνικός Μηχανοτρονικής να μου τις στείλει σε π.μ; Ευχαριστώ Edited by impreza_sti
Δεν επιτρέπεται η δημοσίευση προσωπικών στοιχείων επικοινωνίας
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Γεια σας ψάχνω τις απαντησεις απο τις ερωτησεις πιστοποίησης στο τμημα τεχνικός Αισθητικος ποδολογιας και καλλωπισμού νυχιων!!!οποιος ή οποία τις εχει μπορει να μου τις στείλει;;;ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Που μπορώ να βρώ τα θέματα πιστοποίησης ΙΕΚ για το τμήμα Τεχνικός Δικτύων???

 

Τις πρώτες 96 τις εχει εδω

Δείτε το ιστολόγιο μου που ασχολείται με την Τεχνολογία και όχι μόνο!!!

http://misios2.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορείτε να μου στείλετε με π.μ. τις απαντήσεις για την πιστοποίηση ΙΕΚ στο τμήμα Φύλακας ΜΟυσείων;Χϊλια ευχαριστω.

 

Υπάρχει ΙΕΚ με ειδικότητα φύλακας μουσείου; :lol:δηλαδή υπάρχει άλλο ΙΕΚ για φύλακας ταχυδρομείου πχ;

Σε λίγο θα κάνουν ειδικότητα και μανάβη. Πως να πουλάς καλύτερα τις πατάτες σου. Θα λες τελείωσα ΙΕΚ μαναβικής :blink:

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ΙΕΚ με ειδικότητα φύλακας μουσείου; :lol:δηλαδή υπάρχει άλλο ΙΕΚ για φύλακας ταχυδρομείου πχ;

Σε λίγο θα κάνουν ειδικότητα και μανάβη. Πως να πουλάς καλύτερα τις πατάτες σου. Θα λες τελείωσα ΙΕΚ μαναβικής :blink:

και ιεκ χασάπη υπάρχει..και ιεκ μπαρίστα :lol:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ΙΕΚ με ειδικότητα φύλακας μουσείου; :lol:δηλαδή υπάρχει άλλο ΙΕΚ για φύλακας ταχυδρομείου πχ;

Σε λίγο θα κάνουν ειδικότητα και μανάβη. Πως να πουλάς καλύτερα τις πατάτες σου. Θα λες τελείωσα ΙΕΚ μαναβικής :blink:

 

Ο φύλακας μουσείου δεν είναι ένας τυπάκος με στολή και γκλομπ που κάνει τη νυχτερινή βάρδια για να μην μπουν κλέφτες. :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μπορει κάποιος να με βοηθήσει με τις απαντήσεις στην ειδικότητα:ειδικός εμπορίας,διαφήμισης και προώθησης προιόντων(marketing)?Αν έχει κάποιος αρχείο με τις απαντήσεις ή γνωρίζει κάποιο βιβλίο ,το οποίο τις έχει,ας μου στείλει ένα μήνυμα.Τελέιωσα πριν 15 χρόνια κ έχω χάσει τις περισσότερες σημειώσεις και δεν θυμάμαι τίποτα.

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα,μπορει κάποιος να με βοηθήσει με τις απαντήσεις στην ειδικότητα:ειδικός εμπορίας,διαφήμισης και προώθησης προιόντων(marketing)?Αν έχει κάποιος αρχείο με τις απαντήσεις ή γνωρίζει κάποιο βιβλίο ,το οποίο τις έχει,ας μου στείλει ένα μήνυμα.Τελέιωσα πριν 15 χρόνια κ έχω χάσει τις περισσότερες σημειώσεις και δεν θυμάμαι τίποτα.

Ευχαριστώ!!

Καλησπέρα

εχει στον Ιανο με 12,5 ευρω.

αν τους πεις για πιστοποιηση ξερουν.

Δείτε το ιστολόγιο μου που ασχολείται με την Τεχνολογία και όχι μόνο!!!

http://misios2.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπερα και καλως σας βρηκα!!!

επειδη ειδα αυτο το θεμα θα ηθελα αν εχει καποιος τις απαντησεις απο τις ερωτησεις της πιστοποιησης ΕΟΠΠΕΠ στην ειδικοτητα ΙΕΚ ΦΥΛΑΚΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ να μου τις στειλει ,θα του ημουν ευγνωμων!!!

σας ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Δεν μπορω να βρω τις απαντησεις απο τις ερωτησεις πιστοποιησης ιεκ προσχολικης αγωγης για παιδια με ειδικες αναγκες μπορει

να με βοη8ησει κανεις???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλησπέρα θα ήθελα και γω ,αν έχει κάποιος τις απαντήσεις της ειδικότητας ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ. Ευχαριστω εκ των προτέρων......
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μηπως βρηκες τις απαντησεις πιστοποιησεις ποδολογιας?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα, μηπως βρηκες τια απαντησεις πιστοποιησεις στην ποδολογια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...