Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ποιό σκεπτικό είπε "είμαι ζωντανός" ο Τσάρλι στο τέλος; Αφου υποτίθεται θα πέθαινε αφού πάταγε το κουμπί. :stupid:

Επίσης τη σκηνή που παίζει το Wonderwall και πιάνει βροχή την έχουμε ξαναδεί σε κάποιου άλλου το flashback (Desmond i think);

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με ποιό σκεπτικό είπε "είμαι ζωντανός" ο Τσάρλι στο τέλος; Αφου υποτίθεται θα πέθαινε αφού πάταγε το κουμπί. :stupid:

 

 

Ισως να φανταστηκε (οπως κι εγω) οτι θα πνιγοταν στην προσπαθεια του να ανεβει στην επιφανεια αφου ειχε ηδη πατησει το κουμπι <ε ρε με τα κουμπια και τα πατηματα τους πωρωση:p>..Γιατι ο Τσαρλι δεν ακουσε οτι υπηρχε μια αεροστεγης αιθουσα..

 

 

Εδω και πολυ καιρο εχω να δω lost επεισοδιο και να μην καταλαβω οτι περασε το σαρανταδυαλεπτο..Μ'αρεσε αρκετα.. Σ'εμενα δεν αρεσε το τελος..Προτιμουσα κι εγω να γινει αυτο που προΐδεαζοταν..

 

Ο Τζακ απεκτησε κοιλιτσα;;:p

Στην αρχη, στη σκηνη με

την εκρηξη

σαν να ειναι λιγο chubby..

 

Α, και

η κοπελια που εσωσε ο Τσαρλι ηταν εκεινη που ειχε βασανισει ο Σαγιντ που αργοτερα η συζυγος της βασανισε εκεινον:worry:

;

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Tzitzikos the cat.!.

Link to comment
Share on other sites

 

Α, και

η κοπελια που εσωσε ο Τσαρλι ηταν εκεινη που ειχε βασανισει ο Σαγιντ που αργοτερα η συζυγος της βασανισε εκεινον:worry:

;

 

 

Η κοπελιά είναι η Nadia που υπήρξε αγάπη(!) του Sayid και έχει χαθεί από τότε,αλλά δεν είναι η ίδια με αυτή της οποίας ο σύζυγος τη βασάνισε...Εκείνη είναι μια διαφορετική και ήθελε δικαίωση

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό επεισόδιο και όντως πέρασε πολύ γρήγορα.

Το σκηνικό με το wonderwall όντως το είχε δει και ο Ντέσμοντ :wacko: Η τύπισσα έχω κι εγώ την εντύπωση ότι είναι η Νάντια.

Η μελαχροινή (η μια από τις 2 που μπήκαν μέσα στον Τσάρλι) έχω την εντύπωση ότι είναι η αεροσυνοδός του αεροπλάνου που την είχαν απαγάγει οι Others τις πρώτες μέρες στο νησί....

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Ισως να φανταστηκε (οπως κι εγω) οτι θα πνιγοταν στην προσπαθεια του να ανεβει στην επιφανεια αφου ειχε ηδη πατησει το κουμπι <ε ρε με τα κουμπια και τα πατηματα τους πωρωση:p>..Γιατι ο Τσαρλι δεν ακουσε οτι υπηρχε μια αεροστεγης αιθουσα..

 

 

Εδω και πολυ καιρο εχω να δω lost επεισοδιο και να μην καταλαβω οτι περασε το σαρανταδυαλεπτο..Μ'αρεσε αρκετα.. Σ'εμενα δεν αρεσε το τελος..Προτιμουσα κι εγω να γινει αυτο που προΐδεαζοταν..

 

Ο Τζακ απεκτησε κοιλιτσα;;:p

Στην αρχη, στη σκηνη με

την εκρηξη

σαν να ειναι λιγο chubby..

 

Α, και

η κοπελια που εσωσε ο Τσαρλι ηταν εκεινη που ειχε βασανισει ο Σαγιντ που αργοτερα η συζυγος της βασανισε εκεινον:worry:

;

Εγώ νομίζω πως αυτό που εννοούσε ο Desmond και κατάλαβε ο Τσάρλι (και εσύ και εγώ :p) ήταν πως θα πεθάνει αφού πατήσει το κουμπί. Αν πέθαινε νωρίτερα δεν είχε νόημα, γιατί δε θα τους βοηθούσε να σωθούν. :confused:

 

Η κοπέλα που έσωσε είναι όντως η Nandia.

Link to comment
Share on other sites

re paidia... auto pou tha bgei tin tetarti-pempti to 3x22 ...tha einai 2plo episodio... ara kati 3x22 3x23... 24o episodeio den tha uparksei? :worry: :cry:

 

όχι... μέχρι 23... νηστεία από δω κ πέρα :mad:

Link to comment
Share on other sites

pw pw.. tin kaname tote! :cry: kala..afou upotithete kathe season einai 24... fetos to allaksan? :mad:

anyway.. na rwtisw... ta dvd season 2 kukloforisan gia agora? i mono gia enoikiasi exoun bgei?

 

kukloforisan nai.

mi se xalaei poy einai 23 fetos giati apo toy xronoy 8a einai 16!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

kukloforisan nai.

mi se xalaei poy einai 23 fetos giati apo toy xronoy 8a einai 16!! :mad:

 

to kserw auto..to eixa diabasei paliotera... einai kaneis apo thessaloniki.. pou na to exei dei se kana katastima tin season 2?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω πως αυτό που εννοούσε ο Desmond και κατάλαβε ο Τσάρλι (και εσύ και εγώ :p) ήταν πως θα πεθάνει αφού πατήσει το κουμπί. Αν πέθαινε νωρίτερα δεν είχε νόημα, γιατί δε θα τους βοηθούσε να σωθούν. :confused:

 

Κι εγώ αυτό ακριβώς κατάλαβα!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να βρω το σωστο 21.κατεβασα ηδη ενα λαθος,δωστε ενα σωστο λινκ...!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

OΙ εκδοσεις που εχουν βγει στα ~350ΜΒ ειναι

Lost S03E21 HDTV XViD-Caph

Lost S03E21 Greatest Hits REAL PROPER HDTV XviD-FQM

Lost S03E21 PROPER HDTV XviD-2HD

Δυστυχως λινκ δεν μπορω να δωσω!

Link to comment
Share on other sites

Lost.S03E21.Greatest.Hits.REAL.PROPER.HDTV.XviD-FQM

 

:google:

Link to comment
Share on other sites

ok thanks.

μετριο το επεισοδιο,εκτος απο το "κλασσικο" καλο τελος με new mystery..

ακυρη η ατακα του Τσαρλι "i am alive" ας ελεγε "i am not drown" να μαστε σιγουροι!

το πιθανοτερο ειναι να μην ηξερε καν να κολυμπαει καλα και για αυτο το ειπε!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=o57wrk4mKvM

σε αυτο το βιντεο δειτε στο 0:23

παντου υπαρχει ελληνας!

Tι παρατηρητικότητα έχεις ρε συ; :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλά δεν το είχα προσέξει καθόλου...

Βlog για τον κινηματογράφο με κριτικες, νέα και τρέιλερ. Με καθημερινή ανανεωση

We set the movies in the corner....

Link to comment
Share on other sites

τελικα το φιναλε ποση ωρα θα ειναι;το τρεηλερ λεει 2 ωρες,δλδ 3πλο επεισοδιο..;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

τελικος σημερα,finale στο Lost,μιλαμε για πολυ πραμα!!

θελω να ειναι πολυ καλο,να γουσταρω ατελειωτα και ας δημιουργησει 100 νεα ερωτηματα!!

αρκει να ξεκινησει απο Σεπτεμβρη!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Ξεχνα το.

Ξεκιναει τελη Γεναρη και ειναι de facto.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...