Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O ναος ειναι το σπιτι του smokey ε??:lol: :lol: :lol:

 

Ακομη Υπαρχουνε αμφιβολιες οτι ο Λοκ και ο καπνος ειναι αλλος??

 

 

Ο Σαγιντ δεν σκοτωσε τον Κινεζο με μαχαιρι τον επνιξε στην πηγη...το πιασατε το υπονοουμενο ετσι??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ένα σχετικά βαρετό επεισόδιο, θα επισημάνω το εξής:

O Dogen προειδοποίησε τον Sayid να καρφώσει τον ψευδοLocke πριν μιλήσει - αν μιλούσε, θα είναι ήδη πολύ αργά. Αν το προσέξατε, ο ψευδοLocke μίλησε, και μετά τον κάρφωσε ο Sayid... Ίσως δηλαδή ο Dogen να μην αναφερόταν εμμέσως σε αυτά που θα του έλεγε ο ψευδοLocke, αλλά άμεσα στην ίδια την πράξη της ομιλίας.. :)

sakis for the masses, θου for the few

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου φάνηκε το πιο σκοτεινό και τρομακτικό επεισόδειο απο την αρχή!!

ειδικά η Κλερ...μπρρρ(ασχετο: τα φρύδια της ο Φλοκ της τα εβγαζε τρια χρόνια στη ζούγκλα και εγιναν ετσι;;;:p)

(παρατηρίσατε τις διαφορές στον φωτισμό; επεισ. 5 φως και το 6 σκοτάδι....καμια αμφιβολία ποιος είναι ο κακός και ποιός ο καλός )

 

Κρίμα ο Σαγιντ πάντα τον συμπαθούσα...αλλα τελικα ηταν επιλογή του;μπορούσε να μην πάει;;ή εφτασε η μολυνση στην καρδια;;

 

Ο Φλοκ βρηκε το στρατό του και πιστεύω οτι θα προστεθούν αλλοι δυο σύντομα....ο Ντοτζεν και ο μεταφραστής που θα αναστηθούν απο τη πισίνα μολυσμένοι! Να δούμε πως θα ξεφύγει η Κεϊτ!(πάλι τον Σόγιερ βλέπω να θυσιάζεται...)

Link to comment
Share on other sites

Στο ΙMDB πάντως ο Dogen δεν φαίνεται να συμμετέχει σε επόμενα επεισόδια (εκτος και αν το ενημερώνουν μετά απο κάθε καινούριο επεισόδιο)

 

Απο lostpedia forum:

Ο Σαγίντ είπε

οτι αυτό που θα ήθελε περισσότερο στον κόσμο πέθανε στα χέρια του. Μιλάει για την Σάννον ή την Νάντια;

 

Edited by hostolis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φλοκ εκ του Fake Locke? Flocke?

 

Κατι δεν μου αρεσε απο το σημερινο επεισοδιο..

 

Και πολυ φοβαμαι οτι στο τελος θα καταληξουμε, οπως το 90% του Χολυγουντ, οτι ολα εγιναν για μια γυναικα..

 

Αληθεια, διαβασα μια θεωρια που μου φανηκε απλοϊκα ιδιοφυης. Τι κι αν ολοι αυτοι οι χαρακτηρες, οπως παρουσιαζονται στο παραλληλο συμπαν που θα ητα πραγματικοτητα εαν δεν επεφτε το αεροπλανο, ειναι στην ουσια ασθενεις σε ψυχιατρειο και ο Jacob ειναι ο ψυχολογος τους?

Θα εξηγουσε ολα τα flashback/forward, τις στιγμες που "αναστενονται" κτλ..

 

Δεν ξερω.. πολυ φοβαμαι αυτο το τελος.

 

Οτι θα με απογοητευσει.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Φλοκ εκ του Fake Locke? Flocke?

 

Κατι δεν μου αρεσε απο το σημερινο επεισοδιο..

 

Και πολυ φοβαμαι οτι στο τελος θα καταληξουμε, οπως το 90% του Χολυγουντ, οτι ολα εγιναν για μια γυναικα..

 

Αληθεια, διαβασα μια θεωρια που μου φανηκε απλοϊκα ιδιοφυης. Τι κι αν ολοι αυτοι οι χαρακτηρες, οπως παρουσιαζονται στο παραλληλο συμπαν που θα ητα πραγματικοτητα εαν δεν επεφτε το αεροπλανο, ειναι στην ουσια ασθενεις σε ψυχιατρειο και ο Jacob ειναι ο ψυχολογος τους?

Θα εξηγουσε ολα τα flashback/forward, τις στιγμες που "αναστενονται" κτλ..

 

Δεν ξερω.. πολυ φοβαμαι αυτο το τελος.

 

Οτι θα με απογοητευσει.

 

 

Η ιδέα αυτή βασίζεται σίγουρα στη ταινία του Σκορτσέζε "το νησί των Καταραμένων", δε πάιζει πιστεύω τέτοια υπόθεση, είναι απλά μια ακόμη θεωρία που απλά πατάει στα ντοκουμέντα ;)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Η ιδέα αυτή βασίζεται σίγουρα στη ταινία του Σκορτσέζε "το νησί των Καταραμένων", δε πάιζει πιστεύω τέτοια υπόθεση, είναι απλά μια ακόμη θεωρία που απλά πατάει στα ντοκουμέντα ;)

 

το αποκλείω σαν πιθανότητα, αλλά να σας πω θα προτιμούσα μια τέτοια απλοϊκή και γενικευτική εξήγηση, που έχει όμως ένα μεγάλο βαθμό αληθοφάνειας και μας "προσγειώνει" στην πραγματικότητα που γνωρίζουμε, παρά την "αλλα-ντ'αλλων-γιν-γιαγκ-ρωσικη-σαλάτα-ζομπι-ταιμτράβελ-στο-τετράγωνο" εξήγηση που φοβάμαι οτι θα έχουμε και που θα μας αφήσει τόσο απορημένους όσο ήμασταν συνεχώς και αδιαλλείπτως στις 5+1 σεζόν που προηγήθηκαν...:confused:

 

@hostolis: ε, τη Νάντια εννοούσε βρε...τώρα και πίσω τη Σάννον? αυτή την έχει φάει η μαύρη λησμονιά τοσα χρόνια :p

 

και ξαναματαεπαναλαμβάνω: μηχανηματάκι που μετράει "goodness"-"badness"???:blink::wacko: έελεος!!:down:

Link to comment
Share on other sites

Η ιδέα αυτή βασίζεται σίγουρα στη ταινία του Σκορτσέζε "το νησί των Καταραμένων"

 

Thanks για το spoiler man! :p

Link to comment
Share on other sites

Καλό, σχετικά επεισόδιο. Καλύτερο δηλαδή από το προηγούμενο, και το flash sideways αυτή τη φορά μου άρεσε.

Το σενάριο και οι διάλογοι πάντως συμφωνώ ότι έχουν γίνει το αδύνατο σημείο της σειράς.

 

Αληθεια, διαβασα μια θεωρια που μου φανηκε απλοϊκα ιδιοφυης. Τι κι αν ολοι αυτοι οι χαρακτηρες, οπως παρουσιαζονται στο παραλληλο συμπαν που θα ητα πραγματικοτητα εαν δεν επεφτε το αεροπλανο, ειναι στην ουσια ασθενεις σε ψυχιατρειο και ο Jacob ειναι ο ψυχολογος τους?

Αυτή η θεωρία, εξαιρώντας το ρόλο του Jacob -που τότε δεν γνωρίζαμε την ύπαρξή του- ακούγεται από τη 2η season (ίσως και από την πρώτη). Ειδικά στη φάση που αποκαλύπτεται σε ένα wtf flashback ότι η Libby ήταν στο ίδιο ψυχιατρείο με τον Hurley.

 

Από όσο γνωρίζω η θεωρία αυτή, αν και βάσιμη, έχει απορριφθεί επίσημα από τους δημιουργούς (αλλά πάλι είχαν απορριφθεί και άλλα πράγματα επίσημα "dead is dead", "παράλληλα σύμπαντα", οπότε ποιος ξέρει; ). Προσωπικά ήμουν οπαδός της θεωρίας -και δε θα είχα κάποιο σοβαρό πρόβλημα αν το LOST τελείωνε κάπου στην 2η άντε 3η season. Στην 6η δε θα μου άρεσε να ακυρωθούν έτσι τα γεγονότα 6 season.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Επειδη καπου το χανω...:p...η Nαντια δεν ειχε πεθανει πριν ο Σαγιντ μπει στο αεροπλανο?...αν ναι η μονη λογικη εξηγηση αυτου που βλεπουμε στο fforward ειναι οτι ο black smoke πραγματοποιησε καποιων τις επιθυμιες...και υποθετω οτι ο Jack ζητησε να μην χωρισει με την γυναικα του..εξου και το παιδι.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάπου το χανω...:p...η Nαντια δεν είχε πεθάνει πριν ο Σαγιντ μπει στο αεροπλάνο?

 

Ναι (είχε σκοτωθεί από το τρελό αυτοκίνητο που τρέχει με 200 από ταινία σε ταινία) σε φάση όπου βλέπουμε τον Jacob να "σώζει" τον Sayid. Ο Ben έλεγε πως την σκότωσε ένας βαλτός του Widmore, που οδηγούσε το αμάξι (αλλά αυτό ενδεχομένως να ήταν άλλο ένα ψέμα από τον Ben για να έχει τον Sayid τσιράκι του).

 

Θυμίζω επίσης, γιατί ΠΡΕΠΕΙ να είναι σημαντικό damn-it, ότι ο Sayid επέστρεψε στο νησί με τη βία, και εξαιτίας της Ιλάνα και μόνο, -η οποία φαίνεται να ξέρει πάρα πολλά για το νησί.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Η ιδέα αυτή βασίζεται σίγουρα στη ταινία του Σκορτσέζε "το νησί των Καταραμένων", δε πάιζει πιστεύω τέτοια υπόθεση, είναι απλά μια ακόμη θεωρία που απλά πατάει στα ντοκουμέντα ;)

 

Μας διέλυσες την ταινία και ακόμα δεν την έχουμε δει. Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη καπου το χανω...:p...η Nαντια δεν ειχε πεθανει πριν ο Σαγιντ μπει στο αεροπλανο?

 

Κάτσε, ποιό αεροπλάνο εννοείς;: Η Νάντια στο ορίτζιναλ τάιμλάιν σκοτώθηκε το 2007/8, αφού ο Σαγίντ επέστρεψε με τους Ο6 και έμεινε μαζί της λίγους μήνες. Πριν μπει στο αεροπλάνο της Ajira δηλαδή, όχι πριν μπει στο αεροπλάνο της Oceanic! Οπότε και στα δύο παράλληλα τάιμλάιν, η Νάντια είναι ζωντανή το 2004, που ο Σαγίντ παίρνει την πτήση Σίντνευ-Λ.Α.

 

Ναι (είχε σκοτωθεί από το τρελό αυτοκίνητο που τρέχει με 200 από ταινία σε ταινία)
:lol: Ανίκανη η τροχαία στον κόσμο που όλα τα τηλέφωνα αρχίζουν από 555- !Τόσος κόσμος εχει πάει άδικα από τον ασυνείδητο οδηγό! :p
Link to comment
Share on other sites

Ναι (είχε σκοτωθεί από το τρελό αυτοκίνητο που τρέχει με 200 από ταινία σε ταινία) σε φάση όπου βλέπουμε τον Jacob να "σώζει" τον Sayid. Ο Ben έλεγε πως την σκότωσε ένας βαλτός του Widmore, που οδηγούσε το αμάξι (αλλά αυτό ενδεχομένως να ήταν άλλο ένα ψέμα από τον Ben για να έχει τον Sayid τσιράκι του).

.

 

θεικη ατακα....

 

Ο Jacob δεν εσωσε τον sayid , τον απασχολησε για να τον απαμακρυνει απο την Ναντια και για να την σκοτωσουνε πιο ευκολα, φορτωνοντας τον φονο στον widmore

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχω ξενερώσει απίστευτα με τον 6ο κύκλο... Από το σενάριο, τους διαλόγους, ως το παράλληλο timeline και την ηθοποιία, νιώθω ότι βλέπω άλλη σειρά πλέον και όχι το Lost. Ελπίζω να με ξανακερδίσει στα επεισόδια που απομένουν... μέχρι τότε δεν έχω καν διάθεση να σχολιάσω τα τεκταινόμενα :p
Link to comment
Share on other sites

Noμίζω ότι πρέπει να ετοιμαζόμαστε σιγά-σιγά για ένα τέλος σούπερ μούφα. Απαράδεκτη η λογική συνέχεια της σειράς... Οι σεναριογράφοι είναι για ψυχιατρείο, όχι οι ηθοποιοί στη σειρά.

 

Αυτοί οι Λυπίδηδες, ο Μπεν και οι άλλοι από πού ξεφύτρωσαν πάλι; Νομίζουν οι σεναριογράφοι ότι μπορούμε να ακολουθήσουμε τη σειρά με τις χιλιάδες παράλληλες/προγενέστερες/μεταγενέστερες ακολουθίες της; Η αεροσυνοδός της ομάδας του Οσάκα-man (Ντόγκεν ; ) πώς συνδέεται με την ιστορία;

 

Ο ομελέτας δεν είναι ο πεζοναύτης που είχαμε δει σε παλιότερη σεζόν; Έχει χαθεί η μπάλα με πάρα πολλά πράματα...

 

Αυτός ο Σαγίντ από ότι καταλαβαίνουμε είχε γκόμενα την Νάντια και την... πάσσαρε στον αδερφό του με τον οποίο έχει και δυο παιδιά; Άρα πότε την γούσταρε αυτός; Τουλάχιστον πριν αρκετά χρόνια αφού τα παιδιά πηγαίνουν και σχολείο. Πήγε/ξαναγύρισε/διόρθωσε το παρελθόν, τι στο διάολο έκανε ούτε αυτός μάλλον θα ξέρει.

Edited by minovg
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχω ξενερώσει απίστευτα με τον 6ο κύκλο... Από το σενάριο, τους διαλόγους, ως το παράλληλο timeline και την ηθοποιία, νιώθω ότι βλέπω άλλη σειρά πλέον και όχι το Lost. Ελπίζω να με ξανακερδίσει στα επεισόδια που απομένουν... μέχρι τότε δεν έχω καν διάθεση να σχολιάσω τα τεκταινόμενα :p

 

Τον 6ο κυκλο περιμενες για να ξενερωσεις;:p Εγω εχω ξενερωσει απ' τον 3ο, αλλα το βλεπω ακομα, δεν ξερω γιατι... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Noμίζω ότι πρέπει να ετοιμαζόμαστε σιγά-σιγά για ένα τέλος σούπερ μούφα. Απαράδεκτη η λογική συνέχεια της σειράς... Οι σεναριογράφοι είναι για ψυχιατρείο, όχι οι ηθοποιοί στη σειρά.

 

Αυτοί οι Λυπίδηδες, ο Μπεν και οι άλλοι από πού ξεφύτρωσαν πάλι; Νομίζουν οι σεναριογράφοι ότι μπορούμε να ακολουθήσουμε τη σειρά με τις χιλιάδες παράλληλες/προγενέστερες/μεταγενέστερες ακολουθίες της; Η αεροσυνοδός της ομάδας του Οσάκα-man (Ντόγκεν ; ) πώς συνδέεται με την ιστορία;

 

Ο ομελέτας δεν είναι ο πεζοναύτης που είχαμε δει σε παλιότερη σεζόν; Έχει χαθεί η μπάλα με πάρα πολλά πράματα...

 

Αυτός ο Σαγίντ από ότι καταλαβαίνουμε είχε γκόμενα την Νάντια και την... πάσσαρε στον αδερφό του με τον οποίο έχει και δυο παιδιά; Άρα πότε την γούσταρε αυτός; Τουλάχιστον πριν αρκετά χρόνια αφού τα παιδιά πηγαίνουν και σχολείο. Πήγε/ξαναγύρισε/διόρθωσε το παρελθόν, τι στο διάολο έκανε ούτε αυτός μάλλον θα ξέρει.

Eγώ πάλι νομίζω ότι μετά το τελευταίο επεισόδιο το Lost μπήκε σε μια σειρά, και μου έδωσε ελπίδες για normal φινάλε.

 

Η αεροσυνοδός είχε απαχθεί με τα παιδια από τους Others, και ήδη από τον 3ο κύκλο ξέρουμε ότι είναι μαζί τους. Η ομάδα Μπεν/Ιλάνα και σία ήρθαν από το άγαλμα αφού έθαψαν τον Λοκ. Προφανώς δεν μας έδειξε τη διαδρομή τους.

 

Ομελέτα εννοείς τον Keamy; :lol: Ναι, αυτός είναι, στην παράλληλη πραγματικότητα.

 

Το τι έχει γίνει με τον Sayid, έχει να κάνει γενικότερα με τις αλλαγές που έχει το alternative timeline, όπως έχουμε δει τα πράγματα έχουν εξελιχθεί διαφορετικά από αρκετά χρόνια πριν (π.χ και ο Jack έχει γιο).

 

Κι εμένα μου φάνηκε μέτριο το σενάριο στο τελευταίο επεισόδιο, αλλά ας κάνουμε υπομονή να δούμε τι εξηγήσεις θα δώσουν. Εδώ περιμένουμε 5 χρόνια... ;)

Link to comment
Share on other sites

εγώ τα έχω παίξει

για να μην μπερδευτώ

το τελευταίο επεισόδιο είναι αυτό

http://gmv-wow.blogspot.com/

 

ή έχει κι άλλο

......κάτι πάει να γίνει πάντως...

Link to comment
Share on other sites

εγώ τα έχω παίξει

για να μην μπερδευτώ

το τελευταίο επεισόδιο είναι αυτό

http://gmv-wow.blogspot.com/

 

ή έχει κι άλλο

......κάτι πάει να γίνει πάντως...

 

ναι, αυτό είναι το τελευταίο (6x06), καλά και ανακατεμένα να τα δεις δε νομίζω να μπερδευτείς περισσότερο...αρκετά αλλ'αντ'άλλων είναι ήδη! Τέλος πάντων, ας κάνουμε υπομονή να δούμε πώς θα τελειώσει, τουλάχιστον για να μπορούμε να γελάμε με τις παρωδίες μετά :p

Link to comment
Share on other sites

με την κανονική σειρά τα βλέπω απλά μην βγήκε κανέναν άλλο

και το έχασα γι αυτό ρωτάω

------------

πάντως επειδή ασχολούμαι με κείμενα -λόγω διαφημιστικού γραφείου

ο σκελετός είναι πολύ καλά φτιαγμένος

και έγινα φαν αμέσως της σειράς

 

απλά εγώ προσωπικά δεν αντέχω σενάρια που ξεκινούν από μια κατηγορία και περνούν σε άλλη

το LOST ξεκίνησε από adventure και περνάει στα παρανόρμαλ

αλλά τα γερά παρανόρμαλ

από εκεί και πέρα με τα ωραία ομολογουμένως μπλεξίματα των ηρώων και το πάντρεμα ,κατευθύνουν το ενδιαφέρον μας σε πάνω από 20 κατευθύνσεις

 

δηλαδή δώσαμε τόσο έμφαση και χάσαμε επεισόδια

στο πότε η Σον θα μιλήσει αγγλικά μπροστά στον άντρα της , για το τι απέγινε μετά την απαγωγή του μικρού μαύρου

για μια καταπακτή ,για την μάχη της Ντάρμα και χίλια άλλα πράγματα -Γουίτμορ,μετακινήσεις νησιού ,Μπεν, βόμβες υδρογόνου κτλ.

που κάνουν τον θεατή κουρέλι ...

 

και στην τελευταία σεζόν που όπως λέμε είχε ψωμί

βλέπω να οδηγούμαστε σε μια από τα ίδια

ένα επεισόδιο για τον κάθε ήρωα

και εκεί που όλοι είμασταν έτοιμοι

και περιμέναμε έναν χαμό

σαν να προσπάθησαν να μας

τραβήξουν τα γκέμια

---------θα δούμε ..τέλος πάντων...

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν να ξεκινήσω να βλέπω το Λοστ από την αρχή και μετά συνειδητοποίησα το τι θα 'πρεπε να δω ξανά, σαιζόν ολόκληρες με μια καταπακτή που πλέον ξέρουμε όλοι τι είναι, flash backwards με την ιστορία του Boone και της αδερφής του, να ξαναδώ τον Charlie να παλεύει με τα ναρκωτικά...τον Mr. Eko, να γνωρίσω τον Ben και επί 15 επεισόδια πάλι να μην ξέρω, είναι καλός, είναι κακός...

 

Τελικά πάει ΠΟΛΥ αργά το Λοστ, αργότερα το καταλαβαίνεις όταν έχει περάσει ο καιρός! :D

 

Κάθεσαι επί μήνες και περιμένεις να βγει νέο επεισόδειο για να πάρεις απάντηση σε ένα ερώτημα που τελικά μετά από 2 χρόνια αποδεικνύεται ανούσιο ή να μάθεις για έναν χαρακτήρα που τελικά θα πεθάνει και θα τον ξεχάσεις αμέσως γιατί δεν ήταν τίποτα το σημαντικό όπως αποδείχτηκε.

 

Πόση κούραση να βλέπω όλη την δεύτερη σαιζόν με τα νούμερα και την καταπακτή και να ξέρω ότι τελικά...who cares?

 

Περίεργη σειρά, μάγια μας έχουν κάνει οι σεναριογράφοι και δεν μπορούμε να ξεκολλήσουμε, γιατί ΛΟΓΙΚΑ δεν εξηγείται γιατί κάποιος να συνεχίζει να την βλέπει και να ταλαιπωρεί έτσι τον εαυτό του! :p

Link to comment
Share on other sites

 

Περίεργη σειρά, μάγια μας έχουν κάνει οι σεναριογράφοι και δεν μπορούμε να ξεκολλήσουμε, γιατί ΛΟΓΙΚΑ δεν εξηγείται γιατί κάποιος να συνεχίζει να την βλέπει και να ταλαιπωρεί έτσι τον εαυτό του! :p

Ισως τελικά όλα να ναι θέμα σεναριακού "μάρκετινγκ"... παρόλο που το μόνο που έχουν είναι ένα σενάριο-σαλάτα,

1ον. μας πετάνε μερικά "βαθυστόχαστα" ερωτήματα/μυστήρια, που είμαι σίγουρη οτι ούτε οι ίδιοι μπήκαν ποτέ στον κόπο να τα συνδέσουν/ερμηνεύσουν - πετάνε το μπαλάκι στους φανς, οι οποίοι γι'αυτό το λόγο και πορώνονται με την "αποκρυπτογράφηση" των ακαταλαβίστηκων στοιχείων (διατηρώντας μια "τυφλή" μάλλον πίστη σε αυτές τις "ανώτερες δυνάμεις" aka σεναριογράφους, οτι κάποτε θα τα απαντήσουν όλα)

 

και 2ον Μας πετάνε αυτά τα ευφανταστα cliffhanger, που όσο μούφα και να ναι ένα επεισόδιο ή μια ολόκληρη σεζόν, δεν μπορείς ποτέ να το αφήσεις έτσι να "κρέμεται" και πάντα θε να μάθεις τι έγινε παρακάτω...

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει το Lost...

βασικα ειχα να κολλήσω τοσο πολυ με σηριαλ στην tv χρονιααααααα.

καθε κυκλος ειχε την "γλυκα" του...

το μονο προβλημα μου πλεον ειναι για το πως θα τα εξηγήσουν ολα αυτα....

και το βασικοτερο ΤΙ ειναι ο τζεικομπ και ΤΙ ειναι ο καπνος bad λοκ.....?

γιατι ολο το παιχνιδι εκει παιζεται...

ειναι εξωγήινοι ειναι θεοι ειναι μεταλλαγμένοι.....??:lol:

η ειναι ολοι μαζι κλεισμενοι στο τρελαδικο και απο τα χαπια βλεπουν παραισθήσεις......?:lol:

 

τεσπα το 6 επεισόδιο ηταν πολυ καλο με αποθέωση το τελευταιο 10 λεπτο...που ηταν κορυφη...

τα δε 2 τελευταία λεπτα μου θύμισαν με το τραγουδι το σκοταδι τους νεκρους κτλ twin peaks...!!

 

κατι αλλο ρε παιδια που δεν μπορεσα να καταλαβω..ποτε...

θυμάστε που ο καπνος (καπου στον τριτο κυκλο αν θυμαμαι καλα)φοβόταν τον μιστερ εκο στην αρχη και δεν το "καθάριζε"..αλλα οποτε τον εβλεπε αλλαζε δρομο...?

τον σκότωσε μονο οταν του ειπε οτι δεν μετανιώνω για την ζωη που επελεξα να κανω...με αυτο το πραγμα παντα ειχα απορίες...(κατι δεν παει καλα εδω!)

επισης τον ντεσμοντ τον θυμάστε..?

θα μας εξηγησουν απο που ειχε ολες αυτες τις δυναμεις να βλεπει το μελλον κτλ οπως και το μαυράκι..η θα μεινουμε με την απορια..

απο οτι διαβαζω μενουν 10 επεισόδια..να δω πως θα τα εξηγησουν ολα..

ελπιζω η σειρα να μην τελειωσει σαν το twin peaks....το απολυτο χαος..για μενα..οπου ακρη δεν εβγαλε ποτε κανενας..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...