Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επισης,το πιο πιθανο ειναι να μην εχεις τους καταλληλους κωδικοποιητες αρχειων βιντεο και ηχου..

Πηγαινε στο dvdstuff.gr και κατεβασε εναν.Σου συνιστω τον K-Lite Mega Codek Pack που εχει τα παντα.Σου βαζει και φιλτρα για υποτιτλους και "αντικαθιστα" τον MediaPlayer 10 (η οποιον εχεις) με τον MediaPlayer Classic των Windows 98 που ειναι καλυτερος...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η τρίτη σεζόν θα ξεκινήσει να προβάλλεται στις 4 Οκτωβρίου 2006. Θα περιλαμβάνει 25 επεισόδια που θα παραδοθούν σε δύο ομάδες: ένα αρχικό "πακέτο" 7 επεισοδίων και ένα δεύτερο 18 διαδοχικών επεισοδίων που αρχίζουν τον Ιανουάριο ή το Φεβρουάριο. Σύμφωνα με τον παραγωγό Damon Lindelof, θα υπάρξουν νέοι χαρακτήρες σε αυτήν την σεζόν δεδομένου ότι οι τηλεθεατές γνωρίζουν περισσότερα για τους επιζόντες της συντριβής. Θα υπάρξουν λιγότερες αναδρομές στο παρελθόν των αρχικών χαρακτήρων μιας και οι νέοι θα έχουν δικές τους [αναδρομές] που θα γίνουν ένα μοναδικό και κεντρικό συστατικό της σειράς.

 

Πόσοι νέοι δηλαδή???? :wacko:

Θα πέσει κι άλλο αεροπλάνο......? :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελος,θελω να κανω μια ερωτηση σχετικα με το torrentleech...

Καταφερα και γραφτηκα(thnx Hunter :) ),πηγα να κατεβασω για δοκιμη κατι αλλα βγαζει σφαλμα.Το εψαξα λιγακι το θεμα και λεει οτι χρηστες με λιγοτερο απο 0.5 ratio θα εχουν αναμονη 48 ωρων..

Ελεος!

Υπαρχει αλλος τροπος η απλα την πρωτη φορα πρεπει να αντεξω και να περιμενω?

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Παιδιά δεν γίνεται αλλιώς τι να κάνουμε...να λέτε πάλι καλά που δεν θα χαθεί το επεισόδιο δηλ να δείξουν την επόμενη εβδομάδα κανένα 1x14...

πάλι καλά που το βλέπουμε απο την ΝΕΤ άιντε και του χρόνου με τον 2ο κύκλο

 

einai xreos tis kratikis-sudromitikis tileorasis ti stigmi pou exei parei ta dikaiomata tou 1 kuklou na metadosei xronika swsta ta episodia kai episis na to provali sugekrimeni wra ka8e fora kai oxi ti mia ena tetarto meta i tin alli misi wpa meta. Kai fusika den 8a pw euxaristw sti net ean tirei autous tous kanones provolis ka8ws einai opws eipa kai pio panw xreos tis na sevetai ton tile8eati . Elpizw-euxomai na exei parei i na parei ta dikaiomata tou 2 kuklou i net. Anipomwnw gia tin entekati vradini!

Link to comment
Share on other sites

Τελος,θελω να κανω μια ερωτηση σχετικα με το torrentleech...

Καταφερα και γραφτηκα(thnx Hunter :) ),πηγα να κατεβασω για δοκιμη κατι αλλα βγαζει σφαλμα.Το εψαξα λιγακι το θεμα και λεει οτι χρηστες με λιγοτερο απο 0.5 ratio θα εχουν αναμονη 48 ωρων..

Ελεος!

Υπαρχει αλλος τροπος η απλα την πρωτη φορα πρεπει να αντεξω και να περιμενω?

Γιατι δεν το κατεβαζεις απο public tracker δεν καταλαβα?? Βασικα, μην κατεβαζεις κ τα δυο μαζι. Ενα ενα

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελος,θελω να κανω μια ερωτηση σχετικα με το torrentleech...

Καταφερα και γραφτηκα(thnx Hunter :) ),πηγα να κατεβασω για δοκιμη κατι αλλα βγαζει σφαλμα.Το εψαξα λιγακι το θεμα και λεει οτι χρηστες με λιγοτερο απο 0.5 ratio θα εχουν αναμονη 48 ωρων..

Ελεος!

Υπαρχει αλλος τροπος η απλα την πρωτη φορα πρεπει να αντεξω και να περιμενω?

 

δυστηχως οχι, αλλα αφου βαλεις ενα καλο ratio σε καποια στιγμη, θα τρελαθεις απο ταχυτητες ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υποτιτλους βρηκε κανεις?Μας κακομαθανε τις τελευταιες φορες :(

Μονο ιταλικα κ ισπανικα εχω βρει ως τωρα

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υποτιτλους βρηκε κανεις?Μας κακομαθανε τις τελευταιες φορες :(

Μονο ιταλικα κ ισπανικα εχω βρει ως τωρα

 

Στο forom πάντως κάθε φορά έβγαιναν μετά τις 12 το βράδυ (2 ώρες μετά από τώρα). Για το τελευταίο επεισόδιο δεν ξέρω.

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

καταπληκτικό season finale... ποιός περιμένει μέχρι τον Οκτώβρη όμως...

όσο για τον σχολιασμό να πω μόνο κάτι που παρατήρησα κ όντως από 'τι είδα κ αλλού είναι έτσι:

 

Την ημέρα που έπεσε το αεροπλάνο απο τον Des 22/9/2004 έγινε κ κάτι άλλο.. είναι η μέρα που έκανε πρεμιέρα η σειρά

:)

Τώρα για τα υπόλοιπα πιστεύω οτι σηκώνουν πολύ κουβέντα...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό finale, τι να πρωτοσχολιάσει κανείς!

 

Η σκηνή που ήθελα να δω μα ποτέ δεν είδα :

όταν απομακρύνεται ο Μαικλ με τη βάρκα,μια έκρηξη. Εξαιτίας του έγιναν τόσα και όλα αυτά για το παιδί λες και το ήξερε και από χτές :p

 

 

Πάμε για 3η :D

(Προσοχή plz με τα spoilers για την 3η season γιατί πολλοί δε θέλουν να μάθουν μελλοντικές εξελίξεις με το ζόρι).

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό finale, τι να πρωτοσχολιάσει κανείς!

 

Η σκηνή που ήθελα να δω μα ποτέ δεν είδα :

όταν απομακρύνεται ο Μαικλ με τη βάρκα,μια έκρηξη. Εξαιτίας του έγιναν τόσα και όλα αυτά για το παιδί λες και το ήξερε και από χτές :p

 

 

Πάμε για 3η :D

(Προσοχή plz με τα spoilers για την 3η season γιατί πολλοί δε θέλουν να μάθουν μελλοντικές εξελίξεις με το ζόρι).

 

 

Συμφωνώ κι επαυξάνω!!!!

 

:blink: Μόλις το είδα κι εγώ....... Theory:

Πίσω από την Dharma βρίσκεται ο παρ'ολίγο πεθερός του Desmond. Η κόρη του ξέρει τι κάνει ο daddy και ξέρει ότι κρατάει στο νησί τον αγαπημένο της. Οι Ρώσσοι (Ρώσσοι δεν ήταν?) βρίσκονται σε εκείνο το μέρος γιατί αργά ή γρήγορα κάτι θα συμβεί με το μαγνήτη και θέλει να το εντοπίσουν ώστε να βρει τον Desmond και να τον σώσει (?)

 

:blink: Ερώτηση:

τι έγινε ακριβώς όταν γύρισε το κλειδί; Και πώς έφτασε τόσο ψηλά η πόρτα από το Hatch; Μήπως ο "μαγνήτης" δεν έλκει αλλά απωθεί τα αντικείμενα; Αλλά αν τα απωθεί τότε δεν θα τραβούσε το αεροπλάνο....Πάντως, όταν το είδα να έρχεται η πρώτη σκέψη ήταν "φτου! Διαστημόπλοιο τράβηξε αυτή τη φορά"

Και η πλάκα είναι ότι μου φάνηκε ΑΠΟΛΥΤΑ λογικό...

 

Είμαι σε κατάσταση σοκ ακόμα........ :wacko: :blink:

 

 

EDIT: Ξεπέρασα το πρώτο σοκ :p και ήδη έφτιαξα κι άλλη θεωρία:

Είναι αδιαμφισβήτητο ότι οι χαρακτήρες συνδέονται και έστω ότι θέλουμε να τους φέρουμε όλους στο νησί, πώς; Με κάποιον τρόπο τους βάζουμε όλους στο αεροπλάνο (μου διαφεύγει ο τρόπος αλλά....έχω τις αμφιβολίες μου ότι όλοι ήταν στην ίδια πτήση, άλλος πήγαινε Αυστραλία, άλλος γύριζε....), πειράζεις τον ασύρματο ώστε να χαλάσει σε συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Ο πιλότος είναι αναγκασμένος από τους κανονισμούς να γυρίσει πίσω και εφόσον έχεις φροντίσει να χαλάσει ο ασύρματος σε συγκεκριμένη χρονική στιγμή, άρα και σε συγκεκριμένη θέση, ξέρεις και την πορεία που θα ακολουθήσει. Τι μένει; Να ρίξεις το αεροπλάνο. Πώς; Με το μαγνήτη. Άρα να μην πατηθεί το κουμπί. Ο Kelvin τραβάει την προσοχή του Desmond με ένα τεράστιο σκίσιμο στο παντελόνι, βάζοντάς τον σε υποψίες για τον ιό, κι αφού θέλει απελπισμένα να βγει έξω από το Hatch, τον ακολουθεί. Συνεχίζει το παιχνίδι μέχρι να απομακρυνθούνε τόσο ώστε να μην προλάβει να γυρίσει πίσω έγκαιρα ο Desmond και..........voila! Mission accomplished! Ίσως για αυτό το λόγο και το "τέρας" σκότωσε μόνο τον πιλότο και όχι τον Locke ή τον Ecco. Γιατί ο πιλότος ήταν ο άσχετος της υπόθεσης.......

Τραβηγμένο;;; ΣΙΓΟΥΡΑ! Αλλά........με τόσα που έχουν δει τα ματάκια μου πλέον....

 

Κι έχω κι άλλαααααααααα Πολλάααααααααα :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Ο Kelvin είναι ο Zeke/Tom;;;; Δεν κατάφερα να βγάλω ένα καλό screenshot αλλά εμένα μου μοιάζουν, σχήμα προσώπου, μαλλιά, μύτη και η φωνή επίσης...

Δε μπορώ να βάλω τη φωτό εδώ γιατί δεν μπαίνει στο spoiler και εκεί που την ανέβασα βγάζει ειδοποίηση για dialer... οπότε θα σας παιδέψω λίγο και θα σας βάλω να την κατεβάσετε από εδώ. Κι αν έχω δίκιο σημαίνει ότι ο Kelvin δεν πέθανε, άααααααααααρα είναι σωστή η θεωρία μου!

 

 

Νάναι καλά....μέχρι να προβληθεί το 3x01 θα συζητάμε Season 2 finale :p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρήκατε English subs???

Κάτι βρήκα στο eMule....:D

 

Βγήκε στο http://www.forom.com

 

Τυχερός είμαι που κατέβασα την 23-24 που είναι σε ένα αρχείο, γιατί για την ώρα για αυτή βγάλανε υπότιτλους :happy:

Link to comment
Share on other sites

Ο Kelvin είναι ο Zeke/Tom;;;; Δεν κατάφερα να βγάλω ένα καλό screenshot αλλά εμένα μου μοιάζουν, σχήμα προσώπου, μαλλιά, μύτη και η φωνή επίσης...

Δε μπορώ να βάλω τη φωτό εδώ γιατί δεν μπαίνει στο spoiler και εκεί που την ανέβασα βγάζει ειδοποίηση για dialer... οπότε θα σας παιδέψω λίγο και θα σας βάλω να την κατεβάσετε από εδώ. Κι αν έχω δίκιο σημαίνει ότι ο Kelvin δεν πέθανε, άααααααααααρα είναι σωστή η θεωρία μου!

 

 

Νάναι καλά....μέχρι να προβληθεί το 3x01 θα συζητάμε Season 2 finale :p :p

 

 

oxi kai ego ayto nomiza stin arxi alla ine o tipos pou iitan mazi me ton Sayid otan ekane ta vasanistiria stin patrida tou...aytos pou ton epise na apospasi kapoies plirofries apo enan anotero tou...meta sto telos an thimase ton eleutheroni stin mesi enos dromou efoson to pige eki me ena kamioni...sto opoio mesa itan kai o pateras tis Kate :wacko:

 

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο δεν το έχω δει ακόμη, αλλα μου πέρασε κάτι απο το μυαλό:

ΜΗΠΩΣ Ο WALTER ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ;;;;

 

Όσοι το έχετε δει απαντήστε μου με ένα ναι ή με ένα όχι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο δεν το έχω δει ακόμη, αλλα μου πέρασε κάτι απο το μυαλό:

ΜΗΠΩΣ Ο WALTER ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ;;;;

 

Όσοι το έχετε δει απαντήστε μου με ένα ναι ή με ένα όχι.

 

οι σκηνοθέτες είχαν πει ότι σε αυτό το επεισόδιο θα μαθαίναμε

 

τι δεν πήγε καλά με το αεροπλάνο και έπεσαι..

στο επεισόδιο λοιπόν βλέπουμε ότι το μόνο άτομο

που μπορεί να θεωρηθεί υπεύθυνο για κάτι τέτοιο είναι φυσικά ο Desmond

 

Link to comment
Share on other sites

Και επιτελους τον λενε ΓΟΥΩΛΤ και οχι ΓΟΥΩΛΤΕΡ! :) :) :)

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Στη ΝΕΤ το ειδες?Και το πρωτο επεισοδιο που ειδες ειναι το 12?

Καλυτερα παρατατο,και τον Ιουνιο μαλλον βγαινει σε DVD ελληνικο...Παρτο και δες το απο κει...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...