Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Blackberry


Spyweirdos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως το βάζει σε κάποιο folder μέσα? (Applications, Downloads κτλ ?
Ελληνική κοινότητα BlackBerry : http://www.greekberry.com
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως το βάζει σε κάποιο folder μέσα? (Applications, Downloads κτλ ?

 

Εννοείται πως όχι..

Δεν υπάρχει απλά πουθενα..!

Link to comment
Share on other sites

Στο twitter εγραψαν οτι εχουν προβλημα με την εφαρμογη και οτι θα το διορθωσουν

Ελληνική κοινότητα BlackBerry : http://www.greekberry.com
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Θήκες για το Blackberry Z10 !!!!:p
-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

καλημλερα

εχω θεμα με το wifi της συσκευης, ενω δουλευαι κανονικά εδω και 2 μερες δεν βρισκει καθόλου wifi μου γραφει οτι δεν υπαρχουν διαθέσιμα δυκτια, γνωριζει καποιος αν μπορω να κανω κατι απο την συσκευη η πρεπει να το στείλω στο service

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως εκανες τα παντα οπως λες, δοκιμασε να περασεις καποιο αλλο update, απο αλλη χωρα, κι αν δεν λειτουργει ουτε και με αυτο τον τροπο, τοτε εχει θεμα hardware.
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στο greekberry.gr και γραψε στο search "9360 os", και θα σου βγαλει ολα τα διαθεσιμα official και leaked os. Επισης μεσα στα ποστ θα βρεις και λινκ για την ολη διαδικασια. Αν χρειαστεις κατι, μου λες
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Εντάξει, φαίνεται πολύ "σκυλί" η θήκη αλλά το κινητό πλέον χάνει όλη του την ομορφία. Αν είναι για heavy duty καταστάσεις πάω πάσο...

BB 8900 -> BB 9700 -> BB 9800 -> ΒΒ 9900 -> ΒΒ Ζ10 STL100-2 -> BB Passport -> BB KeyOne

BB PlayBook 32GB

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπάρχει κάποιος τρόπος σε chat του fb η twitter να μπορούμε να διαβάζουμε τα emoticons που μας στέλνουν και να μην βγαίνουν τετραγωνάκια?

κατέβασα κάποια apps αλλα δεν μπορεσα να βγάκω ακρη,

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, από χθες το κινητό έχει βγάλει άσπρη οθόνη με την ένδειξη error jum 545. έχω κατεβάσει στον υπολογιστή το desktop software αλλά ενώ βρίσκει την συσκευή δεν την αναγνωρίζει. ξέρει κανείς να βοηθήσει ή εν πάση περιπτώση πως μπορώ να σώσω τις επαφές μου;
Link to comment
Share on other sites

bb71, με τη μέθοδο που παραθέτει ο demotapa θα φτιάξει, απλά να έχεις υπόψιν ότι τις επαφές τις έχεις χάσει, δεν μπορείς να τις επαναφέρεις...

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

έχω κατεβάσει και εγκαταστήσει το desktop, το πρόβλημα είναι ότι δεν αναγνωρίζει καθόλου την συσκευή. ενώ το πσ δέχεται το καλώδιο usb το desktop δεν μ αφήνει να κάνω ενέργειες και να μπω στις εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις εγκαταστήσει, πέρα από το desktop software, κάποια έκδοση λογισμικού συμβατή με το τηλέφωνό σου; Αν ναι, τότε συνδέεις τη συσκευή με το καλώδιο και τρέχεις χειροκίνητα το loader.exe (\program files\common files\research in motion\Apploader\loader.exe), αφού σβήσεις το αρχείο vendor.xml που θα βρεις στον ίδιο φάκελο.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ thief για τις πληροφορίες. επειδή όμως είμαι λίγο άσχετος με αυτά μήπως μπορείς να μου πεις πως κατεβάζω την έκδοση αυτή για το μπλακμπερυ;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Blackberry
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...