Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Blackberry


Spyweirdos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα ξαφνικα σταματησε να δεχεται κλησεις(φαινεται να εχει σημα κανονικα αλλα δεν μου ερχονται η κλησεις) προσπαθησα να κανω επαναφορα σε εργοστασιακες ρυθμισεις αλλα δεν μπαινει στο μενου ρυθμισεις. Παταω ρυθμσεις και η οθονη ειναι μαυρη
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσοι χρησιμοποιείται το Facebook από τον Browser θα έχετε διαπιστώσει ότι άλλαξε η εμφάνιση. Εάν θέλετε την προηγούμενη εμφάνιση μπείτε από τη σελίδα touch.facebook.com
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το πήρα. Η μπαταρία κρατάει δυο μέρες, σίγουρα είναι θηρίο.

Η κάμερα αξίζει αλλά μόνο για λήψεις με καλό φωτισμό. Πολύ γρήγορο και smooth και σε συνδυασμό με το convenience key και όλες τις εφαρμογές της BB είναι το καλύτερο επαγγελματικό τηλέφωνο ( ίσως μετά το KEYone).

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα. Η μπαταρία κρατάει δυο μέρες, σίγουρα είναι θηρίο.

Η κάμερα αξίζει αλλά μόνο για λήψεις με καλό φωτισμό. Πολύ γρήγορο και smooth και σε συνδυασμό με το convenience key και όλες τις εφαρμογές της BB είναι το καλύτερο επαγγελματικό τηλέφωνο ( ίσως μετά το KEYone).

 

Αγορίνα καλορίζικο το κινητό και να το χαρείς.

Μξα δύο ερωτήσεις εχω αν μπορείς να μου απαντήσεις επειδή από το bb απέχω σίγουρα 2-3 χρόνια.

Με τα viber / what's up / messenger δουλεύουν όλα κομπλέ και άμεσα;;

Όσο αφορά τα social (Facebook / Instagram) και εκεί όλα κομπλέ;;

Τέλος ενημέρωσε με εάν έχεις την dual συσκευή και από εγγύηση για Ελλάδα τι παίζει.

Αυτά.......... και ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα παιδια ειμαι καινουργιος εδω και ειναι το πρωτο θεμα που γραφω.Ειμαι κατοχος του Νοκια 8 και η αληθεια ειναι οτι απογοητευτηκα απο καποια πραγαμτα οπως η μπαταρια η καμερα το δαχτυλικο αποτυπωμα και τα κουμπια του ηχου.Απο παλια ονειρευομουν το blackberry passport παρολο που γνωριζα οτι γενικα δεν βρισκεις εφαρμογες.Πλεον φανατζομαι οτι τα πραγματα εχουν χειροτερεψει κι αλλο και δεν υπαρχει υποστηριξη.Παρολα αυτα σκεφτομαι να το αγορασω καινουργιο με την προοπτικη οτι θελω ενα κινητο που θα μπορω να κανω με ευκολια browsing θα μπορω να στελνω κανα μηνυμα στο messenger,να μπαινω στο facebook,να βγαζω ωραιες φωτο,να μπαινω στο ebanking να εχω μουσικη και το κυριοτερο η μπαταρια να μου κραταει μια μερα σιγουρα.Το εχω αποθημενο να αγορασω αυτο τοκινητο αλλα δεν θελω να το παρω και να μην μπορω να κανω την δουλεια μου.Περιεργες εφαρμογες δεν χρησιμοποιω ιδιατερα.Να σημειωθει οτι ειμαι φοιτητης και θα ηθελα γενικα να αποκοπω απο τα σοσιαλ μεδια σιγα σιγα για να ασχολουμαι πειρσσοτερο με την σχολη.

Σας ευχαριστω πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για αυτά που το θέλεις είναι μια χαρά τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης μέσω Browser μια χαρά δουλεύουν, από μουσική θα εκπλαγεις με τα ηχεία και η μπαταρία κρατάει δύο μέρες και μετά από 3 χρόνια που το έχω εγώ! Οι φωτογραφίες είναι πολύ καλές και με OIS. Τώρα που είναι φθηνό μπορείς να το πάρεις στα 200€ το μαύρο και 250€ το ασημένιο που είναι ακόμα καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Για αυτά που το θέλεις είναι μια χαρά τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης μέσω Browser μια χαρά δουλεύουν, από μουσική θα εκπλαγεις με τα ηχεία και η μπαταρία κρατάει δύο μέρες και μετά από 3 χρόνια που το έχω εγώ! Οι φωτογραφίες είναι πολύ καλές και με OIS. Τώρα που είναι φθηνό μπορείς να το πάρεις στα 200€ το μαύρο και 250€ το ασημένιο που είναι ακόμα καλύτερο.

 

οποτε θεωρεις οτι αξιζει να αλλαξω το νοκια με το blackberry για τους λογους που ανεφερα και με δεδομενο οτι θα χασω πολλα πραγματα του ανδροιδ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα πας σε δεινόσαυρο. Πάραυτα η επιλογή είναι δική σου. Δες κάνα σχόλιο χρηστών από skroutz.

Απ ότι βλέπω έχει workarounds..

Απλά το NOKIA είναι αρκετά καλό κινητούλι. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αγόρασα ένα blackberry key 2 απο amazon.

Αυτό το κινητό δν έχει εγγύηση από Ελλάδα; Όπου έχω πάρει σέρβις μπλακμπερι που βρηκα μου είπανε πως κανείς δν το καλύπτει. Δ θα έπρεπε σαν εταιρία να έχει έναν χρόνο εγγύηση αν πάθει κάτι;;;;

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση οτι αν δεν εισάγεται και επίσημα στην Ελλάδα, δεν παρέχει κανείς service

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μόνο από αμαζον έχω εγγύηση; Η ούτε από εκεί; Τρέχα γύρευε δηλαση
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Παλαιότερα τα blackberry τα κάλυπτε επίσημα η Arvato, γνωστή πλέον ως TS Solutions. Επικοινώνησε μαζί τους για να δεις τι ισχύει σήμερα... Λ. Κηφισού 38Α - Αθήνα / Τηλ.: 210 51 97 500

 

Εναλλακτικά το Amazon θα σε καλύψει όπως και να έχει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Καλησπέρα παιδες! Αγόρασα ένα blackberry δεκαετίας για τη συλλογή μου, το 9360 curved. Το κινητό δε θα το χρησιμοποιώ, όμως επειδή είναι κλειδωμένο στην orange Πολωνίας, θα ήθελα να το ξεκλειδωσω και να κάνω δοκιμές με ελληνικό πάροχο. Μήπως γνωρίζει κανείς ποιο site να χρησιμοποιήσω καθώς βλέπω υπάρχουν πολλά και δεν γνωρίζω αν είναι αξιόπιστα. Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Blackberry
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...