Jump to content

Wind Mobile TV


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 221
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας, θα ήθελα να ρωτήσω!

όταν κάνω τις ρυθμίσεις από την σελίδα της wind για όλες τις υπηρεσίες , με ρωτάει πια συσκευή έχω, καλά έως εδώ..

όταν πάω να δω tv ΔΕΝ μου λέει πως η συσκευή μου ΔΕΝ μπορεί να μου παρέχει αυτή την υπηρεσία και απλά μου δίνει "Link" για να συνεχίσω....μετά μου λέει σφάλμα σύνδεσης ....και στον λογαριασμό έχω χρεωθεί 1,00€.....;)

ΝΟΚΙΑ 6270 wind Flexy....

:worry:
Link to comment
Share on other sites

http://www.windplus.gr/default.asp?siteID=2&pageid=5&tablepageid=5&langid=1

 

Δες το κι εσυ.....επελεξε το τηλεφωνο σου και σου λεει οτι ΔΕΝ το εχει σαν υπηρεσια.

Γιατι κανεις τοτε δοκιμες?

Link to comment
Share on other sites

http://www.windplus.gr/default.asp?siteID=2&pageid=5&tablepageid=5&langid=1

 

Δες το κι εσυ.....επελεξε το τηλεφωνο σου και σου λεει οτι ΔΕΝ το εχει σαν υπηρεσια.

Γιατι κανεις τοτε δοκιμες?

 

apla rotisa.....:(

to ksero pos ekana patata :O

:worry:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε επικοινωνία μου με το 1260 του f2g ρώτησα για την χρέωση παρακολουθήσεις καναλιών μέσω κινητού μου είπαν ότι είναι 1,19 ευρώ για 24 ώρες και αν κάνεις διακοπή στο κανάλι και επιλέξεις άλλο κανάλι ξανά χρεώνεσαι 1,19 ευρώ ξέρει κάνεις αν ισχύει το ίδιο σε Vodafone και cosmote
%%%%
Link to comment
Share on other sites

Στην Vodafone πάει 1.785 ευρώ για απεριόριστη πρόσβαση σε όλα τα κανάλια για 24 ώρες και στην COSMOTE ομοίως αλλά με 1.60 ευρώ...

Μόνο η WIND έχει χρέωση ανά σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Στην Vodafone πάει 1.785 ευρώ για απεριόριστη πρόσβαση σε όλα τα κανάλια για 24 ώρες και στην COSMOTE ομοίως αλλά με 1.60 ευρώ...

Μόνο η WIND έχει χρέωση ανά σύνδεση.

 

ευχαριστώ με κάλυψες

%%%%
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΕΧΩ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ SONY ERICSSON W810i ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ MOBILE TV.ΑΝ ΝΑΙ,ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

HELP ME!!!

Link to comment
Share on other sites

Με μια πολύ μικρή επιφύλαξη σου απαντώ οτι οχι δεν μπορει να λειτουργει mobile-tv στο κινητό σου.

When You Dream There Are No Rules

People Can Fly Anything Can Happen...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΕΧΩ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ SONY ERICSSON W810i ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ MOBILE TV.ΑΝ ΝΑΙ,ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

HELP ME!!!

 

Η συσκευή που διαθέτεις είναι συμβατή με την υπηρεσία, αλλά ειναι gprs (χαμηλή ταχύτητα) και έχει οθόνη χαμήλής ανάλυσης με ότι αυτό συνεπάγεται.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Ν95 8GB, έχω βάλει τις ρυθμίσεις για wind streaming και έχω ενεργοποιήσει το wind plus non stop! Παρ'όλα αυτά όταν προσπαθώ να δοκιμάσω την υπηρεσία με το δωρεάν κανάλι της ΕΡΤ "Δείτε ΕΡΤ ΣΑΤ ΣΕ ΥΨΗΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ", ανοίγει αυτόματα το real player Και μου λεει " Αδυναμία αναπαραγωγής κλιπ πολυμέσων"! Μήπως ξέρει κανείς τί πρέπει να κάνω;! Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Σωστα το ειπε παραπάνω ο Κρίς.'Στην Vodafone πάει 1.785 ευρώ για απεριόριστη πρόσβαση σε όλα τα κανάλια για 24 ώρες και στην COSMOTE ομοίως αλλά με 1.60 ευρώ...

Μόνο η WIND έχει χρέωση ανά σύνδεση.' ΓΙα κανάλια συμφερει η Βόδαφανο όλο το 24ωρο ιδίως για δίκτυα 3ης γενίας ,η WIND συμφέρει μόνο για δωρεάν Ιντερνετ...

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Ν95 8GB, έχω βάλει τις ρυθμίσεις για wind streaming και έχω ενεργοποιήσει το wind plus non stop! Παρ'όλα αυτά όταν προσπαθώ να δοκιμάσω την υπηρεσία με το δωρεάν κανάλι της ΕΡΤ "Δείτε ΕΡΤ ΣΑΤ ΣΕ ΥΨΗΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ", ανοίγει αυτόματα το real player Και μου λεει " Αδυναμία αναπαραγωγής κλιπ πολυμέσων"! Μήπως ξέρει κανείς τί πρέπει να κάνω;! Ευχαριστώ!

 

ap'oti thimamai prepei na rithmiseis kai ton real player...des ligo sta prwta posts giati twra pou den einai dwrean den asxolountai kai poloi:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία και μου παίζει κανωνικά.Καταπληκτική υπηρεσία...Όταν είσαι έξω και παίζει το αγαπημένο σου σήριαλ ,δέν το χάνεις.Μόνο οι χρεώσεις να ήταν λίγο πιό χαμηλές....
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αν έχουμε ενεργοποιημένη την υπηρεσία wind plus non stop έχουμε και δωρεάν mobile TV? :rolleyes:

Όχι, ουδεμία η σχέση των δύο υπηρεσιών.

 

Δες την υπογραφή μου για περισσότερα...

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Ναι.. και εγώ έτσι πίστευα.. αλλά κοίτα το πρώτο post από αυτή τη σελίδα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=175506&page=83

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
mesa stis epomenes hmeres tha einai diatheshmh h ipiresia aperiorisths mobile tv me mikro minieo pagio....peretero leptomeries stis epomenes imeres!
http://www.wind.com.gr/images/wint_images/logo_1.gif
Link to comment
Share on other sites

mesa stis epomenes hmeres tha einai diatheshmh h ipiresia aperiorisths mobile tv me mikro minieo pagio....peretero leptomeries stis epomenes imeres!

 

Από που επιβεβαιώνεται αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω να έρχεται το νέο WIND Ρlus Non-Stop με μηνιαίο πάγιο 5€ και απεριόριστη χρήση mobile TV.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

to epivevewnw apo to sistima kataxorishs aithsewn kinitis tilefonia tis wind to 'pasport' to opio otan kataxwreis ena simvoleo edw kai merikes meres exei diathesimi tin ipiresia 'unlimited mobile tv' :P
http://www.wind.com.gr/images/wint_images/logo_1.gif
Link to comment
Share on other sites

Οπότε θα πρέπει να περιμένουμε νέες χρεώσεις ! Καιρός ήταν να γίνουν αλλαγή στις χρεώσεις:up:
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω να έρχεται το νέο WIND Ρlus Non-Stop με μηνιαίο πάγιο 5€ και απεριόριστη χρήση mobile TV.

Μακάρι. Θα ήταν ακριβώς αυτό που περιμένουμε.

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...