Jump to content

Redmi Note 3 Pro (International edition)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αναλαμπή κατά το κουδούνισμα το έχει. :p

 

χαχαχχαχ :lol: "Αναλαμπή" :lol: Να 'σαι καλά! Μου έφτιαξες τη μέρα!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πήγαινε ρυθμίσεις -> άδειες -> αυτόματη έναρξη.
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. Ξερει κανεις τι μπορω να κανω τωρα που εσπασε η οθονη? Πουθενα ανταλλακτικο για το SE ? Εχω απελπιστει... Πως ειναι δυνατον να τα πουλανε στην αγορα και να μην υπαρχει δυνατοτητα αντικαταστασης ανταλλακτικων. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είναι κανείς εδώ μέσα που να χρησιμοποιεί το dlna σε smart tv ...? Πριν την ενημέρωση μου δούλευε τέλεια σε διάφορες εφαρμογές που χρησιμοποιώ...Μετά την αναβάθμιση δεν μου βρισκει την τηλεόραση...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. Ξερει κανεις τι μπορω να κανω τωρα που εσπασε η οθονη? Πουθενα ανταλλακτικο για το SE ? Εχω απελπιστει... Πως ειναι δυνατον να τα πουλανε στην αγορα και να μην υπαρχει δυνατοτητα αντικαταστασης ανταλλακτικων. Ευχαριστω

Φαντάζομαι αν πάρεις στην αντιπροσωπεία θα σου πουν αν έχουν φέρει και ανταλλακτικά.

Αλλιώς πάρε μια από το Aliexpress η το eBay και βάλε την η βρες κάποιον να το κάνει

https://m.aliexpress.com/search.htm?keywords=redmi+note+3+screen#/

http://m.ebay.com/sch/i.html?_nkw=Redmi+note+3+screen&isNewKw=1&isRefine=true&mfs=GOCLK&acimp=0&_trksid=p2056088.m2428.l1313.TR0.TRC0.Xredmi+note+3+screen&sqp=redmi+note+3+screen

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε και 8.2.3 σταθερή και σε μένα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα. Φαίνεται την στέλνουν σε όλους.

Την έχει βάλει κανείς ? Τίποτα θέματα ? Από μπαταρία πως πάει?

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Σε international edition (special edition ή kate ) που ειναι διαφορετικη σε διαστασεις 152 mm δεν υπαρχει τιποτα στην αγορα φιλε μου . Απλα οταν τ αγορασα απο Ελλαδα γιατι βιαζομουν δεν ειχα σκεφτει οτι δεν υποστηριζεται στο σερβις. Μονο απο την infoquest με κανα κατοσταρι κι αυτο μονο αν το εχεις παρει εκει
Link to comment
Share on other sites

Νέα 8.2.3 και δείχνει υπέροχη. Πριν λίγο την πέρασα

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Νέα 8.2.3 και δείχνει υπέροχη. Πριν λίγο την πέρασα

Μια από τα ίδια

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

- Όταν βγαίνει νέο update (π.χ. η 8.2.3.0), μένει για αρκετό καιρό διαθέσιμο ή αποσύρεται (χωρίς να βγει νέο);

 

- Μετά από κάποιες μέρες, θα ήθελα να γράψει κάποιος για την απόδοση της μπαταρίας, με το 8.2.3.0 update...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χθες έβαλα την έκδοση 8.2.3 έκδοση. Παρατήρησα ότι όταν τρέχω από την εφαρμογή ασφάλεια την εκκαθάριση, στο τέλος εμφανίζει διαφημίσεις σχετικά με προτεινόμενες εφαρμογές. Πως φεύγει αυτό;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

- Όταν βγαίνει νέο update (π.χ. η 8.2.3.0), μένει για αρκετό καιρό διαθέσιμο ή αποσύρεται (χωρίς να βγει νέο);

 

- Μετά από κάποιες μέρες, θα ήθελα να γράψει κάποιος για την απόδοση της μπαταρίας, με το 8.2.3.0 update...

 

Απο προχθές που την έχω παίζει εξαιρετικά

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω δει μεγάλη διαφορά προς το καλύτερο με την 8.2.3

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια με το φλας!! Όσο για το caller Id έχω ενεργοποιήσει και τις άδειες αυτόματη έναρξη, αλλά πάλι τίποτα! Edited by AIWA
Xiaomi redmi note 8 pro 128gb perl white:D
Link to comment
Share on other sites

Ωραία..δοκίμασε να βγάλεις την βελτιστοποίηση από αυτή την εφαρμογή.
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πάμε με τη σειρά.

Πας στις πληροφορίες της εφαρμογής που θες και ενεργοποιείς τις άδειες που χρειάζεται (εκκίνηση στο παρασκήνιο, προβολή αναδυόμενων παραθύρων κτλ.).

Αν δεν δουλέψει ενεργοποιείς την αυτόματη έναρξη (ρυθμίσεις -> άδειες - αυτόματη έναρξη).

Αν πάλι δεν..απενεργοποιείς την βελτιστοποίηση μπαταρίας της εφαρμογής.

Τέλος μπορείς να κλειδώσεις την εφαρμογή στη RAM.

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Για το Greek Caller Id φρόντισε να έχεις τσεκάρει την επιλογή Dual Sim στις ρυθμίσεις της εφαρμογής>Ρυθμίσεις για προχωρημένους>Αντιμετώπιση προβλημάτων, ασχέτως με το πόσες sim χρησιμοποιείς
Link to comment
Share on other sites

Απο προχθές που την έχω παίζει εξαιρετικά

 

Και εγώ έχω δει μεγάλη διαφορά προς το καλύτερο με την 8.2.3

 

Thanks, guys! Λειτουργεί τόσο καλά, που δε θέλω να το πειράξω... :p

 

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια με το φλας!! Όσο για το caller Id έχω ενεργοποιήσει και τις άδειες αυτόματη έναρξη, αλλά πάλι τίποτα!

 

Θα δοκίμαζες άλλο app;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Για το Greek Caller Id φρόντισε να έχεις τσεκάρει την επιλογή Dual Sim στις ρυθμίσεις της εφαρμογής>Ρυθμίσεις για προχωρημένους>Αντιμετώπιση προβλημάτων, ασχέτως με το πόσες sim χρησιμοποιείς

Εγώ δεν την έχω τικαρισμένη αυτή την επιλογή και δουλεύει κανονικά.

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Το Greek caller είναι καλύτερο από το truecaller;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...