Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχει voice mail και η προωθηση κλησεων ειναι ανενεργη...μηπως το επανεφερε η apple?

 

Και στο δικό μου το ίδιο με σένα.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και στο δικό μου το ίδιο με σένα.
το θεμα ειναι να καταλαβουμε αν το εβγαλε αρχικα η αππλε και τωρα ξαναμπηκε ή ΑΝ καναμε εμεις κατι για να εξαφανιστει η μπουρδα---θυμαται κανεις;;;; Edited by Ntinos_tech

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι να καταλαβουμε αν το εβγαλε αρχικα η αππλε και τωρα ξαναμπηκε ή ΑΝ καναμε εμεις κατι για να εξαφανιστει η μπουρδα---θυμαται κανεις;;;;

Εγώ πάντως δεν θυμάμαι να είχα κάνει κάτι.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

διπλα μου εχω καποιον με 7αρι με παλιο ios 12.3 και εχει κανονικα το εικονιδιο..αρα μαλλον ειχα κανει κατι και εξαφανιστηκε...αφου εγω πριν παω σε 12.4 ΔΕΝ ειχα το εικονιδιο...περιεργα πραγματα....τελικα οσους βρηκα εχουν κανονικα το εικονιδιο, αρα καταληγω οτι καπως το ειχα ξεφορτωθει αλλα αντε να δουμε πως.... Edited by Ntinos_tech

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

παιδια με 84% μπαταρια εισαι για αλλαγη?βρηκα ενα μεταχειρισμενο πολυ καλο στα 210 αλλα με σταματαει το 84%

Είχα Πάρει εφταρι μετά χείρα πριν δυο και βάλε χρόνια

Η μπαταρία ήταν στο 86 μετά από ένα χρόνο έπεσε στο 84 και τώρα και κανένα εξάμηνο είναι στο 83

Διαφορά δεν έχω δει και βάζω πάντα το τελευταίο ιος

Θα σου έλεγα πρωχορα και αν πέσει ποτε στο 80% σκέφτεστε τι θα κανεις παντός χρόνο θα σου βγάλει άνετα μέχρι να δεις 82

Link to comment
Share on other sites

Είχα Πάρει εφταρι μετά χείρα πριν δυο και βάλε χρόνια

Η μπαταρία ήταν στο 86 μετά από ένα χρόνο έπεσε στο 84 και τώρα και κανένα εξάμηνο είναι στο 83

Διαφορά δεν έχω δει και βάζω πάντα το τελευταίο ιος

Θα σου έλεγα πρωχορα και αν πέσει ποτε στο 80% σκέφτεστε τι θα κανεις παντός χρόνο θα σου βγάλει άνετα μέχρι να δεις 82

 

Και σαν τιμή καλή είναι τα 200€

Δίνεις αργότερα 69€ βάζεις νέα μπαταρία και σε πάει δυο χρόνια άνετα

Πολύ ωραία συσκευή είναι

Μ αρέσει στο χέρι και στο μάτι επίσης το χρωμα

 

Μακάρι και το Χ να ήταν έτσι και ας μην είχε ασύρματη φόρτιση που έτσι κι αλλιώς δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Απο θεμα καμερας πως το βλεπετε? την νυχτα βγαζει καλες? Επισης ξερετε εαν εχει πορτρετο?? εφε
Link to comment
Share on other sites

Πορτραίτο δεν υποστηρίζει γιατί έχει μονή κάμερα. Μόνο το Plus έχει προτραιτο.

Για τις νυχτερινές φωτός δεν είναι χάλια αλλά μην περιμένεις και κάτι εντυπωσιακό τύπου Pixel.

Edited by sakissalonika
Link to comment
Share on other sites

Απο θεμα καμερας πως το βλεπετε? την νυχτα βγαζει καλες? Επισης ξερετε εαν εχει πορτρετο?? εφε

 

 

 

Κάμερα πολύ καλή την ημέρα, τη νύχτα δεν συγκρίνεται με Pixel και τα τελευταία Huawei με night mode φυσικά. Μιλαμε για συσκευή του 2016.

Αν ξέρεις να εκμεταλλεύεσαι όμως το φως, βγάζει πολύ αξιοπρεπείς

 

Να κάποια παραδείγματα (χωρίς καμία επεξεργασία)

b3344eddb42f8976e1d4d35df95bad31.jpg

a1958fff38bcd22ddbf05a259193266a.jpg

c9c83725393363849000a28fb14f656a.jpg

d9b24fa00a81aaf84e075c4b3307885d.jpg

 

Επισης πορτρέτο έχει το 7 Plus με τον 2ο φακό, όχι αυτό το μοντέλο.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Ok τελεια ευχαριστω για την απαντηση και κατι αλλο συο ινσταγκραμ στα στορι οταν βαζω τοποθεσια πχ athens greece μου το βγαζει Αθηνα δεν γινεται στα αγγλικα;;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.αγορασα ένα μεταχειρισμένο 7 και η μπαταρία του είναι για κλάματα.ειμαι επαρχία όμως και εδώ έχουμε μόνο κατάστημα i repair .το γνωρίζει κανείς;είναι αξιόπιστοι;να τους εμπιστευτώ την αλλαγή μπαταρίας;επίσης διάβασα ότι στην document δεν αναλαμβάνουν αλλαγή μπαταρίας εάν του έχουν βάλει μη εξουσιοδοτημένο κατάστημα μπαταρία.μπορω κάπως να ξέρω εάν έχει αλλαχτεί η μπαταρία με μια ιμιτασιόν;ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.αγορασα ένα μεταχειρισμένο 7 και η μπαταρία του είναι για κλάματα.ειμαι επαρχία όμως και εδώ έχουμε μόνο κατάστημα i repair .το γνωρίζει κανείς;είναι αξιόπιστοι;να τους εμπιστευτώ την αλλαγή μπαταρίας;επίσης διάβασα ότι στην document δεν αναλαμβάνουν αλλαγή μπαταρίας εάν του έχουν βάλει μη εξουσιοδοτημένο κατάστημα μπαταρία.μπορω κάπως να ξέρω εάν έχει αλλαχτεί η μπαταρία με μια ιμιτασιόν;ευχαριστω

 

Στις ρυθμίσεις/μπαταρία/υγεία μπαταρίας σου εμφανίζει ποσοστό;

Γενικότερα η αλλαγή μπαταρίας για μένα είναι 2 δρόμοι

Ο ένας είναι να το στείλεις πχ document και να βάλεις το χέρι στην τσέπη αλλά να έχεις 100% αυθεντική μπαταρία

Ο άλλος είναι εάν θέλεις να γλιτώσεις χρήματα να πάρεις μια μπαταρία από Ίντερνετ με 15€ και να την περάσει κάποιος που γνωρίζει

 

Ενδιάμεση λύση τύπου irepair και ired και iblue δεν νομίζω ότι αξίζει γιατί ναι μεν θα πληρώσεις 30-40€ και μπαταρία αυθεντική δεν θα έχεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.αγορασα ένα μεταχειρισμένο 7 και η μπαταρία του είναι για κλάματα.ειμαι επαρχία όμως και εδώ έχουμε μόνο κατάστημα i repair .το γνωρίζει κανείς;είναι αξιόπιστοι;να τους εμπιστευτώ την αλλαγή μπαταρίας;επίσης διάβασα ότι στην document δεν αναλαμβάνουν αλλαγή μπαταρίας εάν του έχουν βάλει μη εξουσιοδοτημένο κατάστημα μπαταρία.μπορω κάπως να ξέρω εάν έχει αλλαχτεί η μπαταρία με μια ιμιτασιόν;ευχαριστω

 

Στείλε το με acs στην document να ηρεμήσεις. Εάν έχει μη αυθεντική μπαταρία θα σου βγάζει στην υγεία της μπαταρίας παύλα. Μην βάλεις άλλη μπαταρία πλην της αυθεντικής που μόνο οι επίσημοι έχουν. Θα φας τσάμπα επανεκκινήσεις κάθε τρεις και λίγο και θα δεις τα ποσοστά του επεξεργαστή να δουλεύουν πολύ πολύ χαμηλά. Παθών!

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα είχα την ίδια απορία, με ένα 7αρι που μου έφεραν και δεν ήξερα αν είχε αλλαχτεί η μπαταρία του. Ήταν στο 86%. Το έστειλα στην document και διαπίστωσαν ότι φοράει άλλη οθόνη.

Μου έκαναν μια καλή προσφορά και έτσι έβαλα γνήσια οθόνη και μπαταρία και το πήρα σε δυο μέρες.

59€ η μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μου έκαναν μια καλή προσφορά και έτσι έβαλα γνήσια οθόνη και μπαταρία και το πήρα σε δυο μέρες.

59€ η μπαταρία.

 

Και η οθόνη πόσο σου κόστισε;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και ευχαριστω για τις απαντήσεις.εχω ποσοστό υγείας 86%.το ότι το βλέπω αυτό σημαίνει ότι έχω γνήσια μπαταρία;;
Link to comment
Share on other sites

220€ από 280€, όλα μαζί! Μπορεί να μην σας ακούγεται καλή η προσφορά αλλά προσωπικά ζήτησα τα μισά λεφτά από τον προηγούμενο κάτοχο οπότε προχώρησα στην αντικατάσταση μπαταρίας και οθόνης.
Link to comment
Share on other sites

Αποφορτίζεται πολύ πιο αργά επομένως έχει μεγαλύτερους χρόνους διαρκείας.

Το ίδιο έκανα πέρσι με το 7 plus και εκεί είδα διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

iStorm Τσιμισκη ή Mediterranean Cosmos, επειδή είναι το επίσημο σέρβις της Apple και θα σου βάλουν αυθεντική μπαταρία.

 

59€ το κόστος, αλλα έχεις το κεφάλι ήσυχο για χρόνια

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να αναφέρω οτι το κινητο το πηρα μεταχειρισμενο και δεν ξερω αν εχει ανοιχτει το κινητο από μη εξουσιοδοτημενο κατάστημ, θα υπαρχει προβλημα με το iStorm ?
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να αναφέρω οτι το κινητο το πηρα μεταχειρισμενο και δεν ξερω αν εχει ανοιχτει το κινητο από μη εξουσιοδοτημενο κατάστημ, θα υπαρχει προβλημα με το iStorm ?

 

Μόνο η isystem ίσως στο αναλάβει. Μιλά μαζί τους. Από istorm μάλλον δεν. Θα σου πουν οχι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...