Jump to content

iPhone 7 Plus


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε χρειαζεται λες να την κανω μεσω itunes δηλαδη..? Για την πισω καμερα λεω, γιατι πχ οταν το βαζεις μεσα σε τσαντακι μπορει να βρει οπουδηποτε.Οσο για την μπροστα ενα τζαμακι που πηρα εγω την καλυπτει.Μονο στο ακουστικο ειναι ανοιχτο :confused:

Η πίσω κάμερα έχει αρκετά γερό γυαλί τζαμάκι για κάμερα νομίζω δεν κυκλοφορεί στην Ελλάδα είχα δει κάποια στιγμή σε site στο εξωτερικό αλλά δεν θυμάμαι ποιο. Εγώ το κινητό το έχω σε τσαντάκι και δεν έχει πάθει τίποτα απολύτως η κάμερα αρκεί στο μέρος που έχεις το κινητό να μην έχεις μαζί κλειδιά κέρματα κτλ έχω μια θήκη στο τσαντάκι μου αποκλειστικά για το κινητό.

Και όσες αναβαθμίσεις έχω κάνει στο iOS τις έχω κάνει OTA δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Η πίσω κάμερα έχει αρκετά γερό γυαλί τζαμάκι για κάμερα νομίζω δεν κυκλοφορεί στην Ελλάδα είχα δει κάποια στιγμή σε site στο εξωτερικό αλλά δεν θυμάμαι ποιο. Εγώ το κινητό το έχω σε τσαντάκι και δεν έχει πάθει τίποτα απολύτως η κάμερα αρκεί στο μέρος που έχεις το κινητό να μην έχεις μαζί κλειδιά κέρματα κτλ έχω μια θήκη στο τσαντάκι μου αποκλειστικά για το κινητό.

Και όσες αναβαθμίσεις έχω κάνει στο iOS τις έχω κάνει OTA δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα.

 

Εχω βρει στο σκρουτζ, και μαλιστα πάμφθηνο (2ε), γι αυτο το σκεφτομαι, ωστε να προστατεψει απο γρατζουνιες , αλλα φοβαμαι μη χαλαει την ποιοτητα της ληψης:worry:

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα η πίσω δεν γρατζουνιζεται εύκολα.

Εφόσον είναι τόσο φθηνο μπορείς να πειραματιστείς να το βάλεις και να δεις εάν επιρεαζει την λήψη φωτογραφιών

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα η πίσω δεν γρατζουνιζεται εύκολα.

Εφόσον είναι τόσο φθηνο μπορείς να πειραματιστείς να το βάλεις και να δεις εάν επιρεαζει την λήψη φωτογραφιών

 

Tο παρειγγειλα. Μολις παραλαβω θα σας πω εντυπωσεις σε περιπτωση που καποιον τον ενδιαφερει

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πηρα σε ματ! Πολυ ομορφο! απο θηκες και tempered εχετε να προτεινεται κατι συγκεκριμενο? θηκη θελω να καλυπτει περιμετρικα παντου , οποτε δεν παμε σε apple!Αα και κατι ακομα..εχει βαλεις κανεις σας tempered στην καμερα?

Η θηκη που εχω βαλει https://spaceboy.io/store/spigen-rugged-armor-043cs20485-iphone-8-plus-7-plus-case-black/

 

και το γυαλι απο alliexpress που εχω παρει

https://m.aliexpress.com/s/item/32828176197.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32828176197&productSubject=32828176197&shortkey=MFZfEJJF&addresstype=600

απλα τα σπαει καλυπτει ολη την οθωνγ 3d touch δουλεβει κομπλε δεν το συκωνει η θηκη γι αυτο αλλοστε και το 5d

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εχω ενα θεμα με το κινητο. Δεν ακουγομαι καλα απο τους συνομιλητες μου. Αν ειναι σε cosmote η κληση ειναι καλυτερα τα πραματα. Εγω εχω νεα sim vodafone. Το εστειλα στο επισημο σερβις μιας κ εχω εγγυηση και δν βρηκαν προβλημα. Μου λενε οτι ειναι θεμα software και να κανω επαναφορα. Εγω το πηρα με 10.3.3 ,κ περασα 11.0.3. Τωρα εχει την 11.1 . Εσεις εχετε κανενα θεμα; Παντως στο offcial support της apple πολλοι αναφερονται σε αυτο το προβλημα. Οι κλησεις με viber ειναι φυσιολογικες και με ακουνε πολυ καλα.

Μια απο τα ιδια σε iPhone 7 Plus. Εχει που το αγορασα 10 μερες και ανακαλυψα πως 7 στις 10 κλησεις οι συνομιλητες μου, μου κανουν παραπονα πως ειτε δεν ακουγομαι καθαρα και πρεπει να φωναζω, ειτε με ακουνε διακεκομμενα. Με σελοτειπ και ιστοριες παντως δεν παιζει να ασχοληθω σε συσκευη 700 ευρω. Σε ποιο service το εστειλες παρεπιπτοντως?

If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια σε iPhone 7 Plus. Εχει που το αγορασα 10 μερες και ανακαλυψα πως 7 στις 10 κλησεις οι συνομιλητες μου, μου κανουν παραπονα πως ειτε δεν ακουγομαι καθαρα και πρεπει να φωναζω, ειτε με ακουνε διακεκομμενα. Με σελοτειπ και ιστοριες παντως δεν παιζει να ασχοληθω σε συσκευη 700 ευρω. Σε ποιο service το εστειλες παρεπιπτοντως?
Δεν είναι πρόβλημα της συσκευής. Εγώ το έπαθα αυτό όταν εγκατέστησα το wificall της κοσμοτέ. Εάν το απεγκαταστήσετε θα δείτε ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πρόβλημα της συσκευής. Εγώ το έπαθα αυτό όταν εγκατέστησα το wificall της κοσμοτέ. Εάν το απεγκαταστήσετε θα δείτε ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

 

Ευχαριστούμε.

Ας το δοκιμάσουν όσοι έχουν πρόβλημα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε.

Ας το δοκιμάσουν όσοι έχουν πρόβλημα

Πριν κάποιους μήνες , λοιπόν, είχα το 7 πλασ σε μαύρο ματ. Έσπευσα με την ανακοίνωση του wificall να εγκαταστήσω και ομολογώ ότι ήμουν ενθουσιασμένος με τη δυνατότητα , διότι το γραφείο μου βρίσκεται σε σημείο που δεν υπάρχει καλό δίκτυο. Άμεσα άρχισε να παρουσιάζεται στο τηλέφωνό μου, όταν μιλούσα διακεκομμένη η φωνή του συνομιλητή, άλλες φορές να είναι νεκρό και να μην ακούει τίποτα, άλες φορές να μην ακούω τίποτα εγώ. Άμεσα αγόρασα το ίδιο τηλέφωνο σε silver, αυτό που έχω και σήμερα. Έπαθα πλάκα όταν διαπίστωσα το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Διαβάζοντας σε διάφορα φόρουμ κατάλαβα ότι υπάρχει πρόβλημα με αυτή την υπηρεσία (wifi call). Την απενεργοποίησα εντελώς και παρακολούθησα ότι το τηλέφωνό μου λειτουργούσε πάλι άψογα. Το ίδιο και με το μαύρο που είχα αγοράσει πριν!

Τώρα, επειδή μου αρέσει το wificall το έχω εγκατεστημένο και ξέρω ότι κατά τη διάρκεια των εναλλαγών από δίκτυο σε wifi μπορεί να υπάρχει θέμα με την ποιότητα της κλήσης. Τερματίζω την κ΄ήση και ξαναπαίρνω και λειτουργεί άψιγα! Προσέξτε: δεν συμβαίνει πάντα, αλλά όταν συμβεί και πάρεις τηλέφωνο ξανά δεν συμβαίνει. Αυτά από εμένα, ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Τα iPhone λοιπόν έχουν ένα κακό, δίνουν προτεραιότητα στο δίκτυο έναντι του wifi εν αντιθέσει με τα android που σου δίνει επιλογή να παίρνει σήμα από το wifi κι ας έχεις καλό σήμα. Έτσι στο iphone μπορεί να έχεις σκαμπανανεβασματα από τη μεταβίβαση VoLTE στο Vowifi και αντίστροφα.

Δεύτερη διαπίστωση είναι ότι εγώ που έχω Vdsl και μηδενικό 4G στο σπίτι, δεν είχα ποτέ θέμα με κλήση Vowifi. Όμως όταν πήγαινα σε σπίτια με κακό δίκτυο ή router που είχαν να κάνουν restart κάνα χρόνο, τότε είχα θέμα και γω

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα iPhone λοιπόν έχουν ένα κακό, δίνουν προτεραιότητα στο δίκτυο έναντι του wifi εν αντιθέσει με τα android που σου δίνει επιλογή να παίρνει σήμα από το wifi κι ας έχεις καλό σήμα. Έτσι στο iphone μπορεί να έχεις σκαμπανανεβασματα από τη μεταβίβαση VoLTE στο Vowifi και αντίστροφα.

Δεύτερη διαπίστωση είναι ότι εγώ που έχω Vdsl και μηδενικό 4G στο σπίτι, δεν είχα ποτέ θέμα με κλήση Vowifi. Όμως όταν πήγαινα σε σπίτια με κακό δίκτυο ή router που είχαν να κάνουν restart κάνα χρόνο, τότε είχα θέμα και γω

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Σωστά. Σημασία έχει πάντως, ότι δεν έιναι βλάβη της συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες μέρες, εμφανίζεται δίπλα από την μπάρα του σήματος η λέξη WiFi. Έχει σχέση με το WiFi της Cosmote?

Δεν έχω εγκαταστήσει καμία εφαρμογή όμως

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες μέρες, εμφανίζεται δίπλα από την μπάρα του σήματος η λέξη WiFi. Έχει σχέση με το WiFi της Cosmote?

Δεν έχω εγκαταστήσει καμία εφαρμογή όμως

 

Ναι είναι αυτό που λέμε λίγο πιο πάνω

 

Έχει δοκιμάσει κανείς να το βάλει σε πτήση αλλά να έχει wifi call μήπως δουλεύει καλά γιατί κι εγώ είχα ψιλό θέματα με το wifi call και το είχα αναφέρει κιόλας αλλά κάποιοι έλεγαν ότι δεν έχει πρόβλημα ή συγκεκριμένη υπηρεσία και δουλεύει άψογα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι αυτό που λέμε λίγο πιο πάνω

 

Έχει δοκιμάσει κανείς να το βάλει σε πτήση αλλά να έχει wifi call μήπως δουλεύει καλά γιατί κι εγώ είχα ψιλό θέματα με το wifi call και το είχα αναφέρει κιόλας αλλά κάποιοι έλεγαν ότι δεν έχει πρόβλημα ή συγκεκριμένη υπηρεσία και δουλεύει άψογα

Flight mode ανοίγεις WiFi και μιλάς καμπάνα παντού αρκεί να χεις κάλυψη WiFi ,εγώ έτσι μιλαγα όσο είχα το 7 plus βέβαια έπαιζε ρόλο και ότι έχω vdsl δεν έχω αποσυνδέσεις όπως με το ADSL και τώρα που έχω το p10 plus την ίδια χρήση κάνω μέσω WiFi calling δοκιμάστε το αξίζει

 

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πρόβλημα της συσκευής. Εγώ το έπαθα αυτό όταν εγκατέστησα το wificall της κοσμοτέ. Εάν το απεγκαταστήσετε θα δείτε ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Αν εννοεις την ρυθμιση κλησεων μεσω wifi, ετσι κι αλλιως το εχω απενεργοποιημενο εξ'αρχης! Ενδεικτικα ριξε ενα ματι παρακατω. Υπαρχουν δεκαδες τετοιες αναφορες στο ιντερνετ.

 

http://appleinsider.com/articles/16/09/22/some-users-complaining-about-poor-phone-call-sound-on-apples-iphone-7-7-plus

 

https://discussions.apple.com/thread/7681421?start=0&tstart=0

If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Flight mode ανοίγεις WiFi και μιλάς καμπάνα παντού αρκεί να χεις κάλυψη WiFi ,εγώ έτσι μιλαγα όσο είχα το 7 plus βέβαια έπαιζε ρόλο και ότι έχω vdsl δεν έχω αποσυνδέσεις όπως με το ADSL και τώρα που έχω το p10 plus την ίδια χρήση κάνω μέσω WiFi calling δοκιμάστε το αξίζει

 

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk

off topic.. Παίζει και με το p10 plus το wifi calling; Καλό αυτό! Γιατί στο site της Cosmote αναφέρουν μόνο το p10...

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια σε iPhone 7 Plus. Εχει που το αγορασα 10 μερες και ανακαλυψα πως 7 στις 10 κλησεις οι συνομιλητες μου, μου κανουν παραπονα πως ειτε δεν ακουγομαι καθαρα και πρεπει να φωναζω, ειτε με ακουνε διακεκομμενα. Με σελοτειπ και ιστοριες παντως δεν παιζει να ασχοληθω σε συσκευη 700 ευρω. Σε ποιο service το εστειλες παρεπιπτοντως?

 

Φιλε εδω μεσα θα με βγαλουν τρελο .Το κινητο εχει προβλημα. Το εστειλα επισημο σερβις και μου ειπαν οτι δν ειχε προβλημα! Εχει βουηξει ο τοπος στο official support και η apple το κανει γαργαρα!Μονο με cosmote ακουγεσαι καλα.Δεν θα αλλαξω εταιρια επειδη μαμιεται η εταιρια. Το πουλησα και ησυχασα. Δυστυχως δν εχουν ολα τα 7αρια αυτο το προβλημα. Και δεν μπορω να διαβαζω πιο πισω που λετε volte και τετοια. Με καινουρια sim wind vodafone απλα δεν με ακουγαν. Αν βαλεις το δαχτυλο σου στην τρυπα απο πισω στη καμερα στην ακυρωση θορυβου μιλας καμπανα. Δεν το αναγνωριζουν για φτιαξιμο.Αν ημουν Αθηνα θα το πηγαινα σε ολα τα επισημα σερβις. Αλλα εχω και δουλειες και δεν μενω Αθηνα. Οποτε το ξεφορτωθηκα και ησυχασα. Μακαρι να στο αλλαξουν αλλα το βλεπω χλωμο. Το προβλημα υφισταται στην μητρικη πλακετα στο τσιπακι του ηχου,και οχι στο μικροφωνο. Εγω το πηγα στην isystems. Καλα ξεμπερδεματα και να μας γραψεις τι εκανες.Κριμα ειχα ολα τα plus ,και μου αρεσε αρκετα το 7.Θα το σκεφτω αν θα παω στο επομενο.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εδω μεσα θα με βγαλουν τρελο .Το κινητο εχει προβλημα. Το εστειλα επισημο σερβις και μου ειπαν οτι δν ειχε προβλημα! Εχει βουηξει ο τοπος στο official support και η apple το κανει γαργαρα!Μονο με cosmote ακουγεσαι καλα.Δεν θα αλλαξω εταιρια επειδη μαμιεται η εταιρια. Το πουλησα και ησυχασα. Δυστυχως δν εχουν ολα τα 7αρια αυτο το προβλημα. Και δεν μπορω να διαβαζω πιο πισω που λετε volte και τετοια. Με καινουρια sim wind vodafone απλα δεν με ακουγαν. Αν βαλεις το δαχτυλο σου στην τρυπα απο πισω στη καμερα στην ακυρωση θορυβου μιλας καμπανα. Δεν το αναγνωριζουν για φτιαξιμο.Αν ημουν Αθηνα θα το πηγαινα σε ολα τα επισημα σερβις. Αλλα εχω και δουλειες και δεν μενω Αθηνα. Οποτε το ξεφορτωθηκα και ησυχασα. Μακαρι να στο αλλαξουν αλλα το βλεπω χλωμο. Το προβλημα υφισταται στην μητρικη πλακετα στο τσιπακι του ηχου,και οχι στο μικροφωνο. Εγω το πηγα στην isystems. Καλα ξεμπερδεματα και να μας γραψεις τι εκανες.Κριμα ειχα ολα τα plus ,και μου αρεσε αρκετα το 7.Θα το σκεφτω αν θα παω στο επομενο.

Κι εγω εκατσα και διαβασα δεκαδες σελιδες με παραπονα για το συγκεκριμενο θεμα. Ηδη παραπανω στον φιλο παρεθεσα καποια. Δεν εχει καμια σχεση το wifi calling αφου οπως ειπα το εχω απενεργοποιημενο. Επισης σχετικα με την Cosmote που λες, ουτε αυτο ισχυει. Με καρτα Cosmote το δουλευω και φυσικα το προβλημα παραμενει. Οντως οταν κλεινω με το δαχτυλο το πισω μικροφωνο ακουγομαι καμπανα. Αλλιως πρεπει να το εχω τερμα κολλημενο στο στομα μου για να με ακουει ανετα ο αλλος. Απενεργοποιησα την ρυθμιση ακυρωσης θορυβου, εκανα hard reset, επαναφορα ρυθμισεων δικτυου κλπ κλπ...... Τιποτα δεν αλλαξε! Μιλησα χθες στο τηλεφωνο με το τμημα εξυπηρετησης της Apple και στην ουσια μου ειπαν να επικοινωνησω με την Document. Τους εστειλα ενα τεραστιο email με το προβλημα μου, τους παρεθεσα και αυτους τα links απο τα παραπονα του κοσμου και περιμενω να δω τι θα μου πουνε και πως θα προχωρησουμε. Το χειροτερο απο ολα ειναι πως και σε παρα πολλους που η Apple τους αντικατεστησε την συσκευη, το προβλημα υπηρχε παλι. Ασε που εχω συσκευη 10 ημερων... Δεν παιζει να δεχθω να παρω ανακατασκευασμενο τηλεφωνο και μαλιστα με το ρισκο να μην αλλαξει τιποτα!

If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εκατσα και διαβασα δεκαδες σελιδες με παραπονα για το συγκεκριμενο θεμα. Ηδη παραπανω στον φιλο παρεθεσα καποια. Δεν εχει καμια σχεση το wifi calling αφου οπως ειπα το εχω απενεργοποιημενο. Επισης σχετικα με την Cosmote που λες, ουτε αυτο ισχυει. Με καρτα Cosmote το δουλευω και φυσικα το προβλημα παραμενει. Οντως οταν κλεινω με το δαχτυλο το πισω μικροφωνο ακουγομαι καμπανα. Αλλιως πρεπει να το εχω τερμα κολλημενο στο στομα μου για να με ακουει ανετα ο αλλος. Απενεργοποιησα την ρυθμιση ακυρωσης θορυβου, εκανα hard reset, επαναφορα ρυθμισεων δικτυου κλπ κλπ...... Τιποτα δεν αλλαξε! Μιλησα χθες στο τηλεφωνο με το τμημα εξυπηρετησης της Apple και στην ουσια μου ειπαν να επικοινωνησω με την Document. Τους εστειλα ενα τεραστιο email με το προβλημα μου, τους παρεθεσα και αυτους τα links απο τα παραπονα του κοσμου και περιμενω να δω τι θα μου πουνε και πως θα προχωρησουμε. Το χειροτερο απο ολα ειναι πως και σε παρα πολλους που η Apple τους αντικατεστησε την συσκευη, το προβλημα υπηρχε παλι. Ασε που εχω συσκευη 10 ημερων... Δεν παιζει να δεχθω να παρω ανακατασκευασμενο τηλεφωνο και μαλιστα με το ρισκο να μην αλλαξει τιποτα!

Φίλε μου είναι πατάτα της apple . Γι'αυτό και το έχουν πολλά κινητά . Και γω έκανα όλα αυτά που λες με κανένα αποτέλεσμα . Επίσης το πρόβλημα το έχουν πολλοί και δεν το ξέρουν οι περισσότεροι . Γιατί είτε χρησιμοποιούν bluetooth είτε ακουστικά ,είτε airpods. Και το ξαναλέω το γουσταρα τρελά το ματ χρώμα . Δεν τα λέω για να την κραξω αλλά δυστυχώς στο επίσημο σέρβις με έβγαλαν και χαζό . Μακάρι να βρεις άκρη γιατί εσένα είναι και ημερών. Εγώ θα απαιτούσα αντικατάσταση από το μαγαζί που το πήρες

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου είναι πατάτα της apple . Γι'αυτό και το έχουν πολλά κινητά . Και γω έκανα όλα αυτά που λες με κανένα αποτέλεσμα . Επίσης το πρόβλημα το έχουν πολλοί και δεν το ξέρουν οι περισσότεροι . Γιατί είτε χρησιμοποιούν bluetooth είτε ακουστικά ,είτε airpods. Και το ξαναλέω το γουσταρα τρελά το ματ χρώμα . Δεν τα λέω για να την κραξω αλλά δυστυχώς στο επίσημο σέρβις με έβγαλαν και χαζό . Μακάρι να βρεις άκρη γιατί εσένα είναι και ημερών. Εγώ θα απαιτούσα αντικατάσταση από το μαγαζί που το πήρες

αν το τηλέφωνο ειναι ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ τι να το κανεις... 1 χιλιαρικο συσκευή και να μη σε ακούν και να κανει και τον κινεζο η Apple... Τεσπα, το σουταρα κι εγω, ειχα το ιδιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω και γω το ίδιο πρόβλημα ένα μήνα το έχω βέβαια πολλές φορές μιλάω με τα air pods η ανοιχτή ακρόαση όποτε οκ .Γενικα είναι πρόβλημα hardware η software ?Μπορει σε μελλοντική αναβάθμιση να είναι οκ;;
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω και γω το ίδιο πρόβλημα ένα μήνα το έχω βέβαια πολλές φορές μιλάω με τα air pods η ανοιχτή ακρόαση όποτε οκ .Γενικα είναι πρόβλημα hardware η software ?Μπορει σε μελλοντική αναβάθμιση να είναι οκ;;

 

Συμφωνα με τα δειγματα μιλαμε για hardware,αλλα δεν το δεχεται η apple. Αλλα ρε φιλε ειναι γελοιο 1000 ευρω κινητο και να μην μπορεις να μιλησεις κανονικα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου είναι πατάτα της apple . Γι'αυτό και το έχουν πολλά κινητά . Και γω έκανα όλα αυτά που λες με κανένα αποτέλεσμα . Επίσης το πρόβλημα το έχουν πολλοί και δεν το ξέρουν οι περισσότεροι . Γιατί είτε χρησιμοποιούν bluetooth είτε ακουστικά ,είτε airpods. Και το ξαναλέω το γουσταρα τρελά το ματ χρώμα . Δεν τα λέω για να την κραξω αλλά δυστυχώς στο επίσημο σέρβις με έβγαλαν και χαζό . Μακάρι να βρεις άκρη γιατί εσένα είναι και ημερών. Εγώ θα απαιτούσα αντικατάσταση από το μαγαζί που το πήρες

Μεχρι να παρω χαμπαρι το προβλημα, τελειωσε το DOA, αρα πλεον εχω να κανω μονο με την Apple. Μολις με πηρανε τηλεφωνο απο Document αφου διαβασαν το χθεσινο μου email, χωρις βεβαια να βγει και ιδιαιτερη ακρη. Ηδη αρχισε να μου τα μασαει χωρις καν να δει την συσκευη. Το ριχνει περισσοτερο στους παροχους κινητης τηλεφωνιας. Αφου στο φιναλε η συμβουλη τους ηταν πρωτα απο ολα αν η καρτα sim μου ειναι παλια, να παω να την αλλαξω με μια καινουργια που υποστηριζει καλυτερα τα 4G δικτυα. Επισης μου ειπαν (και με το δικιο τους εν μερη αφου η διαδικασια ειναι της Apple και οχι απο το κεφαλι τους), πως αν βαλουν το κινητο στο διαγνωστικο και ΔΕΝ τους βγαλει καποιο προβλημα με το μικροφωνο, τι μπορει να γινει και πως να με καλυψουν? Τελος παντων ομως, η ουσια ειναι πως αφου ειμαι απο Σερρες ειναι ασκοπο να στελνω το κινητο στην Αθηνα με το ρισκο να κανει βολτες στις κουριερ. Θα πεταχτω Θεσσαλονικη σε καποιο i-storm, να ειμαι κι εγω μπροστα και βλεπουμε.

If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το μόνο που έχω παρατηρήσει ...μουν λεν κάποιες φορές,ότι με ακούν στο βάθος όχι πάντα όμως γι αυτό λέω μήπως είναι software ...η το δίκτυο κινητής πχ έχω wind
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση περί εγγυησεως

Το τηλέφωνο αν έχει αγοραστεί από σκρουτζομαγαζο παίζει να εχει 2 έτη εγγύηση μέσω info quest η χλωμό?2 έτη μόνο μέσω των γνωστών αλυσίδων?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...