Jump to content

LG V20


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας, παρέλαβα και εγώ το τηλέφωνο απο eglobal, οπότε να ενημερώσω όσους τυχόν ενδιαφέρονται.

 

Η παραγγελία έγινε δευτέρα 19 ιουνίου και το τηλέφωνο ήταν στα χέρια μου πέμπτη 29 ιουνίου. Πριν κάνω τη παραγγελία είχα επικοινωνήσει με το σαιτ και είχα ρωτήσει για τελωνείο, αν έχει global rom ή έχουν περάσει αυτοί κάποια δική τους custom (γιατι φοβόμουν και λίγο να πω την αλήθεια) και τι περιέχει το πακέτο. Γενικά πολύ καλή επικοινωνία με το σαιτ, απάντησαν στις ερωτήσεις μου και επειδή διάβασα εδώ και απο άλλα παιδιά πως ήταν οκ προχώρησα.

 

Τελώνείο δεν έχει και το έχουν εξηγήσει και άλλα παιδιά πιο πάνω, κανονικά ιντερνατιοναλ ρομ και το πακέτο περιέχει , τηλέφωνο - μπαταρία, φορτιστή UK (συν έναν αντάπτορα για ευρώπη που βάζουν αυτοί έξτρα) και τα ακουστικά.

Adversus στην ερώτηση σου: όταν κάνεις παραγγελία σου στέλνουν ένα λίνκ που παρακολούθεις την εξέλιξη, όταν φτάσει απο hong kong ευρώπη θα αλλάξει τρακινγκ ναμπερ, και θα δεις νέο λινκ.

 

Εγώ το αγόρασα στα 312ευρώ, απο τη δική μου εμπειρία , όποιος θέλει να κάνει παραγγελία δε θα έχει πρόβλημα. Το τηλέφωνο το έχω χειριστεί 3 μέρες στην ουσία και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος είναι όλα όπως τα περίμενα πάνω κάτω. Για τη συσκευή δε θα πω κάτι άλλο , υπάρχουν πάρα πολλά βιντεάκια κτλ στο νετ που αναλύουν τα πάντα, έκανα το ποστ για να βοηθήσω όσο γίνεται για τη παραγγελία επειδή είδα πως αρκετός κόσμος το ψάχνει (όπως και εγώ πριν λίγο καιρό και βρήκα πληροφορίες εδώ μέσα - και ευχαριστώ ξανά τους προηγούμενους) αν υπάρχει κάποια απορία στη διάθεση σας.

Καλό καλοκαίρι σε όλους!!

Το δικαρτο πήρες φίλε; είμαι ανάμεσα σε g6 κ v20... Βέβαια το g6 μου αρέσει πιο πολύ...

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όσοι πήρατε το v20 από eglobal, υποστηρίζει όλες τις μπάντες για την Ελλάδα;

Ακουστικά είχε όντως μέσα στη συσκευασία, γιατί στο site τους δεν το αναγράφει...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήρατε το v20 από eglobal, υποστηρίζει όλες τις μπάντες για την Ελλάδα;

Ακουστικά είχε όντως μέσα στη συσκευασία, γιατί στο site τους δεν το αναγράφει...

 

υποστηρίζει όλες τις μπάντες και είχε ακουστικά της b&o

Link to comment
Share on other sites

Ειδα μου έβγαλε και εμενα αναβάθμιση την έκανε κάποιος;Ειδε καποια διαφορά σε κατι;

 

Στάλθηκε από το LG-H990 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειδα μου έβγαλε και εμενα αναβάθμιση την έκανε κάποιος;Ειδε καποια διαφορά σε κατι;

 

Στάλθηκε από το LG-H990 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπερα :) την αναβαθμιση ΟΤΑ την εβγαλε η μεσω lg bridge;

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα :) την αναβαθμιση ΟΤΑ την εβγαλε η μεσω lg bridge;

Εμενα το δικο μου την έβγαλε ΟΤΑ.Δεν την εχω κανει ακόμη θα την κανω και αν δω αλλαγές εδω είμαστε να τα πούμε.

 

Στάλθηκε από το LG-H990 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην παραγγελία από eglobal, ποια μέθοδο αποστολής επιλέγετε;

Δωρεάν ή αυτή με την ασφάλεια αποστολής;

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ναι εγώ το δίκαρτο πήρα, για τον φίλο που ρώτησε πιο πάνω, αλλά προς το παρόν χρησιμοποιώ τη 1 κάρτα. Έχει και ακουστικά στη συσκευασία , που ρώτησε ένα άλλο παιδί , τα οποία λειτουργούν και ως κεραία του ραδιοφώνου. Τέλος , εγώ είχα επιλέξει τη δωρεάν μεταφορά , που ρώτησε ένας άλλος φίλος.
Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία για ένα ασημί, ελπίζω να μην το μετανιώσω που δεν πήρα το G6...

Εμπιστεύομαι απόλυτα τον arxontas71, διάβασα και τα σχόλια για την κάμερα του G6.

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία για ένα ασημί, ελπίζω να μην το μετανιώσω που δεν πήρα το G6...

Εμπιστεύομαι απόλυτα τον άρχοντα, διάβασα και τα σχόλια για την κάμερα του G6.

 

ποιος είναι ο άρχοντας?

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία για ένα ασημί, ελπίζω να μην το μετανιώσω που δεν πήρα το G6...

Εμπιστεύομαι απόλυτα τον arxontas71, διάβασα και τα σχόλια για την κάμερα του G6.

 

Καλημέρα :)@deadp με το καλό φίλε μου, μια χαρά είναι το θηρίο, όταν είδα το G6 στα βίντεο σκέφτηκα ότι ήταν αντιγραφή του V20, δεν απέχει και πολύ, έχω αποφασίσει να το κρατήσω αρκετό διάστημα οπότε εδώ θα είμαστε να τα λέμε:happy:

@nikaki71 thanks:D

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :)@deadp με το καλό φίλε μου, μια χαρά είναι το θηρίο, όταν είδα το G6 στα βίντεο σκέφτηκα ότι ήταν αντιγραφή του V20, δεν απέχει και πολύ, έχω αποφασίσει να το κρατήσω αρκετό διάστημα οπότε εδώ θα είμαστε να τα λέμε:happy:

@nikaki71 thanks:D

εδω εμεις σκεφτομαστε να κρατησουμε το v10 για πολυ καιρο ...

για v20 δεν το συζηταμε καν ...:)

κινηταρες και τα 2 που θα αντεξουν για πολυ καιρο ακομη ...

Link to comment
Share on other sites

εδω εμεις σκεφτομαστε να κρατησουμε το v10 για πολυ καιρο ...

για v20 δεν το συζηταμε καν ...:)

κινηταρες και τα 2 που θα αντεξουν για πολυ καιρο ακομη ...

Καλημέρα :)@freddaras έτσι ακριβώς φίλε μου, το V10 μια ιδιαίτερη συσκευή κόσμημα:)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

έχω αποφασίσει να το κρατήσω αρκετό διάστημα οπότε εδώ θα είμαστε να τα λέμε:happy:

 

Τώρα πρέπει να επιλέξουμε θήκη, τζάμι κλπ...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Τώρα πρέπει να επιλέξουμε θήκη, τζάμι κλπ...

Τζαμί Spigen... Το καλύτερο... Και θήκη Nillkin nature. Να καταλαβαίνουμε ότι είναι πολύ λεπτό το κινητό

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τζαμί Spigen... Το καλύτερο... Και θήκη Nillkin nature. Να καταλαβαίνουμε ότι είναι πολύ λεπτό το κινητό

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Καλησπέρα Αλέξανδρε, για την λεπτή διάφανη της Nillkin θα συμφωνήσω απόλυτα, σε όποιο κινητό την χρησιμοποίησα ήταν τέλεια, για το γυαλί εφόσον το λες ισχύει, ένα από τα καλά του θηρίου μας είναι το καλό κράτημα στο χέρι:)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχει το v20 προσφορά το fastcardtech.com στα 240 ευρώ.Έχω ακούσει διαβάσει καλά λογια για το μαγαζί ,αυτό που με προβληματίζει είναι το μέγεθος καθώς τώρα έχω το g3 και το v20 είναι 1 μισή εκατοστό πιο ψηλό.Πως σας φαίνεται το μέγεθος του v20?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχει το v20 προσφορά το fastcardtech.com στα 240 ευρώ.Έχω ακούσει διαβάσει καλά λογια για το μαγαζί ,αυτό που με προβληματίζει είναι το μέγεθος καθώς τώρα έχω το g3 και το v20 είναι 1 μισή εκατοστό πιο ψηλό.Πως σας φαίνεται το μέγεθος του v20?

 

Είναι το f800 αυτό... Τι διαφορές έχει; την 800αρα την έχει λέει...

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχει το v20 προσφορά το fastcardtech.com στα 240 ευρώ.Έχω ακούσει διαβάσει καλά λογια για το μαγαζί ,αυτό που με προβληματίζει είναι το μέγεθος καθώς τώρα έχω το g3 και το v20 είναι 1 μισή εκατοστό πιο ψηλό.Πως σας φαίνεται το μέγεθος του v20?

 

δεν είναι το ίδιο δλδ;

Επειδή το κοιτάω και εγώ το v20, με f800 αναφέρονται οι κινέζικες εκδόσεις. Το εν λόγω είναι μονόκαρτο. Αλλά μην στέκεσαι στις διαφορές, το σημαντικό είναι το μαγαζί. Όσον αφορά γνωστά μάρκες, Πουλάνε είτε refurbished είτε κινητά που ήταν demo σε καταστήματα ως καινούργια. Την έχω πατήσει από αυτούς οπότε μακριά.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...