Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχω φοιτητικό στο ανοικτό εδώ και αρκετό καιρό.....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιος στο what's up από cu φοιτητικό και απορρίφθηκε για να γίνει φοιτητικό διότι έχω περάσει τα χρόνια φοίτησης. Τους εξήγησα ότι είμαι στο ανοιχτό και ότι δεν έχει ελάχιστα χρόνια φοίτησης και μπορώ με βεβαίωση να τους δείξω ότι έχω άλλο τόσο για σπουδές και μου απάντησαν ότι θα το ξανά κοιτάξουν. Ξέρετε αν μπορώ να ζητήσω να επιστρέφω στον προηγούμενο πάροχο μου? Να σημειώσω ότι πλήρωσα και 30 ευρώ για την φορητότητα

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

 

Έκανες μεγάλη πατάτα αδερφέ! Είναι πολύ καλύτερο το CU για φοιτητικο αλλά εκτός αυτού θα στο έκαναν και πιο εύκολα! Στο Cosmote ενεργοποιούν πολύ πιο δύσκολα σε περιπτώσεις σαν την δικιά σου :(

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα καινούργιο πάσο. Αν έρθει και δεν έφυγα πίσω Vodafone. Πάμε για άλλο 30αρι...

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έκανα φοιτητικό καρτοσυμβόλαιο what's up με 15€ το μήνα, δεν είμαι σίγουρος αν ήταν και ή καλύτερη επιλογή. εσείς τι λέτε?

 

http://www.picpaste.com/pics/Screenshot_3.1504171494.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αλλάζει σιγά σιγά και το Wats Up φοιτητικό και γίνεται είναι ίδιο με το CU αφού πλέον σύμφωνα με το μήνυμα που μου ήρθε θα μεταφέρονται και τα λεπτά στον επόμενο μήνα!

ΣTO WHAT'S UP TIΠOTA ΔEN ΠAEI XAMENO! ΠAPE NEO ΦOITHTIKO ΠAKETO MEXPI 05/09 KAI TA 922' ΠPOΣ OΛOYΣ ΠOY EXEIΣ AΠO ΠPOHΓOYMENH ENEPΓOΠOIHΣH ΦOITHTIKOY ΠAKETOY ΘA ΠPOΣTEΘOYN ΣTA NEA ME IΣXY ΓIA AKOMA 1 MHNA.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αλλάζει σιγά σιγά και το Wats Up φοιτητικό και γίνεται είναι ίδιο με το CU αφού πλέον σύμφωνα με το μήνυμα που μου ήρθε θα μεταφέρονται και τα λεπτά στον επόμενο μήνα!

ΣTO WHAT'S UP TIΠOTA ΔEN ΠAEI XAMENO! ΠAPE NEO ΦOITHTIKO ΠAKETO MEXPI 05/09 KAI TA 922' ΠPOΣ OΛOYΣ ΠOY EXEIΣ AΠO ΠPOHΓOYMENH ENEPΓOΠOIHΣH ΦOITHTIKOY ΠAKETOY ΘA ΠPOΣTEΘOYN ΣTA NEA ME IΣXY ΓIA AKOMA 1 MHNA.

 

Μονο η καλυψη και τα 1+1 προσφορες ειναι πλεον κριτηριο επιλογης+τα εξτρα 500MB μαζι με το reload it με 10€ καρτα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μονο η καλυψη και τα 1+1 προσφορες ειναι πλεον κριτηριο επιλογης+τα εξτρα 500MB μαζι με το reload it με 10€ καρτα.

 

Για μενα πλεον ειναι ισαξια και τα δυο ,απλα απο cu εχω προσφορες απο odeon.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

έκανα φοιτητικό καρτοσυμβόλαιο what's up με 15€ το μήνα, δεν είμαι σίγουρος αν ήταν και ή καλύτερη επιλογή. εσείς τι λέτε?

 

http://www.picpaste.com/pics/Screenshot_3.1504171494.jpg

 

Εννοείται πως είναι καλύτερο το φοιτητικό καρτοκινητο και στην Cοsmote αλλά αντίστοιχα και στην Vodafone! Εκτος εάν δεν θέλεις να βάζεις κάρτες και θες να πληρώνεις αυτόματα πάγιο κάθε μήνα....

Link to comment
Share on other sites

Για μενα πλεον ειναι ισαξια και τα δυο ,απλα απο cu εχω προσφορες απο odeon.

 

Εγώ από whats up εχω Everest,ενω απο cu ster/odeon,mikel,e-food.

Γενικα στις προσφορες η κοσμοτε δεν ειναι τοσο καλη.Μονο everest/shell αξιζουν.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Από αύριο αλλάζουν οι χρεώσεις στα φοιτητικά πακέτα. Λέτε να το αφήσουν ανεπίσημα στα 4€ αυτό που δίνει 1000 λεπτά προς όλους ; Και ένα άλλο θέμα είναι αν θα προσθέσει τα ΜΒ από το πακέτο που έδινε 200ΜΒ με αυτά που από αύριο θα δίνει 400ΜΒ + τα λεπτά που το τελευταίο καιρό έχει αρχίσει να προσθέτει, όταν ενεργοποιείς ίδιο πακέτο με πριν.
Link to comment
Share on other sites

Από αύριο αλλάζουν οι χρεώσεις στα φοιτητικά πακέτα. Λέτε να το αφήσουν ανεπίσημα στα 4€ αυτό που δίνει 1000 λεπτά προς όλους ; Και ένα άλλο θέμα είναι αν θα προσθέσει τα ΜΒ από το πακέτο που έδινε 200ΜΒ με αυτά που από αύριο θα δίνει 400ΜΒ + τα λεπτά που το τελευταίο καιρό έχει αρχίσει να προσθέτει, όταν ενεργοποιείς ίδιο πακέτο με πριν.

 

Πιστεύω θα γίνουν όλα αυτά.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν κρατήθηκα. Μου απάντησαν ότι θα με ενημερώσουν αύριο

89313a82a06570104c80f7b2e515272c.jpg

5ea8f4dff2bba9ba11ff1c97a2e83f3c.jpg

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Edited by karagalexk
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενεργοποιήθηκε το φοιτητικό πακέτο και μου έκαναν και δώρο ένα μήνα

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει μια ωραία παροιμία που λεει

 

×και ο Άγιος φοβερα θέλει*

 

:)

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει μια ωραία παροιμία που λεει

 

×και ο Άγιος φοβερα θέλει*

 

:)

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Όντως!

 

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση.

Εχω φοιτητικο whats up και εβαλα 2 φορες μεσω Paypal απο 5€, εβαλα ενα προγραμμα με 7€ και προσπαθησα να κανω χρηση του reload it και του παρε μοιρασε, αλλα και στα 2 μου βγαζει μηνυμα σφαλματος.

Sto reload it μου λεει οτι δεν εχω διαθεσιμο κωδικο και να πιστρεψω οταν κανω ανανεωση του χρονου ομιλιας , ενω στο παρε μοιρασε μου λεει οτι για να ενεργοποιηθει η προσφορα, θα πρεπει να εχω κανει ανανεωση χρονου τις τελευταιες 30 μερες.

Κανω κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά έχασες το 1 πάρε μοίρασε επειδή έβαλες και τις 2 κάρτες μαζί ενώ πρέπει να βάζεις την μια, να κάνεις το 1ο πάρε μοίρασε και μετά την 2η και να συνεχίζεις με τα υπόλοιπα.

 

Πολύ πιθανόν η εφαρμογή να έχει θέμα. Αν στείλει υπ στο 1314 δεν σου βγάζει υπόλοιπο?

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα λεπτά που δίνει κάθε μήνα προς wu δεν προστέθηκαν σήμερα με του προηγούμενου μήνα, στον συγκεκριμένο τομέα δεν άλλαξαν πολιτική σε σχέση πάντα με το αντίστοιχο cu. Βέβαια στο μήνυμα που ήρθε για να ενημερώσει για τα δώρα του μήνα, αναφέρει το πακέτο 1000 προς όλους +200ΜΒ με 4,03€ και ας αλλάζουν από σήμερα οι τιμές.
Link to comment
Share on other sites

[/color]

Αρχικά έχασες το 1 πάρε μοίρασε επειδή έβαλες και τις 2 κάρτες μαζί ενώ πρέπει να βάζεις την μια, να κάνεις το 1ο πάρε μοίρασε και μετά την 2η και να συνεχίζεις με τα υπόλοιπα.

 

Πολύ πιθανόν η εφαρμογή να έχει θέμα. Αν στείλει υπ στο 1314 δεν σου βγάζει υπόλοιπο?

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Βασικα δεν το εχασα το 1ο γιατι την πρωτη φορα βαζοντας τα 5€ καταφερα και το εκανα το παρε μοιρασε. μετα απο 5 μερες που ξαναεβαλα 5€ δεν με αφηνει να το κανω, οπως και μετα απο την ανανεωση που εκανα χθες βραδυ, ενεργοποιοβτας το πακετο των 1200 λεπτων, μην. δεν μου δινει κωδικο για το reloadit. πολυ κουλο αν και σημερα μου ηρθαν απανωτα μην και εκει που ειχα υπολοιπο 300 λεπτα προς ολους και 350Mb, αυτη τη στιγμη (μετα την ενεργοποιηση του πακετου των 8€) εχω 3700 λεπτα προς ολους, 1200sms και 2gb.

Η εφαρμογη τι θεμα μπορει να εχει?

Να τονισω οτι τα λεφτα τα εβαλα παο το κινητο μεσω paypal, δεν ξερω αν εχει σχεση..

Αντε βγαλε ακρη...

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω και γω οτι τα δωρεαν μηνιαια λεπτα απο το φοιτητικο δεν αθροιζονται με αυτά του καθε επόμενου μηνα. Οποτε το cu φοιτητικο υπερισχυει ακομα.

 

http://imageupload.co.uk/images/2017/09/01/image3A30735.png

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

Βασικα δεν το εχασα το 1ο γιατι την πρωτη φορα βαζοντας τα 5€ καταφερα και το εκανα το παρε μοιρασε. μετα απο 5 μερες που ξαναεβαλα 5€ δεν με αφηνει να το κανω, οπως και μετα απο την ανανεωση που εκανα χθες βραδυ, ενεργοποιοβτας το πακετο των 1200 λεπτων, μην. δεν μου δινει κωδικο για το reloadit. πολυ κουλο αν και σημερα μου ηρθαν απανωτα μην και εκει που ειχα υπολοιπο 300 λεπτα προς ολους και 350Mb, αυτη τη στιγμη (μετα την ενεργοποιηση του πακετου των 8€) εχω 3700 λεπτα προς ολους, 1200sms και 2gb.

Η εφαρμογη τι θεμα μπορει να εχει?

Να τονισω οτι τα λεφτα τα εβαλα παο το κινητο μεσω paypal, δεν ξερω αν εχει σχεση..

Αντε βγαλε ακρη...

Από ότι έχω καταλάβει , οι δύο κάρτες των 5 ευρώ πρέπει να μπουν σύντομα η μία μετά την άλλη για να τις θεωρήσει το σύστημα ως μία ανανέωση των 10 ευρώ. Με 5 ημέρες διαφορά λογικό είναι να μην σου δώσει reload.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι έχω καταλάβει , οι δύο κάρτες των 5 ευρώ πρέπει να μπουν σύντομα η μία μετά την άλλη για να τις θεωρήσει το σύστημα ως μία ανανέωση των 10 ευρώ. Με 5 ημέρες διαφορά λογικό είναι να μην σου δώσει reload.

 

λες εεε? μπορει.. αυτο ισχει και για το reload it?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...