Jump to content

Samsung Galaxy Tab A (2016) 7 και 10.1


BILLY5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Ούτε στο sammobile υπάρχει ακόμα κάτι. Που το είδαν? :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 292
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό δεν λέει το λινκ στο προηγούμενο ποστ; ;)

 

 

(Βρε, ο Λαγουδάκης του vaping είσαι; :D )

 

Βασικά το λινκ λέει για την έκδοση με το πενάκι (P585) Περίεργο που ενώ είναι σχεδόν ίδια σε εμας (T585) ακόμα δεν άρχισε να ρολλαρει η nougat

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αυτό δεν λέει το λινκ στο προηγούμενο ποστ; ;)

 

 

(Βρε, ο Λαγουδάκης του vaping είσαι; :D )

ο ιδιος:lol::lol: καλα αυτοι οτι θελουν γραφουν!!!!λενε οτι καποιοι το πηραν κιολας!!!εγω λεω για κατι πιο επισημο αν εχει ακουστει
Link to comment
Share on other sites

Η εκδόσεις του λογαριασμού ερχοντα κατευθείαν από Κορέα τώρα αν έρχονται με χελονα είναι αλο θεμα πάντως θα πάρει το 10.1 ενώ το 7.0 μάλλον θα μεινουμε στο 5.1 Edited by BILLY5
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε εχθές (10.1 2016) αναβάθμιση ~450ΜΒ αλλά είναι ακόμα 6.0.1

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

μολις στο 7αρι μου το εβαλα εφαρμογες και ζοριστηκε,αρχισε ο λοξυγκας (lag!!!!!).
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

μολις στο 7αρι μου το εβαλα εφαρμογες και ζοριστηκε,αρχισε ο λοξυγκας (lag!!!!!).

 

σου ήρθε αναβάθμιση για το 10.1

Link to comment
Share on other sites

σου ήρθε αναβάθμιση για το 10.1

 

Το μικρο εχω.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

T580 που κοιταζα προχθες εχει παρει νομιζω 7 σε γερμανια πολωνια. Θα το ξαναδω το μεσημερι. Το εχω υποψηφιο για αγορα. Ειδα εχει και στο xda καποιες ρομ. Με ενδιαφέρει να εχει ενα βαθος 3ετιας τουλαχιστον.

 

Το εχει πιστευετε?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέει διαθέσιμες για αρκετές χώρες το Android 7

https://www.samsung-up.com/firmware/galaxy-tab-a-10-1-2016-lte/sm-t585/update-galaxy-tab-a-10-1-2016-lte-sm-t585-t585xxu2bqe4-android-7-0.html

Δεν δοκίμασα, περιμένω το δικο μου CSC

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέει διαθέσιμες για αρκετές χώρες το Android 7

https://www.samsung-up.com/firmware/galaxy-tab-a-10-1-2016-lte/sm-t585/update-galaxy-tab-a-10-1-2016-lte-sm-t585-t585xxu2bqe4-android-7-0.html

Δεν δοκίμασα, περιμένω το δικο μου CSC

 

Εγώ έχω την 4g έκδοση από Αυστρία αλλά λέω να βάλω το ελληνικό. Knox δεν γράφει ούτως ή άλλως

Απλώς στο sammobile μόνο 3 Vodafone εμφανίζει, ακόμα δεν θα ενημερώθηκε λογικά ;)

Link to comment
Share on other sites

Για την πολυ απλη χρηση που του κανω εγω,μονο browsing δλδ,δε βλεπω διαφορες.Εχει κατ εμε βεβαια βελτιωμενη εμφανιση και ui,και χρειαζεται ενα ψιλοσεταρισμα στις ρυθμισεις και στα δικαιωματα.Το αρχειο ενημερωσης νομιζω ηταν περιπου 850 mb
Link to comment
Share on other sites

Τώρα την βάζω και εγώ παιδιά!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκανα μεσω odin. Ίσως επειδή έχω και το s7 edge δεν είδα κάτι διαφορετικό. Οκ το ui αλλά και εδω η δέσμευση της ραμ είναι μεγάλη και αφήνει πολύ λίγα ελεύθερα mb (300)

Αλλα δεν είδα κάτι σημαντικό, έβαλαν το Blue light

Ήθελα να έβαζαν και θέματα αλλά όχι

Μπαταρία αν και ίσως είναι νωρίς ακόμα, ελαφρά χειρότερη

Link to comment
Share on other sites

Εμένα από την στιγμή που μπήκε μου αφήνει 500mb ram και κάνει κάτι μικρά κολλήματα... επίσης μου λέει ότι η σιμ βγήκε και χρειάζεται επανεκκίνηση συνέχεια... την έβγαλα και την ξαναεβαλα και από τότε δεν το έχει ξανακάνει!!

 

+edit.. Από τότε που την έβγαλα και την ξαναεβαλα δεν το έκανε πάλι!! Αλλά περίεργο με το που την έβαλα χωρίς να το κάνει πριν να μου πετάει την σιμ και να θέλει επανεκκίνηση!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Giannis_95
Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου ρθε η Νουγκατ σημερα. Τη περασα χωρις επαναφορα και το ταμπλετακι (10.1 wifi) νομιζω πως παει καλυτερα απο πριν. Ολα ανοιγοκλεινουν πιο γρηγορα . Απο μπαταρια τωρα θα δουμε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...