Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Μπορώ να τολμήσω και να πω ότι προσπαθούν να το μοιάσουν περισσότερο στα "φιλαράκια" παρά στο singles1.

Το παντρεμένο ζευγάρι.

Η αλλοπρόσαλη Λίλα (ειδικά τώρα που είναι ανάμεσα σε 2 άντρες και τους θέλει για διαφορετικούς λόγους τον καθένα μου θύμισε έντονα το επεισόδιο όπου η Φοίβη ήθελε και τον νηπιαγωγό και τον πυροσβέστη)

Τον Μάκη λίγο αγαθούλη σαν τον Τζόι...

Δεν ξέρω....Απλά μου δημιούργησε αυτήν την αίσθηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορώ να τολμήσω και να πω ότι προσπαθούν να το μοιάσουν περισσότερο στα "φιλαράκια" παρά στο singles1.

Το παντρεμένο ζευγάρι.

Η αλλοπρόσαλη Λίλα (ειδικά τώρα που είναι ανάμεσα σε 2 άντρες και τους θέλει για διαφορετικούς λόγους τον καθένα μου θύμισε έντονα το επεισόδιο όπου η Φοίβη ήθελε και τον νηπιαγωγό και τον πυροσβέστη)

Τον Μάκη λίγο αγαθούλη σαν τον Τζόι...

Δεν ξέρω....Απλά μου δημιούργησε αυτήν την αίσθηση.

 

Όντως θυμίζουν αρκετά πράγματα και πιστεύω ότι ο λόγος είναι ότι ο σεναριογράφος έχει στερέψει από ιδέες και έχει στραφεί σε δανεικά αστεία.

 

Πάντως για να είμαστε δίκαιοι τα Φιλαράκια είναι ίσως η πιο επιτυχυμένη σειρά όλων των εποχών και πολλοί έχουν κατα καιρούς δανειστεί κάποια από τα highlights της (ακόμη και ταινίες).

 

Τουλάχιστον στο singles δεν είναι copy-paste όπως στον Παπακαλιάτη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν ξερω αν θυμαται κανεις το επεισοδιο περσι με την παραλληλη διασταση (σχετικα με την εφευρεση του Αρθουρου),οπου σε καποιους δεν αρεσε ή το θεωρησαν ακυρο,οπου εδειχνε την Ρανια strip dancer -τον Λουκα να ζει ,και ο κοσμος τους να εχει αναγκη απο νερο με αποτελεσμα να πωλειται στην μαυρη αγορα.

Το τελευταιο διαστημα οι διαφημισεις που μας δειχνουν στην τηλεοραση οσον αφορα για την μελλοντικη ελλειψη του νερου αυτη η σκηνη μου ερχεται συνεχεια στο μυαλο.

Απλα σκεφτομαι οτι δεν ηταν τοσο ακυρη-ακαιρη και οτι ειχε το σκοπο της.Ειδικα η συγκεκριμενη σειρα με τον ενα ή τον αλλο τροπο περναει τα μηνυματακια της και οποιος καταλαβε,καταλαβε!

Τhat's all folks :)

Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν ξερω αν θυμαται κανεις το επεισοδιο περσι με την παραλληλη διασταση (σχετικα με την εφευρεση του Αρθουρου),οπου σε καποιους δεν αρεσε ή το θεωρησαν ακυρο,οπου εδειχνε την Ρανια strip dancer -τον Λουκα να ζει ,και ο κοσμος τους να εχει αναγκη απο νερο με αποτελεσμα να πωλειται στην μαυρη αγορα.

Το τελευταιο διαστημα οι διαφημισεις που μας δειχνουν στην τηλεοραση οσον αφορα για την μελλοντικη ελλειψη του νερου αυτη η σκηνη μου ερχεται συνεχεια στο μυαλο.

Απλα σκεφτομαι οτι δεν ηταν τοσο ακυρη-ακαιρη και οτι ειχε το σκοπο της.Ειδικα η συγκεκριμενη σειρα με τον ενα ή τον αλλο τροπο περναει τα μηνυματακια της και οποιος καταλαβε,καταλαβε!

Τhat's all folks :)

 

ναι, τους Singles περιμέναμε να μας πουν για τα...οικολογικά προβλήματα! :p αφου η ελλειψη νερού είναι στα τοπ των worst case scenarios εδώ και πολλές δεκαετίες. Οσο για τις αναγγελίες για ελλειψη νερου στο άμεσο μελλον νομίζω οτι ενσπειρουν πανικό χωρίς λόγο : απ τη μια μας λένε οτι θα πνιγουμε στα νερά απ το λιωσιμο των παγων, απ την αλλη οτι θα πεθανουμε απο αφυδάτωση! αποφασίστε!

 

και γενικώς όταν τα σήριαλ προσπαθουν να περάσουν μηνυματα κοινωνικής ευαισθητοποίησης με φανερό τρόπο συνηθως αποτυγχάνουν οικτρα...(και ως προς το πρακτικό και κυριως ως προς το καλλιτεχνικό αποτέλεσμα)

Link to comment
Share on other sites

ναι, τους Singles περιμέναμε να μας πουν για τα...οικολογικά προβλήματα! :p αφου η ελλειψη νερού είναι στα τοπ των worst case scenarios εδώ και πολλές δεκαετίες. Οσο για τις αναγγελίες για ελλειψη νερου στο άμεσο μελλον νομίζω οτι ενσπειρουν πανικό χωρίς λόγο : απ τη μια μας λένε οτι θα πνιγουμε στα νερά απ το λιωσιμο των παγων, απ την αλλη οτι θα πεθανουμε απο αφυδάτωση! αποφασίστε!

 

και γενικώς όταν τα σήριαλ προσπαθουν να περάσουν μηνυματα κοινωνικής ευαισθητοποίησης με φανερό τρόπο συνηθως αποτυγχάνουν οικτρα...(και ως προς το πρακτικό και κυριως ως προς το καλλιτεχνικό αποτέλεσμα)

 

Συμφώνω απόλυτα. όταν μέσα σε ένα σενάριο προσπαθείς να περάσεις ένα μηνύμα και αυτό βγαίνει με τον πλέον εμφανή τρόπο ο σεναριογράφος έχει αποτύχει

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

δεν θα συμφωνησω, εγω γελαω με τον τριτο κυκλο, μου φαινεται αστειος!!! κι οπως εχω ξαναπει πεθαινω με την κουκλα ρανια που λεει συνεχεια σκατα!!! παλι κατι ειπε χθες!!!:lol::lol::lol: γενικα πιστευω οτι εχει στρωσει η σειρα παλι, μεχρι και το χαρακτηρα της κατερινας στρωνουνε που δεν τον χωνευα καθολου. εμενα μου αρεσει, περναει αναλαφρα η ωρα και δεν μου αφηνει αυτη τη μαυριλα που μου αφηνε ο δευτερος κυκλος... παπαπααπ:confused:

 

αυτο το "σκατα" εχει γραψει!!:lol::lol:

 

το ψαχνω σε κανα youtube, ή κανα βιντεο να το ξαναδω!!:lol:

 

<<η απολυτη αποθεωση θα ειναι, να εχουν φτιαξει (mod-ρει) ολα τα σκατα που εχει πει, και θα φαινεται κορυφη>> :lol:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

 

αυτο το "σκατα" εχει γραψει!!:lol::lol:

 

το ψαχνω σε κανα youtube, ή κανα βιντεο να το ξαναδω!!:lol:

 

<<η απολυτη αποθεωση θα ειναι, να εχουν φτιαξει (mod-ρει) ολα τα σκατα που εχει πει, και θα φαινεται κορυφη>> :lol:

 

συμφωνω απολυτα και χαιρομαι που το προσεξε και καποιος αλλος εκτος απο εμενα!!!:) βασικα στην αρχη πιστευα οτι το ειπε τυχαια σε ενα επεισοδιο, αλλα μετα το παρατηρουσα σε καθε επεισοδιο και καθε φορα ειναι και καλυτερΟ!!!:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα και χαιρομαι που το προσεξε και καποιος αλλος εκτος απο εμενα!!!:) βασικα στην αρχη πιστευα οτι το ειπε τυχαια σε ενα επεισοδιο, αλλα μετα το παρατηρουσα σε καθε επεισοδιο και καθε φορα ειναι και καλυτερΟ!!!:lol::lol:

Ναι ρε συ... τρελο γελιο ασε!!...

 

μου 'χει κολλησει κι εμενα τωρα τελευταια, και λεω συνεχεια, απο το να βριζω, " σσσσσκατααα,σκατά σκατΆ ":lol::lol:

τρελο γελιο!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ... τρελο γελιο ασε!!...

 

μου 'χει κολλησει κι εμενα τωρα τελευταια, και λεω συνεχεια, απο το να βριζω, " σσσσσκατααα,σκατά σκατΆ ":lol::lol:

τρελο γελιο!!

 

:lol:

τελειο οντως αυτο το σκατα!

κ εμενα μου κολλησε!!!

σκατα κ αποσκατα,σκατα να φατε ολοι!!!:p

Link to comment
Share on other sites

καλο το χθεσινο.....

λετε να γινει τελικα τιποτα με Ρανια-Μακη??

μονο αυτο να δω και τι αλλο...:lol::lol:

παντως η ιστορια με Φωτη-Κατερινα με εχει κουρασει

ας χωρισουνε να τελειωνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραιο επεισοδιο!

οντως παει κατι να γινει με ρανια-μακη! :D

πραγματικα τη λυπηθηκα την κατερινα χτες. :(

Link to comment
Share on other sites

πανω που ελεγα χτες πως αλλο ενα βαρετο επεισοδιο κοντευει να τελειωσει ..τσουυυυπ ηρθε το σκαμπιλι στην τελευταια σκηνη..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πανω που ελεγα χτες πως αλλο ενα βαρετο επεισοδιο κοντευει να τελειωσει ..τσουυυυπ ηρθε το σκαμπιλι στην τελευταια σκηνη..

Θυμίστε μου κάποιος, ποιά ήταν η τελευταία σκηνή???? Έχει κολλήσει το μυαλό μου..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Θυμίστε μου κάποιος, ποιά ήταν η τελευταία σκηνή???? Έχει κολλήσει το μυαλό μου..

 

λογικα εκει που ειναι στο μπαρ η Ρανια με την Λιλα

και λενε η Κατερινα και ο Φωτης που ειναι??και λεει η Λιλα

θα τις εκανε το τραπεζι ο Φωτης και γυρνανε και βλεπουνε

το Φωτη να καθεται με την Ρια να πινουνε ποτο.:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λογικα εκει που ειναι στο μπαρ η Ρανια με την Λιλα

και λενε η Κατερινα και ο Φωτης που ειναι??και λεει η Λιλα

θα τις εκανε το τραπεζι ο Φωτης και γυρνανε και βλεπουνε

το Φωτη να καθεται με την Ρια να πινουνε ποτο.:ninja:

 

νομιζω η κατερινα θα του εκανε τραπεζι!(δε θα μαγειρευε εκεινη φυσικα :p).

αμαν αυτη η ρια! :mad:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω η κατερινα θα του εκανε τραπεζι!(δε θα μαγειρευε εκεινη φυσικα :p).

αμαν αυτη η ρια! :mad:

Τελείως σαύρα!

Link to comment
Share on other sites

Ε, καλά το να φιλήσεις τη Ράνια και να μην φας το χαστούκι σου δεν παίζει! Της βγαίνει αντανακλαστικά αυτή η κίνηση!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

kserete pos legetai to tragoudi me ta violia pou akoustike ti stigmi pou i rania efeuge apo to grafeio kai tin petixe kai tin proeidopoiise o white????
Link to comment
Share on other sites

καλο το σημερινο με πολυ χορο...:p:p

αρχιζουνε οι εξελιξεις σιγα σιγα βλεπω

την Ρανια να καταληγει με το Μακη στο τελος.:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

super disco dance apo maki kai rania!!! :D

pou itan o metakso na tous krinei??? :lol:

dld twra terma kai o fwtis??? :(

emena pantws den me eixe kourasei i istoria fwtis - katerina. i lila m'exei kourasei me tous 2 typous. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...