Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η αποολυτη Β-Α-Ρ-Ε-Μ-Α-Ρ-Α.Η σειρα ξεχειλωσε απο πριν τωρα παρα-ξεχειλωσε.Η χαρακτηρες ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΚΤΗΚΑΝ,(βλεπε Λιλας)και τιποτα δυστυχως δεν θυμιζει τις παλιες εποχες.Καθε νεο επεισοδιο και χειροτερα.Ας τους πει καποιος να σταματησουν εδω.Ειναι κριμα πραγματικα!!!:(

 

Συμφωνώ απόλυτα. Μέχρι το τέλος του πρώτου κύκλου η σειρά ήταν πραγματικά εξαιρετική. Στο δεύτερο κύκλο ήταν ένα σκαλί πιο κάτω από ποιότητα αλλά τουλάχιστον είχε Περιστερόπουλο και γίο Ράνιας(με τη μαμά του Γιαννάκη:lol:). Από τότε η σειρά είναι σε ελεύθερη πτώση και ακόμα δεν έχει βρει πάτο. Ιστορία δεν υπάρχει πλέον, οι χαρακτήρες έχουν γίνει πιο καρτούν και από αυτούς του Παρά 5, και τα φιλοσοφικά τσιτάτα είναι εκνευριστικά δήθεν.

 

Ελπίζω άφου φέτος δεν πιάνει ούτε 20% τηλεθέαση να το σταματήσουν. Για πόσο ακόμη θα καταστρέφουν ότι καλή ανάμνηση άφησε το Singles 1?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

καλο το χτεσινο αλλα δε μαρεσε ο γουαιτ στο σπιτι της ρανιας..

να δειτε που στο τελος ή φιλαρακια θα γινουν ή θα την ερωτευτει...

 

το σκηνικο με τον μακη εντελως ακυρο..

 

για φιλαρακια δεν τους βλεπω....

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Kαι μετά λέγατε το singles 2 1/2 βαρετό, από αυτή την αηδεία που έχει γίνει τώρα χίλιες φορές να έβλεπα τους Σερέτηδες και την εξυχνιάσεις των μυστηρίων. Τώρα απλά νιώθω ότι δεν υπάρχει πλοκή γίνεται ότι τύχει στη σειρά. ΑΠορώ πως θα συνεχίσει μέχρι το καλοκαίρι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Το πιο άκυρο είναι που η Κατερίνα πιάνει ραδιόφωνο.. Πώς τις σκέφτονται αυτές τις βλακείες;; :p
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Το πιο άκυρο είναι που η Κατερίνα πιάνει ραδιόφωνο.. Πώς τις σκέφτονται αυτές τις βλακείες;; :p

 

καλα εκει εμεινα.....τι κουφο ητανε εκεινο

και μ'αρεσει που το συνεχισανε το θεμα να πανε να ρωτησουνε

ειδικο..-οφθαλμιατρο-:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν θα συμφωνησω, εγω γελαω με τον τριτο κυκλο, μου φαινεται αστειος!!! κι οπως εχω ξαναπει πεθαινω με την κουκλα ρανια που λεει συνεχεια σκατα!!! παλι κατι ειπε χθες!!!:lol::lol::lol::lol::lol: γενικα πιστευω οτι εχει στρωσει η σειρα παλι, μεχρι και το χαρακτηρα της κατερινας στρωνουνε που δεν τον χωνευα καθολου. εμενα μου αρεσει, περναει αναλαφρα η ωρα και δεν μου αφηνει αυτη τη μαυριλα που μου αφηνε ο δευτερος κυκλος... παπαπααπ:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

οπως εχω ξαναπει πεθαινω με την κουκλα ρανια που λεει συνεχεια σκατα!!! παλι κατι ειπε χθες!!!:lol::lol::lol::lol::lol:
σκατα σκατα σκατα,σκατα στα μουτρα σου..σκατα:)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι, σε ενα επεισοδιο, λιγα επεισοδια πριν που ηταν, στην αρχη θυμαστε που η Ρανια και η Λιλα βλεπανε και καλα στην αρχη το "Singles"; Πρεπει να ηταν το S03E01!

 

Θυμαστε μηπως στην "σειρα" στην τηλεοραση, πως ειχανε κανει τα ονοματα;

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω τι ζητας...

μπες στο greekmovies διαλεξε επεισοδιο

και δες αυτο που θελεις.:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγω σημερα το χαζοειδα δεν ειχε και τιποτα.

μονο σε 2 σημεια γελασα αλλα γενικα τιποτα.

δεν μπορω να καταλαβω γιατι το εχουνε κανει

ετσι το σειριαλ.:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνετε? την ίδια σειρά βλέπουμε? το επεισόδιο σήμερα ήτανε τέλειο! το καλύτερο της σεζόν κατά την γνώμη μου! είχε τρελό γέλιο αυτό το επεισόδιο! γενικά το μπέρδεμα που έγινε στο σπίτι μου θύμισε έντονα τα φιλαράκια! ειδικά ο μάκης σήμερα ήταν όλα τα λεφτά!
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνετε? την ίδια σειρά βλέπουμε? το επεισόδιο σήμερα ήτανε τέλειο! το καλύτερο της σεζόν κατά την γνώμη μου! είχε τρελό γέλιο αυτό το επεισόδιο! γενικά το μπέρδεμα που έγινε στο σπίτι μου θύμισε έντονα τα φιλαράκια! ειδικά ο μάκης σήμερα ήταν όλα τα λεφτά!

Ευτυχώς που δεν είμαι ο μόνος που ένιωσα έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνετε? την ίδια σειρά βλέπουμε? το επεισόδιο σήμερα ήτανε τέλειο! το καλύτερο της σεζόν κατά την γνώμη μου! είχε τρελό γέλιο αυτό το επεισόδιο! γενικά το μπέρδεμα που έγινε στο σπίτι μου θύμισε έντονα τα φιλαράκια! ειδικά ο μάκης σήμερα ήταν όλα τα λεφτά!

 

Συμφωνώ ... ακόμα γελάω με το χθεσινό επισόδειο!! :D

Ή στραβός είναι ο γυαλός ή στραβά αρμενίζουμε!!!:wacko:
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα το χτεσινο..μπορει να μην γελασα,αλλα την ειδα ευχαριστα την σειρα ..

 

 

(το πιο ακυρο που ακουσα ηταν οτι στην μαμα μου αρεσει το στυλακι της λιλας-εμφανισιακα-)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου αρεσε ειδικα η ιστορια με τον white οπως αρχιζει
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνετε? την ίδια σειρά βλέπουμε? το επεισόδιο σήμερα ήτανε τέλειο! το καλύτερο της σεζόν κατά την γνώμη μου! είχε τρελό γέλιο αυτό το επεισόδιο! γενικά το μπέρδεμα που έγινε στο σπίτι μου θύμισε έντονα τα φιλαράκια! ειδικά ο μάκης σήμερα ήταν όλα τα λεφτά!

 

Πράγματι. Πολύ γέλιο χθες.. Μου άρεσε πολύ

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

το προηγουμενο και το χτεσινο επεισοδιο ειχανε πολυ γελιο. μου θυμισαν παλιους, ωραιους singles. ελπιζω να συνεχισουν ετσι
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αψογο δεν το λεω αλλα ηταν ενα πολυ ωραιο επεισοδιο που εβγαζε γελιο!το σινγκλς 3 εχει αρχισει κ φτιαχνει..οταν ξεκινησε με ειχε απογοητευσει παρα πολυ!

ο μακης ολα τα λεφτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το γέλιο (το οποίο έχει να κάνει με το χιούμορ κι είναι υποκειμενικό για τον καθένα) επιτέλους είδαμε και μερικά μυνήματα. Μυνήματα που αφορούν την καθημερινή μας ζωή. Κι αυτό ακριβώς ήταν η μεγάλη επιτυχία των Singles.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που δεν παρακολουθώ τακτικά Singles το επειδόδιο της Τετάρτης 19/3 μου άρεσε και γέλασα αρκετά. :worry:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

:D Πολύ "πρώτη" η μαμά σου! Κι εγώ μαζί της!!!

μια χαρα το χτεσινο..μπορει να μην γελασα,αλλα την ειδα ευχαριστα την σειρα ..

 

 

(το πιο ακυρο που ακουσα ηταν οτι στην μαμα μου αρεσει το στυλακι της λιλας-εμφανισιακα-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...