Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

αυτος που εφυγε ηταν προφανως ο λουκας... αυτος που πεθανε ποιος ηταν;;; μηπως εννουσαν τον ερωτα της ρανιας και του λουκα;; γιατι ολοι οι υπολοιποι εζησαν...:worry::worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mhpws kserete pws legetai ena tragoudi pou akousthke pros to telos sto shmerino episodeio kai elege nomizw se ena shmeio: "i 'm single, i don't care" kai pio prin nomizw "dancing in the air"? htan apo gynaikeia fwnh... :confused:

twra einai mallon apithano na mou apanthsei kapoios alla eipa na prospathisw.... :rolleyes:

νομιζω πως θα ειναι το νεο τραγουδι τιτλων των σινκλς που το ερμηνευει η "λιλα"-σανι χατζηαργυρη:O
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Απλα τα ακους...εχουν κανει την εμφανιση τους απο την αρχη του Οκτωβρη...Παντως πολλοι φαν της σειρας απο την α κιολας σεζον,αλλα και φιλοι μου που τη παρακολουθουσαν φανατικα,τωρα εχουν σταματησει να το κανουν.Καταφεραν να διωξουν τους φαν...

 

Εμένα πιστεύω ότι με ξενέρωσε (ίσως απλά με έβγαλε από τον προγραμματισμό μου) το γεγονός ότι την μία παιζότανε η σειρά και την άλλη όχι!.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πιστεύω ότι με ξενέρωσε (ίσως απλά με έβγαλε από τον προγραμματισμό μου) το γεγονός ότι την μία παιζότανε η σειρά και την άλλη όχι!.

Εχεις δίκιο. Τώρα τελευταία η σειρά δεν παίζεται!! :p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το σημερινο ειχε το γελιο του

ειδικα με το bill με τα ονειρα του:lol::lol:

ολα τα λεφτα ητανε.

αντε να αρχιζει να παιρνει η σειρα τα πανω της.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oι παλιοι καλοι singles του πρωτου κυκλου επεστρεψαν..Αυτο μαλλον δειχνει αυτο το επεισοδιο..Αυτο με την ευχη της μητερας στην Κατερινα σηματοδοτει κατι για το μελλον της σειρας?:blink:
Link to comment
Share on other sites

Χριστίνα και εγώ έτσι πιστεύω..

Φίλε 78 πέστα.. Και εγώ κάπως έτσι το είδα.. Ας ελπίσουμε ότι θα φιάξει το πράγμα λίγο..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον seventy_eight78.

 

xristinoula νομίζω ότι θα πρέπει να γίνει μεγάλη προσπάθεια για να φτάσουμε τους Singles του πρώτου κύκλου.

 

Ανυπομονώ να δω την αντεπίθεση της Ράνιας στον White. Η bitch πλευρά σε όλο της το μεγαλείο!!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

-My heart belongs to daddy...

-No,your heart belongs to candy...

 

Ψυχίατρος:Επηρεάζεται ηηηηηηηη αντικειμενοκόοοοοοοτηηηητααα...

 

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ποσο καρακουκλαρα ειναι η σολωμου με ισιο μαλλι...:X:X:rolleyes: και το εχει συνεχεια αφανα... η γυναικα ειναι κουκλαρα με το ισιο!!! ελπιζω να το κρατησει και στα υπολοιπα επεισοδια!!!:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ποσο καρακουκλαρα ειναι η σολωμου με ισιο μαλλι...:X:X:rolleyes: και το εχει συνεχεια αφανα... η γυναικα ειναι κουκλαρα με το ισιο!!! ελπιζω να το κρατησει και στα υπολοιπα επεισοδια!!!:rolleyes:

 

ειναι οντως πιο σεξι με το ισιο! :p

αλλα εγω πιστευω οτι καλυτερα απολα της πηγαινε το μακρυ κατσαρο που ειχε στον πρωτο κυκλο.οπως επισης κ το σωμα που ειχε τοτε γιατι τωρα...:rolleyes:

 

μονο σε μενα φανηκε οτι στο χτεσινο σαν να φαινοταν πιο πολυ η λιλα?κ δεν μου αρεσε κιολας,ενω γενικα ειναι ο αγαπημενος μου ρολος.

γενικα δε μου αρεσε το επεισοδιο!:confused:

το κουρασαν!:(

Link to comment
Share on other sites

ποσο καρακουκλαρα ειναι η σολωμου με ισιο μαλλι...:X:X:rolleyes: και το εχει συνεχεια αφανα... η γυναικα ειναι κουκλαρα με το ισιο!!! ελπιζω να το κρατησει και στα υπολοιπα επεισοδια!!!:rolleyes:

συμφωνώ απόλυτα...

 

ξέρετε το τραγούδι τίτλων της σειράς,το καινούριο??

Link to comment
Share on other sites

ποσο καρακουκλαρα ειναι η σολωμου με ισιο μαλλι...:X:X:rolleyes: και το εχει συνεχεια αφανα... η γυναικα ειναι κουκλαρα με το ισιο!!! ελπιζω να το κρατησει και στα υπολοιπα επεισοδια!!!:rolleyes:

 

Γιατί μας το κάνεις αυτό τώρα; Κάναμε αμάν να το ξεχάσουμε για να μπορέσουμε να κοιμηθούμε κι εσύ έρχεσαι και μας το θυμίζεις; Ένα ban στη δεσποινίς παρακαλώ! :p:p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

δεν το ειδα απο την αρχη χτες,αλλα απο το σημειο του ονειρου του μπιλυ(που τον πυροβολει η ρανια ως ες ες)γενικα οποτε εβλεπα ονειρο του μπιλυ ή την ψυχαναλυση του το εβαζα σε μικρο παραθυρακι και εβλεπα στο μεγαλο αλλο καναλι...

 

η ρανια-σολωμου δε μου αρεσει με ισιο μαλλι..τονιζει την μυτη της :o

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ψοφησα στο γελιο στο χθεσινο επεισοδιο που η ρανια εβριζε ολο τον κοσμο γιατι ειχε παει στο γαμο με το λαπτοπ και αρχιζει ξαφνικα να μονολογει..."σκατα, σκατα κι αποσκατα, σκατα στα μουτρα σας, σκατα να φατε ολοι!" :lol::lol::lol::lol::lol: ειχα πεσει κατω... :lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

 

η ρανια-σολωμου δε μου αρεσει με ισιο μαλλι..τονιζει την μυτη της :o

 

εγω την προτιμω με το ισιο.Πολυ καλυτερη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω την προτιμω με το ισιο.Πολυ καλυτερη

κι εγώ...θεά είναι...

Link to comment
Share on other sites

Οχι κατι το ιδιαιτερο το χθεσινο.Περιμενα κατι καλυτερο.Τουλαχιστονξεφυγε απο τα του 2μιση,κι ησυχασαμε με τις βλακιες.Πιστευω να φτιαξει στα παρακατω.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου άρεσε το χτεσινό!

Επιτέλους ανάσανε η σειρά! ;) Ξέφυγε από τις διαθήκες, Σερέτες και όλα τα συναφή!

Ξανάγινε όπως στον 2ο κ 1ο κύκλο. Και έχει και πάλι γέλιο!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

γενικα η σολωμου ειναι κουκλαρα οπως και να κανει τα μαλλια της το καλυτερο χαρακτιριστικο της ειναι τα φρυδια της εντονα και με πολυ περιποιιμένο σχήμα
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...