Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει νομίζω και άλλο διπλό επεισόδιο την άλλη Τετάρτη, όπου και τελειώνει.

Καλό ήταν χθες είχε και γέλιο και ενδιαφέρον.

Στην κλινική γέλασα πολύ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επειδη εχασα ενα νομιζω αρκετα "ζουμερο" κομματι μπορει καποιος να με βοηθησει?πρωτον γιατι εκαναν διαρρηξη στου τζειμς οι λιλα-αγαπη-τζαμπα-μπιλης,δευτερον γιατι η λιλα φιλησε το τζειμς και τριτον τι εγινε οταν τον φιλησε?? :wacko:

οποιος μπορει ας βοηθησει πλζ! :)

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχασα ενα νομιζω αρκετα "ζουμερο" κομματι μπορει καποιος να με βοηθησει?πρωτον γιατι εκαναν διαρρηξη στου τζειμς οι λιλα-αγαπη-τζαμπα-μπιλης,δευτερον γιατι η λιλα φιλησε το τζειμς και τριτον τι εγινε οταν τον φιλησε?? :wacko:

οποιος μπορει ας βοηθησει πλζ! :)

 

λοιπον στο σπιτι του τζεϊμς μπηκαν για να ψαξουν στο λαπτοπ του καποια στοιχεια για να αποδειξουν στον γενικο διευθυντη οτι κανεις παρανομιες, η λιλα τον φιλησε γιατι δεν ηθελε να τον φιλησει η ρανια και οταν τον φιλησε ειπε αυτος οτι ηταν το καλυτερο φιλι που δωσανε ποτε εννοουσε την ρανια

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

λοιπον στο σπιτι του τζεϊμς μπηκαν για να ψαξουν στο λαπτοπ του καποια στοιχεια για να αποδειξουν στον γενικο διευθυντη οτι κανεις παρανομιες, η λιλα τον φιλησε γιατι δεν ηθελε να τον φιλησει η ρανια και οταν τον φιλησε ειπε αυτος οτι ηταν το καλυτερο φιλι που δωσανε ποτε εννοουσε την ρανια

 

:lol:

σ'ευχαριστω πολυ!αλλα μετα τι εδειξε?πρεπει να εχασα γυρω στα 5 λεπτα!

Link to comment
Share on other sites

καλο το χθεσινο..αν και δεν ειχε κατι το

τρομερο.η Λιλα ειχε πολυ γελιο και η Ρανια σε

καποιες σκηνες.:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν μπόρεσα να δω το πρώτο επεισόδιο από τα δυο. Ποιος περιμένει τώρα 2-3 λεπτά μέχρι να κατέβει; :p :lol:

 

Θα συμφωνήσω με τον aris_21. Καλό μεν, όχι κάτι συνταρακτικό δε. Λίγο σκληρές οι σκηνές με τον Λουκά...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

με κουρασε λιγο χτες...2 επεισοδια μαζι και μαλιστα 2 μετρια επεισοδια δεν αντεχονται..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγω βαρεθηκα στο πρωτο μισαωρο.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

barethika na sas akouw na gkriniazete gia tous singles kai na ste kai anikanopoihtoi?

 

xerete polles seires me toso exypno kallogrameno senario, super ithopoious kai skinothesia?

 

egw briskw tous Singles EXAIRETIKOYS se olous tous kyklous, prin kai twra!

Link to comment
Share on other sites

barethika na sas akouw na gkriniazete gia tous singles kai na ste kai anikanopoihtoi?

 

xerete polles seires me toso exypno kallogrameno senario, super ithopoious kai skinothesia?

 

egw briskw tous Singles EXAIRETIKOYS se olous tous kyklous, prin kai twra!

 

Οντως ειναι μια απο τις καλυτερες σειρες!Σαφως δεν υπαρχουν πολλες τετοιες,αντιθετως οι περισσοτερες δεν βλεπονται!Ομως διαφωνεις οτι σε σχεση με τους παλιοτερους σινγκλς το 2,5 κ το 3 εχουν κανει λιγο κοιλια?Κ ηταν φυσικο αλλωστε.Παρολ'αυτα εγω συνεχιζω να το βλεπω ανελλειπως!:)

Link to comment
Share on other sites

την Τεταρτη ειναι το τελευταιο επεισοδιο για φετος??

η το τελευταιο γενικως??:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

την Τεταρτη ειναι το τελευταιο επεισοδιο για φετος??

η το τελευταιο γενικως??:wacko:

 

Την Τετάρτη θα έχει πάλι διπλό επεισόδιο και θα είναι το τελευταίο γενικώς.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

 

Ο White είναι hitman και το μυστικό του ήταν ότι τον είχαν στείλει από κοντά να προσέχει τη Ρανια προκειμένου να δει πότε θα εμφανιστεί ο Λουκάς?

 

δεν ξέρω....αυτό μου είχε κολλήσει από την αρχή και ειδικά μετά το ιδιαίτερο ενδιαφέρον του όταν είδε το Λουκά, αυτό μου έχει κολλήσει!

 

Ελπίζω ο Περιστερό να κάνει μια εμφάνιση στο τελευταίο επεισόδιο

 

Link to comment
Share on other sites

τελος καλο

ολα καλα :)

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Προβλεψεις κ απο μενα!

Οσον αφορα το οτι η Ρανια πρεπει να διαλεξει αναμεσα σε Λιλα κ διευθυνση μαρκετινγκ..Καταρχας αν διαλεξει τη διευθυνση μαρκετινγκ θα κλονιστει η φιλια τους? :wacko: Παντως εγω πιστευω οτι η Ρανια θεωρει πολυ σημαντικη τη φιλια αυτη..Οποτε αν τελικα διαλεξει θα διαλεξει τη Λιλα!Εγω λεω πως η Αγαπη πρεπει να διαλεξει το Τζαμπα!

Το "ωραιο" θα ηταν να διαλεγε ο Λουκας τη Ρανια κ να ζουσαν ετσι οπως θα επρεπε να ζησουν ασχετα με τον αν θα παντρευοντουσαν η οχι..

Ποιος ειναι ο Θεμης?Ποτε προλαβε παλι η Λιλα? :p

Εγω νομιζω πως θα διαλεξει το θεατρο!Τοσο μεγαλος ερωτας σε 2 επεισοδια?Απαπα.Το θεατρο!

 

Τελικα σε καποια επεσα μεσα! :D

Ουφφφ.Τους χορτασα τους σινγκλς,δε μπορω να πω! :p

Μ'αρεσε το τελος!!Γιατι ηταν καλο αλλα κ αοριστο.Ας πουμε μπορει μετα να βουλιαξουν αλλα δε το λεει! :lol:

Κ η Σερετη τι?Πεθαινει?Καλα να παθει.Σκοτωμα ηθελε.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα σε καποια επεσα μεσα! :D

Ουφφφ.Τους χορτασα τους σινγκλς,δε μπορω να πω! :p

Μ'αρεσε το τελος!!Γιατι ηταν καλο αλλα κ αοριστο.Ας πουμε μπορει μετα να βουλιαξουν αλλα δε το λεει! :lol:

Κ η Σερετη τι?Πεθαινει?Καλα να παθει.Σκοτωμα ηθελε.

 

Μάντης είσαι;; Όντως ήταν πετυχημένο το φινάλε γιατί ακριβώς ήταν αόριστο όπως ακριβως και η πραγματική ζωή, δε τελείωσε ούτε μέσα στη τρελλή ευτυχία ούτε με κανά δράμα και δολοφονία. Απλά τελείωσε αφήνοντας για περίεργη αίσθηση και κάπως γλυκιά... Τhe end λοιπόν και για τους αγαπημένους μας singles αν και θα ήθελα να δω και τους πιο παλιούς της παρέας σε ένα guest στο τελευταίο επεισόδιο, κρίμα που ο σεναριογράφος δε μας έκανε το χατήρι...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ ωραίο το αποψινό επεισόδιο. Τελευταίο για φέτος ή τελευταίο γενικώς??? Θα συνεχιστεί το σήριαλ απ' το φθινόπωρο??? Εύχομαι να τους έχουμε και του χρόνου τους Singles, πολύ καλή η σειρά. :respect:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως καταλαβα οτι θα υπαρξουν και S1NGLES 4 αλλα χωρις τη Ρανια:X

Γιατι η Ρανια προς το τελος ειπε πως καποιοι παντρευονται και απλα φευγουν απ'τη μεση κτλ κτλ.

Και αυτο με τη Σερετη τι ηταν?Δε θα μαθουμε ποτε τι επαθε...?αν ηταν το τελευταιο επεισοδιο της σειρας γιατι να μας αφησουν με την απορια...?Δε ξερω,αυτη την αισθηση μου αφησε:wacko:Οτι θα συνεχισουν αλλα η Ρανια αφου δεν ειναι s1ngle πλεον δε θα παιζει....

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς singles τέλος, όπως είπε και ο ίδιος ο σεναριογράφος των υποθετικών singles στη Λίλα singles 4 δε θα υπάρχουν. Δυστυχώς αν και αρχικά ήταν σε σκέψεις η απόφαση είχε παρθεί πολύ πριν το Πάσχα και το φινάλε θα έπεφτε φέτος οριστικά.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το χτεσινο επειισοδιο κουτουλουσα απο την νυστα αλλα το ειδα

 

στεναχωρεθηκα πολυ εκει που η ρανια εδιωξε τον λουκα

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Τhe end λοιπόν και για τους αγαπημένους μας singles αν και θα ήθελα να δω και τους πιο παλιούς της παρέας σε ένα guest στο τελευταίο επεισόδιο, κρίμα που ο σεναριογράφος δε μας έκανε το χατήρι...
μπορει να μην τα βρηκαν στα λεφτα:ninja:

 

Όντως πολύ ωραίο το αποψινό επεισόδιο. Τελευταίο για φέτος ή τελευταίο γενικώς??? Θα συνεχιστεί το σήριαλ απ' το φθινόπωρο??? Εύχομαι να τους έχουμε και του χρόνου τους Singles, πολύ καλή η σειρά. :respect:
τελος δια παντως:(

 

Δυστυχώς singles τέλος, όπως είπε και ο ίδιος ο σεναριογράφος των υποθετικών singles στη Λίλα singles 4 δε θα υπάρχουν. Δυστυχώς αν και αρχικά ήταν σε σκέψεις η απόφαση είχε παρθεί πολύ πριν το Πάσχα και το φινάλε θα έπεφτε φέτος οριστικά.

μπορει να γυρισουν καμια ταινια στο μελλον..

 

 

 

εχτες λογω φορτου εργασιας το ειδα απο το σημειο που η ρανια πηγε στο γραφειο και ειχε φυλλα στα μαλλια και τα ρουχα.

δεν νομιζω να εχασα κατι ιδιαιτερο πριν.

δεν μου αρεσε η πλοκη του τελους,με την απαγωγη και το τρεξιμο.ηταν σα να εδιναν μια κλωτσια για να θυμισουν εστω κατι απο τις σεζον 2,5 και 3(αρχη)

 

αα..και ηθελα την λιλα πιο...δεσμευμενη για το τελος.:rolleyes:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αα..και ηθελα την λιλα πιο...δεσμευμενη για το τελος.:rolleyes:

 

μπα..της παει το free! :p να μεινει κ μια σινγκλ.

 

Εγω παντως καταλαβα οτι θα υπαρξουν και S1NGLES 4 αλλα χωρις τη Ρανια:X

Γιατι η Ρανια προς το τελος ειπε πως καποιοι παντρευονται και απλα φευγουν απ'τη μεση κτλ κτλ.

Και αυτο με τη Σερετη τι ηταν?Δε θα μαθουμε ποτε τι επαθε...?αν ηταν το τελευταιο επεισοδιο της σειρας γιατι να μας αφησουν με την απορια...?Δε ξερω,αυτη την αισθηση μου αφησε:wacko:Οτι θα συνεχισουν αλλα η Ρανια αφου δεν ειναι s1ngle πλεον δε θα παιζει....

 

νομιζω οτι ηταν ξεκαθαρο οτι δε θα υπαρξει αλλο κ καλυτερα γιατι θα το παρατραβουσαν!ηδη στο 2,5 ειχε κανει κοιλια κ λογικο ειναι!ειδαμε τρεις σεζον κ χορτασαμε!

παντως κ να υπηρχε σιγα μην ελειπε η ρανια. :rolleyes: η κατερινα που παντρευτηκε εφυγε?δεν εφυγε!

ωραιο ηταν που μας αφησε με την απορια(αν κ θα μ'αρεσε να δω τη σερετη να αγκομαχαει :devil:)

Link to comment
Share on other sites

παίζει να ήταν και το πιο άθλιο φινάλε που έχω δει σε σειρά.Δεν λέω καλό το όλο story καθ'όλη την δειάρκεια του επισοδείου αλλά το τέλος ήταν πραγματικά απογοητευτικό.Από ένα σημείο και ύστερα τρεχαν σαν χαζά και θύμιζε επισόδειο της μαρίας της άσχιμης.Επίσης περίμενα μια πολύ καλή θεωρία της Ράνιας για το τέλος,καθώς θα ήταν η τελευταία της...Η τέλεια επιλογή τραγουδιού για την τελευταία σκηνή άλλα όπως είπα και πριν περίμενα λίγο καλύτερο τέλος!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...