Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

αμα επιστρεψει ο ορεστης ας επιστρεψει και ο αρθουρος και η μαρω και να γινει χαμος.....:p :p

Κι ο Σπύρος!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραιο επισοδειο το χθεσινο!!! Εμενα παντως στα τελευταια δυο επισοδεια που εχει δειξει μου εχει καρφωθει στο μυαλο οτι ο Περιστεροπουλος εχει κατι να μας πει. Κατι παιζει με την προσωπικοτητα του!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο επισοδειο το χθεσινο!!! Εμενα παντως στα τελευταια δυο επισοδεια που εχει δειξει μου εχει καρφωθει στο μυαλο οτι ο Περιστεροπουλος εχει κατι να μας πει. Κατι παιζει με την προσωπικοτητα του!!!!

 

+1

 

Κάτι τρέχει με τον Περιστερόπουλο, προφανώς πίσω από αυτό τον αγενέστατο γκομενιάρη κρύβεται κάτι άλλο.

 

Τα σπάει το singles :D

Link to comment
Share on other sites

σημερα ητανε ωραιο.

η Σολωμου παντως αδυνατισε υπρβολικα ε???τι λετε??

 

Συμφωνώ. Το έχω πει πολύ καιρό πρίν ότι σε σχέση με τον πρώτο κύκλο έχει αδυνατίσει αρκετά. Αλλά όπως και να έχει λεει πολλά!

 

Εμενα παντως στα τελευταια δυο επισοδεια που εχει δειξει μου εχει καρφωθει στο μυαλο οτι ο Περιστεροπουλος εχει κατι να μας πει. Κατι παιζει με την προσωπικοτητα του!!!!

 

Νομίζω ότι όλοι οι χαρακτήρες έχουν κάτι να πουν. Θα το δούμε σιγά σιγά στην πορεία.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

sto telos tou 1ou kyklou den ta eixan 3anabrei oresths-marw???mallon 8a gyrisei san single o kakomoirhs o oresths:wacko: ...o ar8ouros einai sto MIT eipame paidia!:!: !o spyros kala einai sthn agglia me tous gaioules:lol: !!
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι προφανές ότι στο τέλος η Σολωμού θα καταλήξει με τον Περιστερόπουλο;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι προφανές ότι στο τέλος η Σολωμού θα καταλήξει με τον Περιστερόπουλο;

 

Είναι...

Link to comment
Share on other sites

σημερα ητανε ωραιο.

η Σολωμου παντως αδυνατισε υπρβολικα ε???τι λετε??

Η Σολωμού στα κανονικά της κιλά ήταν εκπληκτικά όμορφη! :love:

 

Τώρα είναι ένα αποστεωμένο ΠΡΑΜΑ! :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος κύκλος μ'άρεσε πιό πολυ!! ήταν όντως κατι πρωτότυπο!

 

Τωρα δε μου αρέσει το πόσο νευρικη είναι και καλα η Σολωμου και η τόση σεξομανία της Λίλας!

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι προφανές ότι στο τέλος η Σολωμού θα καταλήξει με τον Περιστερόπουλο;

Όσο προφανές είναι και το Φώτης - Κατερίνα!

 

Πάντως πρέπει να κάνει στροφή 180 μοιρών για να κερδίσει ο Περιστερόπουλος τη Ράνια και κυρίως να κερδίσει το γιό της Ράνιας!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η Σολωμού στα κανονικά της κιλά ήταν εκπληκτικά όμορφη! :love:

 

Τώρα είναι ένα αποστεωμένο ΠΡΑΜΑ! :mad::mad:

 

μηπως εχει νευρικη ανορεξια???

ειδα τα χερακια και τα ποδαρακια τις και την λυπηθηκα.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει νευρικη ανορεξια???

ειδα τα χερακια και τα ποδαρακια τις και την λυπηθηκα.:D

Ξέρω γω...Για λύπηση είναι...

 

Κρίμα...Τόσο όμορφη γυναίκα να καταντά έτσι.Παρατηρήστε το πρόσωπο της...Μόνο τα οστά έχουν μείνει...

Link to comment
Share on other sites

Έβλεπα τον πρώτο κύκλο και καμία σχέση δεν έχει με το δεύτερο, είναι σαν δύο διαφορετικά σήριαλ. Κρίμα γιατί μου άρεσε.
Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος κύκλος μ'άρεσε πιό πολυ!! ήταν όντως κατι πρωτότυπο!

 

Τωρα δε μου αρέσει το πόσο νευρικη είναι και καλα η Σολωμου και η τόση σεξομανία της Λίλας!

 

Μα και στον πρώτο κύκλο ήταν νευρική η Σολωμού...και σεξομανέστατη η Λίλα! :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Όσο προφανές είναι και το Φώτης - Κατερίνα!

 

Indeed. Και αυτό είναι κακό, το να είναι προφανής δηλαδή η κατάληξη μίας σειράς. Ελπίζω να διαψευστούμε...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Indeed. Και αυτό είναι κακό, το να είναι προφανής δηλαδή η κατάληξη μίας σειράς. Ελπίζω να διαψευστούμε...

Αν λάβουμε υπόψην τον προηγούμενο κύκλο, είχε φανεί από την αρχή ποιοι τελικά θα καταλήξουν μαζί στην περίπτωση της Μάρως και του Ορέστη αλλά όχι στην περίπτωση της Λίλας και του Αρθούρου.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ενοχλεί πάρα πολύ που λένε συνέχεια "ο χοντρός", λες και είναι κάτι αστείο. Δεν περίμενα κάτι τέτοιο από σειρά. Και να προλάβω όσους σκεφτούν ειρωνικά σχόλια, για να πω ότι ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το βάρος μου. Είναι όμως μία έκφραση που βγάζει κακία και φόβο.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ομολογώ ότι η σειρά διακρίνεται για το χιούμορ της.. όπως και αν αυτό εκφράζεται και έχει αφήσει πολύυυ πίσω το "Παρα 5".
Link to comment
Share on other sites

Αν λάβουμε υπόψην τον προηγούμενο κύκλο, είχε φανεί από την αρχή ποιοι τελικά θα καταλήξουν μαζί στην περίπτωση της Μάρως και του Ορέστη αλλά όχι στην περίπτωση της Λίλας και του Αρθούρου.

 

Πράγματι, αλλά στον φετινό κύκλο είναι πολύ προφανές. Εκτός φυσικά και αν κάνουμε λάθος, μπορεί να είναι μπλόφα.

 

Εμένα με ενοχλεί πάρα πολύ που λένε συνέχεια "ο χοντρός", λες και είναι κάτι αστείο. Δεν περίμενα κάτι τέτοιο από σειρά. Και να προλάβω όσους σκεφτούν ειρωνικά σχόλια, για να πω ότι ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το βάρος μου. Είναι όμως μία έκφραση που βγάζει κακία και φόβο.

 

Δεν νομίζω να έλεγε κανείς αυτό που λες. Πάντως έχεις δίκαιο.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ομολογώ ότι η σειρά διακρίνεται για το χιούμορ της.. όπως και αν αυτό εκφράζεται και έχει αφήσει πολύυυ πίσω το "Παρα 5".

 

Το παρα 5 εχει μεινει απο μονο του πισω μιας και ο κυριος Καπουτζιδης ξεμεινε απο εμπνευση και αναλωνεται πλεον σε βλακειουλες.Σχετικα με το singles,δεν ειναι σαν το περσινο αλλα εχουν φαση ορισμενοι ρολοι και φετος

Link to comment
Share on other sites

 

Μα δεν είναι προφανές ότι στο τέλος η Σολωμού θα καταλήξει με τον Περιστερόπουλο

οχι δεν νομιζω,τα τελικα ζευγαρια θα ειναι Περιστεροπουλος-Λιλα,Φώτης - Κατερίνα,Ρανια κι ο τυπος που την παρακουλουθει.Περιστεροπουλος με Λιλα τιριαζουν κι αψογα, ο Περιστεροπουλος ειναι λιγο ανευθυνος για την Ρανια με το παιδι.

Link to comment
Share on other sites

Paidia egw to para 5 pote de to sympathisa...se adithesh me to singles pou thewrw pws exei APOPSH san sirial kai pio wrimo xioumor..me ekseresh ton peristeropoulo poymoy thimizei kati vlaxous edw sth larisa...alla exei kai aytos th fash toy!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...