Jump to content

Ποια είναι η καλύτερη ατάκα που έχετε πει/ακούσει ποτέ;


Ilias1908
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιλάω στο τηλέφωνο προχθές με ένα φιλαράκι προχθές και τον ρωτάω αν θα βρεθούμε καθόλου το ΣΚ στη Θεσ/νίκη.

-Μπα, είμαι στο χωριό και είμαι κρεβατομένος.

-Ε και τι έγινε, έλα.

-Ρε είμαι με πνευμονία...

-Καλά ρε #@$$%^, έκανες sex με τέτοιο κρύο γυμνός;

 

Άφωνος αυτός και όποιος ήταν στον ΗΣΑΠ και με άκουγε...:O

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

(Απο το Θεμο σημερα.)

 

Ρουλα Βροχοπουλου,κλαιγοντας-ως συνηθως-σε καποια εκπομπη.

 

"-Εχασα το παιδι μου,εχασα την αξιοπρεπεια μου,εχασα...την εκπομπη του Τριανταφυλλοπουλου,χθες το βραδυ!!"

 

Το είχα δει κι εγώ. Μακράν από τις καλύτερες ατάκες που έχουν ακουστεί φέτος στην τηλεόραση.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο ευτυχισμένοι μαζί,ένας τύπος που τραγουδούσε και από κάτω το κοινό τον γούσταρε(είχε και κάποια καλά μωρά μέσα)

 

Μετά την συναυλία είπε

 

Τώρα καταλαβαίνω τι περνάνε οι διάσημοι.Ρουβάς,Ιγκλέσιας,Κατέλης,Βας Βας :p

 

το είπε πολύ απότομα ο κερατάς :D

Link to comment
Share on other sites

Η φαφούτα τρώει φρούτα, και για μας ούτε γιαρμάς.

 

Λιλίκα Καλίτση @ Οι σταβλοι της Ερριέτας Ζαϊμη

 

(δεν είναι η καλύτερη που έχω ακούσει ποτέ αλλά ξαναείδα το επεισόδιο πριν καμιά εβδομάδα και μου χει μείνει!)

Link to comment
Share on other sites

Thymithika ki egw mia ataka apo tous stavlous tis erietas zaimi, den thymamai poios to pe alla mou emeine:

"oi antres einai san to pouli tous..oso tous xaideueis toso sikwnoun kefali"

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

50άρης Καθηγητής Ιστολογίας σε μάθημα για τη δομή του τριχοθυλακίου μονολογεί μετά από ερώτηση για την τριχόπτωση...

 

"μετά τα 50...τί τα θες... όλα πέφτουν"

Link to comment
Share on other sites

Οταν παιζω Lineage II (ειναι Online RPG για οσους δεν ξερουν) ερχεται η μανα μου και μου λεει : " Πάλι την Κοκκινοσκουφίτσα κυνηγας; " :lol::w00t:

 

( Παλι καλα που καταλαβε οτι ειναι fantasy game δηλαδη.. :shifty: )

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΙΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ : Αν δεν αξίζεις, δεν θα σε βοηθήσουν ούτε οι δημόσιες σχέσεις, ούτε τα κυκλώματα.

 

ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΣΟΦΙΑ : Ο πιο δύσκολος αντίπαλος ήταν, είναι και θα είναι τα κινούμενα σχέδια και ο καιρός.

 

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ : Θεωρώ ότι η τηλεόραση εκτός από ριάλιτι, θα όφειλε να έχει και μουσικές εκπομπές. Να ανοίγει πόρτες.

 

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ : Υπάρχουν κάποια παιδάκια που κυκλοφορούν στο χώρο των Μέσων, τους έχουν δώσει ένα μικροφωνάκι στο χέρι και λένε ότι θέλουν. Δεν έχουν καμία παιδεία.

 

ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ : Ο Λαζόπουλος δεν τα έχει βρει με τον εαυτό του. Μια μέρα θα το κάνει γιατί δεν θα μπορεί να κοιτάξει πίσω.

 

ΒΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ : Ο Μάκης Τριανταφυλλόπουλος είναι σέξι κι έχει πολύ ωραίο κορμί και γυμνασμένο.

 

ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ : Στην tv μπαίνεις κανονικός και βγαίνεις με τα Ζαντάξ στην τσέπη.

 

ΓΙΑΜΠΟΥΡΑ ΣΤΕΛΛΑ : Δεν έχω βλέψεις για εξωτερικό. Η Ελλάδα μου αρκεί.

 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΣΣΥ : Δεν με ενδιαφέρει πια η δημοσιότητα. Λίγο-πολύ όλοι έχουν καταλήξει γραφικοί.

 

ΓΟΝΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ : Φυσιολογικά, ο άντρας πρέπει να πηγαίνει με τη γυναίκα μία φορά το μήνα.

 

ΔΡΟΥΖΑ ΑΝΝΑ : Το ζητούμενο είναι να έχεις ειδικούς που να γνωρίζουν τη δεοντολογία. Ψυχολόγοι που έχω φιλοξενήσει στην εκπομπή, σχολιάζουν αρνητικά κάποιους ανθρώπους που δεν είναι ειδικοί και συμβουλεύουν τον κόσμο.

 

ΔΡΟΥΚΑ ΦΑΙΔΡΑ : Η πλειοψηφία της τηλεόρασης είναι κακή. Όλα βασίζονται σε χαζές συνταγές. Τι πήγε καλά πέρσι, να κάνουμε το ίδιο.

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ : Η μητέρα μου ήταν η χειρότερη που μπορούσε να μου τύχει σε λαχνό. Είναι μια σκύλα. Είναι μια σύγχρονη Μήδεια.

 

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ : Η τηλεόραση είναι ένας μηχανισμός που κουράζει τη μνήμη. Μαθαίνεις κάποια λόγια που τα λες μια φορά και ποτέ ξανά, ενώ έχεις σπουδάσει το αντίθετο.

 

ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΤΑΚΗΣ : Δεν θέλω να βλέπω και να ακούω φάλτσους τραγουδιστές που νομίζεις πως πήραν το μικρόφωνο από κυριακάτικο ένθετο.

 

ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΤΑΚΗΣ : Η Καίτη Γαρμπή έχει αυτό το βλέμμα, το απλανές, και τραγουδά κουνώντας τους ώμους της, σαν να πέφτει η μπαταρία.

 

ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΤΑΚΗΣ : Ο Πετρέλης είναι στο στονάρισμα, μέσα στο φάλτσο. Τον ακούω και ξεχνάω τη φωνητική που έχω κάνει εδώ και 15 χρόνια. Ή η Μάρω Λύτρα, δεν αντέχω την τσιρίδα της. Σου διαλύει τον εγκέφαλο.

 

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ : Η τηλεόραση είναι σε κατηφόρα, αλλά είναι αστείο να το λες πια, γιατί όλες οι κατηφόρες έχουν ένα τέρμα. Στην περίπτωση της τηλεόρασης, δεν υπάρχει. Υπάρχουν στιγμές που νιώθω άσχημα ζαπάροντας.

 

ΚΑΚΑΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ : Τρώγοντας τα κοτόπουλα με τις ορμόνες, στο τέλος θα γίνουμε όλοι σαν την Μπεζαντάκου.

 

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ : Η χειρότερη τοξίνη εδώ μέσα, είσαι εσύ Οικονομέα!

 

ΚΑΝΕΛΛΗ ΛΙΑΝΑ : Ο Τσίπρας είναι μια trendy επιλογή σε ένα emo κόμμα.

 

ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ ΚΕΛΛΥ : Αν ένας θαυμαστής ερχόταν και με φιλούσε, θα κολλούσα, θα ήμουν τρομαγμένη, εκνευρισμένη, μπορεί και να έτρωγε καμιά σφαλιάρα.

 

ΚΟΥΒΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΣΣΥ : Και γω στα δώδεκά μου, υψίφωνος ήμουν!

 

ΛΕΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ : Προτιμώ να μένω σπίτι και να ασχολούμαι με τα πράγματά μου και να διαβάζω. Μάλιστα, αυτή την περίοδο, ξαναδιαβάζω όλο τον Ντοστογιέφσκι.

 

ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ : Δεν έχω φάει ποτέ χυλόπιτα.

 

ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ : Στον ερωτικό τομέα, δεν έχω μεγάλες επιτυχίες στις γυναίκες.

 

ΛΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ : Δώδεκα χρόνια βγαίνω στην τηλεόραση και δεν με έχουν ξανακυνηγήσει έτσι. Πήγα στην τουαλέτα να γλιτώσω και ακολουθούσαν με την κάμερα.

 

ΜΑΛΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ : Έχουμε άπειρες ψυχώσεις στην TV. Χρειαζόμαστε έναν ψυχίατρο για κάθε τηλε-αστέρα.

 

ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΠΟΠΗ : Η καριέρα δεν έχει σύνορα.

 

ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ : Κάνω πια πράγματα εξ ενστίκτου.

 

ΜΕΛΕΤΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ : Συνειδητοποίησα ότι είναι 29 χρονών και δεν έχω κάνει ούτε έναν γάμο!

 

ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ : Ήμουν πολύ μικρή όταν η Αλιμπέρτη παντρεύτηκε τον Πάριο.

 

ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ : Γιατί, ξέρεις από την κοιλιά αν το παιδί θα σου βγει ομοφυλόφιλο;

 

ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ : Αλήθεια, οι καλικάντζαροι είναι αγόρια;

 

ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ : Τι διαφορά έχει ο χιμπατζής, ο ουραγκοτάγκος, η μαϊμού, ο πίθηκος και ο σαλτιμπάγκος;

 

ΜΠΕΖΑΝΤΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ : Δεν γουστάρω πια να είμαι νούμερο!

 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ : Υπάρχει φθόνος, υπάρχει ζήλεια στην τηλεόραση. Περπατάς πάνω σε καρφιά. Δέχομαι συνέχεια πισώπλατες μαχαιριές.

 

ΝΤΕΝΙΣΗ ΜΙΜΗ : Είναι πολύ χαριτωμένος ο Λαζόπουλος και τον συμπαθώ πολύ.

 

ΠΑΝΤΕΛΗ ΟΛΓΑ : Έχω πετάξει από σκάφος με αερόστατο.

 

ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ : Σειρές σαν τη «Μαρία η άσχημη» τις παρακολουθούν 2.000.000, ενώ τον «Γιούγκερμαν» και το «Δέκα» τα βλέπουν 100.000 άτομα.

 

ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΕΛΕΝΑ : Ξέρεις ότι μασώντας τσίχλα μεγαλώνει το μεμέ;

 

ΠΟΥΝΕΝΤΗΣ ΜΑΚΗΣ : Οι τραγουδιστές είναι καλύτερα να τραγουδάνε, παρά να βγαίνουν και να κάνουν δηλώσεις.

 

ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΑΥΙΔ : Στις μέρες μας η εμφάνιση και στην ηθοποιία, είναι πολύ σημαντική. Ύστερα «τα λες». Μετά πας στη δραματική σχολή.

 

ΣΑΝΤΑΛΟΒΑΚΗ ΠΩΛΙΝΑ : Δεν μπορεί να είμαι μοντέλο για πάντα. Υπάρχει και ημερομηνία λήξεως.

 

ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ : Μου λείπει αυτό που εγώ πιστεύω ότι είναι θέατρο. Δυστυχώς το θέατρο αντλεί ηθοποιούς από την τηλεόραση.

 

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ : Το 90% των δημοσιογράφων, των πολιτικών και των καλλιτεχνών θέλουν Καϊάδα.

 

ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ : Με προβληματίζει η μοίρα μου, ο καιρός που είναι κρύος…

 

ΤΟΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ : Παναγιώτης Τόκος και Βας Βας αγγίζουν την παγκόσμια τελειότητα.

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ : Δεν υπάρχει κανιβαλική διάθεση του μέσου, υπάρχει κανιβαλική διάθεση του κοινού.

 

ΤΣΑΒΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ : Δεν έχω υπάρξει ποτέ σε σχέση με ηθοποιό. Δεν έχει κάτσει η φάση.

 

ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΠΟΠΗ : Όταν μου είπαν για ντουέτο, είπα για πρώτη φορά «όχι». Ήταν μια εποχή που τα ντουέτα έπαιζαν μπουνιές. Δεν ήθελα να κάθομαι να σκέφτομαι αν με μισεί ο διπλανός μου και πώς θα με φάει.

 

ΧΡΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ : Έχω υπάρξει μεγάλος νάρκισσος. Δεν μετανιώνω για το παρελθόν μου. Τώρα έχω εκλεπτύνει περισσότερο.

 

ΧΡΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ : Υπάρχουν άνθρωποι στο χώρο που με ενοχλούν πολύ και δεν θέλω να συνεργαστώ μαζί τους. Με ενοχλεί η αισθητική στην υποκριτική τους, η φιλοδοξία τους που είναι τελείως επιφανειακή και δεν έχει να κάνει με τη δουλειά.

 

ΨΙΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ : Κάθε καλλιτέχνης που κοπιάρει κάποιον άλλον, δεν είναι καλλιτέχνης, είναι κόπι.

 

 

(του 2008 οι ατακες.ποτε προλαβαν;;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ωραίες ατάκες χαχα! και μια που μου είπε ένας φίλος μου. πήγε η Αντζελα Δημητριου στο καφενείο που σύχναζε ο πατέρας της (η ο παππούς της, συγχώρεστε με δεν είμαι kous kous freak) και έλεγε σε όλους "εχω φωτογραφία του πεθαμένου στο κινητό μου" χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

-"Α, ρε Βάσια όλο στην μαμαλίγκα εισαι..."

 

(προφανως εννοουσε οτι κοιταω να τη βγαζω λαδι ή οτι ειμαι τρακαδορισσα!Που πιστεψτε με τιποτα απο τα δυο δεν ισχυει!μουχαχα...)

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

" Δεν σου έμαθε η μαμά σου να μην τα βάζεις με τα σίδερα ":p

Αυτό λέω σε αυτούς που μου κάνουν τους ψευτοπαλληκαράδες !!!;)

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα βιβλίο το οποίο λέγεται "Είτε παίδες Ελλήων, είτε παίδες Βαρβάρων και τα δυο δεν γίνεται" το οποίο γράφει απίστευτα "μαργαριτάρια" που έχουν γραφτεί και ακουστεί στο παρελθόν. Δυστυχώς κάπου το χα δανείσει και δεν μου το ξαναεπέστρεψαν. Όποιος μπορέσει να το βρει, ας παραθέσει μερικά αποσπάσματα.
Link to comment
Share on other sites

Μία από τις αγαπημένες μου ατάκες που λέω είναι:

"Α καλά...στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν"

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

enas foititis sti sxoli mou ,sizitaei me ton kathigiti se xalaro ifos en ora dialimatos

foititis :xerete to kapnisa mporei na prokalesei sexoualiki anikanotita(:p)

kathigitis:mpa...ego den exo anagki ,kapnizo ta alla me ton karkino!!!

pesame kato apo ta gelia:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

"i was ksehastika"!

 

Ναι, ναι την ειπε μελος απο δω μεσα και πολυ μου αρεσε!Η καλυτερη ατακα αυτης της εβδομαδας και πολυ την χαρηκα!!!!Ονοματα δεν λεμε, υπολήψεις δεν θιγουμε!!!!!!

 

Eννοεί οτι καπνιζει πακετο που πάνω γραφει "το κάπνισμα προκαλει καρκινο των πνευμονων" και όχι πακετο που γραφει "το καπνισμα προκαλει σεξουαλικη ανικανοτητα".

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Στο λύκειο, πριν από πολλαααά χρόνια, ο καθηγητής Φυσικής έγραψε στον πίνακα ένα πρόβλημα και συνέχιζε στη λύση του, όταν είδε ένα μαθητή να τον γράφει και να μιλάει με το διπλανό του.

Σταματάει και τον ρωτάει "Γιώργο, εσύ γιατί δε γράφεις;"

Ο Γιώργος πουλώντας πνεύμα "Θα τα βγάλω φωτογραφία όταν τελειώσετε."

Τσαντισμένος ο καθηγητής του ρίχνει μια σφαλιάρα και απορημένος ο Γιώργος του λέει "Τί ήταν αυτό;"

Θεϊκή απάντηση του καθηγητή: "Το φλάς!!!"...

Ακόμα γελάμε με το σκηνικό...

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΟΥΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ : Βλέπω κοπέλες που θέλουν να χωθούν στην τηλεόραση με απίστευτη πρεμούρα. Μπορείς άνετα να διακρίνεις το αδίστακτο βλέμμα τους.

 

ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ : Ήταν όνειρό μου να περπατήσω στις γειτονιές του Μπρονξ, του Χάρλεμ και του Μπρούκλιν.

 

 

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ : Το ντιμπέϊτ είναι η Eurovision της πολιτικής.

ΖΑΧΑΡΕΑ ΜΑΡΑ : Πάλι καλά που το ντιμπέϊτ δεν είναι τα Αρίων της πολιτικής.

 

ΘΩΔΗ ΕΦΗ : Τρώω τον αγλέουρα. Δεν αφήνω τίποτα. Τουλάχιστον είμαι χορτάτη.

 

ΘΩΔΗ ΕΦΗ : Με έχει ερωτευτεί ένας τσοπάνης. Δεν θα πεινάσω μαζί του.

 

ΘΩΔΗ ΕΦΗ : Το μαγιό που πήρα, στοίχισε ένα χιλιάρικο. Έχει και αξεσουάρ. Το ωραίο όμως, είναι πως δεν το φόρεσα.

 

 

ΘΩΔΗ ΕΦΗ : Τη Μερσεντές δεν την έχω οδηγήσει ακόμα, για να μην τη χαλάσω.

 

 

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΤΑΝΙΑ : Θέλουμε να αποτελέσουμε τον χωροφύλακα της κυβέρνησης.

 

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΤΑΝΙΑ : Αυτό που μας ενδιαφέρει στο ΛΑΟΣ, είναι να μπούμε στη Βουλή. Να ελέγχουμε μια κατάσταση. Να είμαστε η κακιά αντιπολίτευση μέσα στο Κοινοβούλιο.

 

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ : Όταν είσαι γιατρός, η μόρφωση και το μυαλό σου είναι αυταπόδεικτα.

 

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ : Πόσο κοστίζει να φτιαχτεί ένα σπίτι; Και δεν λέμε στο Κολωνάκι με τζακούζια.

 

ΚΑΡΑΒΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ : Ατενίζω το μέλλον από το παρελθόν. Το τώρα, το παρόν, δεν το έχω ακριβώς στον εγκέφαλό μου. Είμαι πίσω, κοιτώ μπροστά, κουβαλώ έντονα ότι μου έχει συμβεί.

 

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΚΗΣ : Ο Πραξιτέλης είναι ένας Σπαλιάρας της αρχαιότητας, που του λείπει το πουλί.

 

ΛΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ : Μην αμφισβητείτε τις αδελφές ψυχές, τις σόουλ μέϊτ.

 

 

 

ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΕΒΕΛΙΝΑ : Να θες να φας και δίπλα σου οι άλλοι να ωρύονται. Χρειάζεται και λίγο τακτ.

 

 

ΡΑΠΕΡ ΜΙΧΑΛΑΡΑΣ : Ο Τότσικας είναι μεγάλος σταρ, είναι αλλού, είναι για Χόλιγουντ. Με συγκλόνισε με την ερμηνεία του Ορέστη στην Επίδαυρο. Δεκαπέντε δευτερόλεπτα κράτησε η σκηνή του. Τα δέκα δευτερόλεπτα κοίταζε το χάος και τα άλλα πέντε το απέραντο!

 

 

ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ : Παρακολουθώ τις δηλώσεις αλλά και το ντύσιμο των πολιτικών.

 

ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ : Έχω την πισίνα μου, το τζακούζι μου, αγαπάω πολύ το προσωπικό. Έρχονται το πρωί οι καμαριέρες, τις αγαπώ πολύ, μιλάμε. Είμαι κάτι σαν τη μητέρα Τερέζα της showbiz.

 

 

ΤΟΥΤΟΥΝΖΗ ΡΕΑ : Αφού ηθοποιοί και παρουσιαστές κάνουν συχνά τη δουλειά του μοντέλου, γιατί να μην κάνουμε και μεις τις δουλειές τους;

 

ΤΣΕΛΙΟΣ ΜΑΚΗΣ : Οι εκλογές ήταν αναμενώδεις.

 

ΤΣΕΛΙΟΣ ΜΑΚΗΣ : Είναι φθοροποιό να υπάρχει μια μακρά προεκλογική περίοδος.

 

ΤΣΙΤΣΙΜΠΙΚΟΥ ΡΕΝΙΑ : Έχουμε την Παρασκευή δέκα η ώρα, στις εννέα το βράδυ…Τι είπα τώρα;

 

ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ : Σας ερωτώ, είμαι γελοίος; Είναι γελοίος ο νομάρχης Θεσσαλονίκης;

 

 

ΑΛΟΥΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ : Όταν μπήκα στο STAR, ένιωσα ότι μπήκα στο σπίτι μου.

 

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ : Δεν πρόκειται να ζηλέψω κανέναν Τότσικα. Δεν είναι του τύπου μου. Μπορεί να ζηλέψω κάτι αξιόλογο, κάτι άλλο του τύπου μου.

 

 

ΓΙΑΣΕΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ : Έχω τραγουδήσει με κλειστό μικρόφωνο.

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ : Η δουλειά μας είναι γέλα παλιάτσο. Γι’ αυτό και ηθοποιός σημαίνει φως.

 

ΔΡΟΥΖΑ ΑΝΝΑ : Οπουδήποτε αλλού εκτός από τη ΝΕΤ να χα κάνει τη φραπελιά, δεν θα είχα επικριθεί τόσο. Έπεσα θύμα των ανταγωνιστικών συμφερόντων μεταξύ ιδιωτικής και κρατικής τηλεόρασης.

 

ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ : Πάμε στα καμένα για να αποφορτίσουμε λίγο την κατάσταση.

 

 

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ : Η κυτταρίτιδα αρρωσταίνει και το μυαλό. Παθαίνεις κατάθλιψη!

 

ΚΟΡΙΝΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ : Είναι ωραίο να τρως ξύλο από τον Κώστα Σόμμερ!

 

ΚΟΥΤΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ : Προς το παρόν είμαι στην ηλικία που θέλω να τραγουδήσω τον έρωτα, την αγάπη.

 

 

ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ : Αν με πιάσουν στο φιλότιμο, ότι μου ζητήσουν από το κανάλι, θα το κάνω. Ακόμη και να σφουγγαρίσω το πλατό.

 

 

ΠΑΤΕΡΑ ΛΙΤΣΑ : Εγώ το είχα προβλέψει για τις πυρκαγιές, στον «Αστρολόγο» του Αυγούστου, στη σελίδα 62.

 

 

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ : Μόλις βλέπεις τον Γιώργο Παπανδρέου, νομίζεις πως θέλει να πάρει το ποδήλατο και την κιθάρα του και να γυρίσει τον κόσμο. Ο Καραμανλής θέλει να πάρει τα μπριζολάκια του και να είναι αραχτός.

 

 

ΤΡΙΦΥΛΛΗ ΒΑΣΙΑ : Είμαι μετακλιμακτηριακή γκόμενα.

 

ΤΣΙΤΣΙΜΠΙΚΟΥ ΡΕΝΙΑ : Μου αρέσει να ταξιδεύω ιδιωτικά και κυκλοφορώ περίπου ινκόγκνιτο.

 

Νίκος Χατζηνικολάου:Το πρωτοφανές αυτό γεγονός, συμβαίνει για δεύτερη φορά.(έτσι είναι τα πρωτοφανή γεγονότα, συμβαίνουν μόνο 2 φορές!)

 

 

Ράνια Λυκούδη:Θα το θεωρούσα ΑΓΕΝΕΙΑ αν ένας άντρας από το πρώτο ραντεβού μου ζητούσε να κάνουμε πρωκτικό σεξ!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

σε συναυλια που πραγματοποιηθηκε τον σεπτεμβρη του 2007 στο θεατρο πετρας στην πετρουπολη(μαχαιριτσας,μπουλας,παπακωνσταντινου,ζουγανελης κτλ)

 

τραγουδουσε ο ζουγανελης&εκανε ''οοοοοοο οοοοο''&κατι τετοια!καποια στιγμη λεει να φωναξουν ''οοοο οοοοο'' μονο οι γυναικες!μετα το ιδιο σκηνικο αλλα μονο οι αντρες!&επειδη η φωνη των αντρων ακουστηκε πιο δυνατα απο των γυναικων γυρναει&λεει ''ειδες?!οταν ο ανθρωπος εχει πουλι..'' &γυρναει μια κοπελα απο το κοινο&του λεει ''χωρις τα θηλυκα που θα το βαζουν?'':blink::lol::lol::lol:!!!λιωσιμο στα γελια...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ο τρομερος μαθηματικος σημερα στο σχολειο ξεκινισε να παραδιδει μαθημα. μετα απο ενα τεραστιο μονολογο χωρις αναπαυλα ξεκινησε να λυνει ασκησεις στον πινακα. μεσα στα 30 λεπτα που εγιναν ολ αυτα, δε μιλησε κανενα παιδι και μεσα στη ταξη ακουγονταν μονο ο καθηγητης να μιλα συνεχεια! αφου τελειωσε πεταξε τη φοβερη ατακα 'Δεν νομιζω να καταλαβατε τιποτα απο αυτα που ειπα, αλλα...ας παμε παρακατω.......'':blink::lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερες ατάκες του αδερφού μου: (όπου χρειάζεται με λογοκρισία)

 

Πάσαν λαλακία δεκτήν,,,

 

Και σε κάποιον που τον πάτησε (clean version)

 

Πάτα ελλάδα αγόρι μου... πάτα ελλάδα...

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Καθηγητής σήμερα στο μάθημα:

1) το πιο εξελιγμένο τεχνολογικά προιόν που παράγει η Ελλάδα είναι το γιαούρτι Φάγε.

2) Σήμερα έχουμε λίγα άτομα για μάθημα όπότε κάντε ερωτήσεις. Είμαι μια καλή ευκαιρία να κάνουμε interactive μάθημα.!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Καθηγητής σήμερα στο μάθημα:

1) το πιο εξελιγμένο τεχνολογικά προιόν που παράγει η Ελλάδα είναι το γιαούρτι Φάγε.

2) Σήμερα έχουμε λίγα άτομα για μάθημα όπότε κάντε ερωτήσεις. Είμαι μια καλή ευκαιρία να κάνουμε interactive μάθημα.!

Κάποιος πρέπει να ξυπνήσει τον συγκεκριμένο καθηγητή! 2008 έχουμε, όχι 1958!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος πρέπει να ξυπνήσει τον συγκεκριμένο καθηγητή! 2008 έχουμε, όχι 1958!

Έχεις δίκιο. Έχουν γίνει τεράστια τεχνολογικά βήματα από τότε στη βιομηχανία της Ελλάδας.

Τώρα παράγουμε και Total με 0% λιπαρά :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Έχουν γίνει τεράστια τεχνολογικά βήματα από τότε στη βιομηχανία της Ελλάδας.

Τώρα παράγουμε και Total με 0% λιπαρά :p

και με φρούτα...!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Έχουν γίνει τεράστια τεχνολογικά βήματα από τότε στη βιομηχανία της Ελλάδας.

Τώρα παράγουμε και Total με 0% λιπαρά :p

 

Ελπιζω να ζεις εκτος Ελλάδος και να τα λες αυτα:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...