Jump to content

LeEco Cool1


nio83
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι να κανει? Review?Πως το ειπες αυτο δεν το καταλαβα....

Δεν μου βρισκεις ενα απο αυτα?:X

 

δεν κατάλαβα τι δεν κατάλαβες :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν κατάλαβα τι δεν κατάλαβες :)

Ουτε εγω....συγκριτικο απο ανθρωπο review πως το λενε να εχει το ενα τηλεφωνο διπλα στο αλλο ζωντανα. Θα μου βρεις εστω ενα?

 

Υγ το kimovil δεν ειναι τιποτα αλλο απο ενα skroutz κινεζικο...ΑΥΤΑ!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω....συγκριτικο απο ανθρωπο review πως το λενε να εχει το ενα τηλεφωνο διπλα στο αλλο ζωντανα. Θα μου βρεις εστω ενα?

 

Υγ το kimovil δεν ειναι τιποτα αλλο απο ενα skroutz κινεζικο...ΑΥΤΑ!

 

μα αυτό λέω , δεν κάνει τέτοια πράγματα το Kimovil , ούτε review ούτε τεστάρει τις συσκευές για τις βαθμολογίες

τα χαρακτηριστικά βάζει απλά και έτσι βγαίνει η βαθμολογία (οκ πλέον ίσως επηρεάζεται και από τους χρήστες)

Link to comment
Share on other sites

μα αυτό λέω , δεν κάνει τέτοια πράγματα το Kimovil , ούτε review ούτε τεστάρει τις συσκευές για τις βαθμολογίες

τα χαρακτηριστικά βάζει απλά και έτσι βγαίνει η βαθμολογία (οκ πλέον ίσως επηρεάζεται και από τους χρήστες)

Soory το ιδιο πραγμα λεμε φιλε:)

Απο ποιους χρηστες οταν ενα τηλεφωνο δεν το εχει ακομη κανενας στα χερια του?

Ειναι καθαρα θεμα προωθησης και απο που τα παιρνουνε!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Γενικά επειδή είμαι στο ψάξιμο θα ήθελα και μία γενική άποψη και όχι μόνο από την κάμερα όταν με το καλό παραλάβεις . Από άποψη SW στιβαρότητα μπαταρία .. ευχαριστώ .Γενικά ξέρουμε πότε θα βγει σε GearBest vick mall κτλ;
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα συγκριτικο που ειδα σημερα στο YouTube λεει πως εχει καλύτερη αυτονομια απο redmi pro και redmi note 4. Είναι στα επίπεδα του rn3 pro. Επίσης λεει πως εχει καλύτερη αίσθηση στο χερι....
Link to comment
Share on other sites

 

Καλο και κατατοπιστικο (θετικο) ριβιου στα Ιταλικα ομως. Κατα τον Ιταλο (kai τρελο dj!) εδω, μπορει να ανταγωνιστει στα επιπεδα των τοπ

 

Η καμερα οκ δεν κανει τα θαυματα που μπορει να περιμεναμε με το ..πεπλο μυστηριου που την καλυπτε, αλλα οι φωτο ειναι καλης ποιοτητας. Κατα τη γνωμη του ενα σκαλi κατω απο τα τοπ (Samsung 7 κλπ). και στα επιπεδα του REdmi Pro (που δεν εχει αυτοματη τη λειτουργια SLR),

Οι εξωτερικες φωτο που βλεπετε στο βιντεο ειναι με συννεφια

 

Υγ no μπαντα 800, φιχ GPS ταχυτατο, θαυμασιο κατασκευη και αισθηση στο χερι

Link to comment
Share on other sites

 

Καλο και κατατοπιστικο (θετικο) ριβιου στα Ιταλικα ομως. Κατα τον Ιταλο (kai τρελο dj!) εδω, μπορει να ανταγωνιστει στα επιπεδα των τοπ

 

Η καμερα οκ δεν κανει τα θαυματα που μπορει να περιμεναμε με το ..πεπλο μυστηριου που την καλυπτε, αλλα οι φωτο ειναι καλης ποιοτητας. Κατα τη γνωμη του ενα σκαλi κατω απο τα τοπ (Samsung 7 κλπ). και στα επιπεδα του REdmi Pro (που δεν εχει αυτοματη τη λειτουργια SLR),

Οι εξωτερικες φωτο που βλεπετε στο βιντεο ειναι με συννεφια

 

Υγ no μπαντα 800, φιχ GPS ταχυτατο, θαυμασιο κατασκευη και αισθηση στο χερι

 

Αν η κάμερα είναι στα επίπεδα του redmi pro( που δε νομίζω), τοτε το xiaomi αποτελει καλύτερη επιλογή. Λογω κυριως sd και ραδιόφωνου

Υ. Γ. Το ειδα χθες το review αυτό αλλά δε κατάλαβα λεξη.....

Link to comment
Share on other sites

Αν η κάμερα είναι στα επίπεδα του redmi pro( που δε νομίζω), τοτε το xiaomi αποτελει καλύτερη επιλογή. Λογω κυριως sd και ραδιόφωνου

Υ. Γ. Το ειδα χθες το review αυτό αλλά δε κατάλαβα λεξη.....

 

Άλλη τιμή το ενα και άλλη το άλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

LeEco Coolpad Cool1 Dual CAMERA COMPARISON vs Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

the Coolpad Cool1 Dual has a phenomenal, ultra comprehensive manual mode.

 

για μενα η καμερα εδω στις φωτο σκιζει

Link to comment
Share on other sites

Καλα μιλαμε το white balance του RN3 PRO σκιζει...καμια σχεση με την πραγματικοτητα και το Leeco, ολακιτρινα τα βγαζει.

Μιλαμε η μερα με την νυχτα, στην δε selfie camera και στο βιντεο δεν σχολιαζω καν.....

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει σε μαγαζι με την τιμη που ειχαν προαναγγειλει;γιατι εγω το βρισκω στα 209 δολαρια.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει σε μαγαζι με την τιμη που ειχαν προαναγγειλει;γιατι εγω το βρισκω στα 209 δολαρια.

Υπαρχει και παρακατω στο ALI γυρω στα 190usd

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Vasili ...τι γινεται???

εσενα περιμενουμε :D:happy:

 

Αυριο φιλε παραλαμβανω....οποτε το βραδακι τα πρωτα νεα!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυριο φιλε παραλαμβανω....οποτε το βραδακι τα πρωτα νεα!

αναμενουμε... :)

 

ελα βρε Βασιλη ..η' περιμενεις να τελειωσουν τα ματς :lol:

Edited by Michael22
Link to comment
Share on other sites

αναμενουμε... :)

 

ελα βρε Βασιλη ..η' περιμενεις να τελειωσουν τα ματς :lol:

Oχι φιλε αλλα εμπλεξα.....:)

Λοιπον το τηλεφωνο εiναι super. H μπαταρια του πρεπει να ειναι Ο ΒΡΑΧΟΣ ΛΕΜΕ:)

Πολυ ωραια κατασκευη (εχω το ασημι) σωστο βαρος και παχος και ας εχει τετοια μπαταρια και καθεται πολυ καλα στο χερι χωρις να γλυστραει καθολου το πισω μερος.

Οθονη καταπληκτικη σε αισθηση, χρωματα και απιστευτη ενταση φωτεινοτητας.

Το εστησα πανευκολα αφου μεσα στο store της Letv βρισκεις το Google play - services και τα κανεις απλη εγκατασταση.

δακτυλικο αποτυπωμα αρκετα γρηγορο και ισως το καυτερο απο ολα τα μεχρι τωρα της Letv.

H kamera ειναι παρα πολυ καλη, σε λιγο θα ανεβασω και φωτο.....

Ρωτηστε οτι αλλο θελετε!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Oχι φιλε αλλα εμπλεξα.....:)

Λοιπον το τηλεφωνο εiναι super. H μπαταρια του πρεπει να ειναι Ο ΒΡΑΧΟΣ ΛΕΜΕ:)

Πολυ ωραια κατασκευη (εχω το ασημι) σωστο βαρος και παχος και ας εχει τετοια μπαταρια και καθεται πολυ καλα στο χερι χωρις να γλυστραει καθολου το πισω μερος.

Οθονη καταπληκτικη σε αισθηση, χρωματα και απιστευτη ενταση φωτεινοτητας.

Το εστησα πανευκολα αφου μεσα στο store της Letv βρισκεις το Google play - services και τα κανεις απλη εγκατασταση.

δακτυλικο αποτυπωμα αρκετα γρηγορο και ισως το καυτερο απο ολα τα μεχρι τωρα της Letv.

H kamera ειναι παρα πολυ καλη, σε λιγο θα ανεβασω και φωτο.....

Ρωτηστε οτι αλλο θελετε!

 

Αδερφέ ειδα σ ενα πρόσφατο βιντεακι στο YouTube ν αναφερει ο τυπος οτι το υλικο κστασκευης είναι πλαστικό! Ισχυει? Για πισω αναφερομαι. Ραδιόφωνο γιοκ?? Αυτο με κραταει. Και συγκριση καμερας με άλλα μοντελα της letv ή και xiaomi redmi note 3 pro αν μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ ειδα σ ενα πρόσφατο βιντεακι στο YouTube ν αναφερει ο τυπος οτι το υλικο κστασκευης είναι πλαστικό! Ισχυει? Για πισω αναφερομαι. Ραδιόφωνο γιοκ?? Αυτο με κραταει. Και συγκριση καμερας με άλλα μοντελα της letv ή και xiaomi redmi note 3 pro αν μπορείς.

Οντως το πισω μαλλον ειναι πλαστικο, γι αυτο και εχει καλο και οχι γλιστερο πιασιμο που εγραψα ποιο πανω. Παντως δεν το ξεχωριζεις απο το αλουμινιο με τιποτα και ειναι αριστης ποιοτητας.

Η καμερα πιστευω ειναι τουλαχιστον ενα σκαλι πανω και πολυ κοντα σε ναυαρχιδες.....

Δες εδω δικο μου δειγμα σημερα.

29593722042_cf981ab59e_c.jpgIMG_20160915_175534 by Vasileios Kallioras, on Flickr

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ καλή!

Η ΡΟΜ τι λέει; Σήμα, Wi-Fi,GPS?

 

Sent from my 1+1

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ καλή!

Η ΡΟΜ τι λέει; Σήμα, Wi-Fi,GPS?

 

Sent from my 1+1

Aμεσως μου εβγαλε ΟΤΑ αναβαθμιση (καλο αυτο) και η rom ειναι πολυ γρηγορη, 2-3 κινεχιες που ειχα τις απεγκατεστησα και μετα εριξα ολες τις αλλες της Letv (tv etc) μεσα σε εναν φακελο να μην τις βλεπω και καθαρισα. Ελευθερα μονιμα πανω απο 1,2g ram.

Επειτα δεν νομιζω να αργησει και πολυ ο Cuoco να βγαλει καμια rom αν και δεν χρειαζεται αφου νονο και μονο ενα launcher (nova) και εισαι τελειος.:)

 

Ραδιοφωνο?

Οχι αλλα εχει υπερυθρες....:lol:

Η καμερα ολα τα λεφτα εχει λειτουργια night και slr-bokeh!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...