Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Φίλος το παρήγγειλε από το site της oneplus.net.

Του έστειλαν 2 mail. Το ένα με την απόδειξη αγοράς και το άλλο του έγραφε ότι θα του αποσταλεί tracking number και που μπορεί να κοιτάζει τη πορεία της αγοράς του.

Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να κάνει?

Ποια είναι πλέον η διαδικασία από εδώ και πέρα?

Πότε θα το παραλάβει περίπου?

Έβαλε και 9,99 για τη γρήγορη παράδοση.

 

Σορρυ για τις πολλές απορίες αλλά είναι η πρώτη με αυτόν τον τρόπο που έχει κάνει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε 1-2 μερες θα το έχει σπίτι του. αν δεν εχει λαβει το τρακινγκ μπορει να τους ρωτήσει στο Online chat και θα του το πουν.
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

σε 1-2 μερες θα το έχει σπίτι του. αν δεν εχει λαβει το τρακινγκ μπορει να τους ρωτήσει στο Online chat και θα του το πουν.

 

Αμ δε...με τη γκαντεμιά που έχει...

 

Του έστειλαν mail ότι το ποσό του έγινε refunded και σε επικοινωνία με το chat τους του είπαν ότι λόγω προβλήματος στο σύστημα δεν προχώρησε η διαδικασία αγοράς.

 

Πόσο θα περιμένει να αποδεσμευτουν τα χρήματα για να προχωρήσει σε νέα παραγγελία? Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον εδώ μέσα η θα κλαίει τα χρήματα του?

Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί και σε άλλους που χω δει. δε θυμάμαι αν το διάβασα εδώ, ή στην ελληνική ομάδα στο φβ..
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί και σε άλλους που χω δει. δε θυμάμαι αν το διάβασα εδώ, ή στην ελληνική ομάδα στο φβ..

 

Με τι κατάληξη ?

Πρέπει να κάνει κάτι ή απλά περιμένει?

Link to comment
Share on other sites

Αμ δε...με τη γκαντεμιά που έχει...

 

Του έστειλαν mail ότι το ποσό του έγινε refunded και σε επικοινωνία με το chat τους του είπαν ότι λόγω προβλήματος στο σύστημα δεν προχώρησε η διαδικασία αγοράς.

 

Πόσο θα περιμένει να αποδεσμευτουν τα χρήματα για να προχωρήσει σε νέα παραγγελία? Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον εδώ μέσα η θα κλαίει τα χρήματα του?

 

Μήπως τέρμα τα 3Τ?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τέρμα τα 3Τ?

 

Εγω το παρηγγειλα χθες και εκανα την πληρωμη κανονικα.Μιλησα και με εναν υπευθυνο στο support για μια απορια που ειχα μου ζητησε το order No και ολα οκ δεν μου ειπε κατι για μη διαθεσιμοτητα.Επισης διαβασα πως αν κατι ειναι out of stock δεν θα σε αφησει να κανεις place order.Ελπιζω να μην εχω καμια δυσαρεστη εκπληξη

 

Το soft gold τέρμα, ενώ το gunmetal δείχνει ότι υπάρχει ακόμη διαθέσιμο.

 

Εισαι σιγουρος για αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Εγω το παρηγγειλα χθες και εκανα την πληρωμη κανονικα.Μιλησα και με εναν υπευθυνο στο support για μια απορια που ειχα μου ζητησε το order No και ολα οκ δεν μου ειπε κατι για μη διαθεσιμοτητα.Επισης διαβασα πως αν κατι ειναι out of stock δεν θα σε αφησει να κανεις place order.Ελπιζω να μην εχω καμια δυσαρεστη εκπληξη

 

 

 

Εισαι σιγουρος για αυτο?

 

Τότε που το έγραψα δεν ήταν διαθέσιμο.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Ταχυτατη αποστολη με χρεωση στα μεταφορικα 9.99Ε.Παραγγελθηκε κυριακη 04/06 και παρελαβα σημερα τριτη 06/06 χωρις κανενα προβλημα.Επισης το live chat του support με εξυπηρετησε αψογα και αμεσα σε καποιες αποριες που ειχα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαιρετω την παρεα.

Ενδιαφερομαι για αγορα του Oneplus 3T,αλλα μπαινωντας στο σαιτ της εταιριας δειχνει πλεον μη διαθεσιμο.

Γνωριζει κανεις αν σταματησε πλεον η πωληση του εν αναμονη του 5;

Link to comment
Share on other sites

Ναι μέχρι 1η Ιουνίου υποτίθεται θα είχαν απόθεμα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μέχρι 1η Ιουνίου υποτίθεται θα είχαν απόθεμα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κριμα..μαλλον αργησα να το εντοπισω ως μοντελο..και φαινεται πολυ σουπερ..απ'οτι βλεπω πωλειται κ σε διαφορα κινεζοσαιτ,ειναι αραγε αξιοπιστα?με τελωνειο τι παιζει?θεμα συμβατοτητας με τις δικες μας μπαντες?

Link to comment
Share on other sites

Κριμα..μαλλον αργησα να το εντοπισω ως μοντελο..και φαινεται πολυ σουπερ..απ'οτι βλεπω πωλειται κ σε διαφορα κινεζοσαιτ,ειναι αραγε αξιοπιστα?με τελωνειο τι παιζει?θεμα συμβατοτητας με τις δικες μας μπαντες?

 

1000 φορές καλύτερα να ψάξεις για μεταχειρισμένο στις αγγελίες.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα..μαλλον αργησα να το εντοπισω ως μοντελο..και φαινεται πολυ σουπερ..απ'οτι βλεπω πωλειται κ σε διαφορα κινεζοσαιτ,ειναι αραγε αξιοπιστα?με τελωνειο τι παιζει?θεμα συμβατοτητας με τις δικες μας μπαντες?

 

Απο κινεζοσαιτ εχεις εγγυηση ενα χρονο, αγορα απο το επισημο site 2 χρονια ,αποστολη αμεσα σπιτι σου, σε 2-3 μερες το εχεις ,οτι και να παθει ερχεται courier σπιτι σου κατι που δεν συμβαινει με κινεζοσαιτ ,μπαντες τις εχει ολες ,το ευρωπαικο μοντελο ,για το κινεζικο δεν ξερω τι παιζει ,με λιγα λογια δεν αξιζει να το παρεις απο κινα ,με την καμία

Άποψή μου ειναι να περιμενεις να παρεις το 5αρι απο το επισημο site, αν δεν το φτανεις οικονομικα, τοτε υπαρχουν και αριστα μεταχειρισμενα 3Τ εβδομαδων απο διαφορες αγγελιες

Link to comment
Share on other sites

Απο κινεζοσαιτ εχεις εγγυηση ενα χρονο, αγορα απο το επισημο site 2 χρονια ,αποστολη αμεσα σπιτι σου, σε 2-3 μερες το εχεις ,οτι και να παθει ερχεται courier σπιτι σου κατι που δεν συμβαινει με κινεζοσαιτ ,μπαντες τις εχει ολες ,το ευρωπαικο μοντελο ,για το κινεζικο δεν ξερω τι παιζει ,με λιγα λογια δεν αξιζει να το παρεις απο κινα ,με την καμία

Άποψή μου ειναι να περιμενεις να παρεις το 5αρι απο το επισημο site, αν δεν το φτανεις οικονομικα, τοτε υπαρχουν και αριστα μεταχειρισμενα 3Τ εβδομαδων απο διαφορες αγγελιες

 

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες.

Link to comment
Share on other sites

Πουλάει κανείς 3Τ;

 

στις αγγελίες έχει 2-3 συσκευές που βγήκαν για πώληση τις τελευταίες ημέρες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται περαν της αρχικης τιμης της συσκευης,στο πόσο καιρο εχει εγγυηση ακομα αλλα και σε τι ποσα πουλαει ο "ανταγωνισμος".

Πχ εμενα μου μπηκαν σκεψεις για το 5 αλλα το 3Τ το εχω απο τις 06/06/17 και το εχω φορτισει ολες κ ολες 4 φορες οποτε δεν θα το πουλουσα κατω απο 350Ε.Εσυ με το 128αρι θα μπορουσες να πιασεις καλυτερη τιμη πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

δε μου παει η καρδια να το δωσω.το εχω 3 μηνες συν οτι ειναι εκδοση που δε ξαναβγαινει
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...