Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι πρέπει να μιλήσεις μαζί τους, π.χ. σε εμένα μου ήρθε το ίδιο email και μου έλεγε αποστολή με PLP (aka: Poland Mail Priority), αλλα δεν εδινε αριθμο αποστολης. Μιλησα μεσω live chat, τους εδωσα αριθμο παραγγελίας και ζήτησα τον αριθμό φορτωτικης, μου είπε ότι εστάλη από αυτούς με UPS Express (γιατι επελεξα priority αποστολή με +9.90€) αριθμός: 1W29Zxxxxxxxxx. Πήγα στο site της UPS έβαλα το tracking number και μου έβγαλε κατάσταση.

 

Ok φιλε σ ευχαριστω, επικοινωνησα μαζι τους ,μου εστειλε αριθμο αποστολης και το site (usps) για ελεγχο ,εμενα δεν μου βγαζει κατι προς το παρων διοτι πριν κανα δυο ωρες εσταλει, μαλλον απο αυριο θα βλεπω που βρισκετε :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ok φιλε σ ευχαριστω, επικοινωνησα μαζι τους ,μου εστειλε αριθμο αποστολης και το site (usps) για ελεγχο ,εμενα δεν μου βγαζει κατι προς το παρων διοτι πριν κανα δυο ωρες εσταλει, μαλλον απο αυριο θα βλεπω που βρισκετε :)

 

Να σαι καλά! Ε εντάξει θα θέλει λίγο χρόνο μέχρι και μια μέρα (σπάνια μερα) για να ενημερωθεί το σύστημα. Άντε καλορίζικο σε όλους μας τους νέους κατόχους.....

Link to comment
Share on other sites

Ok φιλε σ ευχαριστω, επικοινωνησα μαζι τους ,μου εστειλε αριθμο αποστολης και το site (usps) για ελεγχο ,εμενα δεν μου βγαζει κατι προς το παρων διοτι πριν κανα δυο ωρες εσταλει, μαλλον απο αυριο θα βλεπω που βρισκετε :)

 

Ελπίζω να μπήκες στο site της UPS και όχι της USPS που γράφεις.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μπήκες στο site της UPS και όχι της USPS που γράφεις.

Καλημέρα φίλε, ευχαριστώ για την διευκρίνηση, στο live chat μου ανέφεραν την USPS και αποθήκευσα την σελίδα εκείνη την στιγμή για να μην το ξεχάσω, τελικά μπαίνοντας ups όπως αναφέρεις και ναι βλέπω εκεί μέσα το που βρίσκετε το προϊόν, έφυγε από Πολωνία και τώρα είναι Γερμανία, Τρίτη απ ότι αναφέρει θα παραλάβω :)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε email επιβεβαιωσης οτι εγινε αποστολη το κινητο , που βλεπουμε τον αριθμο καταδιωξης;

edit στο email που ελαβα γραφει και το εξης If you started a ticket asking about your pending shipment please help us and close your ticket through your ticket overview.

Τι θελει να πει ο ποιητης; πρεπει να κανω κατι;

 

δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι...ο αριθμός φορτωτικής καθώς και σύνδεσμος για να παρακολουθείς το που βρίσκεται θα σου σταλεί με μειλ απο την dhl.

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι...ο αριθμός φορτωτικής καθώς και σύνδεσμος για να παρακολουθείς το που βρίσκεται θα σου σταλεί με μειλ απο την dhl.

 

Μπα , δεν στειλανε κατι ,απο 21-4-17 κολλημενο στην Γερμανια ,τι γινετε; απεργια εχουν;

Link to comment
Share on other sites

Μπα , δεν στειλανε κατι ,απο 21-4-17 κολλημενο στην Γερμανια ,τι γινετε; απεργια εχουν;

Μετά την Γερμανία εμφανίζεται κατευθείαν Αθήνα την Τρίτη πρωι.

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έστειλαν μειλ οτι εγινε dispatch απο την αποθηκη τους στην Πολωνια και η DHL μου εστειλε μηνυμα με τον αριθμο φορτωτικης και μου ειπε οτι η εκτιμωμενη ημερα παραδοσης ειναι η Παρασκευη (δηλαδή σε 4 μέρες). Ξέρει κανεις απο προσωπική εμπειρία πόσο εγκυρο είναι αυτο; Νομίζω πως δεν θα αντεξω να μείνει το Σαββατοκυριακο στις αποθήκες τους :lol::lol:

Shipping εβαλα standard

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έστειλαν μειλ οτι εγινε dispatch απο την αποθηκη τους στην Πολωνια και η DHL μου εστειλε μηνυμα με τον αριθμο φορτωτικης και μου ειπε οτι η εκτιμωμενη ημερα παραδοσης ειναι η Παρασκευη (δηλαδή σε 4 μέρες). Ξέρει κανεις απο προσωπική εμπειρία πόσο εγκυρο είναι αυτο; Νομίζω πως δεν θα αντεξω να μείνει το Σαββατοκυριακο στις αποθήκες τους :lol::lol:

 

Απορω γιατι εμενα δεν μου εστειλε email η DHL και χρειαστηκε να επικοινωνησω με την oneplus για να μαθω το track number ,γι αυτο που ρωτας φιλε οτι λεει ισχυει, συνηθως ερχετε και πιο νωρις με αυτα που διαβαζω εδω μεσα

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου φάνηκε βασικά περιεργο που μου το έστειλε σε SMS...

Αυτό είναι το δευτερο κινητο που μου έρχεται καθώς το πρωτο το ειχα παρει με priotiy shipping και ηρθε σε μια μερα με UPS.

Αλλα εκεινοι μου το είχαν στειλει σε email και μαλιστα το εκαναν την ημέρα που θα μου το παρέδιδαν. ΣΟΚ εγω :D :D

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου φάνηκε βασικά περιεργο που μου το έστειλε σε SMS...

Αυτό είναι το δευτερο κινητο που μου έρχεται καθώς το πρωτο το ειχα παρει με priotiy shipping και ηρθε σε μια μερα με UPS.

Αλλα εκεινοι μου το είχαν στειλει σε email και μαλιστα το εκαναν την ημέρα που θα μου το παρέδιδαν. ΣΟΚ εγω :D :D

 

Καλα αυτο δεν υπαρχει ,δεν νομιζω να ξανα εγινε κατι τετοιο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έστειλαν μειλ οτι εγινε dispatch απο την αποθηκη τους στην Πολωνια και η DHL μου εστειλε μηνυμα με τον αριθμο φορτωτικης και μου ειπε οτι η εκτιμωμενη ημερα παραδοσης ειναι η Παρασκευη (δηλαδή σε 4 μέρες). Ξέρει κανεις απο προσωπική εμπειρία πόσο εγκυρο είναι αυτο; Νομίζω πως δεν θα αντεξω να μείνει το Σαββατοκυριακο στις αποθήκες τους :lol::lol:

Shipping εβαλα standard

Θα είναι τη Παρασκευή max.. Μπορεί να κάνουν και καμια έκπληξη τη Πέμπτη :)

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι τη Παρασκευή max.. Μπορεί να κάνουν και καμια έκπληξη τη Πέμπτη :)

 

χαχαχα μην μου λες τετοια γιατι ηδη τσεκαρω το tracking σαν τρελος :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχω παραγγείλει μία θήκη από τη oneplus. Έρχεται με pl post. Έχει κανείς εμπειρία για να ξέρω περίπου πότε θα παραλάβω?
Link to comment
Share on other sites

Ναι, φυσικα. Πλεον ξεστοκαρουν και το 3Τ 64GB, που το πανε στο "ρελαντί" σε θεματα παραγωγης, καθως ξεκινουν (αν δεν εχουν ηδη ξεκινησει) την παραγωγη του διαδοχου. θα σου προτεινα να κανεις υπομονή να πας για το 5αρι (ή όπως αλλιως το βαφτισουν). ;)
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω οτι στο "5" θα βάλουν qhd οθόνη όπου σαν κάτοχος του G4 αυτή τη στιγμή κάθε άλλο παρα ευχαριστημένος δεν είμαι και με νοιάζει να έχει αυτονομία το κινητό οπότε αξίζει να πάρει κανείς καλύτερα το 3Τ ή υπήρχε περίπτωση με qhd και 3850mah να βγάζει με βαριά χρήση μια μέρα;
Link to comment
Share on other sites

Όλα σχετικα είναι. Φημες είναι τα παντα, ειδικα για την οθονη τη δεδομενη χρονικη στιγμη. Οι άλλες... μισες φημες, μιλουν για FHD Super Amoled. Όπως και να εχει, με μια μικρη αυξηση της χωρητικότητας της μπαταριας, τον λιγοτερο ενεργοβορο snap 835 και... μερικες "τσαχπινιες" από την oneplus, η πραγματικη αυτονομια θα παραμεινει στα ιδια επίπεδα. Οποτε ας πεταμε ταπες στο βαρελι, αναμενοντας το διαδοχο, για να δουμε τι καλο θα δωσει και φετος η OP...:lol:
Link to comment
Share on other sites

@OnePlus‏

Get 30% off priority shipping when you purchase a #OnePlus3T from now until 6:00 PM EST on May 14

with this coupon code: FASTLIKEOP3T.

Έρχεται σιγά σιγά το Oneplus 5.

Edited by ro33ck
iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

@OnePlus‏

Get 30% off priority shipping when you purchase a #OnePlus3T from now until 6:00 PM EST on May 14

with this coupon code: FASTLIKEOP3T.

Έρχεται σιγά σιγά το Oneplus 5.

 

Ε καλά, δεν έκαναν και καμιά τρομερή προσφορά. 30% στα μεταφορικά...

Πιο "ηχηρό" νέο /ένδειξη για την άφιξη του διαδόχου είναι η παύση πωλήσεων της έκδοσης 128...;)

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά, δεν έκαναν και καμιά τρομερή προσφορά. 30% στα μεταφορικά...

Πιο "ηχηρό" νέο /ένδειξη για την άφιξη του διαδόχου είναι η παύση πωλήσεων της έκδοσης 128...;)

 

Δηλαδή πόσο βγαίνει η συσκευή με αυτο το κουπόνι?

Μπήκα τώρα και το λέει πάλι 439€

Τα μεταφορικά έτσι κι αλλιώς ήταν δωρεάν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...