Jump to content

Redmi Note 4 (Nikel)


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βγηκε και επισημα πλεον η V8.1.2.0.MBFMIDI.

 

Οσοι δεν την ειχατε, για τσεκαρετε για updates.

 

Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

την περνάω τώρα να δω.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την εβαλα και εγω την αναβάθμιση στο κινητό της γυναίκας αλλα στην συλλογή δεν μου εμφανίζει τις φωτο που ειχα μεχρι τωρα οπως και τα screenshots, βεβαια οι φωτο δεν χαθηκαν, φαινονται απο την εξερευνηση αρχειων απλα δεν φαίνονται στην συλλογη

 

Maktheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα σήμερα το xiami redmi note 4 32GB 3gb ram. Απο οτι βλέπω αναφέρεται μονο το 16 και το 64 gb υπαρχει περίπτωση να επεσα σε κλώνο? Το πήρα απο ελλάδα απο σκρουτζομαγαζο..
Huawei P20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα σήμερα το xiami redmi note 4 32GB 3gb ram. Απο οτι βλέπω αναφέρεται μονο το 16 και το 64 gb υπαρχει περίπτωση να επεσα σε κλώνο? Το πήρα απο ελλάδα απο σκρουτζομαγαζο..

 

Απλά αγόρασες το μικρό.

2 gb ram και 32 gb rom.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα σήμερα το xiami redmi note 4 32GB 3gb ram. Απο οτι βλέπω αναφέρεται μονο το 16 και το 64 gb υπαρχει περίπτωση να επεσα σε κλώνο? Το πήρα απο ελλάδα απο σκρουτζομαγαζο..

 

Αν λέει xiami redmi note πήρες κλώνο :p

 

Όχι φίλε, μια χαρά είναι έχει βγει και έκδοση 3/32 :)

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

χαχα σε ευχαριστώ Γιαννη, ευτυχως γραφει xiaomi! δαιμονας του τυπογραφίου βλέπεις! Απλα δεν το εβρισκα πουθενά σε κανενα site και σκαλωσα λιγάκι
Huawei P20
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την εβαλα και εγω την αναβάθμιση στο κινητό της γυναίκας αλλα στην συλλογή δεν μου εμφανίζει τις φωτο που ειχα μεχρι τωρα οπως και τα screenshots, βεβαια οι φωτο δεν χαθηκαν, φαινονται απο την εξερευνηση αρχειων απλα δεν φαίνονται στην συλλογη

 

Maktheo

 

Στην συλλογή θα πας στα άλμπουμ.

 

Σα να τσιμπάει λίγο μπαταρία σε αναμονή μου φαίνεται μετά την ενημέρωση.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Στην συλλογή θα πας στα άλμπουμ.

Ναι εκεί πηγαινω, αλλα φαινεται το εικονιδιο camera κενο και γραφει 0 photos..

Anyway το διορθωσα με καουμποικο τρόπο, αντεγραψα τις φωτο σε εναν προσωρινο φακελο που δημιουργησα, κατόπιν διεγραψα αυτες στον φακελο dcim & screenshots (που δεν εβλεπε) και τελος ξανααντεγραψα τις φωτο στους παραπάνω φακελους.. Τωρα τις εμφανιζει στην συλλογη αλλα μου κανει το εξης κουλο, στην εξερεύνηση αρχειων πηγαινω στο εικονίδιο "εικονες" (που γραφει 6232 αρχεια) και τωρα μου εμφανίζει μονο 5 φωτο. Πριν κανω αυτο με την αντιγραφη/διαγραφη/ξανααντιγραφη μου τίς εδειχνε ολες..

Αβυσσος η ψυχη της miui..

 

Maktheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

τι να πω,σε εμένα τις δείχνει.

Μήπως δεν είχες επιλέξει να κάνει συγχρονισμό με το micloud?

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

τι να πω,σε εμένα τις δείχνει.

Μήπως δεν είχες επιλέξει να κάνει συγχρονισμό με το micloud?

Ναι δεν εχω επιλεξει..αλλα γιατι να παιζει αυτο ρόλο, δεν θελω τις φωτο στο cloud..

 

Maktheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν εχω επιλεξει..αλλα γιατι να παιζει αυτο ρόλο, δεν θελω τις φωτο στο cloud..

 

Maktheo

ίσως δεν παίζει ρόλο βασικά.

ΟΤΑ την έκανες την ενημέρωση έτσι;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι OTA..και πριν δεν ειχα επιλεγμενο συγχρονισμό

 

Maktheo

 

δεν ξερω τι να σου πω,περίεργο μου φαίνεται.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ακυρο..

Επειδη οπως προείπα οι φωτο ειναι αρκετες (6000+) απλα έχει ενα lag 3-4 δευτερολεπτων μεχρι να εμφανίσει και τα υπόλοιπα..

 

Και εμενα μου είχε φανει περιεργο...

 

Maktheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Βασικα ακυρο..

Επειδη οπως προείπα οι φωτο ειναι αρκετες (6000+) απλα έχει ενα lag 4-5 δευτερολεπτων μεχρι να εμφανίσει και τα υπόλοιπα..

 

Και εμενα μου είχε φανει περιεργο...

 

Maktheo

 

Tέλος καλό,όλα καλά λοιπόν.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα.μου ηρθε η ενημερωση για αναβαθμιση.μετα την αναβαθμιση ειναι απαραιτητη η επαναφοφα εργοστασιακων ρυθμισεων;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα.μου ηρθε η ενημερωση για αναβαθμιση.μετα την αναβαθμιση ειναι απαραιτητη η επαναφοφα εργοστασιακων ρυθμισεων;

Δεν χρειάζεται,όχι.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και χρονια πολλα.

Εχω σκοπο ν αγορασω κι εγω το εν λογω κινητο απο vickmall. Eειδη θελω να εχει ελληνικα αλλα δεν θελω και να μπερδευτω με φλασαρισματα ειχα σκοπο να το παρω με την official dev global που εχει ελληνικα και δεν ειναι η multi, μια ρομ απαραδεκτη οπως λενε πολλοι εδω.

Διαβαζω ομως τωρα τελευταια πως ηρθε αναβαθμισμενη η official stable global rom οπου εχει μεσα κι ελληνικα. Ειναι ετσι η κανω λαθος ?

Εαν καταλαβα σωστα τι με συμβουλευετε ? να το παρω με την Dev η την stable αφου και οι δυο ρομ πλεον εχουν ελληνικα ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και χρονια πολλα.

Εχω σκοπο ν αγορασω κι εγω το εν λογω κινητο απο vickmall. Eειδη θελω να εχει ελληνικα αλλα δεν θελω και να μπερδευτω με φλασαρισματα ειχα σκοπο να το παρω με την official dev global που εχει ελληνικα και δεν ειναι η multi, μια ρομ απαραδεκτη οπως λενε πολλοι εδω.

Διαβαζω ομως τωρα τελευταια πως ηρθε αναβαθμισμενη η official stable global rom οπου εχει μεσα κι ελληνικα. Ειναι ετσι η κανω λαθος ?

Εαν καταλαβα σωστα τι με συμβουλευετε ? να το παρω με την Dev η την stable αφου και οι δυο ρομ πλεον εχουν ελληνικα ?

 

Με την Global να το πάρεις.

Ελληνικά φουλ κανονικά.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με την Global να το πάρεις.

Ελληνικά φουλ κανονικά.

 

και τις δυο global τις λεει.

Official DEV Global ROM(OTA update&Greek language)

Official Stable Global ROM(OTA update&No Greek Language)

Link to comment
Share on other sites

η μια είναι Dev και η άλλη Stable. Global είναι και οι 2 εκδόσεις και μιας και υπάρχει η μετάφραση επίσημα των Ελληνικών από Global πάρτο με την Global stable
http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

η μια είναι Dev και η άλλη Stable. Global είναι και οι 2 εκδόσεις και μιας και υπάρχει η μετάφραση επίσημα των Ελληνικών από Global πάρτο με την Global stable

 

ευχαριστω για την απαντηση σου Γιαννη.

Προφανως στο site τους γραφει No Greek Language για την Global stable επειδη ακομα δεν το χουν αλλαξει, αλλα πλεον υποστηριζει κανονικα τα ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...