Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@ tomas90

 

Ta paixnidia paizoun mia xara (prince of persia, moto maniacs ktl) logika de tha iparxe provlima oute sta themes mias kai oi diastaseis einai idies. Tha koitaksw kai tha sou pw

'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Prwtes photo:

 

Evgala merikes viastikes xtes vrady se dwmatio me xamilo fwtismo. Oi prwtes dio ( 5,6) einai me nightmode alla xwris to flash, enw oi alles dio (8,9) einai me xrisi flash.

 

http://www.pbase.com/trantas/inbox

 

Μια χαρα ειναι οι φωτο και consider οτι ειναι ακομα η πρωτη εκδοση s/w !! :p

Link to comment
Share on other sites

@ tomas90

Ta paixnidia paizoun mia xara (prince of persia, moto maniacs ktl) logika de tha iparxeι provlima oute sta themes mias kai oi diastaseis einai idies.

 

Ωραία , ....πολύ ωραία !!! :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά είμαι αρκετά απογοητευμένος.... οι φωτογραφίες που δίνουν τα παιδιά είναι τουλαχιστον χειτοτερες από αυτές που μας δείχναν τόσο καιρό σε reviews. Δείτε φωτογραφίες:

http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k750-en.shtml

Τί να πω... διαφορετικά κινητά έχουν... ή το παλικάρι στην mobile-review έχει απίστευτα σταθερό χέρι και εμείς εδώ είμαστε όλοι butter fingers....????

Η camera του k750 θα είναι πολύ αμφιλεγόμενο θέμα... ελπίζω να μην κάνει καμιά χαζομάρα η SE και πλασάρει στην αγορά φουρνιά με μάπα camera γιατί θα χάσει όλο το *****meno κοινό που περιμένει το μοντέλο της. To v635 έχει πολύ καλύτερη ευκρίνεια και σίγουρα λιγότερο θόρυβο από τις photo του k750 σύμφωνα με αυτά που βλέπω. Καλά για τυφλούς μας έχουν... δεν λέω είναι πολύ καλό κινητό... αλλά αν αυτός είναι πρωτοποριακός 2mp φακός τότε εγώ είμαι ιπτάμενος δίσκος.

Σε παρακαλώ thantrantas αν δεν σου είναι δύσκολο ρε φίλε βγάλε μερικές καλές φώτο από μπαλκόνι και γενικά εξωτερικούς χώρους με καλό φωτισμό από ήλιο και σταθερό χέρι να δούμε τελικά αν μιλάμε για αγγούρια ή για παγούρια. Ευχαριστώ

Αντε να δούμε....

I am NOT crazy.... me neither..... shut up both of you!
Link to comment
Share on other sites

Μάριε, είναι πολύ καλή τιμή. Φαντάσου, ότι στο web τις έχω βρει σε διάφορα on-line μαγαζιά με τιμή από €160 μέχρι € 190...(!) Μια χαρά είναι η τιμή λοιπόν.

Μην το πεις "ούτε του παπά" :X

 

file mou costasp pata ena klik edw panw k des.exei mono 256 k 512 omws:http://www.sem-shop.de/product_info.php?cPath=59_62&products_id=590

Link to comment
Share on other sites

Μάριε, σε ευχαριστώ πολύ φίλε....

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με το φορουμ του mobile review,τα παιχνιδια του Κ700 θα παιζουν κανονικα,τα themes ομως οχι καθως το κινητο εχει διαφορετικες ρυθμισεις,κατι τετοιο.Φυσικα τα wallpapers του Κ700 παιζουν κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

Μάριε,

αυτό που θέλει να πει ο φίλος Energy, πέραν του θέματος της ταχύτητας είναι ότι πρέπει κάποια στιγμή η Sοny να συμπορευθεί με την αγορά και να πάψει να μας αναγκάζει (εμμέσως πλην σαφώς) να αγοράζουμε τα δικά της exclusive branded προϊόντα.

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Ο Γερμανός μου είπε μέχρι τέλη βδομάδας θα υπάρχει διαθέσιμο!!!Τι να πω;Τα συμπεράσματα δικά σας!!! :kill: :fool: :rocket:

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το κινητό σκοτώνει πάντως απ' ότι κατάλαβα!!!

Το θέμα είναι όμως πότε θα το έχουμε κι εμέις επιτέλους στα χέρια μας???!!!

 

Τίποτα για το ΠΛΑΙΣΙΟ ξέρει κανείς;;;

Έχω μια επιδότηση που με περιμένει μέχρι της 13/06 θα προλάβω;;; :worry:

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτό είναι πολύ καλές ακόμα και σε νορμαλ ποιότητα! Ανυπομονώ φωτό τραβηγμένες σε fine για να κλείσουν μερικά στόματα! Καλύτερη ποιότητα θα βρούν μόνο σε ψηφιακή!

ΜΗΝ ΜΠΟΡΔΕΥΕΣΤΕ!!! ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!

Το αν σε κάποιους φαίνονται θολές μπορεί να έχει να κάνει με λάθος εστίαση!!!

Αν δώσεις στην γιαγια μου την τελειότερη ψηφιακή στον κόσμο είναι 1000% σίγουρο οτι θα τις βγαλέι θολές!!!! Με λίγο πειραματισμό επιτυγχάνεται σωστή εστίαση! Φυσικό είναι με τόσα MP να χρειάζεται καλύτερη και ποιο προσεγμένη εστίαση, και επίσης δεν είναι δυνατον να εστιάζει σε όλα τα σημεία της εικόνας με διάφραγμα 1/2.8!!!!

 

Υ.Γ.: Σε καμία περίπτωσει δεν θέλω να θίξω τον thantrantas για το πώς τραβάει τις φωτό!

 

ΑΥΤΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά είμαι αρκετά απογοητευμένος.... οι φωτογραφίες που δίνουν τα παιδιά είναι τουλαχιστον χειτοτερες από αυτές που μας δείχναν τόσο καιρό σε reviews. Δείτε φωτογραφίες:

http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k750-en.shtml

Τί να πω... διαφορετικά κινητά έχουν... ή το παλικάρι στην mobile-review έχει απίστευτα σταθερό χέρι και εμείς εδώ είμαστε όλοι butter fingers....????

Η camera του k750 θα είναι πολύ αμφιλεγόμενο θέμα... ελπίζω να μην κάνει καμιά χαζομάρα η SE και πλασάρει στην αγορά φουρνιά με μάπα camera γιατί θα χάσει όλο το *****meno κοινό που περιμένει το μοντέλο της. To v635 έχει πολύ καλύτερη ευκρίνεια και σίγουρα λιγότερο θόρυβο από τις photo του k750 σύμφωνα με αυτά που βλέπω. Καλά για τυφλούς μας έχουν... δεν λέω είναι πολύ καλό κινητό... αλλά αν αυτός είναι πρωτοποριακός 2mp φακός τότε εγώ είμαι ιπτάμενος δίσκος.

Σε παρακαλώ thantrantas αν δεν σου είναι δύσκολο ρε φίλε βγάλε μερικές καλές φώτο από μπαλκόνι και γενικά εξωτερικούς χώρους με καλό φωτισμό από ήλιο και σταθερό χέρι να δούμε τελικά αν μιλάμε για αγγούρια ή για παγούρια. Ευχαριστώ

Αντε να δούμε....

 

 

Συμφωνώ μαζί σου ως προς την απογοήτευση. Όσο περνάει ο καιρός όμως βλέπω όλο και καλύτερες φωτος απο χρήστες. Για ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=92330

 

Θα δεις φωτος που φτάνουν σε ποιότητα αυτές του mobile-review.

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή επικρατούν τι έγινε ρε Σάκη? Δηλαδή οι άντρακλες πρέπει να ψωνίζουν SE και οι κοπελίτσες ΝΟΚΙΑ και όσοι άντρες έχουν ΝΟΚΙΑ πρέπει να προβληματίζονται, ε? Μεγαλύτερη μπούρδα δεν έχω ακούσει, φιλαράκο.

Την μπούρδα την γέννησε το περίεργο μυαλό σου, διοτι εγω λέω τι παρατειρώ. Στατιστικά τέλος πάντων. Δεν είπα πως ειναι γυναίκες όσοι πέρνουν τηλέφωνα ΝΟΚΙΑ. Μάθε Ελληνικά, ξύπνα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...