Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Bλεπετε ομως ποτε θα το εχει διαθεσιμο?δεν ειδα να λεει..

 

Αν κυκλοφορισει ευρωπη δεν ειναι θεμα ημερων να το φερουν και εδω???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Bλεπετε ομως ποτε θα το εχει διαθεσιμο?δεν ειδα να λεει..

 

Αν κυκλοφορισει ευρωπη δεν ειναι θεμα ημερων να το φερουν και εδω???

Φυσικά και δεν το έχουν διαθέσιμο .

 

Όταν πας και το κάνεις ''Πρόσθεση στο καλάθι'' σου γράφει :

 

''Προϊόντα επισημασμένα με *** δεν υπάρχουν στην επιθυμιτή ποσότητα στην αποθήκη.

Παρόλα αυτά, μπορείτε να τα αγοράσετε και να ελέγξετε την ποσότητα

που υπάρχει στην αποθήκη και την διαθεσιμότητα στην διαδικασία αγοράς.''

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πρωτα το αγοραζεις και μετα θα σου πουνε ποτε θα το εχουν? :cool:

Εκτος αν στειλεις κανενα εμαιλ..

Link to comment
Share on other sites

epeidi akrivos einai thema imeron... isos tha itan kalitera na stamatisete na rotate pote tha vgei...

eipame... apo triti germania se ligosta internet shop(deftera einai argia telika)... mia-dio vdomades argotera maziki diathesi...

ellada tha sas enimerosoune oi armodioi!...

ipomoni... kai mono oti tha erthei se xamili timi tha eprepe na sas exei kathisixasei!...

 

EDO to kinito tha vrisketai stis 27maiou... exei 354euro+30 apostoli = 384euro.

EDO to kinito tha vrisketai stis 20maiou... exei 369+30 apostoli = 399euro.

 

tha sas elega omos na apofigetai tis agores apo eksoteriko... giati ta kinita tis SE apo germania den exoun ellinika... exoun sinithos aglika,germanika,rosika,tourkika,(kai de thimamai poia alli)...

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες και μονο που ερχετε σε καλη τιμη....πιστευεις οτι η τιμη του θα ειναι εως 400 ευρω στην ελλαδα?
Link to comment
Share on other sites

re pedia xalaroste gia 3 vdomades tora tha trexete online kai paragelnete isa isa otan erthi edw mpori na exei poly xamili timi opos eipame antagonistikotita tora ama to paris apo e3o kai se koroidepsi kaneis mporei na skaseis polla..xalaroste kai erxete eleos spiria vgalame sto telos tha mas poune oti mas kanane plaka kai gw perimeno san ton kaimeno me to t630 eimai!! alla skeftomai otan to paro thamai arxodas to k700i stin akri to exo me spasmeni othoni k kano ypomoni.. katadisa na to blepw sta oneira mou oti to exo k molis 3ipnao molis siniditopio oti htan oneiro 3enerono.. tha katadisi arostia erxete !!!! :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

gia 3 vdomades

 

Δηλαδή να υπολογίζουμε ότι θα είναι στην αγορά την δεύτερη βδομάδα του Ιούνη???

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

ρε συ maiden εσυ με το 630 εισαι καλα!εγω με το τ610 που ξώμεινα περιμένοντας το 750,τι να πώ?υπομονή.......Παντως αξίζει, ετσι?Μόνο να είναι μέχρι τα 440-450 θα είναι καλά..
Link to comment
Share on other sites

tha sas elega omos na apofigetai tis agores apo eksoteriko... giati ta kinita tis SE apo germania den exoun ellinika... exoun sinithos aglika,germanika,rosika,tourkika,(kai de thimamai poia alli)...

 

..με αναβαθμιση δεν μπαινουν ελληνικα ?

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλεφωνο στο qtel οπου εχω δωσει και το site του εδω στο θεμα μας για να ρωτησω αν το χουν διαθεσιμο και πολυ αλα ιδεα δεν ειχανε,τους ρωτησα και τοτε τι το εχετε στη σελιδα σας αλλα εμεινα αναπαντητος

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το περιεργάστηκα πριν λίγο. Το έδωσαν στον εμπορικό διευθυντή της επιχείρησης εδώ και καλά να το αξιολογήσει. Το αυτοκόλλητο μέσα από τη μπαταρία έγραφε "Prototype ON2, Not for Sale". Μου το "δάνεισε" για 10 λεπτά.

 

Έχω πάθει πλάκα!! Εξαιρετική αίσθηση, υπέροχο animated menu, ποιότητα κάμερας και οθόνης ασύλληπτη!! Και πλήρως εξελληνισμένο μενού (αν και στα πλήκτρα έχει μόνο λατινικά στοιχεία).

 

Μου άρεσε το μαύρο χρώμα του, ο τρόπος που ανοίγει το ματάκι της κάμερας, τα 64ΜΒ στην καρτούλα και η όλη αίσθηση πολυτέλειας και ποιότητας. Και δεν είναι καθόλου μεγάλο σε μέγεθος.

 

Είναι το μοναδικό τηλ για το οποίο θα αλλάξω τελικά το 6230 μου.

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

Το περιεργάστηκα πριν λίγο. Το έδωσαν στον εμπορικό διευθυντή της επιχείρησης εδώ και καλά να το αξιολογήσει. Το αυτοκόλλητο μέσα από τη μπαταρία έγραφε "Prototype ON2, Not for Sale". Μου το "δάνεισε" για 10 λεπτά.

 

Έχω πάθει πλάκα!! Εξαιρετική αίσθηση, υπέροχο animated menu, ποιότητα κάμερας και οθόνης ασύλληπτη!! Και πλήρως εξελληνισμένο μενού (αν και στα πλήκτρα έχει μόνο λατινικά στοιχεία).

 

Μου άρεσε το μαύρο χρώμα του, ο τρόπος που ανοίγει το ματάκι της κάμερας, τα 64ΜΒ στην καρτούλα και η όλη αίσθηση πολυτέλειας και ποιότητας. Και δεν είναι καθόλου μεγάλο σε μέγεθος.

 

Είναι το μοναδικό τηλ για το οποίο θα αλλάξω τελικά το 6230 μου.

 

Μεγάλεεε !!! Μας έφτιαξες ...τη διάθεση :yahoo:

Γράψε μας κι άλλα , ο λαός θέλει να μάθει !!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Κάντε ερωτήσεις να πάω να το ξανακοιτάξω. Οτι μπορώ κάνω και εγώ στο ωράριό μου :p

 

 

..τσεκαρε αν μπορεις αυτο το Radio Off menu και θα σου ελεγα και για το bluetooth v.2 (που νομιζω εχει εμβελεια 100 μετρα) ...αλλα αυτο πως θα το τσεκαρεις ε ?

 

χμμ !

Link to comment
Share on other sites

...για το bluetooth v.2 (που νομιζω εχει εμβελεια 100 μετρα)

 

to radio off menu einai se ola ta prerelease/test/not for sale modela... to thema einai an tha to exoun sta final giati distixos to manual de to anaferei...

 

to BT v2.0 pou exei, prosthetei ta eksis xaraktiristika...

to 1/3 tis katanalosis tou aplou BT 1.1, 1.2 se katastasi apostolis/lipsis.

kai opos fenete tha einai +EDR (enhanced data rate) -simfona me to official site tou BT qualification program- me 3plasia taxitita apo to normal BT. diladi tha epitigxanei alithines taxitites 2.1Mbps/sec (se sxesi me ta peripou 750kbps/sec tou 1.1, 1.2)

peretero veltiosi apo parasita xoris pleon paremvoles klp klp...

tin apostasi tin kathorizei to Class pou mias kai den exei anakoinothei mallon tha einai class 2 diladi max 10-15 metra se open air.

alla den einai arketa ta parapano???? :)

 

fisika ola afta tha epitigxanontai an agorasete nea dongle me BT v2.0 +EDR... protimiste ta class 1 pou exoun emveleia 100metra... giati veltionoun tin apodosi tis taxititas se megaliteres apostaseis...

Link to comment
Share on other sites

Κάντε ερωτήσεις να πάω να το ξανακοιτάξω. Οτι μπορώ κάνω και εγώ στο ωράριό μου :p

 

Μπορείς να μας πεις ποιες λειτουργίες του κινητού είναι διαθέσιμες στο flight mode? (Δηλαδή χωρίς την κάρτα SIM?)

Link to comment
Share on other sites

Opws eipe kai o energy amfivalw stin teliki ekdosi na iparxei flight mode mias kai proorizotan mono gia to w800. Episis se kseno forum enas exei to k750 se teliki ekdosi kai anaferei oti distixws den iparxei flight mode... elpizw na mas diapseysei o filos ovelix
'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

Το περιεργάστηκα πριν λίγο. Το έδωσαν στον εμπορικό διευθυντή της επιχείρησης εδώ και καλά να το αξιολογήσει. Το αυτοκόλλητο μέσα από τη μπαταρία έγραφε "Prototype ON2, Not for Sale". Μου το "δάνεισε" για 10 λεπτά.

 

Έχω πάθει πλάκα!! Εξαιρετική αίσθηση, υπέροχο animated menu, ποιότητα κάμερας και οθόνης ασύλληπτη!! Και πλήρως εξελληνισμένο μενού (αν και στα πλήκτρα έχει μόνο λατινικά στοιχεία).

 

Μου άρεσε το μαύρο χρώμα του, ο τρόπος που ανοίγει το ματάκι της κάμερας, τα 64ΜΒ στην καρτούλα και η όλη αίσθηση πολυτέλειας και ποιότητας. Και δεν είναι καθόλου μεγάλο σε μέγεθος.

 

Είναι το μοναδικό τηλ για το οποίο θα αλλάξω τελικά το 6230 μου.

φοβερα τα νεα σου φιλε μου :D αντε σιγα σιγα να το δουμε κι εμεις :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξε ο άνθρωπος τις ερωτήσεις μου και μου το έδωσε να πάω στο καλό. Χαχαχα! :lol:

 

Θα το έχω λοιπόν στα χέρια μου μέχρι την Πέμπτη!!! :w00t: Αυτή τη στιγμή του περνάω τη sim μου.

 

Όλες οι ερωτήσεις σας θα απαντηθουν το βράδι. Εκτός από τις εύκολες που θα απαντηθούν όσο ανακαλύπτω πράγματα. :D

 

Πάω να παίξω!! Γιουχουουουουουουου :up: :yahoo: :up:

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

(οτι βλεπεις να το κανεις post)Πες τα ολαααααα :D Οταν τραβας φωτο πως απεικονιζεται στην οθονη?και δες πως απεικονιζεται στην οθονη το βραδυ με φλασ!
Link to comment
Share on other sites

Βασικά ξεκίνα από την ποιότητα της οθόνης!!!

Είναι η ίδια με αυτή του V800 ή την έχουν βελτιώσει κι άλλο;;;

Επίσης πως πάει το frame rate της κάμερας;;;Ιδιαίτερα στα βιντεάκια;;;

Και πόσο γρήγορα αποθηκεύονται οι photos την κάρτα;;;

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι!!Ερωτησεις λοιπον.

Η οθονη ειναι ιδια με του Κ700?

Το μενου ειναι ''γρηγορο''?

Παιζει παιχνιδια και themes απο το Κ700?(το ξερω οτι ισως ειναι κοπος,αλλα προσπαθησε να δοκιμασεις ενδεικτικα.Θα σου ημουν υποχρεος.Ειναι μεγαλη υποθεση να παιζουν ολα τα υπαρχοντα παιχνιδια και ολα τα themes.Θεματα για να δοκιμασεις θα βρεις στο myk700.lasyk.net και παιχνιδια στο στην υπογραφη του Didimou)

Ποιοτητα mp3?Ενταση ηχου?

Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα...μας προκαλεις:p

Link to comment
Share on other sites

...ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕ η σελιδα της sonyericsson για το k750i με πολλα ενδιαφεροντα πραγματα !!!

 

εδω

 

"http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10242"

 

...τελικα υποστηριζει μνημη μεχρι 2 GB !!!!!

 

αυτα ειναι νεα !!!

 

το τηλεφωνο φορτιζει ΚΑΙ απο το USB cable που παρεχεται στην συσκευασια,ενω ειναι συνδεδεμενο στον υπολογιστη !!!

Link to comment
Share on other sites

...ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕ η σελιδα της sonyericsson για το k750i με πολλα ενδιαφεροντα πραγματα !!!

 

εδω

 

"http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10242"

 

...τελικα υποστηριζει μνημη μεχρι 2 GB !!!!!

 

αυτα ειναι νεα !!!

 

το τηλεφωνο φορτιζει ΚΑΙ απο το USB cable που παρεχεται στην συσκευασια,ενω ειναι συνδεδεμενο στον υπολογιστη !!!

Αυτα φιλε μου ειναι σπουδαια νεα το θεμα ειναι ποτε τελικα θα ερθει εδω γιατι ο καθενας λεει το μακρυ και το κοντο του. :D
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...