Jump to content

Πάροχοι Ηλεκτρικής ενέργειας!


odim
 Κοινοποίηση

Ποιά εταιρεία ηλεκτρισμού έχετε και γιατί;  

300 members have voted

  1. 1. Ποιά εταιρεία ηλεκτρισμού έχετε και γιατί;

    • ΔΕΗ
      142
    • PROTERGIA
      27
    • ELPEDISON
      30
    • ΗΡΩΝ
      19
    • WATT+VOLT
      29
    • NRG
      8
    • ΕΛΤΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ
      2
    • GREEN
      3
    • VOLTERRA
      20
    • VOLTON
      4
    • ΖΕΝΙΘ
      6
    • ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
      9
    • ΚΕΝ
      1


Recommended Posts

5 minutes ago, StandArd said:

Κι εγώ είμαι της άποψης πως αν συνεχίζει η ΤΕΑ να χτυπάει κόκκινο θα αναγκαστεί και η ΔΕΗ να βάλει χέρι σε υφιστάμενα συμβόλαια. Ακόμα και με τις νέες τιμές θα γράφει ζημιές.

Κοράκιε, είδα πως έχω ενεργό e-bill στη ΔΕΗ όταν είχα εγγραφεί πριν 4,5 χρόνια και εξακολουθούσα να είμαι πελάτης τους. Αν κάνω συμβόλαιο στο κατάστημα για Γ1 θα εμφανιστεί την ίδια στιγμή (ή μετά από ένα 24ωρο) η παροχή στη ΔΕΗ; Αυτό σημαίνει πως θα μπορώ να κάνω το online; Ή μήπως η παροχή θα εμφανιστεί στο e-bill μετά τη καταμέτρηση απο ΔΕΔΔΗΕ οπότε το online είναι αδύνατο μέχρι τις 2/12.

Εξακολουθώ να είμαι καχύποπτος όταν διαβάζω για "Ενεργοποιήσεις μέχρι 2/12" αντί "Συμβόλαια μέχρι 2/12" και πιστεύω πως αν δε γίνει καταμέτρηση από ΔΕΔΔΗΕ έγκαιρα θα τιμολογηθεί ο κόσμος με τις νέες τιμές. Δηλαδή δεν έχω καμία εμπιστοσύνη ακόμα κι αν κάνω το enter το οποίο δε γράφει τιμές στο συμβόλαιο και τρέχα γύρευε για όποιον προσπαθεί να βρει το δίκιο του.

Αφού έχεις ebill, επίλεξε το πρόγραμμα που θέλεις (πχ Online) ΤΩΡΑ.

Θα φανεί αμέσως ότι το αίτημα είναι υπό εξέταση και τη ΔΕ 29/11 ή το αργότερο την ΤΡ θα φανεί η αλλαγή.

Φυσικά, θα τικάρεις ταυτόχρονα κα όλα τα υπόλοιπα που θέλει το πρόγραμμα (πάγια, ενημερώσεις κλπ).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

2 minutes ago, StandArd said:

Κι εγώ είμαι της άποψης πως αν συνεχίζει η ΤΕΑ να χτυπάει κόκκινο θα αναγκαστεί και η ΔΕΗ να βάλει χέρι σε υφιστάμενα συμβόλαια. Ακόμα και με τις νέες τιμές θα γράφει ζημιές.

Κοράκιε, είδα πως έχω ενεργό e-bill στη ΔΕΗ όταν είχα εγγραφεί πριν 4,5 χρόνια και εξακολουθούσα να είμαι πελάτης τους. Αν κάνω συμβόλαιο στο κατάστημα για Γ1 θα εμφανιστεί την ίδια στιγμή (ή μετά από ένα 24ωρο) η παροχή στη ΔΕΗ; Αυτό σημαίνει πως θα μπορώ να κάνω το online; Ή μήπως η παροχή θα εμφανιστεί στο e-bill μετά τη καταμέτρηση απο ΔΕΔΔΗΕ οπότε το online είναι αδύνατο μέχρι τις 2/12.

Εξακολουθώ να είμαι καχύποπτος όταν διαβάζω για "Ενεργοποιήσεις μέχρι 2/12" αντί "Συμβόλαια μέχρι 2/12" και πιστεύω πως αν δε γίνει καταμέτρηση από ΔΕΔΔΗΕ έγκαιρα θα τιμολογηθεί ο κόσμος με τις νέες τιμές. Δηλαδή δεν έχω καμία εμπιστοσύνη ακόμα κι αν κάνω το enter το οποίο δε γράφει τιμές στο συμβόλαιο και τρέχα γύρευε για όποιον προσπαθεί να βρει το δίκιο του.

σε όλα έχει ήδη κάνει παρατυπίες η ΔΕΗ

θες στην ενεργοποίηση της ρήτρας το καλοκαίρι χωρίς προβλεπόμενη ειδοποίηση

στην αποστολή συμβολαίων online/enter που γράφανε Γ1

στη μη επισύναψη τιμοκαταλόγου

στη μη τήρηση 10ήμερου σε τυχών ελλείψεις δικαιολογητικών στην άιτηση

τα έχει κάνει σαλάτα

βάσει νόμου η προσφορά (ούτε καν υπογραφή) που στέλνει η ΔΕΗ έχει διάρκεια τουλάχιστον 30 μέρες με τον αντίστοιχο τιμοκατάλογο της ημερομηνίας της προσφοράς

σε συνδέσεις επιτόπου ,χάνεται το δικαίωμα της υπαναχώρησης αλλά φυσικά ισχύουν οι τιμές της ημερομηνίας υπογραφής

το τι θα κάνετε είναι δικιά σας επιλογή

προσωπικά θα έβαζα το enter (αν δεν είχα ΚΟΤ) επιτόπου και το μόνο που θα με απασχολούσε θα ήταν η ημερομηνία της αίτησης , βέβαια το έχω και άνετα με καταγγελίες σε τυχών παρατυπίες

 

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, makap said:

Αφού έχεις ebill, επίλεξε το πρόγραμμα που θέλεις (πχ Online) ΤΩΡΑ.

Θα φανεί αμέσως ότι το αίτημα είναι υπό εξέταση και τη ΔΕ 29/11 ή το αργότερο την ΤΡ θα φανεί η αλλαγή.

Φυσικά, θα τικάρεις ταυτόχρονα κα όλα τα υπόλοιπα που θέλει το πρόγραμμα (πάγια, ενημερώσεις κλπ).

θα έχει τον ίδιο κωδικό εταίρου όμως ? τα στοιχεία που είχε αν είναι διαφορετικά δε θα έχει θέμα?

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, makap said:

Αφού έχεις ebill, επίλεξε το πρόγραμμα που θέλεις (πχ Online) ΤΩΡΑ.

Θα φανεί αμέσως ότι το αίτημα είναι υπό εξέταση και τη ΔΕ 29/11 ή το αργότερο την ΤΡ θα φανεί η αλλαγή.

Φυσικά, θα τικάρεις ταυτόχρονα κα όλα τα υπόλοιπα που θέλει το πρόγραμμα (πάγια, ενημερώσεις κλπ).

Αυτή τη στιγμή είμαι σε άλλο πάροχο. Το e-bill της ΔΕΗ ναι μεν είναι ενεργό αλλά δεν εμφανίζει καμία παροχή μου.

15 minutes ago, korakios said:

σε όλα έχει ήδη κάνει παρατυπίες η ΔΕΗ

θες στην ενεργοποίηση της ρήτρας το καλοκαίρι χωρίς προβλεπόμενη ειδοποίηση

στην αποστολή συμβολαίων online/enter που γράφανε Γ1

στη μη επισύναψη τιμοκαταλόγου

στη μη τήρηση 10ήμερου σε τυχών ελλείψεις δικαιολογητικών στην άιτηση

τα έχει κάνει σαλάτα

βάσει νόμου η προσφορά (ούτε καν υπογραφή) που στέλνει η ΔΕΗ έχει διάρκεια τουλάχιστον 30 μέρες με τον αντίστοιχο τιμοκατάλογο της ημερομηνίας της προσφοράς

σε συνδέσεις επιτόπου ,χάνεται το δικαίωμα της υπαναχώρησης αλλά φυσικά ισχύουν οι τιμές της ημερομηνίας υπογραφής

το τι θα κάνετε είναι δικιά σας επιλογή

προσωπικά θα έβαζα το enter (αν δεν είχα ΚΟΤ) επιτόπου και το μόνο που θα με απασχολούσε θα ήταν η ημερομηνία της αίτησης , βέβαια το έχω και άνετα με καταγγελίες σε τυχών παρατυπίες

 

Θα ρωτήσω τον υπάλληλο της ΔΕΗ για online/enter, αν μου πουν πως είμαι καλυμμένος θα κρατήσω το όνομά του και προϊσταμένων και βλέπουμε αν θα γίνει καταγγελία.

Edited by StandArd
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, korakios said:

θα έχει τον ίδιο κωδικό εταίρου όμως ? τα στοιχεία που είχε αν είναι διαφορετικά δε θα έχει θέμα?

Όταν έχεις ebill, το μόνο στοιχείο που μπορεί να έχει αλλάξει από εκείνα που είναι αποθηκευμένα στο σύστημα της ΔΕΗ είναι ο ΑΔΤ, αν έχεις αλλάξει.

Το έχω αντιμετωπίσει πολλές φορές από τις εξυπηρετήσεις που κάνω συνεχώς σε συγγενείς και φίλους.

Αλλά και σ' αυτή την περίπτωση το σύστημα σε οδηγεί στην ηλεκτρονική διόρθωση των στοιχείων και ανεβάζεις την ταυτότητα (σε ένα jpg) και το ΑΦΜ (φωτο από το taxis) και την επομένη έρχεται μήνυμα ότι τα στοιχεία επικαιροποιήθηκαν, οπότε μπαίνεις πάλι στο ebill και επιλέγεις το πρόγραμμα που θέλεις.

9 minutes ago, StandArd said:

Αυτή τη στιγμή είμαι σε άλλο πάροχο. Το e-bill της ΔΕΗ ναι μεν είναι ενεργό αλλά δεν εμφανίζει καμία παροχή μου.

Το σύστημα της ΔΕΗ έχει τα στοιχεία σου.

Το ίδιο έγινε στην περίπτωσή μου (είχα ebill σε άλλη σύνδεση), τηλεφώνησα, η κοπέλα βρήκε τα στοιχεία του ακινήτου και η διαδικασία προχώρησε.

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, makap said:

Το σύστημα της ΔΕΗ έχει τα στοιχεία σου.

Το ίδιο έγινε στην περίπτωσή μου (είχα ebill σε άλλη σύνδεση), τηλεφώνησα, η κοπέλα βρήκε τα στοιχεία του ακινήτου και η διαδικασία προχώρησε.

Αυτό είναι καλό. Το θέμα είναι αν θα εμφανιστεί η παροχή όταν γίνει το συμβόλαιο (29 ή 30/11) και σίγουρα πριν τη καταμέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ (που πιθανολογώ θα γίνει μετά τις 3/12) για να επιλέξω το πρόγραμμα online. Επίσης είναι θέμα πότε εννοούν την ενεργοποίηση (υπογραφή συμβολαίου ή έναρξη εκπροσώπησης μετά την καταμέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ). Από 'κει πιστεύω θα καθοριστεί το πως θα τιμολογήσει η ΔΕΗ και στη δεύτερη περίπτωση δε με σώζει ούτε αν επέλεγα εξαρχής το enter.

Το ραντεβού στο κατάστημα το έχω τη Τρίτη αλλά θα τους πάρω τηλέφωνο μήπως με δεχτούνε τη Δευτέρα απόγευμα μετά τη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, StandArd said:

Αυτό είναι καλό. Το θέμα είναι αν θα εμφανιστεί η παροχή όταν γίνει το συμβόλαιο (29 ή 30/11) και σίγουρα πριν τη καταμέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ (που πιθανολογώ θα γίνει μετά τις 3/12) για να επιλέξω το πρόγραμμα online. Επίσης είναι θέμα πότε εννοούν την ενεργοποίηση (υπογραφή συμβολαίου ή έναρξη εκπροσώπησης μετά την καταμέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ). Από 'κει πιστεύω θα καθοριστεί το πως θα τιμολογήσει η ΔΕΗ και στη δεύτερη περίπτωση δε με σώζει ούτε αν επέλεγα εξαρχής το enter.

Το ραντεβού στο κατάστημα το έχω τη Τρίτη αλλά θα τους πάρω τηλέφωνο μήπως με δεχτούνε τη Δευτέρα απόγευμα μετά τη δουλειά.

Θα τηλεφωνήσεις στη ΔΕΗ (8009001000) τη ΔΕ 29/12 από 07.00 που ανοίγει το κέντρο και σου απαντούν αμέσως.

Εάν κατοχυρώσεις την αλλαγή παρόχου, δεν έχει σημασία πότε θα γίνει η μέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ για την αλλαγή παρόχου. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, makap said:

Θα τηλεφωνήσεις στη ΔΕΗ (8009001000) τη ΔΕ 29/12 από 07.00 που ανοίγει το κέντρο και σου απαντούν αμέσως.

Εάν κατοχυρώσεις την αλλαγή παρόχου, δεν έχει σημασία πότε θα γίνει η μέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ για την αλλαγή παρόχου. 

Μήπως όμως αυτοί θα καθυστερήσουν περισσότερο από το κατάστημα; Τη Πέμπτη πέτυχα κάποιον στη γραμμή και μου είπε ότι παίρνει χρόνο αν θέλω να γινει το Γ1 και μετά το online και μπορεί να μη προλάβω. Τότε όμως δεν ήξερα ότι είχα ενεργό e-bill για να του το πω. Τη Παρασκευή ήμουν για ώρες το απόγευμα στο ακουστικό και δεν απάντησε κανείς.

Εμένα σίγουρα με βολεύει και είναι και η καταγραφή της κλήσης που μπορώ να χρησιμοποιήσω αν μου κάνουν τη στραβή.

Από πολλά σχόλια που έχω διαβάσει το κατάστημα είναι η πιο γρήγορη εξυπηρέτηση μήπως και προλάβω Γ1 και μετά online μέσω e-bill και μάλλον προς τα 'κει κατευθύνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Επιμένω να δοκιμάσεις τη ΔΕ το πρωί με το τηλέφωνο.

Δεν χάνεις τίποτε, αλλά εσύ αποφασίζεις.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, makap said:

Επιμένω να δοκιμάσεις τη ΔΕ το πρωί με το τηλέφωνο.

Δεν χάνεις τίποτε, αλλά εσύ αποφασίζεις.

ΟΚ. Θα κάνω ένα τηλέφωνο. Όντως δε χάνω τίποτα.

Θα γράψω νεότερα τη Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Σε δυο αλλαγές που έχω κάνει (αιτήσεις για online), και οι δυο παροχές ήταν σε άλλη εταιρία. Στη μια περίπτωση διατηρήθηκε ο ίδιος αριθμός εταίρου, στην άλλη περίπτωση άλλαγε ο κωδικός εταίρου και μπορούν να στον δώσουν μετά την έγκριση των εγγράφων (και ίσως και μετά τη μέτρηση της ΔΕΔΔΗΕ, αλλά γι αυτό δεν είμαι και πολύ βέβαιος).

Όταν πάρεις τηλέφωνο, να σημειώσεις ημερομηνία, το όνομα του υπαλλήλου και ό,τι αναφέρθηκε γιατί μπορεί να σου χρειαστούν σύντομα

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, thodoris85 said:

αι μπορούν να στον δώσουν μετά την έγκριση των εγγράφων (και ίσως και μετά τη μέτρηση της ΔΕΔΔΗΕ, αλλά γι αυτό δεν είμαι και πολύ βέβαιος)

μετά την έγκριση των εγγράφων

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

On 25/11/2021 at 2:56 ΜΜ, alfeios said:

Δεσμευονται καπως απο την ημερομηνια αρχικης αίτησης ;

έψαξα τον κώδικα προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας

η δέσμευση είναι 30 μέρες τουλάχιστον (άγνωστο αν η ΔΕΗ μετρά 30 μέρες ή παραπάνω)

και σε τυχών ελλείψεις οφείλουν να ενημερώσουν σε 10 εργάσιμες

κλείσε ραντεβού (να αναφέρεις οτι έχεις ΚΟΤ) σε υποκατάστημα είτε να δεις απο κοντά τι σκτ θέλουν και έχει κολλήσει

είτε στη χειρότερη (προσπάθησε να το αποφύγεις) να κάνεις νέα αίτηση σε Γ1 , πάρεις κωδικό εταίρου , κάνεις ebill και ενεργοποιήσεις άμεσα το online

  

On 25/11/2021 at 4:31 ΜΜ, alfeios said:

Το εκτυπωνω και το στελνω αυριο το μεσημερι.

τώρα το πρόσεξα , email εννοούσα

Edited by korakios

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα αίτηση για το on line και για τους γονείς μου. Είναι σε ΚΟΤ οπότε αναγκαστικά on line και ενεργοποίηση πάγιας εντολής. Το αίτημα είναι υπό εξέταση γράφει οπότε λογικά σε 1-2 ημέρες θα ενεργοποιηθεί όπως έκανα σε άλλες δύο παροχές. Είναι όποιος προλάβει τώρα μέχρι 2/12. Έρχεται δύσκολος χειμώνας για τους υπόλοιπους που θα παραμείνουν με ρήτρες αναπροσαρμογής.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, snapp said:

Μόλις έκανα αίτηση για το on line και για τους γονείς μου. Είναι σε ΚΟΤ οπότε αναγκαστικά on line και ενεργοποίηση πάγιας εντολής. Το αίτημα είναι υπό εξέταση γράφει οπότε λογικά σε 1-2 ημέρες θα ενεργοποιηθεί όπως έκανα σε άλλες δύο παροχές. Είναι όποιος προλάβει τώρα μέχρι 2/12. Έρχεται δύσκολος χειμώνας για τους υπόλοιπους που θα παραμείνουν με ρήτρες αναπροσαρμογής.

Πρέπει να επιλέξεις και μηνιαίο λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, leo06 said:

Πρέπει να επιλέξεις και μηνιαίο λογαριασμό.

Ναι το γνωρίζω. Εξάλλου μόλις επιλέξεις το online αυτόματα επιλέγει τα πεδία για μόνο ηλεκτρονικό λογαριασμό και μηνιαίο. Δεν σου επιτρέπει καν να αλλάξεις αυτές τις επιλογές μετά.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

On 26/11/2021 at 12:44 ΜΜ, korakios said:

δυστυχώς έχω χάσει τη μπάλα ,

ξανακάνε παράπονο με κοινοποίηση ΡΑΕ,ΣτΚ, Γραμματεία προστασίας του καταναλωτή

  

κάτσε τώρα έψαξα πίσω , τουλάχιστον εσύ είχες στείλει συμβόλαιο και έχεις κάνει και ενεργοποίηση του online

θα έλεγα να περιμένεις ,δε νομίζω να σε βάλουν με άλλες χρεώσεις , ελπίζω δηλαδή

Έστειλα σε ΡΑΕ, ΣτΚ, ΓΓΚ πριν από λίγο, για τη μια απο τις δυο παροχές.

Για την άλλη παροχή θα στείλω αργότερα, γιατί έστειλα μόλις σήμερα email στη ΔΕΗ

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο το 8009001000 και μου είπαν ότι για να φανεί στο e-bill η παροχή ώστε να επιλέξω το online θα πρέπει να ολοκληρωθεί η εκπροσώπηση από τον ΔΕΔΔΗΕ που σημαίνει ότι αν είμαι πολύ τυχερός προλαβαίνω σε 3 μέρες.

Μου είπαν ότι αν καταχωρήσουμε το αίτημα θα μου στείλουν αύριο το mail για να στείλω τα δικ/κα οπότε θα καθυστερήσουν.

Κάλεσα και το κατάστημα και η υπάλληλος μάλλον δεν ήξερε, μου είπε ότι σε ένα 24ωρο θα φαίνεται η παροχή στο e-bill μετά την αίτηση για Γ1 οπότε θα μπορώ να κάνω το online. Μου είπε ότι μπορώ να περάσω σήμερα μέχρι τις 7.30 να κάνουμε το συμβόλαιο.

Για όποιον έχει κάνει τη διαδικασία τι ισχύει τελικά; Η παροχή θα φανεί πριν ή μετά τη καταμέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ στο e-bill;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, StandArd said:

Για όποιον έχει κάνει τη διαδικασία τι ισχύει τελικά; Η παροχή θα φανεί πριν ή μετά τη καταμέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ στο e-bill;

για enter δεν πήγες ?

 

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, korakios said:

για enter δεν πήγες ?

 

Υπέγραψα σήμερα στο κατάστημα το enter. Όλα καλά, μου είπαν διασφάλισα το παλιό τιμολόγιο.

Από δύο παροχές στην Elpedison πήγα στη ΔΕΗ τη μία που είχε τη περισσότερη κατανάλωση. Στη συγκεκριμένη είχα προνομιακό πρόγραμμα fixed με 1,5Ε πάγιο αλλά δεν είχα καμία εμπιστοσύνη πως θα μου το διατηρήσουν για το επόμενο διάστημα και γι'αυτό η μεταγραφή στη ΔΕΗ με σκοπό να προλάβω αυτές τις τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί ρε παιδια κάποιος να μου πει τι συμπληρώνω για την ΔΕΗ στα σημειωμένα γιατί με το τηλεφωνικό δεν βρίσκω γραμμη με τίποτα 4b40a27342b8a9bc6c3dd0e113ee451c.jpgcfb028b8388913e96a21afddacb67c9d.jpgc610122242b6e7acede9c10674a5d034.jpg

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk





Link to comment
Share on other sites

google

ενδειξη μετρητη κ μ

4 minutes ago, akizaki said:

Αν μπορεί ρε παιδια κάποιος να μου πει τι συμπληρώνω για την ΔΕΗ στα σημειωμένα γιατί με το τηλεφωνικό δεν βρίσκω γραμμη με τίποτα

 

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

@akizakiκάτσε λίγο όμως , τη σύμβαση στέλνεις ? ηλεκτρονικά ? enter ?

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρονικά ναι για online αλλά στην σύμβαση δεν αναφέρει κάπου online αλλά Γ1Ν μου είπε ότι θα γίνει μετά στο τηλεφωνικό

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, akizaki said:

Ηλεκτρονικά ναι για online αλλά στην σύμβαση δεν αναφέρει κάπου online αλλά Γ1Ν μου είπε ότι θα γίνει μετά στο τηλεφωνικό
 

έχεις ΚΟΤ ?

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...