Jump to content

LeEco Le 2 Pro (X25 / X20)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 672
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν βγάζει το Le 2 pro πολύ καλύτερες νυχτερινές κ βίντεο, ναι λέει... :)

Αν δε βγάζει, τότε είναι στα ίσα, με καλύτερα specs το le2 μεν, αλλά καλύτερη υποστήριξη κ μπαταρία τέρας το rn3 Pro δε... ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια μεχρι τωρα ειχα για κυριο τηλεφωνο ενα samsung note 3.απο την ημερα που πηρα το le2 ,το εχω βαλει στο συρταρι το samsung.εχω πολυ καλυτερες φωτογραφιες ακομα και με κοντρα δυνατα φωυα η τον ηλιο.για selfies δεν υπαρχει καν συγκριση.τελειο ηχο συνομιλιας,ολα δουλευουν αψογα.οσο για την υποστηριξη,αφου δουλευουν ολα τελεια,γιατι να εχω την xiaomi να μου αλλαζει rom καθε τοσο?αν δεν εχει να διορθωσει bugs η αναβαθμιση,για μενα ειναι χαμενος χρονος.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια μεχρι τωρα ειχα για κυριο τηλεφωνο ενα samsung note 3.απο την ημερα που πηρα το le2 ,το εχω βαλει στο συρταρι το samsung.εχω πολυ καλυτερες φωτογραφιες ακομα και με κοντρα δυνατα φωυα η τον ηλιο.για selfies δεν υπαρχει καν συγκριση.τελειο ηχο συνομιλιας,ολα δουλευουν αψογα.οσο για την υποστηριξη,αφου δουλευουν ολα τελεια,γιατι να εχω την xiaomi να μου αλλαζει rom καθε τοσο?αν δεν εχει να διορθωσει bugs η αναβαθμιση,για μενα ειναι χαμενος χρονος.

 

Ποια rom εχεις;

Link to comment
Share on other sites

Ποια rom εχεις;
αυτη που μου εβαλαν απο το vickmall.του ιταλου.εχω κανει ενα update.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτη που μου εβαλαν απο το vickmall.του ιταλου.εχω κανει ενα update.

 

Δημήτρη από που κάνεις update?

Το δικό μου φοράει την 5.6.014S

Link to comment
Share on other sites

Από Vickmall το πήρες?
ναι απο vickmall.

 

Δημήτρη από που κάνεις update?

Το δικό μου φοράει την 5.6.014S

υπαρχει μια εφαρμογη με ενα μπλε εικονιδιο που γραφει OTA. δεν εχεις την τελευταια,βαλε να κανει αναβαθμιση απο την εφαρμογη που σου ειπα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι απο vickmall.

 

υπαρχει μια εφαρμογη με ενα μπλε εικονιδιο που γραφει OTA. δεν εχεις την τελευταια,βαλε να κανει αναβαθμιση απο την εφαρμογη που σου ειπα.

 

Δημήτρη δεν υπάρχει τέτοια εφαρμογή στο τηλέφωνο μου.

Το έβαλα στην αναζήτηση και το έψαξα και στις εγκατεστημένες εφαρμογές αλλά πουθενά.

Και δεν έσβησα τίποτα από τότε που το πήρα...

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη δεν υπάρχει τέτοια εφαρμογή στο τηλέφωνο μου.

Το έβαλα στην αναζήτηση και το έψαξα και στις εγκατεστημένες εφαρμογές αλλά πουθενά.

Και δεν έσβησα τίποτα από τότε που το πήρα...

μηπως δεν σου εβαλαν την rom του ιταλου?

 

Παιδιά fm radio έχει εγκατεστημένο;;;

 

Ευχαριστώ

δεν εχει fm ραδιο,αλλα νομιζω οτι δεν το εχει και σαν δυνατοτητα,οπως και τα samsung δεν μπορουν να εχουν.εγω εχω βαλει την εφαρμογη greek radios απο playstore.μου φαινεται η πιο καλη γιατι βαζω πολυ ευκολα στα favorites τους σταθμους που ακουω,και τους εχω παντα ειτε ειμαι αθηνα ειτε οπουδηποτε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως δεν σου εβαλαν την rom του ιταλου?

 

δεν εχει fm ραδιο,αλλα νομιζω οτι δεν το εχει και σαν δυνατοτητα,οπως και τα samsung δεν μπορουν να εχουν.εγω εχω βαλει την εφαρμογη greek radios απο playstore.μου φαινεται η πιο καλη γιατι βαζω πολυ ευκολα στα favorites τους σταθμους που ακουω,και τους εχω παντα ειτε ειμαι αθηνα ειτε οπουδηποτε.

 

Δημήτρη είχα βάλει Screenshot μερικές σελίδες πιο πίσω.

Έχει το λογότυπο του Grossoshop. Ειναι δυνατόν ακόμα και με αυτό να μην έχει την Rom του Ιταλού?

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη είχα βάλει Screenshot μερικές σελίδες πιο πίσω.

Έχει το λογότυπο του Grossoshop. Ειναι δυνατόν ακόμα και με αυτό να μην έχει την Rom του Ιταλού?

επειδη και εγω δεν καταλαβα τι εχει γινει σου δειχνω τι γραφει στο δικο μου
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο στο δικό μου όσο και αν έψαξα... Μήπως χρειάζεται να κατεβάσω κάτι έξτρα?
Link to comment
Share on other sites

Ε-ε-ε-έρχεται....4 Αυγ παραγγελία από vicmall κι έφτασε Ελλάδα 17 Αυγ. Άντε να δούμε τα τελωνεία πόσο θα κάνουν.

Να ρωτήσω κάτι απλό...3 πρώτες φορτίσεις να είναι πολλές ώρες?

Link to comment
Share on other sites

Ε-ε-ε-έρχεται....4 Αυγ παραγγελία από vicmall κι έφτασε Ελλάδα 17 Αυγ. Άντε να δούμε τα τελωνεία πόσο θα κάνουν.

Να ρωτήσω κάτι απλό...3 πρώτες φορτίσεις να είναι πολλές ώρες?

 

oxi,οταν φτασει 100% σταματαει να φορτιζει ετσι κι αλλοιως

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την 16άρα του Ιταλού και ησύχασα. Έχει το εικονίδιο OTA update φάτσα κάρτα!!!

Εύκολη διαδικασία και γρήγορη (μέχρι να κατεβούν τα αρχεία θέλει κανένα μισάωρο βέβαια).

 

Εντυπώσεις προσεχώς!

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την 16άρα του Ιταλού και ησύχασα. Έχει το εικονίδιο OTA update φάτσα κάρτα!!!

Εύκολη διαδικασία και γρήγορη (μέχρι να κατεβούν τα αρχεία θέλει κανένα μισάωρο βέβαια).

 

Εντυπώσεις προσεχώς!

 

Περιμενουμε,εχεις το λινκ?

Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε,εχεις το λινκ?

 

Μέχρι στιγμής όλα είναι τέλεια πέραν κάποιων εικονιδίων εφαρμογών που βγαίνουν διπλά (ίσως μια επανεκκίνηση να λύσει το θεματάκι).

Η κάμερα δεν εχει bugs όπως με την 14άρα rom και το κινητό φαίνεται να συμπεριφέρεται καλύτερα.

 

Απλά μου κάνει εντύπωση που το σκορ στο Antutu έφτασε τους μόλις 52.000 πόντους πάλι.

 

Εδώ η ROM και η διαδικασία εγκατάστασης.

Απλά θέλει να κατεβάσετε και την 14άρα για το TWRP.

 

Στο πόστ 181 όλη η διαδικασία στα Ελληνικά.

Edited by Diabolic
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής όλα είναι τέλεια πέραν κάποιων εικονιδίων εφαρμογών που βγαίνουν διπλά (ίσως μια επανεκκίνηση να λύσει το θεματάκι).

Η κάμερα δεν εχει bugs όπως με την 14άρα rom και το κινητό φαίνεται να συμπεριφέρεται καλύτερα.

 

Απλά μου κάνει εντύπωση που το σκορ στο Antutu έφτασε τους μόλις 52.000 πόντους πάλι.

 

Από εδώ η Rom και η διαδικασία εγκατάστασης.

Απλά θέλει να κατεβάσετε και την 14άρα για το TWRP.

 

Στο πόστ 181 όλη η διαδικασία στα Ελληνικά.

 

το λινκ της ρομ ειναι αδειο,το βρηκα απο το αλλο λινκ που εδωσες

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που το άλλαξα πάλι δεν το δείχνει...

 

mega:///#!ocI1lCbA!6p8om9pImkwfZh_WjQMzNwbG974V5_noZezktD6GMhE

Αυτό είναι.

 

https://mega.nz/#!ocI1lCbA!6p8om9pImkwfZh_WjQMzNwbG974V5_noZezktD6GMhE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...