Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο gmail μπορείς να καταχωρήσεις και exchange λογαριασμούς όπως Outlook κτλ...

 

Το γνωρίζω αυτό, απλώς θα ήθελα να έχω ένα ξεχωριστό app για να μην μπλέκω καθόλου με το gmail μου. (παραξενιές :D)

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Μπα δε δουλεύει ούτε αυτό ούτε ένα άλλο που δοκίμασα από το play store. Έχω την αίσθηση ότι είναι εφαρμογές του 2014 που δε δουλεύουν στις τελευταίες εκδόσεις android, εξού και οι χαμηλές βαθμολογίες.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ο αδερφός μου χθες είχε ενα σοβαρό ατύχημα και βρίσκεται στο Νοσοκομείο.... Πανω στην ατυχία του το κινητό τον έσωσε στο τροχαίο απο περισσότερα τραύματα λόγω ότι ενα σίδερο αντί να καρφωθει στο σωμα του έσπασε το κινητό. Παρολο αυτά το σκυλί το τηλέφωνο φαίνεται να λειτουργεί, αλλά οθόνη γιοκ καθώς και δαχτυλικο αποτύπωμα. Δεν έχω κατσαβίδι να το ανοιξω πφφφφ τα έχω όλα Αθήνα και είμαι Βόλο τώρα.. Υπάρχει κάποιος τροπος να ανακτησουμε τα αρχεία ή τις φωτο; Με Adb και cmd κάπως;

IMG_20161218_192810.jpg

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Πωω ρε φίλε τι λες τώρα! Κοιτάξτε να γίνει καλά ο άνθρωπος και αφήστε το κινητό!

Περαστικά του!

Δοκίμασες να βάλεις το κινητό στον υπολογιστή?

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ο nova laucher prime στα 0.50 λεπτα για σήμερα οποιος ενδιαφέρεται

 

Ο οποίος τα αξιζει με το παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Ο nova laucher prime στα 0.50 λεπτα για σήμερα οποιος ενδιαφέρεται

 

Μέχρι τις 1/1 σύμφωνα με ανακοίνωση του δημιουργού του Nοva στο G+, και όχι μόνο για σήμερα.

Άλλωστε η προσφορά ξεκίνησε την Κυριακή.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Πωω ρε φίλε τι λες τώρα! Κοιτάξτε να γίνει καλά ο άνθρωπος και αφήστε το κινητό!

Περαστικά του!

Δοκίμασες να βάλεις το κινητό στον υπολογιστή?

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Είναι σταθερά ο μικρός.... Χθες αρχισε να μιλάει.... Και μου είπε... "Πει το κινητό...τις φωτογραφιες τουλαχιστον"... Το βλέπει ο υπολογιστής αλλά δεν ξέρω πως να το ξεκλειδωσω (το αποτύπωμα δεν δουλεύει, έχω τον κωδικό αλλά η οθόνη είναι νεκρή).

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Είναι σταθερά ο μικρός.... Χθες αρχισε να μιλάει.... Και μου είπε... "Πει το κινητό...τις φωτογραφιες τουλαχιστον"... Το βλέπει ο υπολογιστής αλλά δεν ξέρω πως να το ξεκλειδωσω (το αποτύπωμα δεν δουλεύει, έχω τον κωδικό αλλά η οθόνη είναι νεκρή).

 

Περαστικά !!!!!!

Θα σου έλεγα να ανοίξεις ticket στην εταιρία και να σε κατευθύνουν αυτοί

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Είναι σταθερά ο μικρός.... Χθες αρχισε να μιλάει.... Και μου είπε... "Πει το κινητό...τις φωτογραφιες τουλαχιστον"... Το βλέπει ο υπολογιστής αλλά δεν ξέρω πως να το ξεκλειδωσω (το αποτύπωμα δεν δουλεύει, έχω τον κωδικό αλλά η οθόνη είναι νεκρή).

 

Να υποθεσω οτι δεν τις 'ανεβαζε' στο google photos ε; αλλιώς θα είναι συγχρονισμένες εκει

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι σταθερά ο μικρός.... Χθες αρχισε να μιλάει.... Και μου είπε... "Πει το κινητό...τις φωτογραφιες τουλαχιστον"... Το βλέπει ο υπολογιστής αλλά δεν ξέρω πως να το ξεκλειδωσω (το αποτύπωμα δεν δουλεύει, έχω τον κωδικό αλλά η οθόνη είναι νεκρή).

 

Αν είχε ενεργοποιημενο το usb debugging

μπορεις να δοκιμάσεις αυτο αλλιως δυσκολο κατι αλλο αμα ειναι ολα κλειδωμένα

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πέταξα και 3ο τζαμακι σήμερα μιας και έσκασε με την οθόνη το κινητό κάτω. για πείτε καμία πρόταση

 

Sent from Winterfell using crow

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

20 ευρώ συν πόσο θα είναι το σιπινκ, άστο δεν χρειάζεται

 

κάποια παιδιά είχαν πει ότι πήραν από ένα κατάστημα στην Γιαννιτσών στην Θεσσαλονίκη και λέγαν πως είναι καλό, ισχύει?

 

Sent from Winterfell using crow

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

κάποια παιδιά είχαν πει ότι πήραν από ένα κατάστημα στην Γιαννιτσών στην Θεσσαλονίκη και λέγαν πως είναι καλό, ισχύει?

 

Sent from Winterfell using crow

 

Ναι, το έχουμε πάρει και φοβόμαστε να το περάσουμε, με αυτά που διαβάζουμε. :)

 

Sent from my Oneplus 3 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

ε κάντε την δοκιμή, τι νόημα έχει να το κρατάς

 

υγ θυμίστε μου λίγο πως λέγεται το μαγαζί

Sent from Winterfell using crow

Edited by johny_pl
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει καπια από το aliexpress. Ακόμα δεν ήρθαν αλλά στις φωτογραφίες φενετε να είναι full cover. Θα ενημερώσω μόλις παραλάβω.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ε κάντε την δοκιμή, τι νόημα έχει να το κρατάς

 

υγ θυμίστε μου λίγο πως λέγεται το μαγαζί

Sent from Winterfell using crow

Το μαγαζί δεν θυμάμαι να είχε κάποια πινακίδα απ' έξω για να σου πω πως λέγεται.

 

Αν γνωρίζεις από Θεσσαλονίκη, το μόνο σίγουρο είναι πως βρίσκεται ακριβώς στο μέρος που στεγαζόταν για πάρα πολλά χρόνια το ΚΤΕΛ Ν. Κιλκίς.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

την έχω περάσει πολλές φορές την Γιαννιτσών αλλά δεν το θυμάμαι. μου είπε κάποιος το όνομα αλλά το ξέχασα

 

Sent from Winterfell using crow

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

την έχω περάσει πολλές φορές την Γιαννιτσών αλλά δεν το θυμάμαι. μου είπε κάποιος το όνομα αλλά το ξέχασα

 

Sent from Winterfell using crow

 

Eλα εύκολο είναι, αφου σου είπε οτι ήταν σταθμός, άρα ψαχνεις station και Γιαννιτσων και βουαλά

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6879541&highlight=estation#post6879541

Link to comment
Share on other sites

σωστός, θενκς. θα το δοκιμάσω και αυτό την άλλη Πέμπτη που θα είμαι Θεσσαλονίκη και θα σας δώσω feedback

 

αν το έχουν ακόμα γιατί δεν το βλέπω στο site

 

Sent from Winterfell using crow

Edited by johny_pl
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχουμε ξαναπει.... Λίγο προσοχή με τις εικόνες... Ειδικά όσες ανεβάζετε από tapatalk κάντε ένα resize πρώτα, αλλιώς να τις βάζετε σαν απλό link...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ο αδερφός μου χθες είχε ενα σοβαρό ατύχημα και βρίσκεται στο Νοσοκομείο.... Πανω στην ατυχία του το κινητό τον έσωσε στο τροχαίο απο περισσότερα τραύματα λόγω ότι ενα σίδερο αντί να καρφωθει στο σωμα του έσπασε το κινητό. Παρολο αυτά το σκυλί το τηλέφωνο φαίνεται να λειτουργεί, αλλά οθόνη γιοκ καθώς και δαχτυλικο αποτύπωμα. Δεν έχω κατσαβίδι να το ανοιξω πφφφφ τα έχω όλα Αθήνα και είμαι Βόλο τώρα.. Υπάρχει κάποιος τροπος να ανακτησουμε τα αρχεία ή τις φωτο; Με Adb και cmd κάπως;

IMG_20161218_192810.jpg

 

Κατάφερες τελικά τίποτα με το κινητό του αδερφού σου;

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχουμε ξαναπει.... Λίγο προσοχή με τις εικόνες... Ειδικά όσες ανεβάζετε από tapatalk κάντε ένα resize πρώτα, αλλιώς να τις βάζετε σαν απλό link...

Πως τις κάνουμε πιο μικρές από το Tapatalk;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...