Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ήρθε ειδοποίηση για 3.2.8.

Την έχει βάλει κανείς? Δεν έχω πειράξει τίποτε...

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Nα την βαλεις...κανενα προβλημα και καλυτερη διαχειρηση μπαταριας απο την 2.7

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρθε ειδοποίηση για 3.2.8.

Την έχει βάλει κανείς? Δεν έχω πειράξει τίποτε...

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Καλημέρα.Να την βαλεις.Δεν μου έχει δημιοργησει κανένα πρόβλημα.Και από μπατάρια είδα βελτίωση.

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Να την βαλεις.Δεν μου έχει δημιοργησει κανένα πρόβλημα.Και από μπατάρια είδα βελτίωση.

 

Εμένα για κάποιο λόγο σαν να μου φαίνεται πως έκανε το κινητό ένα τσικ πιο αργό.

Σαν να έχασε λίγο σε απόκριση. Μπορεί και να είναι ιδέα μου βέβαια...

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update, επανήλθε και το πρόβλημα με τη φωτεινότητα. Έβαλα το yaab, αλλά και αυτό πλέον δε λειτουργεί σωστά. Any ideas?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Συνδέω το κινητό με τον υπολογιστή και δεν μπορώ να βρω τις φωτογραφίες της κάμερας.Δεν μου εχει ξανατύχει σε αλλα κινητά που είχα.
Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Συνδέω το κινητό με τον υπολογιστή και δεν μπορώ να βρω τις φωτογραφίες της κάμερας.Δεν μου εχει ξανατύχει σε αλλα κινητά που είχα.

Που ψάχνεις; DCIM/Camera.;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που ψάχνεις; DCIM/Camera.;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι. Στο DCIM μου βγάζει άδειο τον φάκελο. Έχω Windows 10. Δεν ξέρω αν παίζει ρολο

Edited by tommy1984
Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το usb debugging από το developer options

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ανοιχτό το έχω. Τι να πω. Θα γυρίσω σπίτι πιο μετά και θα το ξανακοιταξω. Πάντως κανονικά στο DCIM πρέπει να είναι. Σωστά?

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Ναι εκεί όταν συνδέεται σου βγάζει μήνυμα για απλή φόρτιση πρέπει εκεί να την αλλαξεις σε μεταφορά δεδομένων αν θυμάμαι καλά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκεί όταν συνδέεται σου βγάζει μήνυμα για απλή φόρτιση πρέπει εκεί να την αλλαξεις σε μεταφορά δεδομένων αν θυμάμαι καλά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εννοείται ότι το έχω αλλάξει αυτό. Έχω δοκιμάσει όλες τις επιλογές. Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και δεν μου τις εμφανίζει. Screenshots και φωτο από messenger Facebook κλπ μου τις εμφανίζει κανονικά. Μόνο από κάμερα έχω το θέμα.

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι το έχω αλλάξει αυτό. Έχω δοκιμάσει όλες τις επιλογές. Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και δεν μου τις εμφανίζει. Screenshots και φωτο από messenger Facebook κλπ μου τις εμφανίζει κανονικά. Μόνο από κάμερα έχω το θέμα.

Αν βλέπεις τα περιεχόμενα του αποθηκευτικού χώρου αλλα όχι τον φάκελο DCIM, σημαίνει οτι κάποια εφαρμογή "απασχολεί" τον φάκελο και δεν σου δίνει πρόσβαση.

Καθαρισε τις (ανοικτές) εφαρμογές, κάνε ένα reboot και πες μας...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Αν βλέπεις τα περιεχόμενα του αποθηκευτικού χώρου αλλα όχι τον φάκελο DCIM, σημαίνει οτι κάποια εφαρμογή "απασχολεί" τον φάκελο και δεν σου δίνει πρόσβαση.

Καθαρισε τις (ανοικτές) εφαρμογές, κάνε ένα reboot και πες μας...

 

Παλι τιποτα.Κατεβασα στο PC το Wondershare MobileGo και μου τις εμφανιζει κανονικα αλλά ειναι free trial για 5 ημέρες.Τωρα τι τρεχει και δεν μου τις δεχνει το PC στα αρχεια του δεν ξερω.

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Παλι τιποτα.Κατεβασα στο PC το Wondershare MobileGo και μου τις εμφανιζει κανονικα αλλά ειναι free trial για 5 ημέρες.Τωρα τι τρεχει και δεν μου τις δεχνει το PC στα αρχεια του δεν ξερω.

Δες και το AirDroid

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι στο φάκελο pictures /camera?

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Δυστυχώς δεν είναι ούτε εκεί.

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δες και το AirDroid

Θα το κοιτάξω αύριο. Σ'ευχαριστώ πολύ

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Εαυ το χρησιμοποιεις το Αirdroid?Aν ναι έχεις κάνει account ή δεν χρειάζεται?

Δεν χρειάζεται account πατα skip αν στο βγάζει κάπου.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εμενα παοδια παλι μου δειχνει τις φωτος τις καμερας και οχι ολους τους αλλους φακελους στο pictures οπως απο μεσεμτζερ βιμπερ ινσταγκραμ κτλ. τι να πω θα μας τρελανει
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το gps του πως το βλέπετε; δουλεύει σωστά; μπορείς να πλοηγηθείς σωστά ή έχει αποσυνδέσεις;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...