Jump to content

κινητο μεχρι 300-350€ απο ελλαδα-skroutz


djdjdj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το g8 είναι το ίδιο με το gx8? και στα περισσότερα video-review που είδα έχει 2gb/16gb σε αντίθεση με αυτό που έχω βάλει στο link από το public που έχει 3gb/32gb

βασικά δεν με ενδιαφέρει τόσο πολύ η camera αφού και πιο φθηνά κινητά που είχα με έχουν αφήσει ικανοποιημένο με τις photo που βγάζουν

πιο πολύ με ενδιαφέρει να μην βγάζει προβλήματα γιατί δεν μπορώ να στεριώσω συσκευή

η αλήθεια είναι ότι το leagoo elite 5 που έχω αυτή τι στιγμή μετά την τελευταία αναβάθμιση δείχνει να έχει ξεπεράσει τα περισσότερα προβλήματα αλλα έχει ακόμα κάποια που το καθιστούν άχρηστο (για παράδειγμα τώρα που γράφω για αυτό θυμήθηκα πως αν δεν ξεκλειδώσω την οθόνη αυτό δεν πρόκειται να συνδεθεί αυτόματα και αυτό είναι σοβαρό για μένα)

υπάρχει περίπτωση να μην δουλέψει σωστά η κάρτα wind στο gx8? υπόψιν δεν είμαι ο Τσακ Νορις :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω Vodafone, συγνώμη, αλλά δεν έχω τέτοια θέματα με το σήμα...:D

 

 

Wind δε θα χα ποτέ...

 

 

Τι να την κάνεις μία εταιρεία κινητής τηλεφωνίας αν δεν έχει σήμα?? :blink: :worry: :cry:

 

 

 

Μια χαρα σημα εχει.Εκτος Αθηνων και Θεσσαλονικης(εξαιρω πελλοποννησο,Κρητη και Ιονιο) ειναι χαλια.Η Θερμη που ειναι 10-15 λεπτα απο την Θεσσαλονικη(με το αμαξι) και αποσταση 15 χιλιομετρων να γυρναει το 3G σε Edge.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

το g8 είναι το ίδιο με το gx8? και στα περισσότερα video-review που είδα έχει 2gb/16gb σε αντίθεση με αυτό που έχω βάλει στο link από το public που έχει 3gb/32gb

βασικά δεν με ενδιαφέρει τόσο πολύ η camera αφού και πιο φθηνά κινητά που είχα με έχουν αφήσει ικανοποιημένο με τις photo που βγάζουν

πιο πολύ με ενδιαφέρει να μην βγάζει προβλήματα γιατί δεν μπορώ να στεριώσω συσκευή

η αλήθεια είναι ότι το leagoo elite 5 που έχω αυτή τι στιγμή μετά την τελευταία αναβάθμιση δείχνει να έχει ξεπεράσει τα περισσότερα προβλήματα αλλα έχει ακόμα κάποια που το καθιστούν άχρηστο (για παράδειγμα τώρα που γράφω για αυτό θυμήθηκα πως αν δεν ξεκλειδώσω την οθόνη αυτό δεν πρόκειται να συνδεθεί αυτόματα και αυτό είναι σοβαρό για μένα)

υπάρχει περίπτωση να μην δουλέψει σωστά η κάρτα wind στο gx8? υπόψιν δεν είμαι ο Τσακ Νορις :lol:

Νομίζω όλα τα huawei έχουν την band 20 της wind τα μόνα μαζί με την Asus αν δεν κάνω λάθος για όποιο region και να προορίζονται

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

αυτό τώρα είναι καλο η κακό?:lol:

δουλεύει δηλαδή η wind?

θα έχω 2 κάρτες μέσα wind και cosmote

Καλό είναι, το Huawei υποστηρίζει όλες τις μπάντες οπότε θα έχεις μια χαρά σήμα με wind.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

τελικά δεν μου βλέπει την κάρτα wind:lol:

δοκίμασα και στις δυο θέσεις και ενώ την cosmote την βλέπει κανονικά την wind την βγάζει no service

ίσος φταίει το κόψιμο που την είχα κάνει αλλα στο προηγούμενο κινητό μου την έβλεπε κανονικά

να πάω wind να ζητήσω καινούργια κάρτα η μπορώ να κοιτάξω κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

τελικά δεν μου βλέπει την κάρτα wind:lol:

δοκίμασα και στις δυο θέσεις και ενώ την cosmote την βλέπει κανονικά την wind την βγάζει no service

ίσος φταίει το κόψιμο που την είχα κάνει αλλα στο προηγούμενο κινητό μου την έβλεπε κανονικά

να πάω wind να ζητήσω καινούργια κάρτα η μπορώ να κοιτάξω κάτι άλλο?

Άλλαξε θέσεις τις κάρτες να δεις αν τις βλέπει. Αν σου βλέπει την cosmote στο slot που δεν έβλεπε τη wind τότε θες καινούργια κάρτα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ φιλε μου

ναι πήγα από wind και δοκίμασα εκεί επιτόπου μια κάρτα του παιδιού που δούλευε εκεί μέσα και την είδε

περίεργο όμως γιατί στα αλλα κινητά μου δεν έχω θέμα την βλέπει κανονικά

αυτό όμως θα το λύσω αγοράζοντας καινούργια κάρτα

 

άλλο πρόβλημα έχω τώρα

αν μου στείλει κάποιος μήνυμα στο viber μου έρχεται μόλις ανοίξω την εφαρμογή και δεν με ειδοποιεί όταν πρέπει

παρεπιπτόντως ο άλλος βλέπει πως το μήνυμα του το έχω παραλάβει

 

δυστυχώς με όλα αυτά τα προβλήματα έχω αγανακτήσει και φτάνω στο σημείο να πω πως τελικά το android (που μέχρι τώρα το αγαπούσα) είναι μια πατάτα και μιση:mad:

αρχίζω από τώρα να μαζεύω φράγκα για iphone

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ φιλε μου

ναι πήγα από wind και δοκίμασα εκεί επιτόπου μια κάρτα του παιδιού που δούλευε εκεί μέσα και την είδε

περίεργο όμως γιατί στα αλλα κινητά μου δεν έχω θέμα την βλέπει κανονικά

αυτό όμως θα το λύσω αγοράζοντας καινούργια κάρτα

 

άλλο πρόβλημα έχω τώρα

αν μου στείλει κάποιος μήνυμα στο viber μου έρχεται μόλις ανοίξω την εφαρμογή και δεν με ειδοποιεί όταν πρέπει

παρεπιπτόντως ο άλλος βλέπει πως το μήνυμα του το έχω παραλάβει

 

δυστυχώς με όλα αυτά τα προβλήματα έχω αγανακτήσει και φτάνω στο σημείο να πω πως τελικά το android (που μέχρι τώρα το αγαπούσα) είναι μια πατάτα και μιση:mad:

αρχίζω από τώρα να μαζεύω φράγκα για iphone

Για απορίες σχετικά με το κινητό μπορείς να Ρωτάς εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=422990

Μια χαρά είναι το Android. Για το viber, πήγαινε ρυθμίσεις, εφαρμογές και να ορίσεις την.εφαρμογή ως προστατευόμενη και να παραμένει ανοικτή με screen off και θα τα λαμβάνεις μια χαρά τα Μηνύματα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα παιδια, ξεθαβω αυτο τ αρχαιο post μου για να ενημερωσω στην επιλογη του κινητου που εκανα. Μετα απο προσεχτικη αναζητηση και αναλυση βιντεο , reviews που εκανα ,τ διαθεσιμο budget μου και την βοηθεια των συμφουρομιτων κατεληξα και ειμαι κατοχος ενος huawei mate s. Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...