Jump to content

ZTE Axon 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελεια! ειμαι επιτελους σε β12...

 

τωρα για να παω σε oreo μπορω να περασω κατευθειαν την β03 ή τα βαζω με την σειρα δηλαδη β1>β2>β3???

Δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα οπως και να 'χει περασε τα με τη σειρα. Οσο ανυπομονος κι αν εισαι δεν παιρνει ωρα.

Και καλο θα ηταν και ενα Hard Reset μολις φτασεις στην εκδοση που θελεις να μεινεις για να δουλευουν ολα σωστα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ποια είναι η τελευταία OTA version?

H B02 με το πρόβλημα της διαχείρισης της ενέργειας?

 

Στάλθηκε από το ZTE A2017G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλημερα στην παρεα

 

μιας και ειχαμε γραψει για την μπαταρια πιο πανω ας γραψω κ γω για την χθεσινη μου εμπειρια μιας κ ηταν στα σχεδια μου με την πρωτη ευκαιρια να παω στην procordia να την αντικαταστασω.

 

επειδη ειχα μια δουλεια εκει κοντα τους καλεσα κ ρωτησα αν μπορω να περασω για την αμεση αντικατασταση της μπαταριας.

 

η κοπελα ευγενεστατη με πληροφορησε οτι μπορω να παω οπως και εκανα.

 

το θεματακι εκει ειναι λιγακι το παρκινγκ...φτανοντας δινω το κινητο μου καθησα στο σαλονακι κ σε λιγοτερο απο 20 λεπτα ημουν ετοιμος πληρωσα 27 ευρω κ εφυγα.

 

εδω να σημειωσω κ ενα καλο που μου εκαναν. η πανω γρυλια του ηχειου ειχε ενα μικρο ξεφλουδισμα κ ρωτησα το κοστος της αντικαταστασης κ μου το εκαναν δωρεαν. thumbs up by me μιας κ εχουν ακουστει ουκ ολιγα , δεν μπορω παρα να ειμαι 100% ικανοποιημενος απο την εξυπηρετηση.

 

στο τελος πληρωσα κ μου εδωσαν κ την παλια κ τους ζητησα ευγενικα να την πεταξουν στην ανακυκλωση τους.

 

ειχα ξεχασει ποσο καλη αυτονομια εχει το κινητο μιας κ κοντευω να κλεισω χρονο απο τοτε που ηθελα να την αλλαξω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
εγω παντως εστειλα το κιν εδω και 2 βδομαδες και ακομα δεν εχω νεα εσενα πως στο φτιαξανε σε 20 λεπτα δεν μπορω να καταλαβω ελπιζω να μην εχουν κανει καμια ******* με το κιν και εχω κανενα θεμα
Link to comment
Share on other sites

μακρια απο procordia οι ανθρωποι ειναι για τα μπαζα.15 μερες εχουν το κιν και με κοροιδευουν οτι δεν εχουν τεχνικο να το φτιαξει χωρις φυσικα να με ενημερωσουν καθολου.με πηρε στον λαιμο του ο geogokussj4 με αυτα που εγραψε γαυτους καμια σχεση μα καμια ομως
Link to comment
Share on other sites

ok δεν ειχαν τεχνικους δεν επρεπε να ενημερωσουν?να τους παιρνεις τηλ και να σου λενε δεν ξερω ποτε θα το φτιαξουμε?οταν εισαι σοβαρη εταιρεια ενημερωνεις τον πελατη τουλαχιστον αν ηξερα να μην το εστελνα να εψαχνα καπου αλλου.με τα πολλα τελικα θα μου το φτιαξουν ελπιζω τουλαχιστον να γινει σωστη δουλεια και να μην εχω κανενα θεμα
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω πηγα στο μαγαζι τους κ μου το εφτιαξαν δεν εστειλα τιποτα.

 

οταν λετε οτι σας πηρα στο λαιμο μου ειδατε πουθενα να λεω για κουριερ???

 

ελεος

Link to comment
Share on other sites

Για οσους δεν το ξέρουν, υπάρχει νέα βελτιωμένη έκδοση για το ΖΤΕ ΑΧΟΝ 7, που βελτιώνει τα προβλήματα που ειχε η προηγουμενη ( 0Β03), οπως η σωστη λειτουργεια του DOLBY ATMOS ή του Daydream, ή την κατανάλωση μπαταρίας.

Η νέα εκδοση ειναι η A2017GV1.3.0B04

Link to comment
Share on other sites

[/color]

υπαρχει link?

https://www.android-hilfe....en.912069.html

Μπες σε αυτο το φορουμ και θα βρεις οδηγιες για το θέμα. Ειναι Γερμανικο, αλλα με την μετάφραση google, μια χαρα θα συνεννοηθείς. Οπως συνεννοήθηκα κι εγω. Θα με δεις στις αναρτησεις.

Link to comment
Share on other sites

[/color]

https://www.android-hilfe....en.912069.html

Μπες σε αυτο το φορουμ και θα βρεις οδηγιες για το θέμα. Ειναι Γερμανικο, αλλα με την μετάφραση google, μια χαρα θα συνεννοηθείς. Οπως συνεννοήθηκα κι εγω. Θα με δεις στις αναρτησεις.

 

thanks!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν μπορεσα να βγαλω ακρη στο παραπανω φορουμ. μηπως ειναι μονο για root συσκευες?

 

edit : το εψαξα καλυτερα κ πρεπει για να πας στην β04 να εισαι με β02

δυστυχως εγω ειμαι β03 κ πρεπει να κανω downgrade σε b02 πρωτα κ μετα να περασω την b04

 

αν καποιος εχει λινκ για b02 θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα

Edited by geogokussj4
Link to comment
Share on other sites

@harryv

βρηκα τελικα ακρη μεσω xda! ευχαριστω!

 

εκανα το update κ μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει θεματακια οποτε οποιος αλλος θελει μπορει να προχωρησει.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
Καλησπερα στην ομάδα. γνωριζει καποιος απο εσας καποιο καταστημα που μπορω να αλλαξω μπαταρια..? δεν μου κραταει ουτε μια μερα πλεον και δεν ξερω αμα φταιει το λογισμικο η απλα ... ηρθε η ωρα της..!! Ειμαι απο επαρχια και δεν μπορω να παω ο ο ιδιος σε καποιο καταστημα, ασε που εχουμε και τον κ...ιο
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλησπερα να ρωτήσω κάτι μπορούμε να αλλάξουμε τη διάταξη των κουμπιών; να πάει ανάποδα το βελάκι με το μενού;; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Axon 7 (A2017)
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...