Jump to content

ZTE Axon 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαλήσπερα πριν λίγο παρέλαβα το κινητό και έχει μέσα την b11.εβαλα να κατεβαίνει η b09.το θέμα είναι ότι δεν έχω SD γίνετε από την μνήμη του τηλεφώνου εγκατάσταση? Edited by kiko28
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλήσπερα πριν λίγο παρέλαβα το κινητό και έχει μέσα την b11.εβαλα να κατεβαίνει η b09.το θέμα είναι ότι δεν έχω SD γίνετε από την μνήμη του τηλεφώνου εγκατάσταση?

Ειχα δοκιμασει σε παλιοτερη εκδοση και δουλεψε κανονικα με την εσωτερικη μνημη.

Link to comment
Share on other sites

Kαλήσπερα πριν λίγο παρέλαβα το κινητό και έχει μέσα την b11.εβαλα να κατεβαίνει η b09.το θέμα είναι ότι δεν έχω SD γίνετε από την μνήμη του τηλεφώνου εγκατάσταση?

 

Επιβεβαιώνω πως λειτουργεί η αναβάθμιση ρίχνοντας το update.zip στον εσωτερικό χώρο. Δεν ισχύει το ίδιο για εγκατάσταση μέσω OTG.

Link to comment
Share on other sites

Για αυριο ηταν η παραδοση αλλα σημερα αφιχθη. Τα νεωτερα αργοτερα :D

 

Καλή χρονιά! Μεγεια μας... Κι εγώ σήμερα παρέλαβα. Ερώτηση: screen protector δε βρήκα στο κουτί. Μόνο τη διάφανη θήκη. Έχει βρει κανείς τίποτα καλό;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς με παραγγελία 25/11 που να έχει παραλάβει διότι εμένα είναι ακόμα στην Αγγλία.
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά! Μεγεια μας... Κι εγώ σήμερα παρέλαβα. Ερώτηση: screen protector δε βρήκα στο κουτί. Μόνο τη διάφανη θήκη. Έχει βρει κανείς τίποτα καλό;

 

Καλη χρονια! Καλοριζικο !!! Εμενα ακομα μου το δείχνει στη Σόφια απο τις 28/12/2017, και αμφιβαλω αν θα προλαβει να ερθει στις 5/1 που μου γραφει για εκτιμώμενη παραδοση. Πειτε μας εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρόνια μεγεια σας. Με το ταχυδρομείο παραλάβατε;

 

Με Acs. Δεν αργεί καθόλου μετά τη Θεσσαλονίκη. Το μόνο κακό είναι ότι δεν είχαν βάλει καθόλου, bubble wrap. Ευτυχώς το κουτί είναι σκληρό.

Link to comment
Share on other sites

Kαλήσπερα πριν λίγο παρέλαβα το κινητό και έχει μέσα την b11.εβαλα να κατεβαίνει η b09.το θέμα είναι ότι δεν έχω SD γίνετε από την μνήμη του τηλεφώνου εγκατάσταση?

 

Καλησπερα, σήμερα παρέλαβα απο gearbest!!Πήρα το link για την bo9 λίγες σελίδες πίσω και πήγαν ολα OK.

Edited by jiannis81
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς με παραγγελία 25/11 που να έχει παραλάβει διότι εμένα είναι ακόμα στην Αγγλία.

 

Και εγω απο 25/11 ακομη southall. Ελπιζω μεχρι Παρασκευη να κουνηθει λιγακι... γιατι αρχισε και κουραζει...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω απο 25/11 ακομη southall. Ελπιζω μεχρι Παρασκευη να κουνηθει λιγακι... γιατι αρχισε και κουραζει...

 

Εμας που ερχονται αυτη τη εβδομαδα, ηταν παραγγελια απο τις 11/11/2017. Οποτε λογικα θα παραλαβετε 15 μερες μετα απο αυτη την παραδοση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα 3 τηλέφωνα με παραγγελίες 24/11 Τα 2 τα παρέλαβα σήμερα, το 3 θα το παραλάβω αύριο και ένα που παρήγγειλα στις 29/11 είναι ακόμη στο southall.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα 3 τηλέφωνα με παραγγελίες 24/11 Τα 2 τα παρέλαβα σήμερα, το 3 θα το παραλάβω αύριο και ένα που παρήγγειλα στις 29/11 είναι ακόμη στο southall.

 

Μήπως θες να πουλήσεις το ένα?Θεσσαλονίκη είμαι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα, αλλαξε απο 6 που ηταν να παραλαβω σε 3 του μηνα δλδ σημερα (πειραιας περιοχη) ...Αναμενω μεχρι νεωτερας!!!:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλή χρονιά πριν λίγο παρέλαβα και εγώ Αθήνα.Απο ότι έχω καταλάβει βάζουμε πρώτα την b10 και μετά την b8 και έρχεται ota η b9 επίσημα η πρέπει να βάλεις απευθείας μετά την b10 την b9(τι μπερδεμα είναι αυτό τέλος πάντων)!!!!! Edited by stavag
Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα πρωτα την B10 και μετα καπακια την Β09 του δεκεμβριου και μετα εκανα ενα hard reset(wipe data and factory reset) μεσω recovery mode για να μη τυχουν τπτ σκαλωματα!!!Ολα κομπλε κανενα lag μεχρι τωρα, 145.000 περιπου στο antutu και οι φωτογραφιες με φωτισμο ειναι πολυ καλες!!! Edited by craftakias
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβαααααα τελειο

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν περάσω την b09 κατευθείαν θα υπάρχει πρόβλημα; Απ ότι διαβάζω δεν βλέπω κάτι. Ήρθε με b11

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις να χασεις κατι δοκιμασε...Εγω καλου κακου τα εκανα ετσι οπως ελεγαν στις οδηγιες..απλα μετα την β10 εβαλα τη β9 που ειναι και η τελευταία ενημερωση ως τωρα.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι. Θα το δοκιμάσω έτσι κ βλέπουμε ,το έβαλε πιο πάνω φίλος κ λέει πάει καλά. Έτσι κ αλλιώς παρθένο το έχω δεν πέρασα τίποτε ακομη
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Axon 7 (A2017)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...