Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανε μια επανεκκίνηση αν δεν του περάσει κάνε από το Twrp το πρώτο wipe .
Και αν πάλι δεν του περάσει βάλε την 30s v15e και κάνε τα ota update μέχρι την 16a και θα είσαι μια χαρά.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάντα super clean installation για να μην μείνει τίποτα παλιό.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ επαναφορά του έχω κάνει το super clean installation για να μην μείνει τίποτα παλιό πως το κανω.

 

[quote=CrisBal

How to change file system f2fs or ext4 if doesn't change..or remove encryption

 

Go to wipe.. advance wipe..select wipe data and make data format.. reboot to recovery..go again to wipe advance wipe.. check data..press on change repair file system.. check exfat..slide to do it..go back.. check again ext4.. slide to do it..go back.. select cache.. change repair.. format with ext4..slide to do it..go at 1st page.. make reboot to recovery..now you are with ext4..

Άλλαξε Twrp σε Twrp 3.2.1.1 δηλαδή install το καινούριο Twrp και reboot to recovery για να πάρει το καινούριο.

Wipe όλα, κάντο 2 φορές. Μετά install την καινούρια ρομ. Έτοιμος.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο οδηγιες των φιλων @GUZGUN kai @sso για το, τι ειναι το σοτ, και μετα απο το update, απο

την 30sV_g, στην 30sV16, ανεβαζω εδω τις εικονες..

Να πω εδω, οτι η χρηση ειναι μετρια, λογω του οτι χρησιμοποιω και 2ο τηλ..

Και επειδη δεν ειμαι ειδικος, βγαλτε εσεις συμπερασματα και γραψτε τα, να τα μαθαινουμε και οι υπολοιποι..

 

https://postimg.cc/gallery/21voc9r60/

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω εδω τον @sso, επειδη και μενα μου αρεσει πολυ η ΑΕΧ..

1.Οταν περασα την ΑΕΧ ακολουθησα τις οδηγιες, που ειχες γραψει..

2. Η ΑΕΧ που εχω, ειναι αυτη που δουλευει, το ζιπ του Χριστου με τα Ελληνικα.. AospExtended-v6.0-x2-20181011-1320-ALPHA.

(Α.Ολα καλα, και μου αρεσε πολυ, η σβελταδα που εχει η ρομ). Επειδη ομως, δεν μπορω να χειριστω τη ρομ, με αγγλικα,

Προσπαθησα 3 φορες να περασω τα update, (λογω του οτι, εχω διαβασει αυτο που γραφεις:)

 

@sso

Εγώ την είχα περάσει πάνω από την 9 χωρίς κανένα wipe. Μπήκε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα και έκτοτε περνάω και τα updates.

Όπως είχα γράψει και τότε http://www.myphone.gr/foru...97#post7700197 εγώ δεν είδα καμιά διαφορά με τα Ελληνικά. Δεν ξαναφλάσαρα το zip του Cris και φαίνεται ότι έχει κανονικά Ελληνικά.

 

Εμενα και τις 3 φορες, μολις κανω update, στα extra setings, εκει που ειχα Ελληνικα με το ζιπ του Χριστου

Ξαναγινονται αγγλικα..

Ξαναπερασα 1 φορα το ζιπ, AEX_Pie_GREEK_Rounded_Dialer&ExtraSettings, και επαθα bootlop.

 

Εσενα στις ρυθμισεις, στα extra setings, εχει Ελληνικα???

 

Και το αλλο προβλημα που εχω, πρεπει να ειναι μαλλον, η μπανταρια..

Δεν μπορει να ειναι, σωστες, αυτες οι επιδωσεις...!? (κατι εχω κανει λαθος μαλλον)..

https://i.postimg.cc/P5XZKHM6/Screenshot-20181121-015458.png

 

Αν θες μου απαντας.. (και αυτο, επειδη κατι διαβασα και ισως να ενδιαφερθει και να την επεξεργαστει ο Χρηστος)

Οποτε, να την κρατησω..

Ευχαριστω

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Έχετε προσέξει όταν το κινητό δουλεύει σε χαμηλές θερμοκρασίες, πχ κάτω από 20 βαθμούς, να κολλάει ή με εμένα κάτι δεν πάει καλά; x829 128gb eUI 5.8.016S
Link to comment
Share on other sites

Έχετε προσέξει όταν το κινητό δουλεύει σε χαμηλές θερμοκρασίες, πχ κάτω από 20 βαθμούς, να κολλάει ή με εμένα κάτι δεν πάει καλά; x829 128gb eUI 5.8.016S

 

Εγω επειδη το αφηνω συνηθως σε ενα τραπεζι γιαλινο, εχει γραψει και 17 βαθμους.. χ829/64gb

Δεν μουχει κολησει ποτε.. Βαλε καποια ρομ απο την πρωτη σελιδα..

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω επανω τα εξεις και ειμαι πολυ ικανοποιημενος και δουλευουν απροβληματιστα.

 

TWRP: twrp-3.2.3-0-AEX_Interactive_Treble&Pie_Tools_by_C.B.G.13.10.2018

Rom: AospExtended-v6.0-x2-20181117-0502-OFFICIAL

Gapps: open_gapps-arm64-9.0-nano-20181021 (λιγο παλια γιατι απο τοτε εχω να κανω φορματ το κινητο :rolleyes:)

firmware: 30S-X820-le_x2

Modem: 446D_V.00050

IR: AEX_PIE-9

Μagisk: 17.3

Gcam: GCcamMod-6.1.013.apk by Tolyan009

AdAway: AdAway v3.3

 

-Κατα την προσωπικη μου γνωμη παντα-

Αυτα ειναι τα απαραιτητα για τη σωστη λειτουργια του κινητου,

απο εκει και μετα ειναι τα apps που βολευουν στον καθενα.

 

Μπορεί κάποιος να μας πει με ποια σειρά εγκαθίστανται τα παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω εδω τον @sso, επειδη και μενα μου αρεσει πολυ η ΑΕΧ..

1.Οταν περασα την ΑΕΧ ακολουθησα τις οδηγιες, που ειχες γραψει..

2. Η ΑΕΧ που εχω, ειναι αυτη που δουλευει, το ζιπ του Χριστου με τα Ελληνικα.. AospExtended-v6.0-x2-20181011-1320-ALPHA.

(Α.Ολα καλα, και μου αρεσε πολυ, η σβελταδα που εχει η ρομ). Επειδη ομως, δεν μπορω να χειριστω τη ρομ, με αγγλικα,

Προσπαθησα 3 φορες να περασω τα update, (λογω του οτι, εχω διαβασει αυτο που γραφεις:)

 

@sso

Εγώ την είχα περάσει πάνω από την 9 χωρίς κανένα wipe. Μπήκε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα και έκτοτε περνάω και τα updates.

Όπως είχα γράψει και τότε http://www.myphone.gr/foru...97#post7700197 εγώ δεν είδα καμιά διαφορά με τα Ελληνικά. Δεν ξαναφλάσαρα το zip του Cris και φαίνεται ότι έχει κανονικά Ελληνικά.

 

Εμενα και τις 3 φορες, μολις κανω update, στα extra setings, εκει που ειχα Ελληνικα με το ζιπ του Χριστου

Ξαναγινονται αγγλικα..

Ξαναπερασα 1 φορα το ζιπ, AEX_Pie_GREEK_Rounded_Dialer&ExtraSettings, και επαθα bootlop.

 

Εσενα στις ρυθμισεις, στα extra setings, εχει Ελληνικα???

 

Και το αλλο προβλημα που εχω, πρεπει να ειναι μαλλον, η μπανταρια..

Δεν μπορει να ειναι, σωστες, αυτες οι επιδωσεις...!? (κατι εχω κανει λαθος μαλλον)..

https://i.postimg.cc/P5XZKHM6/Screenshot-20181121-015458.png

 

Αν θες μου απαντας.. (και αυτο, επειδη κατι διαβασα και ισως να ενδιαφερθει και να την επεξεργαστει ο Χρηστος)

Οποτε, να την κρατησω..

Ευχαριστω

Εγω τερασα dirty την aex 08/11/2018 και ολα δουλευουν αψογα και η rom απιστευτα γρηγορη. Τα ελληνικα στις προσθετες ρυθμισεις εφυγαν εγιναν αγγλικα με ονομα extensions. Για τη μπαταρια δεν εχεις κανει κατι λαθος τα ιδια κραταει και σε μενα.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Εγω τερασα dirty την aex 08/11/2018 και ολα δουλευουν αψογα και η rom απιστευτα γρηγορη. Τα ελληνικα στις προσθετες ρυθμισεις εφυγαν εγιναν αγγλικα με ονομα extensions. Για τη μπαταρια δεν εχεις κανει κατι λαθος τα ιδια κραταει και σε μενα.

 

Ευχαριστω για την ενημερωση..

και γω τα ιδια εκανα, συμφωνω με το απιστευτα γρηγορη, αλλα..

χωρις ελληνικα και με αυτη την μπανταρια, (ειμουνα σιγουρος οτι, κατι ειχα κανει λαθος με την μπανταρια) ....?

(δηλαδη μονο και μονο επειδη γραφει android 9?)

μονο αν μεσολαβηση ο Χρηστος.. η αλλη ρομ. ...του Χριστου βεβαια... (προσωπικη μου αποψη)

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την ενημερωση..

και γω τα ιδια εκανα, συμφωνω με το απιστευτα γρηγορη, αλλα..

χωρις ελληνικα και με αυτη την μπανταρια, (ειμουνα σιγουρος οτι, κατι ειχα κανει λαθος με την μπανταρια) ....?

(δηλαδη μονο και μονο επειδη γραφει android 9?)

μονο αν μεσολαβηση ο Χρηστος.. η αλλη ρομ. ...του Χριστου βεβαια... (προσωπικη μου αποψη)

 

Μία χαρά σου κρατάει η μπαταρία, στο δικό μου μόνιμα ανοικτά WiFi, Bluetooth, data, αρκετά τηλεφωνήματα και καμιά δυο ώρες σερφαρισματος μου κρατάει 3 - 4 ώρες sot το μέγιστο.

Σε ένα τηλέφωνο όμως δύο χρόνων με μπαταρία ακαλιμπράριστη δεν το θεωρώ και τραγικό.

Link to comment
Share on other sites

Μία χαρά σου κρατάει η μπαταρία, στο δικό μου μόνιμα ανοικτά WiFi, Bluetooth, data, αρκετά τηλεφωνήματα και καμιά δυο ώρες σερφαρισματος μου κρατάει 3 - 4 ώρες sot το μέγιστο.

Σε ένα τηλέφωνο όμως δύο χρόνων με μπαταρία ακαλιμπράριστη δεν το θεωρώ και τραγικό.

 

Ε κάνε και κανένα calibration... Δωρεάν είναι... και μόλις ένα TWRP δρόμος...:lol::p

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μία χαρά σου κρατάει η μπαταρία, στο δικό μου μόνιμα ανοικτά WiFi, Bluetooth, data, αρκετά τηλεφωνήματα και καμιά δυο ώρες σερφαρισματος μου κρατάει 3 - 4 ώρες sot το μέγιστο.

Σε ένα τηλέφωνο όμως δύο χρόνων με μπαταρία ακαλιμπράριστη δεν το θεωρώ και τραγικό.

 

Και το δικο μου δύο χρόνων ειναι..

Δεν ειπα κατι γι αυτο.. Αλλο ειπα..

 

Ειπα αυτο:

Αλλη η μια ρομ και αλλη η αλλη... /30sV16. https://postimg.cc/gallery/21voc9r60/

 

ΑΕΧ.../ https://i.postimg.cc/P5XZKHM6/Screenshot-20181121-015458.png

Edited by vasillis2

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μας πει με ποια σειρά εγκαθίστανται τα παραπάνω;

 

1) Twrp και επανεκκίνηση.

2) firmware & modem και επανεκκίνηση.

3) Rom & gapps και επανεκκίνηση.

4) magisk μετά IR και επανεκκίνηση.

Στο τέλος τα δύο apps gcam και adaway μέσα από το σύστημα...

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

Πως τις πιάνετε αυτές τις 7 ώρες sot με την 30s 16g δεν μπορώ να καταλάβω, χωρίς να αμφισβητώ κανέναν. Εγώ με το ζόρι θα πιάσω 3 1/2 - 4 ώρες με Tapatalk, telegram, sport4, type app email, ελάχιστα friendly, ελάχιστα viber ειδοποιήσεις telegram, Tapatalk, typeapp. Και wifi ανοιχτό μόνο όταν διαβάζω τα παραπάνω. Φωτεινότητα 30% περίπου. Kaι όλα αυτά μέσα σε 2 μέρες περίπου. Πέστε μου και μένα τα μαγικά που κάνετε.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πως τις πιάνετε αυτές τις 7 ώρες sot με την 30s 16g δεν μπορώ να καταλάβω, χωρίς να αμφισβητώ κανέναν. Εγώ με το ζόρι θα πιάσω 3 1/2 - 4 ώρες με Tapatalk, telegram, sport4, type app email, ελάχιστα friendly, ελάχιστα viber ειδοποιήσεις telegram, Tapatalk, typeapp. Και wifi ανοιχτό μόνο όταν διαβάζω τα παραπάνω. Φωτεινότητα 30% περίπου. Kaι όλα αυτά μέσα σε 2 μέρες περίπου. Πέστε μου και μένα τα μαγικά που κάνετε.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Νομίζω έχει αλλάξει μπαταρία και έχει βάλει αυτή τη 3600-4100 mah και βγάζει 7 ώρες σοτ στην aex και 8 στην 30s αν θυμάμαι καλα

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει αλλάξει μπαταρία και έχει βάλει αυτή τη 3600-4100 mah και βγάζει 7 ώρες σοτ στην aex και 8 στην 30s αν θυμάμαι καλα

 

Φιλε μου το τηλ. ειναι οπως το αγορασα πριν 10 μηνες περιπου..

Τωρα αν εκεινο τον καιρο, βαζανε και τετοιες μπανταριες...εγω δεν το ξερω.. (αν εσυ ξερεις, αν μπορω να δω καπου, τι μπανταρια εχει, ευχαριστως να το κοιταξω, και φυσικα αν εχει μεγαλυτερη μπανταρια, να το αναφερω και να το δειξω..)

 

Κι αν ειχα αλλαξει μπανταρια... μου λες ..δηλαδη.. οτι βγηκα εδω και γραφω...ψεμματα..??? (δεν πιστευω οτι ενοεις αυτο παντως)

Και για ποιον λογο, να το κανω αυτο???

Να κοροιδεψω τα παιδια εδω μεσα, που ..ολοι, με βοηθανε!!!!!?

 

Αν ειχες διαβασει ολα τα μηνυματα, θα δεις οτι ακομη ψαχνω για μπανταρια, γιατι ακομη δεν ξερω αν φοραει την ιδια με το 820..

Εγω εχω το 829. Και ενταξει.. Εχει γινη και λιγο ..σηριαλ.. με αυτο και ..δεν θα το συνεχισω πλεον..

 

Απλως οπως αναφερθηκε, οταν ανεβαζεις κατι, πρεπει να βαζεις και τα σωστα στοιχεια για να τα βλεπουν και οι αλλοι..

Και εγω αυτο εκανα..

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει αλλάξει μπαταρία και έχει βάλει αυτή τη 3600-4100 mah και βγάζει 7 ώρες σοτ στην aex και 8 στην 30s αν θυμάμαι καλα

 

Φιλε μου το τηλ. ειναι οπως το αγορασα πριν 10 μηνες περιπου..

Τωρα αν εκεινο τον καιρο, βαζανε και τετοιες μπανταριες...εγω δεν το ξερω.. (αν εσυ ξερεις, αν μπορω να δω καπου, τι μπανταρια εχει, ευχαριστως να το κοιταξω, και φυσικα αν εχει μεγαλυτερη μπανταρια, να το αναφερω και να το δειξω..)

 

Κι αν ειχα αλλαξει μπανταρια... μου λες ..δηλαδη.. οτι βγηκα εδω και γραφω...ψεμματα..??? (δεν πιστευω οτι ενοεις αυτο παντως)

Και για ποιον λογο, να το κανω αυτο???

Να κοροιδεψω τα παιδια εδω μεσα, που ..ολοι, με βοηθανε!!!!!?

 

Αν ειχες διαβασει ολα τα μηνυματα, θα δεις οτι ακομη ψαχνω για μπανταρια, γιατι ακομη δεν ξερω αν φοραει την ιδια με το 820..

Εγω εχω το 829. Και ενταξει.. Εχει γινη και λιγο ..σηριαλ.. με αυτο και ..δεν θα το συνεχισω πλεον..

 

Απλως οπως αναφερθηκε, οταν ανεβαζεις κατι, πρεπει να βαζεις και τα σωστα στοιχεια για να τα βλεπουν και οι αλλοι..

Και εγω αυτο εκανα..

Σε άλλον αναφέρεται ο Παναγιώτης (@klaipelas)!!!!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7712051#post7712051

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το τηλ. ειναι οπως το αγορασα πριν 10 μηνες περιπου..

Τωρα αν εκεινο τον καιρο, βαζανε και τετοιες μπανταριες...εγω δεν το ξερω.. (αν εσυ ξερεις, αν μπορω να δω καπου, τι μπανταρια εχει, ευχαριστως να το κοιταξω, και φυσικα αν εχει μεγαλυτερη μπανταρια, να το αναφερω και να το δειξω..)

 

Κι αν ειχα αλλαξει μπανταρια... μου λες ..δηλαδη.. οτι βγηκα εδω και γραφω...ψεμματα..??? (δεν πιστευω οτι ενοεις αυτο παντως)

Και για ποιον λογο, να το κανω αυτο???

Να κοροιδεψω τα παιδια εδω μεσα, που ..ολοι, με βοηθανε!!!!!?

 

Αν ειχες διαβασει ολα τα μηνυματα, θα δεις οτι ακομη ψαχνω για μπανταρια, γιατι ακομη δεν ξερω αν φοραει την ιδια με το 820..

Εγω εχω το 829. Και ενταξει.. Εχει γινη και λιγο ..σηριαλ.. με αυτο και ..δεν θα το συνεχισω πλεον..

 

Απλως οπως αναφερθηκε, οταν ανεβαζεις κατι, πρεπει να βαζεις και τα σωστα στοιχεια για να τα βλεπουν και οι αλλοι..

Και εγω αυτο εκανα..

 

Ναι ρε Βασίλη δεν υπάρχει πρόβλημα. Δεν είσαι ο μόνος που πιάνει 7 ώρες. Απλώς δεν καταλαβαίνω πως γίνεται σε όλους εσάς και δεν μπορώ να το καταφέρω και εγώ. Και εννοείται ότι δεν λέτε ψέματα αφού υπάρχουν ντοκουμέντα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε: Νεο update..

30s-V16a

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε άλλον αναφέρεται ο Παναγιώτης (@klaipelas)!!!!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7712051#post7712051

 

Εχεις δικιο και σ ευχαριστω..

Αλλα οπως τογραψε, και τοστειλε και σε ..μενα...

Οποτε το περνω πισω.. Σορυ φιλε..:D

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φοραω την AospExtended-v6.0-x2-20181108-0531-OFFICIAL εδώ και περιπου 10 μερες.έχω αλλάξει μπαταρία έχω βαλει αυτη HSABAT 3600mAh LTH21A Battery for Letv Le Max 2 X820 Le Max2 5.7inch X821 LeMax2 X822 X829

Φίλε σου είναι εύκολο να δεις η εφαρμογή accubattery (από play store) πόσο βλέπει την μπαταρία που έχεις βάλει;

2d0da85adf2564ffc0bc51079bab61c1.jpg

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σου είναι εύκολο να δεις η εφαρμογή accubattery (από play store) πόσο βλέπει την μπαταρία που έχεις βάλει;

2d0da85adf2564ffc0bc51079bab61c1.jpg

 

Την κατεβασα και γω.. Και θα παρακαλουσα και γω τον φιλο, να δει την μπανταρια, γιατι γραφει οτι ειναι και για 829

για να την παραγγειλω και γω..

Εδω ειναι η δικη μου.

https://i.postimg.cc/900h3FgN/Screenshot-2018-11-21-22-48-14.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι ρε Βασίλη δεν υπάρχει πρόβλημα. Δεν είσαι ο μόνος που πιάνει 7 ώρες. Απλώς δεν καταλαβαίνω πως γίνεται σε όλους εσάς και δεν μπορώ να το καταφέρω και εγώ. Και εννοείται ότι δεν λέτε ψέματα αφού υπάρχουν ντοκουμέντα.

 

..Αν ηξερα θα σουλεγα..και αναλυτικα ..οπως ξερεις..

Και θαλεγα αν καποιος ξερει τι παιζει, να το αναφερει, ωστε να το μαθουμε ολοι..

Εγω το μονο που ξερω σιγουρα, ειναι για την χρηση που κανω, και τογραψα.

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλον αναφέρεται ο Παναγιώτης (@klaipelas)!!!!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7712051#post7712051

Ναι εχεις δικιο νομιζα οτι ηταν ο ιδιος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φιλε μου το τηλ. ειναι οπως το αγορασα πριν 10 μηνες περιπου..

Τωρα αν εκεινο τον καιρο, βαζανε και τετοιες μπανταριες...εγω δεν το ξερω.. (αν εσυ ξερεις, αν μπορω να δω καπου, τι μπανταρια εχει, ευχαριστως να το κοιταξω, και φυσικα αν εχει μεγαλυτερη μπανταρια, να το αναφερω και να το δειξω..)

 

Κι αν ειχα αλλαξει μπανταρια... μου λες ..δηλαδη.. οτι βγηκα εδω και γραφω...ψεμματα..??? (δεν πιστευω οτι ενοεις αυτο παντως)

Και για ποιον λογο, να το κανω αυτο???

Να κοροιδεψω τα παιδια εδω μεσα, που ..ολοι, με βοηθανε!!!!!?

 

Αν ειχες διαβασει ολα τα μηνυματα, θα δεις οτι ακομη ψαχνω για μπανταρια, γιατι ακομη δεν ξερω αν φοραει την ιδια με το 820..

Εγω εχω το 829. Και ενταξει.. Εχει γινη και λιγο ..σηριαλ.. με αυτο και ..δεν θα το συνεχισω πλεον..

 

Απλως οπως αναφερθηκε, οταν ανεβαζεις κατι, πρεπει να βαζεις και τα σωστα στοιχεια για να τα βλεπουν και οι αλλοι..

Και εγω αυτο εκανα..

Δες τι γραφω και μην βγαζεις γρηγορα συμπερασματα. Εγω εγραψα '' νομιζω ''. Θα μπορουσες να απαντησεις πολυ απλα οτι εχεις τη μαμα μπαταρια.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο νομιζα οτι ηταν ο ιδιος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δες τι γραφω και μην βγαζεις γρηγορα συμπερασματα. Εγω εγραψα '' νομιζω ''. Θα μπορουσες να απαντησεις πολυ απλα οτι εχεις τη μαμα μπαταρια.

 

Συμφωνω αλλα εσυ εκανες λαθος πρωτος..

Οταν το ειδα ζητησα παντως συγνωμη..

Και παλι φιλε μου σορυ:)

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...