Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν αντιλεγω σε τιποτα απο αυτα που λες..

Εισαι αλλωστε πολυ ποιο πολυ προχωρημενος απο μενα

Απλως τα αναιφερα μηπως και καταλαβε καποιος ..τι εγινε.. (Εγω παντως δεν καταλαβα)

 

Τωρα για τη MIUI που λες.. Ειναι η μονη που δεν εχω δοκιμασει.. (..Δεν ξερω.. κατι ειχα διαβασει στην αρχη, κατι για κωδικους

δεν μπορεσα να το καταλαβω και για το λογω αυτο το απεφυγα.. Αν μπορουσες να μου πεις τη σειρα τη ακριβως να κανω

θαθελα πολυ να τη δοκιμασω.. Αν το κανεις πες μου ποια πρωτεινης..

 

Επισης να πω εδω οτι δεν εχω δει καπου παρατηρησεις και σχολια για την [24/05/2017] LeMax2 Nougat Google +RR+GAPPS+Dual camera by CrisBalGreece.. (Ελαχιστα..) Εχω διαβασει ολες τις σελιδες (..Ειναι ..και ατελειωτες βεβαια,

Ισως κατι να μου ξεφυγε)

 

Εσυ την εχεις δοκιμασει? Μπορεις να την δοκιμασεις? (Ποιο πολυ για να παρω καποια γνωμη απο καποιον που ξερει)

Η καποιος φιλος που την εχει..

 

(μονο εγω την εχω? ..και μονο σε μενα αρεσει?)

 

Προσωπικα νομιζω οτι εχει τα ποιο πολλα πραγματα απο ολες τις ρομ εδω.. σχεδον τα παντα (ενταξει ξερω οτι ολα αυτα ειναι

γουστα, αλλα οταν τα εχεις σχεδον ολα, βαζεις αυτα που θελεις και τα αλλα απλως τα αφηνεις..)

Τωρα ..μπορει να κανω και λαθος (οπως εχω αναφερει πολλες φορες δεν ξερω και πολλα πραγματα)

 

 

Θα παρακαλουσα πολυ εδω το Χρηστο να μου εδινε μια απαντηση για την [24/05/2017] LeMax2 Nougat Google +RR+GAPPS+Dual camera by CrisBalGreece. :rolleyes:

 

Ευχαριστω και παλι και ναστε ολοι καλα

Βασιλης

 

Δεν είπα ότι αντιλεγεις σε κάτι. Απλώς έγραψα την διαδικασία που ακολούθησα και μου έκατσαν όλα καλά. Αν θες να δοκιμάσεις την miui ακολούθησε την διαδικασία από Los σε miui αφού πρώτα πάρεις ένα backup και σώσεις όλα τα αρχεία της internal γιατί πιθανόν θα τα χάσεις. Στο τέλος βάλε την miui και δες πως θα σου φανεί. Την RR NOUGAT δεν την έχω βάλει και δυστυχώς δεν έχω και πολύ χρόνο για να την δοκιμάσω. Προς το παρόν μου αρέσουν η miui και η Los οπότε όλα καλά μέχρι εδώ. Η δουλειά μου γίνεται άψογα. Ας είναι καλά ο @Crisbal που αφιερώνει τόσο χρόνο για να τα βρίσκουμε εμείς έτοιμα.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με pz battery profile στο kpm η μπαταρία της lineageos φαίνεται να κρατάει πολυυυυυ παραπάνω αναλογικά με πριν.

 

Σε miui 9.5.2 ενός φίλου ενω το fp δούλευε κανονικά, ξαφνικά σταμάτησε εντελώς. Εκανα fp fix από Twrp άλλαξα firmware σε 30s και modem 466D αλλά τίποτα. Τώρα μένει να δοκιμάσω και μια oreo να δω μήπως κατά λάθος ξαναζωντανεψει αλλιώς τι μετά?? Κάνα ευχέλαιο?

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Τι είναι το kpm?

Link to comment
Share on other sites

@GUZGUN

Ας είναι καλά ο @Crisbal που αφιερώνει τόσο χρόνο για να τα βρίσκουμε εμείς έτοιμα.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νασαι καλα φιλε και ας μεινουμε στο τελευταιο που λες ποιο πανω

 

Για το Χρηστο..

1.Η ερωτηση ειναι αν πιστευεις οτι ειναι μια απο τις ποιο καλες και ποιο σταθερες ρομ?

 

2. Και μια διευκρινηση (λογω ασχαιτοσυνης)

Το τελευταιο λινκ, αυτο που ειναι κατω απο την ρομ

αυτο απο κατω..

 

(RR NOUGAT 8.8.3. 23052017 Official ModedPack Extras & Fingerprint Fast Settings

Για όποιον θέλει πίσω τις πρόσθετες εφαρμογές, Google Moded Camera, Extra settings, Battery calibration, New AKT Profiles, V4A settings, Web Passwords, Photo editor, Call Record, New Fingerprint Fast Recognise use Κλπ..

Φλασάρουμε από TWRP χωρίς Wipe πριν και μετά)

 

Πρεπει να το περασουμε?

Και ο λογος που ρωταω ειναι οτι αφου την περασα ..(μονο την ρομ).. και την εστησα, περασα μετα το ModePack_RR_20170523.zip

αλλα δεν καταλαβα καποια διαφορα.. Μηπως δεν επρεπε να την περασω??

Σ ευχαριστω και νασαι παντα καλα Φιλε!

Βασιλης

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@GUZGUN

Ας είναι καλά ο @Crisbal που αφιερώνει τόσο χρόνο για να τα βρίσκουμε εμείς έτοιμα.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νασαι καλα φιλε και ας μεινουμε στο τελευταιο που λες ποιο πανω

 

Για το Χρηστο..

1.Η ερωτηση ειναι αν πιστευεις οτι ειναι μια απο τις ποιο καλες και ποιο σταθερες ρομ?

 

2. Και μια διευκρινηση (λογω ασχαιτοσυνης)

Το τελευταιο λινκ, αυτο που ειναι κατω απο την ρομ

αυτο απο κατω..

 

(RR NOUGAT 8.8.3. 23052017 Official ModedPack Extras & Fingerprint Fast Settings

Για όποιον θέλει πίσω τις πρόσθετες εφαρμογές, Google Moded Camera, Extra settings, Battery calibration, New AKT Profiles, V4A settings, Web Passwords, Photo editor, Call Record, New Fingerprint Fast Recognise use Κλπ..

Φλασάρουμε από TWRP χωρίς Wipe πριν και μετά)

 

Πρεπει να το περασουμε?

Και ο λογος που ρωταω ειναι οτι αφου την περασα ..(μονο την ρομ).. και την εστησα, περασα μετα το ModePack_RR_20170523.zip

αλλα δεν καταλαβα καποια διαφορα.. Μηπως δεν επρεπε να την περασω??

Σ ευχαριστω και νασαι παντα καλα Φιλε!

Βασιλης

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είπα ότι αντιλεγεις σε κάτι. Απλώς έγραψα την διαδικασία που ακολούθησα και μου έκατσαν όλα καλά. Αν θες να δοκιμάσεις την miui ακολούθησε την διαδικασία από Los σε miui αφού πρώτα πάρεις ένα backup και σώσεις όλα τα αρχεία της internal γιατί πιθανόν θα τα χάσεις.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φιλε GUZGUN

Οπως εγραψα ποιο πανω τη LOS την αλλαξα και περασα τη Nougat 7.1.2 G+RR+Gapps remixed

(Φανταζωμαι η διαδικασια θαναι λιγο διαφορετικη.. Θα κοιταξω να το διαβασω, φανταζομαι θα υπαρχει στο ποστ της MIUI)

Δεν μου ειπες ομως ποια πρωτεινης και αν ζηταει καποιον κωδικο ..η πρεπει να κανεις καποια εγγραφη

Και παλι ευχαριστω

Νασαι καλα

Βασιλης

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@GUZGUN

Ας είναι καλά ο @Crisbal που αφιερώνει τόσο χρόνο για να τα βρίσκουμε εμείς έτοιμα.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νασαι καλα φιλε και ας μεινουμε στο τελευταιο που λες ποιο πανω

 

Για το Χρηστο..

1.Η ερωτηση ειναι αν πιστευεις οτι ειναι μια απο τις ποιο καλες και ποιο σταθερες ρομ?

 

2. Και μια διευκρινηση (λογω ασχαιτοσυνης)

Το τελευταιο λινκ, αυτο που ειναι κατω απο την ρομ

αυτο απο κατω..

 

(RR NOUGAT 8.8.3. 23052017 Official ModedPack Extras & Fingerprint Fast Settings

Για όποιον θέλει πίσω τις πρόσθετες εφαρμογές, Google Moded Camera, Extra settings, Battery calibration, New AKT Profiles, V4A settings, Web Passwords, Photo editor, Call Record, New Fingerprint Fast Recognise use Κλπ..

Φλασάρουμε από TWRP χωρίς Wipe πριν και μετά)

 

Πρεπει να το περασουμε?

Και ο λογος που ρωταω ειναι οτι αφου την περασα ..(μονο την ρομ).. και την εστησα, περασα μετα το ModePack_RR_20170523.zip

αλλα δεν καταλαβα καποια διαφορα.. Μηπως δεν επρεπε να την περασω??

Σ ευχαριστω και νασαι παντα καλα Φιλε!

Βασιλης

 

Φιλε GUZGUN

Οπως εγραψα ποιο πανω τη LOS την αλλαξα και περασα τη Nougat 7.1.2 G+RR+Gapps remixed

(Φανταζωμαι η διαδικασια θαναι λιγο διαφορετικη.. Θα κοιταξω να το διαβασω, φανταζομαι θα υπαρχει στο ποστ της MIUI)

Δεν μου ειπες ομως ποια πρωτεινης και αν ζηταει καποιον κωδικο ..η πρεπει να κανεις καποια εγγραφη

Και παλι ευχαριστω

Νασαι καλα

Βασιλης

Edited by vasillis2

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις android 7 βάλε miui, αν θες 6 βαλε την 28s, αν θες 8 βάλε την Los. Πάντα προσωπικές προτιμήσεις. Και οι 3 αυτές είναι σταθερές χωρίς κανένα πρόβλημα. Στην miui αν θες ανοίγεις miui account έξτρα από τον Google account. Αν δεν θες δεν ανοίγεις.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομάδα,

Παρατήρησα ότι μετά το τελευταίο Update της LeITA σκάει το ΟΤΑ update. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον ή είμαι ο τυχερούλης? :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

@CrisBal

1.Διορθωση Ερωτησης:

Επειδη η ερωτηση που εκανα για το αν η [24/05/2017] LeMax2 Nougat Google +RR+GAPPS+Dual camera by CrisBalGreece

ειναι διατυπωμενη λαθος (λογω του οτι ποια ειναι καλυτερη για τον καθενα ΑΥΤΟ ειναι προσωπικο γουστο του καθ ενος και αναλογα

παντα με τις αναγκες του καθ ενος) ΘΑ πρεπει να την θεσω αλλιως..

 

Ετσι διορθωνοντας την ερωτηση, αυτο που εγω θα ηθελα να καταλαβω ειναι:

Ειναι η [24/05/2017] LeMax2 Nougat Google +RR+GAPPS+Dual camera by CrisBalGreece

η ρομ με τις περισοτερες παραμετροποιησεις..? και πολυ σταθερη? ( Ο λογος της ερωτησης ειναι οτι,

Με τοσες ρομ που εχει αναβασει ο CrisBal, εγω για να καταλαβω τι παιζει, μαλλον θα χρειαστω ..7 ζωες, και παλι ..δεν ειμαι ..σιγουρος..!?)

 

2.Παρακατω ισχυει η ερωτηση 2.

 

2. Και μια διευκρινηση (λογω ασχετοσυνης)

ΣΤο τελευταιο λινκ, αυτο που ειναι κατω απο την ρομ

κατω-κατω.. βλεπουμε αυτο απο κατω:

 

(RR NOUGAT 8.8.3. 23052017 Official ModedPack Extras & Fingerprint Fast Settings

Για όποιον θέλει πίσω τις πρόσθετες εφαρμογές, Google Moded Camera, Extra settings, Battery calibration, New AKT Profiles, V4A settings, Web Passwords, Photo editor, Call Record, New Fingerprint Fast Recognise use Κλπ..

Φλασάρουμε από TWRP χωρίς Wipe πριν και μετά)

 

Αυτο Πρεπει να το περασουμε?

 

Και ο λογος που ρωταω ειναι οτι αφου την περασα ..(μονο την ρομ).. και την εστησα, περασα μετα το ModePack_RR_20170523.zip

αλλα δεν καταλαβα καποια διαφορα.. στις ρυθμισεις.. (νομιζω οτι δεν εχει κατι παραπανω απο αυτα που ειχε.., αλλα μπορει να κανω και λαθος)

Μηπως δεν επρεπε να την περασω??

Ζητω την συμπαθεια σου φιλε που δεν καταλαβαινω καλα..

Σ ευχαριστω και νασαι παντα καλα ..

Βασιλης

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

@CrisBal

1.Διορθωση Ερωτησης:

Λοιπόν.. όσο αφορά το αν είναι σταθερή αυτο δεν θα το κρίνω εγώ αλλά εσύ και τα υπόλοιπα παιδιά.

Όσο αφορά το ζιπ είναι για την περίπτωση που θα αναβάθμισαν τα παιδιά στην στοκ RR ώστε να είχαν τα εξτρας πάλι πίσω.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.. όσο αφορά το αν είναι σταθερή αυτο δεν θα το κρίνω εγώ αλλά εσύ και τα υπόλοιπα παιδιά.

Όσο αφορά το ζιπ είναι για την περίπτωση που θα αναβάθμισαν τα παιδιά στην στοκ RR ώστε να είχαν τα εξτρας πάλι πίσω.

 

Ευχαριστω

Νασαι καλα

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

@Cris, If I want change Your LOS to LeIita may I stay on f2fs data partition and Your latest recovery? or I should back to older recovery and ext4 data format?

 

You should go back to twrp 3.2.1.1 and ext4 data and cache format.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καιρό έχω να ρωτήσω και εγώ κάτι.. Περνώντας την τελευταία oreo δεν έχω λογότυπο στο άνοιγμα, ξαναπέρασα το boot.img μέσα από το TWRP, αλλά πάλι τίποτα επιμένει να έχει μαύρη οθόνη έως ότου ανοίξει τελείως, είναι φυσιολογικό αυτό? έχει τύχη σε κανέναν άλλον?

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. Ειμαι νεος στο forum. Εχω το LETV x526. Για να μην ψαχνω ολο το αρχειο , αν μπορειτε βαλτε μου καποια link, για καποια προβληματα που εχω. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. Ειμαι νεος στο forum. Εχω το LETV x526. Για να μην ψαχνω ολο το αρχειο , αν μπορειτε βαλτε μου καποια link, για καποια προβληματα που εχω. Ευχαριστω

Για κορόιδα θα ψάχνεις...και όσο κι αν ψάχνεις εδώ αυτά που θέλεις, δεν υπάρχουν!

+1 αν κατάλαβες!

Link to comment
Share on other sites

@Cris, If I want change Your LOS to LeIita may I stay on f2fs data partition and Your latest recovery? or I should back to older recovery and ext4 data format?

 

Unfortunately I is necc6to go back to 3.2.1.1 after you make all necessary wipes and reformat as ext4.. After all these you can put previous TWRP and flash LeITA..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καιρό έχω να ρωτήσω και εγώ κάτι.. Περνώντας την τελευταία oreo δεν έχω λογότυπο στο άνοιγμα, ξαναπέρασα το boot.img μέσα από το TWRP, αλλά πάλι τίποτα επιμένει να έχει μαύρη οθόνη έως ότου ανοίξει τελείως, είναι φυσιολογικό αυτό? έχει τύχη σε κανέναν άλλον?

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο κερνελ του Kuran δεν αφήνει το boot να παίξει. Μην ανησυχείς..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ο κερνελ του Kuran δεν αφήνει το boot να παίξει. Μην ανησυχείς..
Ε θα περιμένω μέχρι να διορθωθεί κάποια στιγμή πιστεύω να γίνει, έτσι και αλλιώς δεν φεύγω από την oreo ήρθε και έμεινε, ευχαριστώ Χρήστο

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ερωτηση...θυμαμαι οταν πηρα το τηλεφωνο με τη μαμισια ρομ αλλα και με τις mm του cris με το που παταγα το wifi συνδεοταν σχεδον αμεσα..απ οταν εβαλα ορεο εχει μια χρονοκαθυστερηση στη συνδεση..ειναι θεμα ρομ η αλλαξε κανα μοντεμ με τις ορεο;;πρεπει να δοκιμασω αλλο μοντεμ;;αν ναι ποιο;;και αν δε "κατσει" επαναφερεται το παλιο με restore;;
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ερωτηση...θυμαμαι οταν πηρα το τηλεφωνο με τη μαμισια ρομ αλλα και με τις mm του cris με το που παταγα το wifi συνδεοταν σχεδον αμεσα..απ οταν εβαλα ορεο εχει μια χρονοκαθυστερηση στη συνδεση..ειναι θεμα ρομ η αλλαξε κανα μοντεμ με τις ορεο;;πρεπει να δοκιμασω αλλο μοντεμ;;αν ναι ποιο;;και αν δε "κατσει" επαναφερεται το παλιο με restore;;
Εμένα μπορώ να πω ότι συνδέεται άμεσα. Modem μπορείς να βάλεις ότι θες και όποτε θες να το ξαναλλαξεις. Εγώ έχω βάλει το 466D.v0050.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μπορώ να πω ότι συνδέεται άμεσα. Modem μπορείς να βάλεις ότι θες και όποτε θες να το ξαναλλαξεις. Εγώ έχω βάλει το 466D.v0050.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μα κι εγω ετσι θυμαμαι και συνδεοταν το δικο μου παλια..μπορεις να μου δωσεις λινκ για το modem που λες;;αν δε κατσει καλα πως βρισκω το παλιο μου να το περασω;;(υποθετω φλασαρεται χωρις κανενα wipe;;)

Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη νομισα οτι ηταν για κοροιδα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για κορόιδα θα ψάχνεις...και όσο κι αν ψάχνεις εδώ αυτά που θέλεις, δεν υπάρχουν!

+1 αν κατάλαβες!

Συγγνωμη. Νομισα οτι ηταν για κοροιδα

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το έχω τώρα μαζί μου να στο ανεβάσω κάνε μια αναζήτηση στο forum ή πήγαινε στην αρχική σελίδα και δες εκεί που λέει για firmware και modem.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το έχω τώρα μαζί μου να στο ανεβάσω κάνε μια αναζήτηση στο forum ή πήγαινε στην αρχική σελίδα και δες εκεί που λέει για firmware και modem.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι εκει κοιταω αλλα δε βρισκω 466Dv0050..

466D βρισκω μονο full firmware και στα modems v0050 βρισκω τα 413D και 419D στον υποφακελο developers.

Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Ναι εκει κοιταω αλλα δε βρισκω 466Dv0050..

466D βρισκω μονο full firmware και στα modems v0050 βρισκω τα 413D και 419D στον υποφακελο developers.

 

https://yadi.sk/d/gQur_nUq3JgP2S

LeEco ле макс 2 X829 4 / 64GB MIUI9 нуга 7.1.2-Стабильное-CN-9.5.2.0-V8G по CrisBal
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος..θα το δοκιμασω αυριο να δω διαφορες με το δικο μου...μηπως ξερεις και πως μπορω να δω ποιο εχω τωρα;;

 

Επειδη στην αρχικη λεει οτι τα modems και τα firmwares ειναι για τις eui roms..οι ορεο (εγω συγκεκριμενα εχω την rr) ειναι eui??η να μη δοκιμασω να το αλλαξω;;

Edited by kidonakisg
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...