Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω θεματάκια με την 19s (πλην του γνωστού):

1) Οι εφαρμογές αναβαθμίζονται μόνο μέσω wifi στο PlayStore (no idea why... έκανα και διαγραφή των settings αλλά τίποτα)

2) Η κατανάλωση μπαταρίας είναι αισθητά μεγαλύτερη

3) Καμία φορά μένει ανοιχτή η οθόνη

4) Σε δίκτυα wifi με Authentication Enterprise συνδέεται όποτε να'ναι

5) Αποσυνδέεται από δίκτυο LTE σε άκυρες στιγμές/σημεία και μπαίνει σε 3η γενιά.

6) Το δακτυλικό αποτύπωμα είναι λίγο πιο αργό σε σχέση με την 17s

 

Περιμένουμε Νοέμβριο πάλι αναβάθμιση, έτσι φαίνεται... Έχω ξενερώσει πολύ σήμερα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι εδώ στην 17s όλα λειτουργούν άψογα......(κατέβασα την ρομ, την είχα έτοιμη για εγκατάσταση αλλά κάτι μου έλεγε μέσα μου ότι...) στην αγγλοκινέζικη έκδοση! Έφυγαν και τα κινέζικα που λέει πιό πάνω ο φίλος και το τηλέφωνο έγινε ελληνο-αγγλικό με τις αpk που του πρόσθεσα!!

Τώρα στο άλλο το ελληνικό αγγλικό με την 16s που φοράει τα πάει καλά για αρχή μέχρι να σιγουρευώ για τον τρόπο περάσματος της αγγλοκινέζικης έκδοσης για να δέχεται και αυτό αναβαθμίσεις!! (Το ΖUΚ Ζ2 pro που του άλλαξα σήμερα την ρομ από multilanguage σε αγγλοκινέζικη είναι άλλο πράγμα....)!

Νομίζω ότι το χ822 είναι πιό βαρύ από το χ820 και πιό στιβαρό θα έλεγα! Ασφαλώς και της αντρικής σχολής!! χαχα

Εμείς μπορούμε να περάσουμε dev version?? Υπάρχει κάτι σχετικό μ' αυτό το θέμα??

Ξέρεις κάποιος να μου πει την ασφαλή διαδικασία να περάσω από την multilanguage στην αγγλοελληνική έκδοση?? Χωρίς ρουτ!

Link to comment
Share on other sites

Έχω θεματάκια με την 19s (πλην του γνωστού):

1) Οι εφαρμογές αναβαθμίζονται μόνο μέσω wifi στο PlayStore (no idea why... έκανα και διαγραφή των settings αλλά τίποτα)

2) Η κατανάλωση μπαταρίας είναι αισθητά μεγαλύτερη

3) Καμία φορά μένει ανοιχτή η οθόνη

4) Σε δίκτυα wifi με Authentication Enterprise συνδέεται όποτε να'ναι

5) Αποσυνδέεται από δίκτυο LTE σε άκυρες στιγμές/σημεία και μπαίνει σε 3η γενιά.

6) Το δακτυλικό αποτύπωμα είναι λίγο πιο αργό σε σχέση με την 17s

 

Περιμένουμε Νοέμβριο πάλι αναβάθμιση, έτσι φαίνεται... Έχω ξενερώσει πολύ σήμερα.

 

1 οι εφαρμογές αναβαθμιζονται κανονικά με τα data

2 η μπαταρια μου κρατάει γύρω στις 24 ώρες

3 ποτέ δεν υπήρξε η οθόνη μου ανοιχτή.

4 δεν είχα ποτέ αποσυνδέση του lte

5 το δακτυλικο αποτύπωμα είναι πολύ ποιο σφαίρα από την 17s

Ειναι πολύ καλή η 19s.

 

Για το playstore θα πας playstore Settings εκεί στην πρώτη κατηγορία που λέει General θα πας στην πρώτη επιλογή και θα πατήσεις auto update apps at any time. Data change may apply.

 

Μετά θα πας Settings >Google >data management και θα ορίσεις το over wifi or cellular.

 

Μετά θα πας πάλι Settings>dual sim & mobile network>data management>connection control. Και εκεί θα τικαρις στο playstore να είναι και wifi και data. Αυτό ήταν είσαι έτοιμος.

Edited by panos314

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

1 οι εφαρμογές αναβαθμιζονται κανονικά με τα data

2 η μπαταρια μου κρατάει γύρω στις 24 ώρες

3 ποτέ δεν υπήρξε η οθόνη μου ανοιχτή.

4 δεν είχα ποτέ αποσυνδέση του lte

5 το δακτυλικο αποτύπωμα είναι πολύ ποιο σφαίρα από την 17s

Ειναι πολύ καλή η 19s.

 

Για το playstore θα πας playstore Settings εκεί στην πρώτη κατηγορία που λέει General θα πας στην πρώτη επιλογή και θα πατήσεις auto update apps at any time. Data change may apply.

 

Μετά θα πας Settings >Google >data management και θα ορίσεις το over wifi or cellular.

 

Μετά θα πας πάλι Settings>dual sim & mobile network>data management>connection control. Και εκεί θα τικαρις στο playstore να είναι και wifi και data. Αυτό ήταν είσαι έτοιμος.

 

1) Εμένα κολλάει στο waiting για WiFi. Kαι πάντα το autoupdate το είχα κλειστό - δε το θέλω, θέλω να διαβάζω τι διορθώνει το update πριν το εγκαταστήσω. Όμως στο manual update υπάρχει θέμα... Δε καταλαβαίνω γιατί.

2) Παρατηρώ μεγαλύτερη κατανάλωση από κάποιες εφαρμογές. Θα το διερευνήσω.

3) Η οθόνη μου έμεινε ανοιχτή σήμερα το πρωί. Δεν είναι μόνιμο φαινόμενο αλλά έτυχε :(

4) Στο LTE δίπλα δίπλα με ένα άλλο τηλέφωνο, ίδιο δίκτυο... Huawei full LTE, LeMax2 Full 3G. Κάνω restart συνδέεται στο LTE για 2 δευτερόλεπτα και πάλι πίσω σε 3η γενιά. Με πετάει πολύ εύκολα σε 3G.

5) Το δαχτυλικό αποτύπωμα γενικά είναι γρήγορο και στις δύο εκδόσεις. Απλά στην τελευταία μου φαίνεται ένα τικ πιο αργό. Δε λέω πως είναι σαν την 16s.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπάθησα να σε βοηθήσω αλλά. Τπτ. Εγώ αυτά έχω να πω το τηλέφωνο απλός τα σπάει. Τπτ άλλο. Δεν έχω ούτε ένα πρόβλημα.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπάθησα να σε βοηθήσω αλλά. Τπτ. Εγώ αυτά έχω να πω το τηλέφωνο απλός τα σπάει. Τπτ άλλο. Δεν έχω ούτε ένα πρόβλημα.

 

Τα σενάρια χρήσης είναι διαφορετικά για κάθε χρήστη. Δε μπορούμε να χρησιμοποιούμε όλοι με τον ίδιο τρόπο το τηλέφωνο, όπως δε χρησιμοποιούμε όλοι το ίδιο δίκτυο για παράδειγμα... Αν χρησιμοποιούσα άλλο δίκτυο στη χώρα που ζω πιθανότητα να μην είχα καταλάβει τίποτα.

Άλλοι λένε φοβερή η μπαταρία του Samsung Galaxy S7 edge και εγώ δε μπορούσα να βγάλω ούτε μισή μέρα με τη χρήση που του έκανα και ειδικά σε εξωτερικό χώρο. :cry:

Γενικά έχω θέματα με το Le και για αυτό δύσκολα θα το προτείνω ή θα το ξαναπάρω. Φυσικά σε κάθε αναβάθμιση κάτι βελτιώνεται αλλά το έχει δώσει στην αγορά με μια baseband που στο μισό πλανήτη έχουν πρόβλημα (δυστυχώς δεν είμαι μόνο εγώ). Το Gnet-Track Pro, δε μπορούσε να κάνει report SNR/Signal στην Band 38 γιατί η baseband την έκανε report as Type 15 που δεν υπάρχει στο Android :blink: Αυτά είναι βασικά προβλήματα.

 

PS μόλις είδα ότι ξανακόλλησε η οθόνη. Μπορεί να φταίει καμία εφαρμογή στο background, I'll check it out.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τα σενάρια χρήσης είναι διαφορετικά για κάθε χρήστη. Δε μπορούμε να χρησιμοποιούμε όλοι με τον ίδιο τρόπο το τηλέφωνο, όπως δε χρησιμοποιούμε όλοι το ίδιο δίκτυο για παράδειγμα... Αν χρησιμοποιούσα άλλο δίκτυο στη χώρα που ζω πιθανότητα να μην είχα καταλάβει τίποτα.

Άλλοι λένε φοβερή η μπαταρία του Samsung Galaxy S7 edge και εγώ δε μπορούσα να βγάλω ούτε μισή μέρα με τη χρήση που του έκανα και ειδικά σε εξωτερικό χώρο. :cry:

Γενικά έχω θέματα με το Le και για αυτό δύσκολα θα το προτείνω ή θα το ξαναπάρω. Φυσικά σε κάθε αναβάθμιση κάτι βελτιώνεται αλλά το έχει δώσει στην αγορά με μια baseband που στο μισό πλανήτη έχουν πρόβλημα (δυστυχώς δεν είμαι μόνο εγώ). Το Gnet-Track Pro, δε μπορούσε να κάνει report SNR/Signal στην Band 38 γιατί η baseband την έκανε report as Type 15 που δεν υπάρχει στο Android :blink: Αυτά είναι βασικά προβλήματα.

 

PS μόλις είδα ότι ξανακόλλησε η οθόνη. Μπορεί να φταίει καμία εφαρμογή στο background, I'll check it out.

 

Η 18s ενω επρεπε να εχει βγει εδω και μερες, καθυστερει.. κατι θα μαγειρευει η le ..

Υπομονη...

Την "19s" για να μην την εδωσαν ota η στο sitw κατι θα ξερουν..

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Η 18s ενω επρεπε να εχει βγει εδω και μερες, καθυστερει.. κατι θα μαγειρευει η le ..

Υπομονη...

Την "19s" για να μην την εδωσαν ota η στο sitw κατι θα ξερουν..

 

Περιμένω τσιγάρο αναμμένο. Τη λατρεύω τη συσκευή. Btw κλείδωσα σε 3η γενιά το τηλέφωνο και πάει καλά. Θα το ανοίγω το LTE μόνο όταν θέλω να κάνω σκληρή δουλειά... :) Άντε να ησυχάσω λίγο και να το απολαύσω...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με όσα λένε οι panos (και πως θα μπορούσα να κάνω διαφορετικά) και o giannispro! έχουν δει τα μάτια μας κάτι επιστροφές .....

Αυτό το (Nova Launcher Prime +) TeslaUnread v4.3.1 Final | 5,4 MB τι είναι?? η Beta του?? Να την βάλω? Αυτό τι είναι? ...with Color Mods!!

Τελικά μπορεί κανείς να μου πει πως θα περάσω την ρομ αγγλοκινέζικη (17s) και στο ελληνοαγγλικό (16s custom)? Χωρίς ρουτ εννοείται!!

Άντε και έρχεται η 14 cyan σε Νougat!! Ε ρε γλέντια...

Σαν πήραμε όλοι την διάφανη ωραία θήκη που αναδεικνύει τα προσόντα του γκρι (και για τους ροζ θα έλεγα) δεν κάνετε καμία πρόταση για θήκες και temp!!!

Edited by Opa2016
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με όσα λένε οι panos (και πως θα μπορούσα να κάνω διαφορετικά) και o giannispro! έχουν δει τα μάτια μας κάτι επιστροφές .....

Αυτό το (Nova Launcher Prime +) TeslaUnread v4.3.1 Final | 5,4 MB τι είναι?? η Beta του?? Να την βάλω? Αυτό τι είναι? ...with Color Mods!!

Τελικά μπορεί κανείς να μου πει πως θα περάσω την ρομ αγγλοκινέζικη (17s) και στο ελληνοαγγλικό (16s custom)? Χωρίς ρουτ εννοείται!!

Άντε και έρχεται η 14 cyan σε Νougat!! Ε ρε γλέντια...

Σαν πήραμε όλοι την διάφανη ωραία θήκη που αναδεικνύει τα προσόντα του γκρι (και για τους ροζ θα έλεγα) δεν κάνετε καμία πρόταση για θήκες και temp!!!

 

Θα πας εδώ και θα κατεβάσεις την ROM για το LeMax 2 http://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/official-stock-rom-eui-5-8-17s-version-t3453570

Όταν κατεβάσεις το αρχείο, θα το περάσεις στη μνήμη της συσκευής με τίτλο Update.zip

Ακολούθως, θα σβήσεις τη συσκευή και μετά θα πατήσεις power +volume up (παρατεταμένα, μέχρι να εμφανιστεί η επιλογή για upgrade)

Μετά θα σε καθοδηγήσει το ίδιο το τηλέφωνο.

Καλή επιτυχία.

Edited by poetryf
Link to comment
Share on other sites

Poetryf,

χίλια ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σου....

Εμ καλά το κατάλαβα από την αρχή .....δεν είναι μόνο να πάρεις το τηλέφωνο από Κίνα τζάμπα αλλά χρειάζεσαι και ομάδα υποστήριξης μ' αυτές τις κινεζιές που κοντεύω να τις μάθω και να τις μιλάω΄.....

Ξέρει κανείς αν έχουμε και version dev??

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω τσιγάρο αναμμένο. Τη λατρεύω τη συσκευή. Btw κλείδωσα σε 3η γενιά το τηλέφωνο και πάει καλά. Θα το ανοίγω το LTE μόνο όταν θέλω να κάνω σκληρή δουλειά... :) Άντε να ησυχάσω λίγο και να το απολαύσω...

 

Και μένα το θέμα του σήματος με έχει ξενερώσει.

 

Κάτι άλλο περίεργο με τι σήμα είναι ότι πιάνει φουλ σήμα εκεί που το s6 δεν βρίσκει καν 4g.πως εξηγείται??

 

Αλλά γενικά είναι τέλεια συσκευή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συμφωνώ με όσα λένε οι panos (και πως θα μπορούσα να κάνω διαφορετικά) και o giannispro! έχουν δει τα μάτια μας κάτι επιστροφές .....

Αυτό το (Nova Launcher Prime +) TeslaUnread v4.3.1 Final | 5,4 MB τι είναι?? η Beta του?? Να την βάλω? Αυτό τι είναι? ...with Color Mods!!

Τελικά μπορεί κανείς να μου πει πως θα περάσω την ρομ αγγλοκινέζικη (17s) και στο ελληνοαγγλικό (16s custom)? Χωρίς ρουτ εννοείται!!

Άντε και έρχεται η 14 cyan σε Νougat!! Ε ρε γλέντια...

Σαν πήραμε όλοι την διάφανη ωραία θήκη που αναδεικνύει τα προσόντα του γκρι (και για τους ροζ θα έλεγα) δεν κάνετε καμία πρόταση για θήκες και temp!!!

Εμένα μου άρεσε πιο πολύ ο launcher της Asus. Έχει και τα unread icons δωρεάν

Edited by sakels
Link to comment
Share on other sites

Oppa2016. Κοίταξα στο σάιτ της cyan....org,,,, δεν υπάρχει official rom,,, αντίθετα στο xda, με τα λίγα Αγγλικά μου,. Γράφουν ότι ... Δεν δίνει ή leeco,. τους κερνελ,. κάτι τέτοιο, γιαυτό δεν υπάρχουν ρομ πολλές για το max 2. ( έχω την cuoco).
Link to comment
Share on other sites

Athanasios1112,

Άκου που σου λέω εγώ.....(μπορεί να μην ξέρω από τα άλλα σας, αλλά σ' αυτά είμαι μανούλα κάτι σαν εσάς)!

 

sakels,

τα πάντα και όλα δωρεάν είναι στην Ελλάδα ...είναι δυνατόν με τέτοιους μισθούς να αγοράζαμε και apks?? (σαν τους Άγγλους δηλαδή....αν έδιναν και σε μας 4-6.000 μισθό το μήνα τότε μάλιστα να συζητήσουμε για τα πνευματικά δικαιώματα...) Εξάλλου τα ίδια κάνουν Κίνα, Ινδία, Ρωσία!!!!!

Πάντως θα δοκιμάσω και αυτόν της Asus ...και θα γράψω τις εντυπώσεις μου!

 

Πάντως είναι πιό βαρύ τηλέφωνο το γκρι...έτσι καταλαβαίνω! Το ροζ είναι πούπουλο, ενώ το γκρι κοντεύει να σου πέσει από τα χέρια! Άβολο σε κουστούμια και κωλότσεπες....

Η βλακεία λέτε να είναι το γεγονός ότι δεν πήραμε αυτό με 6 gb ραμ?? (έζησα για 3 μέρες με το ΖUK Z2 pro και έπαθα πλάκα)! Τα λέω αυτά γιατί ξέρετε το κολπάκι τους...σε κάθε αναβάθμιση soft! Tο τηλέφωνο βαραίνει επίτηδες (λαγκάρει) για να πιστέψεις ότι θέλεις καινούργιο και να το αλλάξεις..γι αυτό έλεγα μήπως με τα 6GB το τηλέφωνο θα είχε περισσότερο διάρκεια στα χέρια μας! Λέω....

Edited by Opa2016
Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να πάω πίσω στην 17s. Έχω θέματα με την 19s :( Μπορεί να είμαι και γκαντέμης, δε ξέρω τι να πω :cry:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να πάω πίσω στην 17s. Έχω θέματα με την 19s :( Μπορεί να είμαι και γκαντέμης, δε ξέρω τι να πω :cry:

 

Μάλλον γκαντέμης θα είσαι. Προσωπικά νιώθω ότι με την 19s το κινητό τσουλάει καλύτερα. Θα ήθελα όμως κάποια στιγμή να δοκιμάσω κι αυτήν του cuoco 17s αλλά φοβάμαι με τα ρουταρίσματα και δεν ξέρω καλά τη διαδικασία. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σε αυτό; Ιταλικά δεν ξέρω για να μεταφράσω τις οδηγίες που είχε παραθέσει σε λινκ κάποιος εδώ μέσα. Εύχομαι να έχουμε σύντομα επίσημο update στο ΟΤΑ από τη LeEco.

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Poetryf,

χίλια ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σου....

Εμ καλά το κατάλαβα από την αρχή .....δεν είναι μόνο να πάρεις το τηλέφωνο από Κίνα τζάμπα αλλά χρειάζεσαι και ομάδα υποστήριξης μ' αυτές τις κινεζιές που κοντεύω να τις μάθω και να τις μιλάω΄.....

Ξέρει κανείς αν έχουμε και version dev??

 

Εύχομαι να βοήθησα και να τα κατάφερες. Αν χρειάζεσαι περαιτέρω βοήθεια, εδώ είμαστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μένα το θέμα του σήματος με έχει ξενερώσει.

 

Κάτι άλλο περίεργο με τι σήμα είναι ότι πιάνει φουλ σήμα εκεί που το s6 δεν βρίσκει καν 4g.πως εξηγείται??

 

Αλλά γενικά είναι τέλεια συσκευή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα μου άρεσε πιο πολύ ο launcher της Asus. Έχει και τα unread icons δωρεάν

 

Κι εγώ προτιμώ τον launcher της Asus. Αυτόν χρησιμοποιώ από την ίδια μέρα που το πήρα. Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Θα της δώσω άλλη μια ευκαιρία. Clean install από recovery. Πραγματικά κολλάει ακόμη και η 3η γενιά. Το fast dorm HSPA+ δε λειτουργεί :lol: Παιδιά τι να πω, αρχίζω και γελάω. Από το να κλαίω καλύτερα είναι.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μήπως στα κινέζικα δίκτυα δεν έχει θέματα και τα βγάζει μόνο στα δικά μας?

 

Στη Ινδία έχει θέματα. Επιπλέον η εταιρεία που χρησιμοποιώ έχει εξοπλισμό ΖΤΕ+Huawei. It feels like home. :lol:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και δω σε μας Huawei έχουν. Το δικό μου μάλλον ματιασμενο είναι

 

Ρε mixtri εσένα σου εμφανίζει εικονίδιο 4g+?

Edited by sakels
Link to comment
Share on other sites

έχει καταφέρει κανείς να περάσει twrp σε 5.8 19s,έχω προσπαθήσει με όλους τους τρόπους δείχνει ότι η διαδικασία ολοκληρώνετε σωστά αλλά όταν μπαίνω στο recovery έχει την βλακεία της leeco.
Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Και δω σε μας Huawei έχουν. Το δικό μου μάλλον ματιασμενο είναι

 

Ρε mixtri εσένα σου εμφανίζει εικονίδιο 4g+?

 

Τι ακριβως σας κανει μς το σημα?

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν συνδέεται σε4g+ και επίσης δυσκολεύεται στις αλλαγές 3g 4g και αντίστροφα με αποσυνδεσεις
Link to comment
Share on other sites

Δεν συνδέεται σε4g+ και επίσης δυσκολεύεται στις αλλαγές 3g 4g και αντίστροφα με αποσυνδεσεις

 

Ουτε εγω εχω δει 4g +

 

Εχω wind κυρια βεβαια.. θα δοκιμασω να γυρισω vodafone δεδομενα οταν περναω απο αθηνα να δω.. η vodafone εχει φανταζομαι.. ε?

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...