Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απίστευτο! CM is here! Αμφιβάλλω βεβαίως αν δουλεύουν όλα (δίκτυο, dual SIM, IrDA, fingerprint snanner etc) αλλά έγινε μια αρχή :)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έπαιξαν τα pre compiled drivers από την official απευθείας. Και μιλάμε για Android 6.1 άρα τα APIs δεν άλλαξαν. Super! Καλό θα είναι στη CM να έχουμε τα open source drivers μέσα αλλά δε με χαλάει καθόλου καθώς τα pre compiled είναι και πιο σταθερά :)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει να δωσω τα παραπανω λεφτα για το κτηνος αυτο? Γιατι ελεγα να παρω το χ800 pro[/

 

 

εγω δεν μετανιωσα που το πηρα ειναι απλος οπως το ειπες κτηνος

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο ποιο μαγαζι το πηρατε? Δεν μπορω να το βρω σε αλλο χρωμα περα απο το ροζ-χρυσο

 

δεν υπαρχει σε αλλο χρωμα προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Ειμαι νεος κατοχος του κινητου.Θα ηθελα να του αλλαξω ρομ και να βαλω αυτη που εχει ποσταρει παραπανω ο φιλος νικος αλλα φοβαμαι μην κανω καμια χαζομαρα...Πρεπει να ειναι ρουταρισμενο το κινητο μου για να κανω την διαδικασια που προτεινει ο cuoco92?Το κινητο μου αυτη τη στιγμη φοραει 6.0.1 android version και 5.6.013S(stable) EUI version...Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι οχι φιλε? Απο honobuy eu, θα μου ρθει γρηγορα,αφοβα και χωρις τελωνεια? Εσυ απο που θα το παιρνες τωρα?

 

απο Vickmall μονο,διαβασε https://www.trustpilot.com/review/www.fastcardtech.com

και υπαρχουν και εδω μεσα αρκετοι που εχουν παθει,φυσικα επιλογη σου ειναι,δεν πληρωνω εγω,απο το honorbuy καλα ειναι αλλα εχει 39 ευρω μεταφορικα,το βρισκω υπερβολικο,εγω το Χ620 το παραγγειλα σπο Vickmall

Link to comment
Share on other sites

ναι , αλλα απο vickmall εχει 350 ευρω ****το

 

**βασικα απο honorbuy βγαινει μαζι με μεταφορικα το ιδιο ποσο. + το οτι θα ρθει πιο γρηογορα λογω ευρωπης

Edited by skoulikios13
Link to comment
Share on other sites

330 τιμή honorbuy 40 μεταφορικά και το περνεις ποιο ακριβά.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

δεν περιεχει κατι το λινκ

 

ok sorry, απλα πηγα στο checkout και μαζι με μεταφορικα μου λεει 389 δολλαria, δηλαδη 350 ευρω.Στο geekbuying λεμε οχι?

 

* και το gearbest το χει φθηνοτερο

Link to comment
Share on other sites

ok sorry, απλα πηγα στο checkout και μαζι με μεταφορικα μου λεει 389 δολλαria, δηλαδη 350 ευρω.Στο geekbuying λεμε οχι?

 

* και το gearbest το χει φθηνοτερο

 

Μπορεις να το παραγγειλεις απο οπου θες,ναι το εχει φθηνοτερο το Gearbest,αρκετα,προτιμω να εχω το κεφαλι μου ησυχο,για 20 δολλαρια δεν ρισκαρω.Yπαρχει και το Χ620,πολυ καλο και φθηνοτερο

Edited by mobile59
Link to comment
Share on other sites

Καμία μα καμία σχέση το χ620. Η μέρα με τη νυχτα

 

Οπως το Χ600 με το Χ800,απλα τ ανεφερα,στην Ελλαδα δεν το παιρνεις απο επωνυμη εταιρεια με 200 ευρω που κανει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν βλεπω εντονη κινητικοτητα, ειναι καλο το κινητο ή οχι? μηπως να παρω το χ800 προ?

 

Είναι που είναι στο δρόμο από Κίνα. Αλλιώς... :p Πολλοί από εμάς τα παραγγείλαμε πρόσφατα, για αυτό δεν υπάρχει κινητικότητα. Γενικά διαβάζω ότι είναι super. Θα σου πως και την άποψή μου μόλις το παραλάβω. ;)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είναι που είναι στο δρόμο από Κίνα. Αλλιώς... :p Πολλοί από εμάς τα παραγγείλαμε πρόσφατα, για αυτό δεν υπάρχει κινητικότητα. Γενικά διαβάζω ότι είναι super. Θα σου πως και την άποψή μου μόλις το παραλάβω. ;)

 

ναι, να μου πεις την αποψη σου. Απο που το παρηγγειλες φιλε μου?

Link to comment
Share on other sites

ναι, να μου πεις την αποψη σου. Απο που το παρηγγειλες φιλε μου?

 

geekbuying. Μου το άργησαν αρκετά βέβαια. :O

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...