Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν πάω να αποθηκεύσω μια εικόνα μου γράφει ότι δεν βρέθηκε κάρτα sd και δεν μπορώ να κάνω αποθήκευση. Τι μπορεί να συμβαίνει;

Χριστός Ανέστη.. Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους...

Δεν έχω ιδέα..εδώ μια χαρά σώνει φωτογραφίες και όλα τα άλλα..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους...

Υγεία, Αγάπη, Χαρά και Ευτυχία

 

Στάλθηκε από το MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Και στις προηγουμενες αλλα και στην τελευταια derpfest poy eimai τωρα,

στις ρυθμισεις των πληκτρων (οι συντομευσεις μισοδουλευουν)

Δεν με πειραζει, απλως ρωταω αν υπαρχει εκει, καποιο θεμα... (λογω που την περναω και συνεχεια dirty)

Τοχει και καποιος αλλος, Η συμβαινει μονο σε μενα?

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Και στις προηγουμενες αλλα και στην τελευταια derpfest poy eimai τωρα,

στις ρυθμισεις των πληκτρων (οι συντομευσεις μισοδουλευουν)

Δεν με πειραζει, απλως ρωταω αν υπαρχει εκει, καποιο θεμα... (λογω που την περναω και συνεχεια dirty)

Τοχει και καποιος αλλος, Η συμβαινει μονο σε μενα?

Το πλήκτρο μενού έχει θέματα μόνο..ναι.. δουλεύουν μόνο οι προεπιλεγμένες ρυθμίσεις..

Τα άλλα 2 δουλεύουν κανονικά..θα το δω κι αυτό κάποια στιγμή..

Καλή παρατήρηση γιατί τo μενού δεν το δουλεύω καθόλου με συντομεύσεις σε αντίθεση με τα home and back..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Το πλήκτρο μενού έχει θέματα μόνο..ναι.. δουλεύουν μόνο οι προεπιλεγμένες ρυθμίσεις..

Τα άλλα 2 δουλεύουν κανονικά..θα το δω κι αυτό κάποια στιγμή..

Καλή παρατήρηση γιατί τo μενού δεν το δουλεύω καθόλου με συντομεύσεις σε αντίθεση με τα home and back..

 

Εμενα και στο κεντρικο πληκτρο, δουλευουν...καποιες απο τις συντομευσεις..

Επισης δεν βρηκα καπου τη συντομευση, (μερικο στιγμιοτυπο οθονης) οπως επισης και την μπαρα της μπανταριας..(εδω βεβαια, οχι σαν συντομευση,

αλλα σαν κανονικη ρυθμιση...(για λογους ..πρεσβειωπειας, βοηθαει πολυ),

τις οποιες προσωπικα τις θεωρω πολυ χρησιμες.. (ισως αργοτερα...εκτος και δεν τις βρηκα)

Φοβερη η ρομ.. ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

Νασαι καλα και ευχαριστω για την ενημερωση

Edited by vasillis2

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα η μπαταρία μου δεν είναι σε καλά επίπεδα. Το accubattery τη δείχνει 2650. Άλλωστε έχω παρατηρήσει ότι είτε το κινητό φορτίσει μέχρι 100% είτε μέχρι 75-80% το ίδιο κρατάει η μπαταρία αφού στη πρώτη περίπτωση η πτώση μέχρι το ποσοστό της δεύτερης περίπτωσης είναι κάθετη. Και πάλι ευχαριστημένος αφού με τη χρήση βγάζει σταθερά 4 ωρες sot.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παιδιά, αλλά επειδή εγώ έχω κολλήσει ακόμα στην 28s, υπάρχει patch για τη χωρητικότητα της μπαταρίας που έβαλα μία 4.400mAh; Τουλάχιστον μέχρι να πάρω απόφαση να κάνω αναβάθμιση;
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παιδιά, αλλά επειδή εγώ έχω κολλήσει ακόμα στην 28s, υπάρχει patch για τη χωρητικότητα της μπαταρίας που έβαλα μία 4.400mAh; Τουλάχιστον μέχρι να πάρω απόφαση να κάνω αναβάθμιση;

Aου τη φορτισεις καποιες φορες δωσε μερικα στοιχεια με το accubattery για την πραγματικη χωρητικοτητα και αν μπορεις ποσταρε το link απο το οποιο την αγορασες. Στην αρχικη σελιδα εχει τα σχετικα patch δες μονο αν ειναι για την ρομ που φορας.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Aου τη φορτισεις καποιες φορες δωσε μερικα στοιχεια με το accubattery για την πραγματικη χωρητικοτητα και αν μπορεις ποσταρε το link απο το οποιο την αγορασες. Στην αρχικη σελιδα εχει τα σχετικα patch δες μονο αν ειναι για την ρομ που φορας.

 

Ναι τα είδα τα patch στην αρχική σελίδα αλλά είναι για 30s...δε λειτουργούν... Απλά επειδή διαβάζεται η μπαταρία ως 3100 ενώ είναι 4400 έλεγα μήπως υπάρχει κάτι για την 28s...το πέρασα στη σχεδιασμενη χωρητικότητα του accubattery και θα δω πώς θα πάει;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα είδα τα patch στην αρχική σελίδα αλλά είναι για 30s...δε λειτουργούν... Απλά επειδή διαβάζεται η μπαταρία ως 3100 ενώ είναι 4400 έλεγα μήπως υπάρχει κάτι για την 28s...το πέρασα στη σχεδιασμενη χωρητικότητα του accubattery και θα δω πώς θα πάει;)

Τα patch για την 30s κάνουν και στην 28 αλλά είναι για 4100 άρα δεν θα δεις τα 4400..παρόλα αυτά από 3100 σε 4110-4400 είναι καλύτερα..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εχω το twrp le_x2-TWRP-Treble-Q-Pie_3.3.1-3&Tools_StockThemed_by_CBG και το κινητό σε ext4 filesystem και για κάποιο λόγο σε όποια ρομ και αν έχω δοκιμάσει, aosip, miui10 και 11, derp official, ενώ δείχνει ότι ολοκληρώνεται κανονικά το backup, μετά δεν μπορώ να κάνω σωστό restore. Κάνει restore μεν και χωρίς να βγάλει κάποιο σφάλμα αλλά μετά το κινητό δεν μπουτάρει!! Δείχνει την αρχική splash screen και μετά μαύρη οθόνη και μένει εκεί για πάντα..

Αν κάνω καθαρή εγκατάσταση της ρομ και μετά κάνω restore μόνο το /data λειτουργεί κανονικά! Ετσι πρέπει να γίνεται πλέον η επαναφορά σε προηγούμενη ρομ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εχω το twrp le_x2-TWRP-Treble-Q-Pie_3.3.1-3&Tools_StockThemed_by_CBG και το κινητό σε ext4 filesystem και για κάποιο λόγο σε όποια ρομ και αν έχω δοκιμάσει, aosip, miui10 και 11, derp official, ενώ δείχνει ότι ολοκληρώνεται κανονικά το backup, μετά δεν μπορώ να κάνω σωστό restore. Κάνει restore μεν και χωρίς να βγάλει κάποιο σφάλμα αλλά μετά το κινητό δεν μπουτάρει!! Δείχνει την αρχική splash screen και μετά μαύρη οθόνη και μένει εκεί για πάντα..

Αν κάνω καθαρή εγκατάσταση της ρομ και μετά κάνω restore μόνο το /data λειτουργεί κανονικά! Ετσι πρέπει να γίνεται πλέον η επαναφορά σε προηγούμενη ρομ?

 

Τοχα ποσταρει και γω, αλλα δεν ειχα απαντηση..

Και σε μενα εκανε το ιδιο, αλλα δεν ειχα μαυρη οθονη, απλως μολις εφτανε το restore, στο 70% περιπου, κολαγε εκει..

Ειχα το twrp του Χριστου, το 3.3.1-0 και το στοκ και το μπλου...με το 3.3.1-3 δεν δοκιμασα..?:confused: (Μονο ο Αρχηγος τα ξερει αυτα..)

ΟΠΟΤΕ ναι, και γω καθαρή εγκατάσταση της ρομ και μετά, ξανα Magisk, (εαν εισαι ρουτ) restore μόνο το /data kai ola okey..

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Nα αναφέρω ένα bug που βρήκα στην ## CN-OFFICIAL-6.0.030s Latest V23 Full Modded 10.March.2020_le_x2 FullRom by C.B.G. ##

Το μενού ''Settings -> Control centre'' δε δουλεύει (πατάς και δεν κάνει τίποτα, δεν μπαίνει μέσα στο μενού για την παραμετροποίηση των shortcut switches και των shortcut apps). Μικρό το κακό βέβαια γιατί αν πας στο Control centre (ή στην κουρτίνα ειδοποιήσεων) και πας στο τελευταίο shortcut ''... '' μπορείς να μπεις στο μενού παραμετροποίησης. Το μενού υπάρχει δηλαδή, αλλά δεν υπάρχει η σύνδεση με την αντίστοιχη καταχώρηση στο μενού των Ρυθμίσεων. Είναι περίεργο γιατί στην ## CN-OFFICIAL-6.0.030s -Light_Edition-V.23-Modded 10.March.2020_le_x2 FullRom by C.B.G. ## λειτουργεί κανονικά.

 

Επίσης στην V23 Full Modded δεν λειτουργεί το AKT Profiles, δεν τρέχει καν (το Magisk σωστά εγκατεστημένο). Με τον default kernel ψήνεται το κινητό και έχει αυξημένη κατανάλωση ειδικά σε SoT περίπου 25-30% / h σε νορμάλ χρήση (browsing). Επίσης ψήνεται και όταν φορτίζει παρότι είναι απενεργοποιημένο το Quick Charge (φορτίζω με 1000mA). Πάλι περιέργως στην V23 Light έχει κάτσει καλά και δεν έχω αυτό το θέμα, παρότι το flashάρισμα έχει γίνει εντελώς clean (Advance Wipe -> όλα ακόμη και Internal Storage). Τώρα που το σκέφτομαι έχει μείνει το Boot Splash της προηγούμενης ROM (EUI Nougat), μήπως δεν έκανα full clean wipe;

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Nα αναφέρω ένα bug που βρήκα στην ## CN-OFFICIAL-6.0.030s Latest V23 Full Modded 10.March.2020_le_x2 FullRom by C.B.G. ##

Το μενού ''Settings -> Control centre'' δε δουλεύει (πατάς και δεν κάνει τίποτα, δεν μπαίνει μέσα στο μενού για την παραμετροποίηση των shortcut switches και των shortcut apps). Μικρό το κακό βέβαια γιατί αν πας στο Control centre (ή στην κουρτίνα ειδοποιήσεων) και πας στο τελευταίο shortcut ''... '' μπορείς να μπεις στο μενού παραμετροποίησης. Το μενού υπάρχει δηλαδή, αλλά δεν υπάρχει η σύνδεση με την αντίστοιχη καταχώρηση στο μενού των Ρυθμίσεων. Είναι περίεργο γιατί στην ## CN-OFFICIAL-6.0.030s -Light_Edition-V.23-Modded 10.March.2020_le_x2 FullRom by C.B.G. ## λειτουργεί κανονικά.

 

Επίσης στην V23 Full Modded δεν λειτουργεί το AKT Profiles, δεν τρέχει καν (το Magisk σωστά εγκατεστημένο). Με τον default kernel ψήνεται το κινητό και έχει αυξημένη κατανάλωση ειδικά σε SoT περίπου 25-30% / h σε νορμάλ χρήση (browsing). Επίσης ψήνεται και όταν φορτίζει παρότι είναι απενεργοποιημένο το Quick Charge (φορτίζω με 1000mA). Πάλι περιέργως στην V23 Light έχει κάτσει καλά και δεν έχω αυτό το θέμα, παρότι το flashάρισμα έχει γίνει εντελώς clean (Advance Wipe -> όλα ακόμη και Internal Storage). Τώρα που το σκέφτομαι έχει μείνει το Boot Splash της προηγούμενης ROM (EUI Nougat), μήπως δεν έκανα full clean wipe;

 

Το μενού ''Settings -> Control centre'' σε εμένα δουλεύει κανονικά.

AKT Profiles τα έχω απεγκαταστησει δεν μπορώ να σου πω, δεν ήθελα να μου κόβει ταχύτητα.

Ο default kernel είναι από τους καλύτερους σε θέμα μπαταρίας και δεν ζεσταίνετε όταν φορτίζει, δοκίμασε να κανείς καθαρή εγκατάσταση να δεις αν διορθώνονται.

LeEco Le Max 2 EUI 30s-V23 / Poco F2 pro
Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν έχει κάτσει καλά τότε. Σιγουρά δηλαδή, γιατί το βλέπω λαγκάρει κιόλας, κάτι δουλεύει συνέχεια. Έχω και 2ο LeMax2 και μπορώ να συγκρίνω. Σε θέμα μπαταρίας για μένα ήταν κορυφαία η V13d. Επειδή το 2ο κινητό κάθεται, έχω κανει μετρήσεις μπαταρίας στις διάφορες ROM. στην V13d standby drain 3.8-4.5% / 24h (καθαρό λειτουργικό ασετάριστο) ενώ στην V23 Light που έχει κάτσει καλά 5.5-6.5%. Η 2η καλύτερη ROM σε μπαταρία περιέργως η EUI Nougat την οποία καταευχαριστήθηκα 1+ χρόνο στο κυρίως κινητό.

 

Όσο για τα AKT Profiles, φταίει ότι είμαι n00b, δεν είναι app με gui, αλλά θέλει terminal emulator για να εισάγεις εντολές.

 

Μια απορία, εκείνο το feature με το πάτημα τέρμα πάνω δεξιά για κλείδωμα (και παρατεταμένο για restart/shutdown) που υπήρχε στις παλιές EUI Roms (και στην EUI Nougat) υπάρχει κανά zipακι να το φλάσάρουμε;

Edited by chemeng

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

New Official DerpFest Vanilla Build For LeEco-x2-LeMax2 20200426

By : CrisBalGreece

 

Build Date: 26/April/2020

 

Download

 

Changelog

 

Derp Website

 

Telegram Group

 

ROM is Official Vanilla type. That means it doesn't include Gapps

Initial Enforcing build

 

Flash Guide :

- Make Sure You have my latest 3.3.1-3 TWRP or official 3.3.1-1

- Make wipe two caches , data, system and (optional vendor)

- Flash Rom

- Flash Gapps arm64-nano,pico,BitGapps

- CTS passing by default.No need Magisk

- Reboot to system

- Enjoy Derpfest...

 

*EXTRAS *

LOS 17.1 kernel

Download (https://sourceforge.net/projects/derpfest-10-x2/files/DerpFest_kernels/LOS_17.1-kernel_DerpFested_x2-Android10.zip/download)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα. Εχω το twrp le_x2-TWRP-Treble-Q-Pie_3.3.1-3&Tools_StockThemed_by_CBG και το κινητό σε ext4 filesystem και για κάποιο λόγο σε όποια ρομ και αν έχω δοκιμάσει, aosip, miui10 και 11, derp official, ενώ δείχνει ότι ολοκληρώνεται κανονικά το backup, μετά δεν μπορώ να κάνω σωστό restore. Κάνει restore μεν και χωρίς να βγάλει κάποιο σφάλμα αλλά μετά το κινητό δεν μπουτάρει!! Δείχνει την αρχική splash screen και μετά μαύρη οθόνη και μένει εκεί για πάντα..

Αν κάνω καθαρή εγκατάσταση της ρομ και μετά κάνω restore μόνο το /data λειτουργεί κανονικά! Ετσι πρέπει να γίνεται πλέον η επαναφορά σε προηγούμενη ρομ?

Νομίζω είναι προτιμότερο να γίνεται έτσι το restore, δηλαδή φλασάρισμα την Ρομ και restore μόνο το /data. Γίνεται πιο γρήγορα έτσι η διαδικασία (backup και restore μόνο το data), αλλά και γλυτώνουμε και 6-7 gb χώρο στην internal:)

Edited by sso

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Επειδη κοιταζα για μπαταρια προσεξα οτι η δικια μας εχει το ιδιο connectror pin με την μπαταρια απο το le pro 3. Υπαρχει περιπτωση να ταιριαζει η μπαταρια του le pro 3 στο le max 2; Διαβασα και σχετικο αρθρο στο xda αλλα δεν το επιχειρησε νομιζω κανεις οι διαστασεις ομως ειναι οι ιδιες; Επισης nicorcam δωσε μας στοιχεια αν μπορεις για την προσφατη αλλαγη της μπαταριας καθως και link αγορας. Ευχαριστω. Edited by klaipelas

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορει καποιος εν ταχυ να πει τη διαδικασια backup και restore μετα και πριν απο εγκατασταση νεας rom μεσα απο το TWRP? Δηλαδή δε χρειαζεται να κανεις backup με titanium? Εχω παρατηρήσει οτι μετα απο restore με το titanium πολλές εφαρμογες κρασαρουν και αναγκαζομαι να τις ξαναεγκαταστησω

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν επιστρέφεις στην ίδια Ρομ θα κάνεις restore από twrp. Αν κάνεις επαναφορά των /data δηλαδή των εφαρμογών σου από παλιά Ρομ άλλου τύπου στην νέα, 99.999% θα έχεις προβλήματα χειρότερα από του Titanium

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν επιστρέφεις στην ίδια Ρομ θα κάνεις restore από twrp. Αν κάνεις επαναφορά των /data δηλαδή των εφαρμογών σου από παλιά Ρομ άλλου τύπου στην νέα, 99.999% θα έχεις προβλήματα χειρότερα από του Titanium

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λέγοντας ιδια ρομ εννοείς και σε αναβαθμιση της;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να βάλει μαμά ρομ μονταρισμενη 28 to 30s μπορεί να πάει με αυτή την ρομ η οποία έχει ελληνικά και παίρνει αναβαθμίσεις σε play store από τον φίλομου τον Ariel.

Του έχω δώσει ότι είχα και κάνει καλή δουλειά..

https://drive.google.com/open?id=1RE-SQHxe5lat0yn9FwJow1RrtdCDYRbj

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Επειδη η μπαταρια που πολλοι προτειναν την HSABAT απο aliexpress δεν συμφερει με τα μεταφορικα σκεφτομαι να αγορασω αυτην https://www.aliexpress.com/item/32964344216.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.20ffc4f1ongC4Z&algo_pvid=153ca556-3d58-4715-80aa-be1f8235fe23&algo_expid=153ca556-3d58-4715-80aa-be1f8235fe23-5&btsid=0ab6f82115886094378233046e5315&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_. Την εχει δοκιμασει κανεις η αν καποιο μελος εχει εξτρα μπαταρια hsabat και την πουλαει ενδιαφερομαι.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Λέγοντας ιδια ρομ εννοείς και σε αναβαθμιση της;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε αναβάθμιση της ιδιας βασης-ρομ υπάρχει περίπτωση να παίξει και απευθειας η εγκατάσταση χωρις wipe

Link to comment
Share on other sites

Επειδη η μπαταρια που πολλοι προτειναν την HSABAT απο aliexpress δεν συμφερει με τα μεταφορικα σκεφτομαι να αγορασω αυτην https://www.aliexpress.com/item/32964344216.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.20ffc4f1ongC4Z&algo_pvid=153ca556-3d58-4715-80aa-be1f8235fe23&algo_expid=153ca556-3d58-4715-80aa-be1f8235fe23-5&btsid=0ab6f82115886094378233046e5315&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_. Την εχει δοκιμασει κανεις η αν καποιο μελος εχει εξτρα μπαταρια hsabat και την πουλαει ενδιαφερομαι.
Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά θα περιμένω τις απόψεις σου γιατί αρχίζει να με εγκαταλείπει και εμένα σιγά σιγά
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...