Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους!

 

Πριν 1 βδομάδα αγόρασα της μητερας μου το L9 lite 2017. Επειδη της το εφτιαξα εχω εφαρμογες κτλο ενθουσιαστηκα.

 

Σκεφτομαι να δωσω το 5s και να το παρω και εγω. Αυτο που λιγο με ανησυχεί ειναι με τις φωτογραφίες..βγαζει καλες ?

Λιγο στο σπιτι που το ειδα δεν τρελαθηκα..επειδη το 5s παρόλα τα χρονάκια του βγάζει πολύ όμορφες.

 

τι λετε ?

 

Ευχαριστω!

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

μου εκλεισε το κινητο απο μπαταρια το εβαλα να φορτησει και οταν το ανοιξα εβαλα το πιν ξεκλειδωσε η καρτα και μου ζηταει και αλλο κωδικο προσβασης επειδη λεει εγινε επανεκινηση αλλα δεν ξερω τι να βαλω
Link to comment
Share on other sites

μου εκλεισε το κινητο απο μπαταρια το εβαλα να φορτησει και οταν το ανοιξα εβαλα το πιν ξεκλειδωσε η καρτα και μου ζηταει και αλλο κωδικο προσβασης επειδη λεει εγινε επανεκινηση αλλα δεν ξερω τι να βαλω

 

Τον κωδικό που ξεκλειδωνεις την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή της γυναίκας μου έχει την έκδοση λογισμικού VNS-L31C432B381. Είναι η τελευταία; Αν όχι γιατί οπότε κάνω αναζήτηση για ενημέρωση μου λέει ότι δεν υπάρχει;

 

Εμένα με 381 μου ήρθε εδώ και ένα μήνα η 383.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχω το μοντέλο l21 σε έκδοση 370. Έχω την εντύπωση ότι πριν κανά μήνα μου έβγαζε OTA update το οποίο αγνόησα λόγω έλειψης χρόνου για backup κλπ. Τώρα μου λέει ότι έχω την τελευταία έκδοση. Μπορεί κάποιος να μου πει ποιό είναι το τελευταίο update που έλαβε OTA και πότε περίπου; Λέτε να έκανα το update και να μην το θυμάμαι; :S

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνεται με την αλλαγή ώρας; Μου βγάζει 2 διαφορετικές, στο widget με τον καιρό είναι η λάθος. Πως διορθώνεται;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνεται με την αλλαγή ώρας; Μου βγάζει 2 διαφορετικές, στο widget με τον καιρό είναι η λάθος. Πως διορθώνεται;

 

Βγάλε την πόλη και βάλε να την βρίσκει από το GPS και θα στρώσει.

Στο Ρ9 lite εμένα δεν το έκανε, αλλά στο P8 lite της γυναίκας έτσι το διόρθωσα...

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνεται με την αλλαγή ώρας; Μου βγάζει 2 διαφορετικές, στο widget με τον καιρό είναι η λάθος. Πως διορθώνεται;

 

Aκριβως το ίδιο εχω και γω πως αλλαζει; γιατι στις ρυθμίσεις δεν καταφερα κατι. :X

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνεται με την αλλαγή ώρας; Μου βγάζει 2 διαφορετικές, στο widget με τον καιρό είναι η λάθος. Πως διορθώνεται;

 

Πηγαινε στις ρυθμισεις-συνθετες ρυθμισεις-Ημερομηνια και ωρα απενεργοποιησε την επιλογη διπλα ρολογια και εισαι κομπλε.

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στις ρυθμισεις-συνθετες ρυθμισεις-Ημερομηνια και ωρα απενεργοποιησε την επιλογη διπλα ρολογια και εισαι κομπλε.

Α μπράβο το χα δει αλλα δεν ημουν σίγουρος σε ευχαριστουμε. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Πριν 1 βδομάδα αγόρασα της μητερας μου το L9 lite 2017. Επειδη της το εφτιαξα εχω εφαρμογες κτλο ενθουσιαστηκα.

 

Σκεφτομαι να δωσω το 5s και να το παρω και εγω. Αυτο που λιγο με ανησυχεί ειναι με τις φωτογραφίες..βγαζει καλες ?

Λιγο στο σπιτι που το ειδα δεν τρελαθηκα..επειδη το 5s παρόλα τα χρονάκια του βγάζει πολύ όμορφες.

 

τι λετε ?

 

Ευχαριστω!

 

Καμια αποψη ??

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Καμια αποψη ??

 

Στα 200 ευρώ δύσκολα θα βρεις κινητό με καλύτερη κάμερα. Το καλό ειναι ότι έχει πολλές ρυθμίσεις. Ακόμα και αν δε φτάνει το 5s στην κάμερα, σε όλα τα άλλα είναι καλύτερο θεωρώ. Αν μου έλεγες για το 6 πάω πάσο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Δεν μπορω να ενωσω το p9 lite μου με το bluetooth ακουστικο που εχω για το αμαξι. Δεν το βρισκει καν οταν κανω αναζητηση. Τι λετε να φταιει? Με το lg g2 που ειχα πριν, δεν ειχα κανενα θεμα απολυτως
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Δεν μπορω να ενωσω το p9 lite μου με το bluetooth ακουστικο που εχω για το αμαξι. Δεν το βρισκει καν οταν κανω αναζητηση. Τι λετε να φταιει? Με το lg g2 που ειχα πριν, δεν ειχα κανενα θεμα απολυτως

Προφανως δεν εχει συμβατο πρωτόκολλο.

Η δοκιμασε να διαγραψεις απο το μπλε δοντι τις αλλες συσκευες μηπως κατι γινεται εκει.

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μερικές γρήγορες ερωτήσεις:

1. To κινητό έχει πάρει την nougat με το EMUI 5?

2. Πόση καθαρή χωρητικότητα έχει από τα 16 Gb?

3. Aν φορτωθέι με πολλες εφαρμογές social ανταπεξέρχεται άνετα? Φαντάζομαι ναι...Δεν ενδιαφέρουν τα παιχνίδια.

4. Οι κάμερες είναι ικανοποιητικές? Η μπροστινή βγάζει καλές σέλφι?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by Rayden1

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

1. Ναι την έχει πάρει την Nougat με το emu i5 κανονικότατα.

2. Εχω εγκαταστήσει πάρα πολλές εφαρμογές και δεν έχει το παραμικρό πρόβλημα, εχει ελεύθερη μνήμη 3,68 GB. Δεν μου έχει δημιουργήσει κανένα θέμα ή κόλλημα και σε αυτόν τον τομέα είναι αστέρι.

Το ερώτημα 3 απαντήθηκε.

Όσον αφορά το τέταρτο ερώτημα σχετικά με την ποιότητα των φωτογραφιών, τόσο εγώ όσο και άλλοι χρήστες του τηλεφώνου μπορούν να διαβεβαιώσουν ότι έχει από τις καλύτερες κάμερες.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1. Ναι την έχει πάρει την Nougat με το emu i5 κανονικότατα.

2. Εχω εγκαταστήσει πάρα πολλές εφαρμογές και δεν έχει το παραμικρό πρόβλημα, εχει ελεύθερη μνήμη 3,68 GB. Δεν μου έχει δημιουργήσει κανένα θέμα ή κόλλημα και σε αυτόν τον τομέα είναι αστέρι.

Το ερώτημα 3 απαντήθηκε.

Όσον αφορά το τέταρτο ερώτημα σχετικά με την ποιότητα των φωτογραφιών, τόσο εγώ όσο και άλλοι χρήστες του τηλεφώνου μπορούν να διαβεβαιώσουν ότι έχει από τις καλύτερες κάμερες.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Αν μπορέις να τσεκάρεις και πόσο διαθέσημο χώρο έχει πριν βάλεις οτιδήποτε θα με κάλυπτες πλήρως. Είναι σημαντικό γιατί θα γίνει χρήση 2 καρτών sim οπότε δεν θα μπορέι να μπεί κάρτα μνημης.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Πώς θα το κάνω όμως αυτό;

Θα πρέπει να απεγκαταστήσω όλες τις εφαρμογές που έχω βάλει για να το δω;

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πώς θα το κάνω όμως αυτό;

Θα πρέπει να εγκαταστήσω όλες τις εφαρμογές που έχω βάλει για να το δω;

 

Έχεις δίκιο. Όπως δείχνει τον αποθυκευτικό χωρο το android μόνο με τρίτη εφαρμοφη φαντάζομαι θα μπορέις να δείς τον αρχικό διαθέσημο χώρο. Θα το ψάξω σε κανά review δεν πειράζει, ευχαριστώ.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

10 gb και κάτι ψιλά αν δεν κάνεις αναβαθμίσεις σε όλες τις χαζομάρες που σ βάζουν μέσα. έκανα την προηγούμενη βδομάδα restore και το τσέκαρα.

 

η διαχείρηση μνήμης είναι ΧΑΛΙΑ. με όλες τις ρυθμίσεις για διαχείρηση μνήμης κλειστές δεν κρατάει πάνω από 2 εφαρμογές στη μνήμη. 2gb είναι πολύ λίγο φαίνεται Η το emui είναι πολύ επιθετικό με τις εφαρμογές που κρατάει στη μνήμη

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες μου ηρθε ηδοποιηση για update, ηδη εχω κανει αναβαθμηση σε Nougat , ο κωδικος του update ειναι VNS-L31C55B364, εχει ερθει σε κανεναν σας???
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2με 3μήνες έχω την 365!

Εγώ έχω την 382.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...