Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι δουλεύει (2 sim wind, voda και 64αρα κάρτα) , απλά πρέπει να είσαι τυχερός η κάρτα σου να έχει μικρό chip γιατί η πρώτη που χάλασα είχε μεγάλο και δεν έμπαινε με τίποτα και το κακό ήταν ότι το έκανα Σάββατο και περίμενα μέχρι την τρίτη το απόγευμα για να πάρω άλλη , και θέλει και προσοχή όταν τα βάζεις μέσα μην κάνεις καμία ζημιά στα λαμάκια

 

Στο ερώτημά μου έχω βάλει ένα link από ένα βιντεάκι που δείχνει τον τρόπο να λειτουργούν όλα...εσύ το έκανες με τον ίδιο τρόπο ή έκανες κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς πότε θα πάρουμε το nougat;; Μήπως το έχει πάρει κανένας; Μπα ε; :/

 

Λογικά σε 3-4 μήνες για όσους δεν είναι branded. Διαφορετικά βάλε 6μηνο..

Link to comment
Share on other sites

Λογικά σε 3-4 μήνες για όσους δεν είναι branded. Διαφορετικά βάλε 6μηνο..

 

4 φλεβαρη τελειωνει το beta προγραμμα,μετα θα ξεκινησει να βγαινει το update ανα χωρες

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

4 φλεβαρη τελειωνει το beta προγραμμα,μετα θα ξεκινησει να βγαινει το update ανα χωρες

 

και περυσι τα ιδια με το P8 lite ...αρχες ιουνιου το πηραμε το 6 .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Στο ερώτημά μου έχω βάλει ένα link από ένα βιντεάκι που δείχνει τον τρόπο να λειτουργούν όλα...εσύ το έκανες με τον ίδιο τρόπο ή έκανες κάτι άλλο?

Παρόμοιο , η όλη φάση είναι λίγο επικίνδυνη όπως ξανά είπα , απλά αν αποφασίσεις να το κάνεις μάρκαρε την κάρτα από την μεταλλική μεριά με ένα μαρκαδόροι ,μία τελεία, για να ξέρεις πως θα μπεί μέσα ,

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

4 φλεβαρη τελειωνει το beta προγραμμα,μετα θα ξεκινησει να βγαινει το update ανα χωρες

 

Αφού ολοκληρωθεί το beta χρειάζεται μια περίοδος για να γίνουν οι αλλαγές από τη χρήση του beta.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ένας γνωστός μου αγόρασε το κινητό πριν από κάποιες μέρες και παρατήρησε ότι παρόλο που το κλείνει την νύχτα, το πρωί όταν το ανοίγει του έχει κρατημένες στην μνήμη τις εφαρμογές που είχε ανοίξει πριν κάνει τον τερματισμό λειτουργίας. Επειδή μου φαίνεται περίεργο, το κάνει και σε εσάς αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ένας γνωστός μου αγόρασε το κινητό πριν από κάποιες μέρες και παρατήρησε ότι παρόλο που το κλείνει την νύχτα, το πρωί όταν το ανοίγει του έχει κρατημένες στην μνήμη τις εφαρμογές που είχε ανοίξει πριν κάνει τον τερματισμό λειτουργίας. Επειδή μου φαίνεται περίεργο, το κάνει και σε εσάς αυτό;

 

Ναι, ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ένας γνωστός μου αγόρασε το κινητό πριν από κάποιες μέρες και παρατήρησε ότι παρόλο που το κλείνει την νύχτα, το πρωί όταν το ανοίγει του έχει κρατημένες στην μνήμη τις εφαρμογές που είχε ανοίξει πριν κάνει τον τερματισμό λειτουργίας. Επειδή μου φαίνεται περίεργο, το κάνει και σε εσάς αυτό;

 

ειναι λειτουργια του αντροιντ 6 αυτη,ισχυει για ολες τις συσκευες με αυτη την εκδοση

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Μετά από εργοστασιακές ρυθμίσεις ενώ Έχω βάλει κάποιες φωτογραφίες σε επαφές στην λίστα φαίνονται κανονικά όταν με καλούν η καλώ Εγώ κάποια από αυτές τις επαφές Η φώτο δεν εμφανίζεται!Πριν τις εργοστασιακές ρυθμίσεις όλα ήταν κανονικά
Link to comment
Share on other sites

Στο ερώτημά μου έχω βάλει ένα link από ένα βιντεάκι που δείχνει τον τρόπο να λειτουργούν όλα...εσύ το έκανες με τον ίδιο τρόπο ή έκανες κάτι άλλο?

 

φιλε μου επειδη ειμαι παθων θα σε συμβουλευα να μην το επιχηρισεις εγω που το επιχηρισα το μονο που καταφερα ηταν να χαλασω 1 καρτα sd 1 καρτα sim και να μην αναγνωριζει την 2 καρτα sim. Ειχε σφηνωσει το συρταρακι υποδοχης καρτων και για να τα αφαιρεσω χρειαστηκε να ανοιξω τη συσκευη μονοσ μου καθοτι δεν ηθελα να το στειλω στο service arvato.Τωρα το λειτουργω μονοκαρτο και με μια 1 καρτα sd.Ευτυχως το κακο ηταν λιγο.

Ας μας γραψει ο φιλος lost το συρταρακι υποδοχης καρτων λειτουργει κανονικα δλδ ανοιγει και κλεινει με ανεση.

ΥΓ΄το προβλημα το ειχα αναφαιρει σε προηγουμενα link

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Μετά από εργοστασιακές ρυθμίσεις ενώ Έχω βάλει κάποιες φωτογραφίες σε επαφές στην λίστα φαίνονται κανονικά όταν με καλούν η καλώ Εγώ κάποια από αυτές τις επαφές Η φώτο δεν εμφανίζεται!Πριν τις εργοστασιακές ρυθμίσεις όλα ήταν κανονικά

 

Και σ'εμένα παρόλο που έχω βάλει φωτογραφίες σε κάποιες επαφές,δεν εμφανίζονται ούτε όταν με καλούν αλλά ούτε όταν τους καλώ.Τι κάνω λάθος;Δεν θέλω να μπλέξω με επαναφορά εργ. ρυθμίσεων

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου επειδη ειμαι παθων θα σε συμβουλευα να μην το επιχηρισεις εγω που το επιχηρισα το μονο που καταφερα ηταν να χαλασω 1 καρτα sd 1 καρτα sim και να μην αναγνωριζει την 2 καρτα sim. Ειχε σφηνωσει το συρταρακι υποδοχης καρτων και για να τα αφαιρεσω χρειαστηκε να ανοιξω τη συσκευη μονοσ μου καθοτι δεν ηθελα να το στειλω στο service arvato.Τωρα το λειτουργω μονοκαρτο και με μια 1 καρτα sd.Ευτυχως το κακο ηταν λιγο.

Ας μας γραψει ο φιλος lost το συρταρακι υποδοχης καρτων λειτουργει κανονικα δλδ ανοιγει και κλεινει με ανεση.

ΥΓ΄το προβλημα το ειχα αναφαιρει σε προηγουμενα link

 

πώς την άνοιξες την συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

Το καπακι με λιγη προσοχη ξεκουμπωνει και μετα ειναι 16 μικρες βιδες απο μέσα και αφαιρεις οτι εξαρτημα θελεις

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Το καπακι με λιγη προσοχη ξεκουμπωνει και μετα ειναι 16 μικρες βιδες απο μέσα και αφαιρεις οτι εξαρτημα θελεις

 

φιλε μου επειδη ειμαι παθων θα σε συμβουλευα να μην το επιχηρισεις εγω που το επιχηρισα το μονο που καταφερα ηταν να χαλασω 1 καρτα sd 1 καρτα sim και να μην αναγνωριζει την 2 καρτα sim. Ειχε σφηνωσει το συρταρακι υποδοχης καρτων και για να τα αφαιρεσω χρειαστηκε να ανοιξω τη συσκευη μονοσ μου καθοτι δεν ηθελα να το στειλω στο service arvato.Τωρα το λειτουργω μονοκαρτο και με μια 1 καρτα sd.Ευτυχως το κακο ηταν λιγο.

Φιλε μου γεια σου οπως αναφαιρω ποιο πανω προφανως εχω κανει ζημια στις επαφες στη 2η καρτα sim και δεν την αναγνωριζει εκτος απο αυτο το τηλ. λειτουργει αριστα.Τι κανω το αφηνω ετσι η κανω κατι. Αν μπορουσες να με βοηθουσες θα το εκτημουσα πολυ. Ευχαριστω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχισε να κολλαει αρκετα το κινητο, το κανει σε καποιον αλλον ;

Και μένα κόλλαγε αλλά έπειτα από ένα ρεσταρτ επανήλθε κανονικά! Του έχεις φορτώσει τον αποθηκευτικό χώρο;

carpe diem
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω γενικά κανένα πρόβλημα με την συσκευή.Αυτό που παρατήρησα ήταν κάποια κολλήματα μόνο στο ίντερνετ,στιγμιαία 2_3 φορές σε ένα μήνα .Στην καθημερινή λειτουργία του δεν μου κόλλησε ποτέ .
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και εγω η συσκευη ειναι πολυ σταθερη,δεν θυμαμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που εκανα επανεκκινηση.και φυσικα τρομερη μπαταρια,εχω δει και 4 ωρες οθονης στο 50% με ασταματητο wifi,youtube,browsing και πολυ λιωσιμο γενικως

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...