Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε καμία έκδοση δεν μου έκανε αυτα που γράφεις. Για τα εικονίδια μόνο εσύ και ο άλλος φίλος έχετε γράψει ότι έχει πρόβλημα.

 

εμ δεν τα ελεγα εγω ! αχαχαχαχαχαχ

 

οχι ρε συ τιποτα δεν κανει μια χαρα ειναι ακυρον !!!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετα την.151 εκανα reset στις εργοστασιακες ρυθμισεις.

Και στο δικό μου μετα την 151 ειχε καποια κολλήματα....μετα το full reset ολα καλά.

 

Το προτείνω στα παιδιά που εχουν μικροθεματα με το κινητό

Apple iphone 12 mini
Link to comment
Share on other sites

Μετα την.151 εκανα reset στις εργοστασιακες ρυθμισεις.

Και στο δικό μου μετα την 151 ειχε καποια κολλήματα....μετα το full reset ολα καλά.

 

Το προτείνω στα παιδιά που εχουν μικροθεματα με το κινητό

 

Εγω το πηρα καινουριο και παλι τα ιδια εκανε ( αλλα αφου με μαλωνει ο πανω θα πω οτι δεν υπαρχει πουθενα προβλημα)

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Στην 150. Και στην 130 μου το εκανε. Ελπιζω στο επομενο update να στρωσει γιατι ορισμενες στιγμες ειναι εκνευριστικο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μερικές φορές μπορεί κάποια εφαρμογή να μας δημιουργεί το πρόβλημα ΄η απλά να μην έκατσε καλά η rom δοκίμασε να το κάνεις ένα full wipe (μπορρείς να κάνεις backup με το πρόγραμμα της huawei τα πάντα , πολύ καλό) για να δεις αν στρώσει , αν όχι μπορεί να είναι και hardware το πρόβλημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω το πηρα καινουριο και παλι τα ιδια εκανε ( αλλα αφου με μαλωνει ο πανω θα πω οτι δεν υπαρχει πουθενα προβλημα)

 

αν στο έκανε από την αρχή το σκέφτεσαι μήπως είναι hardware , αν σε βολεύει το πας για έλεγχο.

Και μην αρπάζεστε ρε παιδιά εδώ μέσα, είμαστε εδώ για ανταλλαγή απόψεων λύση προβλημάτων και να μάθουμε ο ένας από τον άλλον , τα υπόλοιπα δεν είναι για εδώ, αφήστε τα για το γήπεδο ή για κανέναν πολιτικό ...

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα με τον fingerprint sensor.

Συγκεκριμένα δεν αναγνωρίζει πάντα το δακτυλικό αποτύπωμα και πρέπει να περάσω πολλές φορές το δάχτυλο για να το αναγνωρίσει.

Υπόψιν έχω αναβαθμιστεί στην 150, αλλά το θέμα υπήρχε και με την 130.

Το πιο πιθανό είναι να θέλει καλό καθάρισμα με πανάκι ο sensor, αν και τα κινητά μου τα προσέχω και τα φροντίζω τόσο, που δεν τίθεται θέμα καθαριότητας, αλλά και πάλι λέω μήπως θέλει το κάτι παραπάνω.

Κανείς με παρόμοια εμπειρία;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε καμία έκδοση δεν μου έκανε αυτα που γράφεις. Για τα εικονίδια μόνο εσύ και ο άλλος φίλος έχετε γράψει ότι έχει πρόβλημα.

 

Προσωπικά 3 συσκευες εχω δοκιμασει. Μια δικη μου, μια ενος συναδελφου και μια σε καταστημα public και το εκαναν και οι 3. Επισης απο αναζητηση που εκανα στο ιντερνετ βρηκα το ιδιο προβλημα να εχει αναφερθει και σε αλλα μοντελα της Huawei, τοσο προγενεστερα οσο και μεταγενεστερα του P9 lite. Επομενως φανταζομαι ειναι θεμα software.

 

Απο κει και περα μπορει καποιες συσκευες να μην εχουν το προβλημα ή οι χρηστες τους να το χρησιμοποιουν με τροπο που δεν τους δημιουργει προβλημα και ουτε καν το έχουν αντιληφθει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στην 150. Και στην 130 μου το εκανε. Ελπιζω στο επομενο update να στρωσει γιατι ορισμενες στιγμες ειναι εκνευριστικο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μερικές φορές μπορεί κάποια εφαρμογή να μας δημιουργεί το πρόβλημα ΄η απλά να μην έκατσε καλά η rom δοκίμασε να το κάνεις ένα full wipe (μπορρείς να κάνεις backup με το πρόγραμμα της huawei τα πάντα , πολύ καλό) για να δεις αν στρώσει , αν όχι μπορεί να είναι και hardware το πρόβλημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

αν στο έκανε από την αρχή το σκέφτεσαι μήπως είναι hardware , αν σε βολεύει το πας για έλεγχο.

Και μην αρπάζεστε ρε παιδιά εδώ μέσα, είμαστε εδώ για ανταλλαγή απόψεων λύση προβλημάτων και να μάθουμε ο ένας από τον άλλον , τα υπόλοιπα δεν είναι για εδώ, αφήστε τα για το γήπεδο ή για κανέναν πολιτικό ...

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Θα το ψαξω παραπανω αν και εχω δοκιμασει 3 συσκευες και μου το εκαναν και οι 3 επομενως δεν ειμαι βεβαιος πως ειναι θεμα hardware ή πως δεν εχει κατσει καλα η ROM.

Δηλαδη στο δικο σου κινητο αν πας για παραδειγμα στα sms, κανεις scroll απο κατω προς τα πανω και αμεσως (πριν καν περασει 1'' απο το τελος του scrolling) κανεις κλικ στο sms αυτο ανοιγει με τη μια...? Γιατι οπως γραφω το προβλημα υπαρχει σε βιαστικες κινησεις που πατας κλικ πριν καν τελειωσει το scrolling...Σε..ηρεμους και χαλαρους users το προβλημα δεν θα φαινεται καν.

 

ΥΓ: Για παραδειγμα το ιδιο προβλημα αναφερεται για το Mate 8. Απ' οτι φαινεται το εχουν πολλοι χρηστες, αλλα πολλοι λενε πως δεν το ειχαν καν αντιληφθει μεχρι που διαβασαν το ποστ. http://forum.xda-developers.com/mate-8/help/bug-touch-screen-inactive-scrolling-t3349561

Edited by Georgio81
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Πως λύνω αυτό το θέμα με τα notifications στο viber ρε παιδιά...;;;

 

Εννοείς να ανάβει το led; Βάζεις μια εφαρμογή απ το play και καθάρισες.. καλή και δοκιμασμένη είναι αυτή

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflowlite&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς να ανάβει το led; Βάζεις μια εφαρμογή απ το play και καθάρισες.. καλή και δοκιμασμένη είναι αυτή

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflowlite&hl=el

 

Αυτό το ξέρω και σε ευχαριστώ αλλά δεν λαμβάνω τα μηνύματα,πρέπει να μπώ στο app για να δώ αν μου έχουν στείλει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ξέρω και σε ευχαριστώ αλλά δεν λαμβάνω τα μηνύματα,πρέπει να μπώ στο app για να δώ αν μου έχουν στείλει.

 

Εφαρμογη Διαχειριση συσκευης -> Προστατευομενες εφαρμογες και εκει διαλεγεις το viber και γενικα οποιες εφαρμογες θελεις να τρεχουν στο παρασκηνιο ωστε να σου ερχονται κανονικα οι ειδοποιησεις

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ειμαι λιγο ασχετη οταν ειναι branded το κινητο τι σημαινει?και τι προβληματα δημιουργει?αα και σκεφτομαι να παρω το κινητο απο το σκρουτζ γιατι δεν το χω βρει πουθενα με τα 3 γιγα ραμ,ειναι καλο σαιτ?καποια γνωμη?Ακομα ηθελα να ρωτησω αν βγαζει καλες φωτογραφιες στο σκοταδι και αν γνωριζετε απο που μπορω να προμηθευτω προστατευτικο γυαλι για την οθονη σε σχετικα καλη τιμη.Ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη Διαχειριση συσκευης -> Προστατευομενες εφαρμογες και εκει διαλεγεις το viber και γενικα οποιες εφαρμογες θελεις να τρεχουν στο παρασκηνιο ωστε να σου ερχονται κανονικα οι ειδοποιησεις

 

 

Kαλημέρα,όλα αυτά είναι ενεργοποιημένα.Άλλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα σε περισσότερες εφαρμογές,έχει ειπωθεί πως το πρόβλημα το δημιουργεί η ''Εξυπνη'' λειτουργία της μπαταρίας,την άλλαξα σε ''performance'' και όταν κάνω εκκαθάριση ξαναγυρνά αυτόματα σε ''εξυπνη''.

Έχω την 150,δεν ξέρω αν το πρόβλημα λύνεται με την 151 ή αν υπάρχει κάποια άλλη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,όλα αυτά είναι ενεργοποιημένα.Άλλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα σε περισσότερες εφαρμογές,έχει ειπωθεί πως το πρόβλημα το δημιουργεί η ''Εξυπνη'' λειτουργία της μπαταρίας,την άλλαξα σε ''performance'' και όταν κάνω εκκαθάριση ξαναγυρνά αυτόματα σε ''εξυπνη''.

Έχω την 150,δεν ξέρω αν το πρόβλημα λύνεται με την 151 ή αν υπάρχει κάποια άλλη λύση.

Αυτό το έχεις ενεργοποιημένο?

Ρυθμίσεις-εφαρμογές-συνθέτες ρυθμίσεις (κάτω αριστερά) -παράλειψη βελτιστοποίησης και στο viber επιλέγεις Ναι.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχεις ενεργοποιημένο?

Ρυθμίσεις-εφαρμογές-συνθέτες ρυθμίσεις (κάτω αριστερά) -παράλειψη βελτιστοποίησης και στο viber επιλέγεις Ναι.

 

Όχι,μόλις το το απενεργοποίησα και βλέπουμε...Ευχαριστώ,μακάρι να ξεκολλήσει.:)

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Ευχαριστω για την απαντηση. Θα το ψαξω παραπανω αν και εχω δοκιμασει 3 συσκευες και μου το εκαναν και οι 3 επομενως δεν ειμαι βεβαιος πως ειναι θεμα hardware ή πως δεν εχει κατσει καλα η ROM.

Δηλαδη στο δικο σου κινητο αν πας για παραδειγμα στα sms, κανεις scroll απο κατω προς τα πανω και αμεσως (πριν καν περασει 1'' απο το τελος του scrolling) κανεις κλικ στο sms αυτο ανοιγει με τη μια...? Γιατι οπως γραφω το προβλημα υπαρχει σε βιαστικες κινησεις που πατας κλικ πριν καν τελειωσει το scrolling...Σε..ηρεμους και χαλαρους users το προβλημα δεν θα φαινεται καν.]

Το δοκίμασα αυτό που λες και δε παρατήρησα κάτι τέτοιο , και έχω ένα κάρο μνμ μέσα.

από ότι είδα γενικά στα huawei πάιζουν πολλά προβλήματα αλλά σε μεμονωμένες συσκευές, σε εμένα π.χ. τα προβλήματα που είδα, και δεν βρήκα λύση , είναι ότι μερικές φορές όταν ανοίγω το κινητό (δεν έχω κλειδώματα) μου βγάζει μια θολή εικόνα και δεν κάνει τίποτα το κλείνω το ξανα ανοίγω αμέσως και δουλεύει κανονικά , με τίποτα μα με τίποτα δεν μπορω΄να κάνω backup με το twrp , χτυπάει όλη την ώρα, στους πιο πολλούς δουλεύει κανονικά , λίγοι είμαστε αυτοί που έχουμε αυτό το πρόβλημα !!

Δοκίμασε πάντως και την 151 , που την βλέπω πολύ σταθερή , μήπως και φύγει , και κάτι ακόμη καλό είναι μετά από κάθε update να κάνουμε ένα full wipe και από το backup που πιθανός να έχουμε, να περνάμε τα βασικά και όχι τίποτα ρυθμίσεις συστήματος , γιατί μπορεί και εκεί να βρίσκεται το πρόβλημα και απλά να το ξαναβάζουμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια επειδη ειμαι λιγο ασχετη οταν ειναι branded το κινητο τι σημαινει?και τι προβληματα δημιουργει?αα και σκεφτομαι να παρω το κινητο απο το σκρουτζ γιατι δεν το χω βρει πουθενα με τα 3 γιγα ραμ,ειναι καλο σαιτ?καποια γνωμη?Ακομα ηθελα να ρωτησω αν βγαζει καλες φωτογραφιες στο σκοταδι και αν γνωριζετε απο που μπορω να προμηθευτω προστατευτικο γυαλι για την οθονη σε σχετικα καλη τιμη.Ευχαριστω :)

 

Το branded κινητό δεν έχει κανένα πρόβλημα , απλά έχει το λογότυπο ή και καμία εφαρμογή της εταιρίας που το αγοράζεις , και παίρνει (συνήθως) πιο αργά τις αναβαθμίσεις , όσο για το skroutz μια χαρά είναι απλά εκεί βρίσκεις πολλά μαγαζιά και διαλέγεις , όσο για γυαλί μπορείς να δεις σε επώνυμο το NILLKIN Amazing H+PRO for Huawei P9 Lite (Ελλάδα θα το βρεις στην 3πλάσια τιμή από εξωτερικό) εγώ το πήρα από εδώ https://www.tvc-mall.com/details/nillkin-amazing-h-pro-for-huawei-p9-lite-g9-lite-tempered-glass-screen-film-nanometer-anti-explosion-sku10351123a.html

για φώτο , αν έχεις όρεξη και ασχολείσαι με ρυθμίσεις , το βράδυ βγάζει καλές (για εμένα)

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Έχω προσέξει το εξής θέμα. Οταν κανω scrolling, για 1-2 δευτερολεπτα μετα το scrolling, το touch screen δεν πιανει. Το κανει σχεδόν σε ολες τις εφαρμογες ακόμα και στα settings ή στο app για τα sms. Με αποτελεσμα οταν βιαζομαι να μην πιανει ποτε το touch με την πρωτη φορα. Το δοκιμασα και σε δευτερη συσκευή για να δω αν εχει προβλημα το δικό μου και έκανε το ίδιο.

 

Software bug είναι τώρα αυτο??

 

Φίλεεε αυτό ακριβως παθαινω και με εχει χαλασει. Νόμιζα πως ειναι προβλημα με το touch της συσκευής μου, αλλα τωρα που διαβασα το προβλημα σου, δοκιμασα αυτο με το scrolling και βλεπω πως οντως η καθυστετηση ωφειλεται εκει!!! Επομενως περιμενουμε μηπως το λύσει η Huawei σε επομενο update!!! :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στην 150. Και στην 130 μου το εκανε. Ελπιζω στο επομενο update να στρωσει γιατι ορισμενες στιγμες ειναι εκνευριστικο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μερικές φορές μπορεί κάποια εφαρμογή να μας δημιουργεί το πρόβλημα ΄η απλά να μην έκατσε καλά η rom δοκίμασε να το κάνεις ένα full wipe (μπορρείς να κάνεις backup με το πρόγραμμα της huawei τα πάντα , πολύ καλό) για να δεις αν στρώσει , αν όχι μπορεί να είναι και hardware το πρόβλημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

αν στο έκανε από την αρχή το σκέφτεσαι μήπως είναι hardware , αν σε βολεύει το πας για έλεγχο.

Και μην αρπάζεστε ρε παιδιά εδώ μέσα, είμαστε εδώ για ανταλλαγή απόψεων λύση προβλημάτων και να μάθουμε ο ένας από τον άλλον , τα υπόλοιπα δεν είναι για εδώ, αφήστε τα για το γήπεδο ή για κανέναν πολιτικό ...

 

Αυτό με το touch το έχω κι εγώ αλλά δεν είχα προσδιορίσει πως το πρόβλημα ήταν μονο μετά από scroll που γράφει ο φίλος. Το είχα κάνει και 2 φορές φορμάτ αλλά δεν είχε λυθεί. Διαβάζοντας τώρα τα σχόλια πειραματίζομαι και παρατηρώ πως το touch δεν πιάνει καθόλου πάνω στο scroll ή περίπου 1" μετά το scroll, αλλά έχοντας συνηθίσει σε samsung που το touch πιάνει ακόμα και ενώ κάνεις scroll, μου φαίνεται έντονη η διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά 3 συσκευες εχω δοκιμασει. Μια δικη μου, μια ενος συναδελφου και μια σε καταστημα public και το εκαναν και οι 3. Επισης απο αναζητηση που εκανα στο ιντερνετ βρηκα το ιδιο προβλημα να εχει αναφερθει και σε αλλα μοντελα της Huawei, τοσο προγενεστερα οσο και μεταγενεστερα του P9 lite. Επομενως φανταζομαι ειναι θεμα software.

 

Απο κει και περα μπορει καποιες συσκευες να μην εχουν το προβλημα ή οι χρηστες τους να το χρησιμοποιουν με τροπο που δεν τους δημιουργει προβλημα και ουτε καν το έχουν αντιληφθει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Θα το ψαξω παραπανω αν και εχω δοκιμασει 3 συσκευες και μου το εκαναν και οι 3 επομενως δεν ειμαι βεβαιος πως ειναι θεμα hardware ή πως δεν εχει κατσει καλα η ROM.

Δηλαδη στο δικο σου κινητο αν πας για παραδειγμα στα sms, κανεις scroll απο κατω προς τα πανω και αμεσως (πριν καν περασει 1'' απο το τελος του scrolling) κανεις κλικ στο sms αυτο ανοιγει με τη μια...? Γιατι οπως γραφω το προβλημα υπαρχει σε βιαστικες κινησεις που πατας κλικ πριν καν τελειωσει το scrolling...Σε..ηρεμους και χαλαρους users το προβλημα δεν θα φαινεται καν.

 

ΥΓ: Για παραδειγμα το ιδιο προβλημα αναφερεται για το Mate 8. Απ' οτι φαινεται το εχουν πολλοι χρηστες, αλλα πολλοι λενε πως δεν το ειχαν καν αντιληφθει μεχρι που διαβασαν το ποστ. http://forum.xda-developers.com/mate-8/help/bug-touch-screen-inactive-scrolling-t3349561

Αυτό με το touch τώρα που το ειπατε ,το κάνει και μένα. Διόρθωση αν ήταν θα είχε έρθει. Οπότε μάλλον θα ζησουμεε αυτό. Υπόψιν φοραω την 151 καθαρή.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το σκρολ ισχύει αλλα ας μην υπερβαλλουμε. Στο δευτερόλεπτο πάνω μία χαρά λειτουργεί, ναι αν θες στο 0.2 σεκοντ όχι μόνο δε θα πιάσει αλλά θα χρειαστεί 2η και 3η φορά για να πιάσει. Γι αυτό περιμένεις λίγο πάνω από μισό δευτερόλεπτο και είσαι μία χαρά
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το σκρολ ισχύει αλλα ας μην υπερβαλλουμε. Στο δευτερόλεπτο πάνω μία χαρά λειτουργεί, ναι αν θες στο 0.2 σεκοντ όχι μόνο δε θα πιάσει αλλά θα χρειαστεί 2η και 3η φορά για να πιάσει. Γι αυτό περιμένεις λίγο πάνω από μισό δευτερόλεπτο και είσαι μία χαρά

 

Σωστα δεν ειναι μεγάλο προβλημα, απλα αν εχεις συνηθισει διαφορετικά ή αν βιαζεσαι και δεν πιανει, χρειαζεται χρονο να το συνηθισεις...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το σκρολ ισχύει αλλα ας μην υπερβαλλουμε. Στο δευτερόλεπτο πάνω μία χαρά λειτουργεί, ναι αν θες στο 0.2 σεκοντ όχι μόνο δε θα πιάσει αλλά θα χρειαστεί 2η και 3η φορά για να πιάσει. Γι αυτό περιμένεις λίγο πάνω από μισό δευτερόλεπτο και είσαι μία χαρά

 

δεν ξερω ρε φιλε, σε εμενα κολλαει απο την πρωτη μερα που το πηρα για 1-2 δευτερα το λιγοτερο.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε φιλε, σε εμενα κολλαει απο την πρωτη μερα που το πηρα για 1-2 δευτερα το λιγοτερο.

 

Τετοιο προβλημα δεν εχω εγω παντως. Απλα μετα το σκρολ για 1-1.50 δευτερα δεν παιζει το touch.

Link to comment
Share on other sites

Τετοιο προβλημα δεν εχω εγω παντως. Απλα μετα το σκρολ για 1-1.50 δευτερα δεν παιζει το touch.

 

ε αυτο λεμε ρε συ τοσην ωρα!! Δεν παιζει το touch !!!!!!!!!!! πω ρε παιδια δεν μπορουμε να βγαλουμε ακρη.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

ε αυτο λεμε ρε συ τοσην ωρα!! Δεν παιζει το touch !!!!!!!!!!! πω ρε παιδια δεν μπορουμε να βγαλουμε ακρη.

 

Νομιζα πως σου κολλαει κιολας η συσκευη. Οκ κατανοητο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζα πως σου κολλαει κιολας η συσκευη. Οκ κατανοητο τωρα.

 

ρε φιλε δεν κολλαει στη χρηση,καποιες φορες το touch ειναι σαν να μην υπαρχει . Αρα δεν ειναι hardware ειναι SOFTWARE σιγουρα.

Καποια @@ρια εκανε η χαβαη

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε δεν κολλαει στη χρηση,καποιες φορες το touch ειναι σαν να μην υπαρχει . Αρα δεν ειναι hardware ειναι SOFTWARE σιγουρα.

Καποια @@ρια εκανε η χαβαη

 

Συμφωνω. Το ιδιο κι εμενα. Και προφανως δεν ειναι hardware γιατι κατα τα λοιπα το touch δουλευει μια χαρα. Αλλα αφου καποιος εγραψε πως το προβλημα υπαρχει και στην 151, μαλλον δεν βλεπω να λυνεται αμεσα! :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...