Jump to content

Xiaomi Mi Max


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

I did it. Αν κατάλαβα καλά πρέπει να κατεβάσω το apk και να το εγκαταστήσω εκτός playstore.

Γιατί όμως το βγάζει μη συμβατό. Αυτή είναι η απορία μου και δεν βρήκα απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

I did it. Αν κατάλαβα καλά πρέπει να κατεβάσω το apk και να το εγκαταστήσω εκτός playstore.

Γιατί όμως το βγάζει μη συμβατό. Αυτή είναι η απορία μου και δεν βρήκα απάντηση.

 

Που ακριβώς είναι στο play store αυτό το game γιατί δεν το βρίσκω;

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς είναι στο play store αυτό το game γιατί δεν το βρίσκω;

 

Αν δεν το έχεις εγκαταστήσει σε άλλη σου συσκευή δεν θα στο εμφανίσει καθόλου αν δεν είναι συμβατό με την συσκευή σου.

Αν το έχεις ξαναεγκαταστήσει τότε ψάξε όλες τις εφαρμογές σου στο playstore.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά άψογη Rom μέχρι και SwiftKey είχε μέσα και γενικά τα πάντα ελληνικά όλα δουλεύουν άψογα.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

 

είχα την global dev η οποία μέχρι την 6.12.22 ήταν ΑΨΟΓΗ αλλά με την μετάβαση της στο nougat, προβλήματα....3 γνωστούς έχω με αυτήν και θέλουν να περασουν στην stable....

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κατα τη γνωμη μου,γιατι εχω δοκιμασει και τη global stable και την dev,σα τη τελευταια stable απο το miui.gr δεν υπαρχει!!Τουλαχιστο στο θεμα μπαταρια τα σπαει!!Πανω απο 10+ ωρες οθονη (απο 100% μεχρο 0%),με πολλη χρηση wifi για facebook κλπ!!!Και με 2 ωρες περιπου κλησεων!!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μία απορία. Γιατί το playstore μου βγάζει ότι το παιχνίδι UNKILLED δεν είναι συμβατό με την συσκευή μου? Οεοοο!

Έχει συμβεί και με κάποιες άλλες εφαρμογές από το playstore.

Λογικά λες για το συγκεκριμένο.

 

Μερικά παιχνίδια δεν τα βγάζει λόγο dpi της οθόνης. Θέλει αλλαγμα το dpi μέσω terminal η adb και μετά θα τα βρει κανονικά.

 

cdf3f1646c0700a788593c5c49199972.jpg

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

@king2009

Ναι για αυτό το παιχνίδι λέω.

Βρήκα το apk και λέω να δοκιμάσω να το εγκαταστήσω.

Την διαδικασία αλλαγής των dpi δεν την γνωρίζω. Έχεις κάποιο ling που να την εξηγεί?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα ήρθε και το δικό μου το θηρίο από Banggood 4/128 με 221€ χωρίς να περάσει τελωνείο ( την γλύτωσα ).

το παρήγγειλα 15 Μαρτίου και ήρθε 3 Απριλίου δεν άργησε καθόλου.

Τώρα έχει ρομ 7.3.14.0.0 (MBDCNDE) σαν κάποιον φίλο που γράφει λίγο πιο πίσω στο νήμα .

τέλος πάντων τώρα θα παίξω λίγο έτσι όπως είναι, και αργότερα αν δεν μπορέσω να περάσω άλλη ρομ θα σας ενοχλήσω..

Link to comment
Share on other sites

@king2009

Ναι για αυτό το παιχνίδι λέω.

Βρήκα το apk και λέω να δοκιμάσω να το εγκαταστήσω.

Την διαδικασία αλλαγής των dpi δεν την γνωρίζω. Έχεις κάποιο ling που να την εξηγεί?

Εδώ είσαι:

 

https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/how-to/guide-how-to-change-dpi-root-t3335596&ved=0ahUKEwi9wf-S_YjTAhUFyRQKHVQABOgQFggkMAE&usg=AFQjCNERTg2RNzWYBCednwiXH9gdhKYybw&sig2=-NVti_ScWwIwowL5UuVuTg

 

Ειναι εύκολη διαδικασία. Και εδώ:

 

http://en.miui.com/thread-313716-1-1.html

 

Έπειτα θα στα βγάζει όλα τα παιχνίδια compatible. Μερικές φορές φταιει και το όνομα του μοντέλου. Αυτό αλλάζει με τροποποίηση build.prop θέλει ρουτ όμως. Αν βάλεις το apk δεν θα έχεις κανενα θέμα απλά θα συνεχίζει να στο βγάζει non compatible στο playstore.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Sar value 2901e4d04d2ad30a7e18ea146fdba93b.jpg

 

ΠΗΓΗ 1

http://www.mi.com/in/mimax/specs/

 

ΠΗΓΗ 2

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max-8057.php

 

ΠΗΓΗ 3

https://www.youtube.com/watch?v=XU27U-TBAB4

 

Αυτός είναι κολλημένος ή εσύ που έχεις βαλθεί να αποθεώσεις το πλέον παλιό (μετά την έλευση του S8) S7?

Το ότι τρίζει που το είδες; Πιάσε πρώτα ένα Max στα χέρια σου ή μάλλον καλύτερα ένα Xiaomi και μετά πες μας την άποψη σου ή καλύτερα κάτσε με το S7 σου έχοντας δώσει τα 3 πλάσια χρήματα για να έχεις αδιαβροχοποίηση :p:lol:

Άντε μας βγήκατε όλοι ειδικοί εδώ πέρα για την Xiaomi!:X

 

Παλιο επειδη ανακοινωθηκε το επομενο? Το ακουσαμε και αυτο... Ενω βγηκε μολις 2 μηνες πριν το mi max ε?

Ζητησε το παιδι αντικειμενικες αποψεις για να δει τι θα κανει και βγηκατε 2-3 και το βγαλατε το υπερτατο κινητο ever μονο και μονο επειδη το εχετε εσεις.

Προφανως και το εχω στα χερια μου αγορασμενο, ποτε δε μιλαω υποθετικα. Και τριζει. Οπως τριζουν ολα. Σε ολους.

Και η ποιοτητα κατασκευης ειναι της πλακας. Ασχετως αν δε θες να το δεις εσυ, επειδη εισαι ανιδεος και δεν εχεις πιασει ποτε στα χερια σου καμια ποιοτικη συσκευη να νοιωσεις πως ειναι. S7 Edge απο την αλλη δεν εχω. Ο αδερφος μου εχει το απλο.

Αλλα ετσι ειναι ο Ελληνας, οτι εχει αυτος πρεπει να μ@μ@αει και ολων των αλλων ειναι για τα μπαζα.

Οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια ψηλε. Δες και το βιντεο για να σου κοπουν οι αυταπατες.

 

https://www.youtube.com/watch?v=KRXdXTDqV3U

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

εγω ποτε δεν ρωτησα αν ειναι καλυτερο απο το s7 ,αυτο ελειπε ,ουτε καν σαν υποθεση δεν μπορει να ειναι καλυτερο,εγω απλα ρωτησα για την οθονη και την μπαταρια γιατι το παιρνω για συγκεκριμενο λογο,αν παλι δεν βολεψει γυρναω πισω στο edge.η αληθεια ειναι οτι το s7 σε οτι διαγωνισμο εγινε σε ολο τον πλανητη κερδισε το βραβειο του καλυτερου κινητου επισης ξελασπωσε και την sammy μετα την ασχημη πορεια του s6 και το μεγαλο καζο του note 7.

 

υ.γ το sexy one που εχεις ειναι μεγαλος και παλιος ερωτας οπως και το siemens στο δικο μου αβαταρ

 

υ.γ τελικα ξερει κανεις ποτε θα βγει η miui 9 και αν θα την παρει το mi max?

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

εγω ποτε δεν ρωτησα αν ειναι καλυτερο απο το s7 ,αυτο ελειπε ,ουτε καν σαν υποθεση δεν μπορει να ειναι καλυτερο,εγω απλα ρωτησα για την οθονη και την μπαταρια γιατι το παιρνω για συγκεκριμενο λογο,αν παλι δεν βολεψει γυρναω πισω στο edge.η αληθεια ειναι οτι το s7 σε οτι διαγωνισμο εγινε σε ολο τον πλανητη κερδισε το βραβειο του καλυτερου κινητου επισης ξελασπωσε και την sammy μετα την ασχημη πορεια του s6 και το μεγαλο καζο του note 7.

 

υ.γ το sexy one που εχεις ειναι μεγαλος και παλιος ερωτας οπως και το siemens στο δικο μου αβαταρ

 

υ.γ τελικα ξερει κανεις ποτε θα βγει η miui 9 και αν θα την παρει το mi max?

Το max είναι πολύ καλύτερο σε μπαταρία οθόνη Software.

Το edge σε αδιάβροχο ποίηση.

 

Το Max είναι εργαλείο το s7 edge φρου φρου και δυσχρηστο. Αυτή είναι η διαφορά.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

εγω ποτε δεν ρωτησα αν ειναι καλυτερο απο το s7 ,αυτο ελειπε ,ουτε καν σαν υποθεση δεν μπορει να ειναι καλυτερο,εγω απλα ρωτησα για την οθονη και την μπαταρια γιατι το παιρνω για συγκεκριμενο λογο,αν παλι δεν βολεψει γυρναω πισω στο edge.η αληθεια ειναι οτι το s7 σε οτι διαγωνισμο εγινε σε ολο τον πλανητη κερδισε το βραβειο του καλυτερου κινητου επισης ξελασπωσε και την sammy μετα την ασχημη πορεια του s6 και το μεγαλο καζο του note 7.

 

υ.γ το sexy one που εχεις ειναι μεγαλος και παλιος ερωτας οπως και το siemens στο δικο μου αβαταρ

 

υ.γ τελικα ξερει κανεις ποτε θα βγει η miui 9 και αν θα την παρει το mi max?

 

Εαν αυτα σε ενδιαφερουν κυριως θεωρω πως η οθονη ειναι αρκετα καλη με εξαιρεση στο direct sunlight και η μπαταρια απλα κορυφαια.

Τη νουγκατ την περιμενω και εγω πως και πως γτ ειναι ολομπαγκαριστη η GS 6.0.1 που εχω και μου σπαει καθημερινα τα νευρα αλλα δεν υπαρχει ακομα επισημη ανακοινωση δυστυχως και ναι, θα την παρει κανονικα το mi max.

 

Υ.Γ. Για τα siemens :up:

Edited by RAZIEL1799
:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Εαν αυτα σε ενδιαφερουν κυριως θεωρω πως η οθονη ειναι αρκετα καλη με εξαιρεση στο direct sunlight και η μπαταρια απλα κορυφαια.

Τη νουγκατ την περιμενω και εγω πως και πως γτ ειναι ολομπαγκαριστη η GS 6.0.1 που εχω και μου σπαει καθημερινα τα νευρα αλλα δεν υπαρχει ακομα επισημη ανακοινωση δυστυχως και ναι, θα την παρει κανονικα το mi max.

 

Υ.Γ. Για τα siemens :up:

Φίλε μου αν θέλεις αυτά πας χωρίς σκέψη στο MAX. Είχα και το s7 edge από τον πρώτο μήνα κυκλοφορίας μέχρι που πήρα το MAX πριν 3 μήνες περίπου. Όπως ξαναέγραψα δεν το μετάνιωσα στιγμή που ήρθα στο MAX και όχι δεν τρίζει....

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΓΗ 1

http://www.mi.com/in/mimax/specs/

 

ΠΗΓΗ 2

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max-8057.php

 

ΠΗΓΗ 3

https://www.youtube.com/watch?v=XU27U-TBAB4

 

 

 

Παλιο επειδη ανακοινωθηκε το επομενο? Το ακουσαμε και αυτο... Ενω βγηκε μολις 2 μηνες πριν το mi max ε?

Ζητησε το παιδι αντικειμενικες αποψεις για να δει τι θα κανει και βγηκατε 2-3 και το βγαλατε το υπερτατο κινητο ever μονο και μονο επειδη το εχετε εσεις.

Προφανως και το εχω στα χερια μου αγορασμενο, ποτε δε μιλαω υποθετικα. Και τριζει. Οπως τριζουν ολα. Σε ολους.

Και η ποιοτητα κατασκευης ειναι της πλακας. Ασχετως αν δε θες να το δεις εσυ, επειδη εισαι ανιδεος και δεν εχεις πιασει ποτε στα χερια σου καμια ποιοτικη συσκευη να νοιωσεις πως ειναι. S7 Edge απο την αλλη δεν εχω. Ο αδερφος μου εχει το απλο.

Αλλα ετσι ειναι ο Ελληνας, οτι εχει αυτος πρεπει να μ@μ@αει και ολων των αλλων ειναι για τα μπαζα.

Οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια ψηλε. Δες και το βιντεο για να σου κοπουν οι αυταπατες.

 

https://www.youtube.com/watch?v=KRXdXTDqV3U

 

Εαν εσένα τρίζει να το δεις φίλε με το κατάστημα, γιατί πιθανότατα είναι ελλατωματικο! Εγω όσα Max δοκίμασα κανένα δεν έτριζε, επίσης και από φίλους μου το ίδιο! Και στο κάτω-κάτω εαν είναι όπως λες εσυ τόσο της πλάκας η κατασκευή αλλά και γενικά το κινητό γιατί το πήρες και δεν πλήρες το υπέρτατο για εσένα S7? Ε;:shifty: Τώρα εαν είσαι θεωρείς αντικειμενική άποψη να λες ότι το Max έχει χάλια ήχο επειδή έχει μονοφωνικο ηχείο όταν και το S7 έχει και αυτό μονοφωνικο πάω πάσο! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ελα να τελειώνουμε με το vs παιδιά .....

Στην τελικη, ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ το S7 !!!!!!!!!!!!!!!

Αν μας ενδιέφερε θα το παίρναμε και θα ήμασταν στο ανάλογο νήμα :D

Παμε λοιπόν στα του Mi Max :rolleyes:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Εαν εσένα τρίζει να το δεις φίλε με το κατάστημα, γιατί πιθανότατα είναι ελλατωματικο! Εγω όσα Max δοκίμασα κανένα δεν έτριζε, επίσης και από φίλους μου το ίδιο! Και στο κάτω-κάτω εαν είναι όπως λες εσυ τόσο της πλάκας η κατασκευή αλλά και γενικά το κινητό γιατί το πήρες και δεν πλήρες το υπέρτατο για εσένα S7? Ε;:shifty: Τώρα εαν είσαι θεωρείς αντικειμενική άποψη να λες ότι το Max έχει χάλια ήχο επειδή έχει μονοφωνικο ηχείο όταν και το S7 έχει και αυτό μονοφωνικο πάω πάσο! :lol:

 

Ναι μαν, οτι πεις. Τριζει το δικο μου, ετριζε του μαγαζιου που το χα δει πριν το παρω, τριζει στο βιντεο που ανεβασα πριν (αναφερεται στο 0.39), ισα που το πιεζει και ξεκουμπωνει ολη η οθονη (στο 0.44), πεφτει σε αλλο βιντεο απο την τσεπη ενος τυπα καθιστος και μοιραζει στα 2 το τηλεφωνο και εχουμε ολοι ελλατωματικα τηλεφωνα ξαφνικα.

 

Οχι, πως χρειαζεται να εξηγουμαι σε σενα, αλλα το κινητο το εχω ως 3η συσκευη, επειδη ηθελα κατι φτηνο με οθονη πανω σπο 6.2" με SIM και καλη αυτονομια για συγκεκριμενους σκοπους. Και το φτηνοτερο tablet με καρτα sim, που να το ξερει λιγο η μανα του εκανε 240ε.

 

Στην αντικειμενικοτατη μου κριτικη επισης, ανεφερα οτι "ο ηχος ειναι στην καλυτερη μετριας ποιοτητας απο το μονοφωνικο ηχειο" και οχι ΕΠΕΙΔΗ εχει μονοφωνικο ηχειο, οπως επελεξες να το μεταφρασεις εσυ. Αλλα αμα δε καταλαβαινεις καν τι διαβαζεις τι να σου πω.

 

Και επειδη το χουμε κουρασει και δε μπορω να καθομαι να ασχολουμαι αλλο, την αποψη μου εξεφρασα και αιτιολογησα με στοιχεια και αποδειξεις, οπως ειναι αναποσπαστο και αναφαιρετο δικαιωμα μου, με σκοπο να βοηθησω το παιδι που το ζητησε να ξερει τι θα αγορασει.

Δεν ειχα σκοπο να εμπλακω σε ανοητες αντιπαραθεσεις, οποτε ας πουμε απλα οτι διαφωνουμε και ας το αφησουμε εδω, να μη κουραζουμε και τους αλλους.

Edited by RAZIEL1799
:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι μαν, οτι πεις. Τριζει το δικο μου, ετριζε του μαγαζιου που το χα δει πριν το παρω, τριζει στο βιντεο που ανεβασα πριν (αναφερεται στο 0.39), ισα που το πιεζει και ξεκουμπωνει ολη η οθονη (στο 0.44), πεφτει σε αλλο βιντεο απο την τσεπη ενος τυπα καθιστος και μοιραζει στα 2 το τηλεφωνο και εχουμε ολοι ελλατωματικα τηλεφωνα ξαφνικα.

 

Οχι, πως χρειαζεται να εξηγουμαι σε σενα, αλλα το κινητο το εχω ως 3η συσκευη, επειδη ηθελα κατι φτηνο με οθονη πανω σπο 6.2" με SIM και καλη αυτονομια για συγκεκριμενους σκοπους. Και το φτηνοτερο tablet με καρτα sim, που να το ξερει λιγο η μανα του εκανε 240ε.

 

Στην αντικειμενικοτατη μου κριτικη επισης, ανεφερα οτι "ο ηχος ειναι στην καλυτερη μετριας ποιοτητας απο το μονοφωνικο ηχειο" και οχι ΕΠΕΙΔΗ εχει μονοφωνικο ηχειο, οπως επελεξες να το μεταφρασεις εσυ. Αλλα αμα δε καταλαβαινεις καν τι διαβαζεις τι να σου πω.

 

Και επειδη το χουμε κουρασει και δε μπορω να καθομαι να ασχολουμαι αλλο, την αποψη μου εξεφρασα και αιτιολογησα με στοιχεια και αποδειξεις, οπως ειναι αναποσπαστο και αναφαιρετο δικαιωμα μου, με σκοπο να βοηθησω το παιδι που το ζητησε να ξερει τι θα αγορασει.

Δεν ειχα σκοπο να εμπλακω σε ανοητες αντιπαραθεσεις, οποτε ας πουμε απλα οτι διαφωνουμε και ας το αφησουμε εδω, να μη κουραζουμε και τους αλλους.

 

Ότι πεις φίλε, σε όλους μας τρίζει, όταν όλοι από κάτω σου γράφουν ότι δεν τρίζει! Μας έβγαλες και τρελούς από πάνω δηλαδή:mad: Δεν ξέρουμε το τηλέφωνο μας;:wacko:

 

Το δικο σου εσυ το πήρες για να το λυγίζεις και να προσπαθείς να το ανοίξεις στα δυο; Το ότι είναι τόσο λεπτό και τόσο μεγάλο σε μέγεθος το έχεις καταλάβει; Εαν ναι νομίζω θα το θεωρήσεις φυσιολογικό

 

Όσον αφορά τον ήχο, εγω δεν το θεώρω καθόλου αντικειμενικό αυτό που λες, μιας και όπως σου είπα και τα 2 έχουν μονοφωνικο ηχείο και επειδή το εχει φίλος μου το S7, του Max το θεωρώ δυνατότερο.

 

Εαν το θεωρείς τόσο χάλια μπορείς να το πουλήσεις και να πάρεις κάτι άλλο

Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει ρε παίδες?? Κάποιος mod δε βλέπει να βάλει τάξη?? Έχετε γεμίσει σχεδόν 2 σελίδες με vs μεταξύ mi Max & s7!! Στο κάτω-κάτω ο καθένας έχει τα γούστα του και δικαίωμα του να γουστάρει όποια συσκευή θέλει!! Αν θέλετε να συνεχίσετε το vs πάτε στο νήμα με την επιλογή συσκευής!! Ας μείνουμε εδώ στα του Mi Max!! Έλεος δηλ!! Και για να μη παρεξηγηθώ, είπα κι εγώ μια άποψη πιο πίσω και τέλος!! Δε το συνέχισα. Πάντα φιλικά και χωρίς να θέλω να θίξω κανένα.

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι θα γίνει ρε παίδες?? Κάποιος mod δε βλέπει να βάλει τάξη?? Έχετε γεμίσει σχεδόν 2 σελίδες με vs μεταξύ mi Max & s7!! Στο κάτω-κάτω ο καθένας έχει τα γούστα του και δικαίωμα του να γουστάρει όποια συσκευή θέλει!! Αν θέλετε να συνεχίσετε το vs πάτε στο νήμα με την επιλογή συσκευής!! Ας μείνουμε εδώ στα του Mi Max!! Έλεος δηλ!! Και για να μη παρεξηγηθώ, είπα κι εγώ μια άποψη πιο πίσω και τέλος!! Δε το συνέχισα. Πάντα φιλικά και χωρίς να θέλω να θίξω κανένα.

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και όχι δε τρίζει, για να μαι δίκαιος!! ☺️

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε μήνυμα για ξεκλείδωμα του Bootloader από xiaomi σε SMS οπότε γίνεται κανονικά και με global stable μην βάζετε China Dev.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ναι μαν, οτι πεις. Τριζει το δικο μου, ετριζε του μαγαζιου που το χα δει πριν το παρω, τριζει στο βιντεο που ανεβασα πριν (αναφερεται στο 0.39), ισα που το πιεζει και ξεκουμπωνει ολη η οθονη (στο 0.44), πεφτει σε αλλο βιντεο απο την τσεπη ενος τυπα καθιστος και μοιραζει στα 2 το τηλεφωνο και εχουμε ολοι ελλατωματικα τηλεφωνα ξαφνικα.

 

Οχι, πως χρειαζεται να εξηγουμαι σε σενα, αλλα το κινητο το εχω ως 3η συσκευη, επειδη ηθελα κατι φτηνο με οθονη πανω σπο 6.2" με SIM και καλη αυτονομια για συγκεκριμενους σκοπους. Και το φτηνοτερο tablet με καρτα sim, που να το ξερει λιγο η μανα του εκανε 240ε.

 

Στην αντικειμενικοτατη μου κριτικη επισης, ανεφερα οτι "ο ηχος ειναι στην καλυτερη μετριας ποιοτητας απο το μονοφωνικο ηχειο" και οχι ΕΠΕΙΔΗ εχει μονοφωνικο ηχειο, οπως επελεξες να το μεταφρασεις εσυ. Αλλα αμα δε καταλαβαινεις καν τι διαβαζεις τι να σου πω.

 

Και επειδη το χουμε κουρασει και δε μπορω να καθομαι να ασχολουμαι αλλο, την αποψη μου εξεφρασα και αιτιολογησα με στοιχεια και αποδειξεις, οπως ειναι αναποσπαστο και αναφαιρετο δικαιωμα μου, με σκοπο να βοηθησω το παιδι που το ζητησε να ξερει τι θα αγορασει.

Δεν ειχα σκοπο να εμπλακω σε ανοητες αντιπαραθεσεις, οποτε ας πουμε απλα οτι διαφωνουμε και ας το αφησουμε εδω, να μη κουραζουμε και τους αλλους.

 

Φίλε είναι σα να έχω Φερράρι και τρίτο αμάξι ένα Φορντ και να μπαίνω στα φόρουμ του Φορντ και να το παίζω υπεράνω.Ειναι άσχημο αυτό και καλό θα είναι να σταματήσεις εδώ την κουβέντα.Εξαλλου τρίτη συσκευή την έχεις,τι ασχολείσαι τόσο;

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει ρε παίδες?? Κάποιος mod δε βλέπει να βάλει τάξη?? Έχετε γεμίσει σχεδόν 2 σελίδες με vs μεταξύ mi Max & s7!! Στο κάτω-κάτω ο καθένας έχει τα γούστα του και δικαίωμα του να γουστάρει όποια συσκευή θέλει!! Αν θέλετε να συνεχίσετε το vs πάτε στο νήμα με την επιλογή συσκευής!! Ας μείνουμε εδώ στα του Mi Max!! Έλεος δηλ!! Και για να μη παρεξηγηθώ, είπα κι εγώ μια άποψη πιο πίσω και τέλος!! Δε το συνέχισα. Πάντα φιλικά και χωρίς να θέλω να θίξω κανένα.

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και όχι δε τρίζει, για να μαι δίκαιος!! ☺️

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και όχι μόνο, ο ήχος του ηχείου θα έλεγα είναι χειρότερος στο S7 edge, ακούγεται λες και ακούγεται από σπηλιά δεν ξέρω πως να το περιγράψω ακριβώς, ίσως λόγω της αδιαβροχοποιησης. Επίσης ο αναγνώστης δακτυλιδιού αποτυπώματος πιο γρήγορος και το βασικό πιο αξιόπιστος από του S7.

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είναι σα να έχω Φερράρι και τρίτο αμάξι ένα Φορντ και να μπαίνω στα φόρουμ του Φορντ και να το παίζω υπεράνω.Ειναι άσχημο αυτό και καλό θα είναι να σταματήσεις εδώ την κουβέντα.Εξαλλου τρίτη συσκευή την έχεις,τι ασχολείσαι τόσο;

Ούτε Ferrari είναι το s7 ούτε Ford το Max. Το s7 είναι ένα κάμπριο με φρου φρου και αρώματα και το μαχ ενα εργαλείο. Τώρα αν ο άλλος πάει να δικαιολογησει τα 500 ευρώ που έδωσε πάω πάσο.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ούτε Ferrari είναι το s7 ούτε Ford το Max. Το s7 είναι ένα κάμπριο με φρου φρου και αρώματα και το μαχ ενα εργαλείο. Τώρα αν ο άλλος πάει να δικαιολογησει τα 500 ευρώ που έδωσε πάω πάσο.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Έχοντας περάσει από τα χέρια μου και τα δύο τηλέφωνα δεν έχω παρά να συμφωνήσω ότι ο παραλληλισμος είναι πιο επιτυχημένος. Το μόνο που πραγματικά μου λείπει από το s7 edge είναι η αδιαβροχοποιηση. Μου έδινε μια αίσθηση ασφαλείας όπως επίσης είχε τύχει με βροχή και δεν σκεφτόμουνα έαν χρειαζόταν πως θα βγάλω το τηλέφωνο από την τσέπη γιατί θα βραχεί.

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει αρχιζει να κουραζει το θεμα με το s7............:mad:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εχει αρχιζει να κουραζει το θεμα με το s7............:mad:

Ισχύει αλλά ακούστηκαν πολλές ανακρίβειες...

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...