Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω παντως που εχω καιρο στην 381, η αυτονομια μου φαινεται ότι μόνο πέφτει, 2μιση ωρες οθονη βαρια με δεδομενα σχεδον ολη τη μερα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω παντως που εχω καιρο στην 381, η αυτονομια μου φαινεται ότι μόνο πέφτει, 2μιση ωρες οθονη βαρια με δεδομενα σχεδον ολη τη μερα

 

Φίλε δυστυχώς την καλύτερη αυτονομία την προσφέρει η 6.0 (Marshmallow). Με χρήση Wi-Fi (πολύ σπάνια 3G/4G απαιτεί μεγαλυτέρη ισχύ), κλήσεις (περίπου 2 ώρες), συγχρονισμό ενεργό για τουλάχιστον σε 4 λογαριασμούς, χρήση κάμερας (~ 1 ώρα) και συγκεκριμένων εφαρμογών για τα δίκτυα κοινωνικής δικτύωσης (τονίζω όχι Facebook app), θα έχεις πάντα τουλάχιστον OST 4 ώρες. Πιστεύω ότι όλα τα παραπάνω σε συνδυασμό με την άριστη διαχείριση Standby της συσκευής την καθιστούν μονόδρομο αν η αυτονομία είναι η πρώτη προτεραιότητα σου (για μια πιο επαγγελματική χρήση της συσκευής). Πιστεύω ότι ο ανταγωνισμός αλλά και η συνεχής παροχή νέου αριθμού διαφορετικών συσκευών από την ίδια την εταιρία, δημιουργεί μια αξιοσημείωτη έλλειψη στο κομμάτι του λογισμικού και στην επιθυμητή υποστήριξή του. Επειδή τις περισσότερες συσκευές τις χρησιμοποιώ για επαγγελματικό σκοπό, προσπαθώ να αποφεύγω μελλοντικές αναβαθμίσεις συστήματος εφόσον η υπάρχουσα έκδοση (φάσματος) λειτουργικού καλύπτει τις κατηγοριοποιημένες απαιτήσεις μου και δεν μου δημιουργεί προβλήματα στην καθημερινή χρήση, με πρώτη προσωπική προτεραιότητα την αυτονομία.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ όλο λέω να το γράψω και το ξεχνούσα.

 

Τι άθλια επιλογή στο θέμα κλήσεις εκτάκτου ανάγκης έχει το Honor.

 

Για να βρει κάποιος τα τηλέφωνα επιλογής πρέπει να κάνει τάματα.

 

Και για όσους δεν γνωρίζουν:

 

Όταν είναι κλειδωμένη η οθόνη έχεις την δυνατότητα της κλήσης εκτάκτου ανάγκης, σε και μπορείς να καταχωρήσεις και κάποια τηλέφωνα πρώτης επιλογής πέρα του 112 όπως "γυναίκα", "μαμά" ή ότι άλλο θεωρεί κάποιος χρήσιμη πληροφορία.

Επίσης υπάρχει επιλογή συμβάντων, ασθενειών, ιστορικό τύπου 3 εμφράγματα και μπαι πας :p

 

Σε αντίστοιχες συσκευές ας πούμε της σαμσουνγκ το interface είναι έτσι:

 

115874d1399002545t-emergency-call-lock-screen-other-uses-1dialer.png

 

Το δικό μας interface είναι βγαλμένο απο τα μυθιστορήματα της Αγκάθα Κρίστι...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Το φόρτισα χθες το βράδυ κατά τις 12, ρύθμισα την μπαταρία στην εξοικονόμηση, έκλεισα wife, internet, gps, το άφησα ανοιχτό έτσι, ενώ άλλες φορές το έκλεινα το βράδυ, και το πρωί 7:30 η μπαταρία ήταν στο 76%, νευρίασα βέβαια, καινούργιο κινητό και το κακό είναι ότι έχει και ενσωματωμένη μπαταρία και δεν μπορείς να την αλλάξεις αν θέλεις μόνος σου ή να κοιτάξεις για μεγαλύτερη.

Βέβαια, είχα εγκαταστήσει χθες το "true caller", και σκέφτηκα μήπως αυτό ήταν η αιτία και το πρωί το έκανα απεγκατάσταση, να δούμε αύριο πως θα πάει.

Edited by D_G
Link to comment
Share on other sites

Το φόρτισα χθες το βράδυ κατά τις 12, ρύθμισα την μπαταρία στην εξοικονόμηση, έκλεισα wife, internet, gps, το άφησα ανοιχτό έτσι, ενώ άλλες φορές το έκλεινα το βράδυ, και το πρωί 7:30 η μπαταρία ήταν στο 76%, νευρίασα βέβαια, καινούργιο κινητό και το κακό είναι ότι έχει και ενσωματωμένη μπαταρία και δεν μπορείς να την αλλάξεις αν θέλεις μόνος σου ή να κοιτάξεις για μεγαλύτερη.

Βέβαια, είχα εγκαταστήσει χθες το "true caller", και σκέφτηκα μήπως αυτό ήταν η αιτία και το πρωί το έκανα απεγκατάσταση, να δούμε αύριο πως θα πάει.

 

Μήπως έτρεχε κάποια εφαρμογή στο παρασκήνιο?

Έχεις ρυθμίσει να μην μένει ανοιχτή καμία εφαρμογή με σβηστή οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση..Γνωρίζει κάποιος τι τύπος καρτας μνήμης δέχεται το Κινητό(sd) και ποια είναι η ιδανικότερη για ομαλή κ ασφαλή λειτουργία? Την πατησα γι αυτο ρωταω
!!!
Link to comment
Share on other sites

Στην 381 έχει πάρα πολύ αυτονομία. 6h οθόνη με περίπου 22h χρήσεις.

Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι

Ρύθμισης -εφαρμογες- επαναφορά προτιμήσεων εφαρμογών.

Link to comment
Share on other sites

Στην 381 έχει πάρα πολύ αυτονομία. 6h οθόνη με περίπου 22h χρήσεις.

Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι

Ρύθμισης -εφαρμογες- επαναφορά προτιμήσεων εφαρμογών.

 

Πραγματικά όταν βλέπω άνθρωπο να γράφει οτι έχει οθόνη 6ωρες και πόσο μάλλον με την 381 εκτός οτι αισθάνομαι ότι με κοροϊδεύουν προσπαθώ να σκεφτώ αν κάνετε έστω και τα βασικά με το κινητό.

 

6 ώρες αποκλείεται να έχεις εκτός και αν απλά το κουβαλάς πάνω σου.

 

 

Το φόρτισα χθες το βράδυ κατά τις 12, ρύθμισα την μπαταρία στην εξοικονόμηση, έκλεισα wife, internet, gps, το άφησα ανοιχτό έτσι, ενώ άλλες φορές το έκλεινα το βράδυ, και το πρωί 7:30 η μπαταρία ήταν στο 76%, νευρίασα βέβαια, καινούργιο κινητό και το κακό είναι ότι έχει και ενσωματωμένη μπαταρία και δεν μπορείς να την αλλάξεις αν θέλεις μόνος σου ή να κοιτάξεις για μεγαλύτερη.

Βέβαια, είχα εγκαταστήσει χθες το "true caller", και σκέφτηκα μήπως αυτό ήταν η αιτία και το πρωί το έκανα απεγκατάσταση, να δούμε αύριο πως θα πάει.

 

Μια απο τα ίδια και έχω ρυθμίσει και τις εφαρμογές να κλείνουν.

 

Ανέμενε νέο update ή πήγαινε ξανά στη 131

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, εχω το honor 8 εδω και 1 μηνα...τις τελευταιες μερες εχει αρχησει να κανει κολληματακια οταν ανοιγω μερικες εφαρμογες η το ιντερνετ...τι μπορω να κανω για να το βελτιωσω?
Link to comment
Share on other sites

Στην 381 έχει πάρα πολύ αυτονομία. 6h οθόνη με περίπου 22h χρήσεις.

Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι

Ρύθμισης -εφαρμογες- επαναφορά προτιμήσεων εφαρμογών.

 

Μου κανει εντυπωση ,αν σου βγαζει τοσο εισαι μια χαρα.

Εμενα η 360 μου εβγαζε 3.30 ωρες περιπου στο 24ωρο με 10% υπολοιπο

Η 381 2.30 ωρες περιπου με 10% υπολοιπο.

Γυρισα σε MM με 4,30 ωρες περιπου.

Παντα με δυο καρτες σιμ.

Επισης και στις δυο εκδοσεις nougat που εβαλα ειχε μια πτωση η φωτεινοτητα

σε κλησεις,μηνυματα και browser και δεν μου αρεσε.

Εχει αναφερθει το θεμα και στο xda forum.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι

Ρύθμισης -εφαρμογες- επαναφορά προτιμήσεων εφαρμογών.

Το έκανα από το μεσημέρι, και μέχρι στιγμής φαίνεται να έχει λιγότερη σπατάλη, να δούμε μελλοντικά.

Σε ευχαριστώ για το μήνυμα!

Link to comment
Share on other sites

Όλοι εσείς που μιλάτε για 2,5 και 3,5 ώρες sot, έχετε 2 κάρτες στο κινητό;

Και μήπως αυτοί που λένε για 5-6 ώρες έχουν μόνο μια;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει αντιμετωπίσει κάνεις πρόβλημα στην 381 με το βίντεο; εμένα μπαγκαρε και δεν τραβάει με τίποτα.. Φώτο βγάζει κανονικά
Link to comment
Share on other sites

Πριν πεις ότι σε κοροιδευουν δοκίμασε αυτό που λέω. Θα δεις ότι η μπαταρία σου πέφτει έτσι λόγο κάποιας εφαρμογής.

Αν στο διάγραμμα που βλέπεις την κατανάλωση της μπαταρίας δεν έχεις καθόλου παράλληλες γραμμές ( σχεδόν ευθείες) ,και το διάγραμμά σου αποτελείται από μια λοξή γραμμή μόνο τότε έχεις θέμα με κάποια εφαρμογή που μένει ανοιχτή στο backround.

Το ίδιο πρόβλημα που λες το είχα κ γω...

Link to comment
Share on other sites

Όλοι εσείς που μιλάτε για 2,5 και 3,5 ώρες sot, έχετε 2 κάρτες στο κινητό;

Και μήπως αυτοί που λένε για 5-6 ώρες έχουν μόνο μια;

 

Προφανώς έχουν μια κάρτα, δεν δουλεύουν ενεργοβόρες εφαρμογές, έχουν τη φωτεινότητα μόνιμα στο 10% χωρίς gps, 4G, maps, κ.ο.κ

Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

 

 

 

Πριν πεις ότι σε κοροιδευουν δοκίμασε αυτό που λέω. Θα δεις ότι η μπαταρία σου πέφτει έτσι λόγο κάποιας εφαρμογής.

Αν στο διάγραμμα που βλέπεις την κατανάλωση της μπαταρίας δεν έχεις καθόλου παράλληλες γραμμές ( σχεδόν ευθείες) ,και το διάγραμμά σου αποτελείται από μια λοξή γραμμή μόνο τότε έχεις θέμα με κάποια εφαρμογή που μένει ανοιχτή στο backround.

Το ίδιο πρόβλημα που λες το είχα κ γω...

 

Όταν εννοώ ότι με κοροϊδεύουν δεν εννοώ ότι εσύ ή κάποιος άλλος λέει ψέματα αλλά του στυλ "χαχαχ παρτα μπαμπά εγώ βγάζω 6ώρες SOT ενώ εσύ ούτε καν" ελπίζω καταλαβαίνεις πως το εννοώ.

 

Απλά να ξέρεις πώς όταν πέρασα την 381 έκανα και hard factory reset και έστησα το κινητό απο την αρχή, οπότε οι εφαρμογές έχουν μπει εκ νέου, έχω κάνει όλες τις απαραίτητες ρυθμίσεις για να έχω καλύτερη αυτονομία πλην του οτι δεν έχω ενεργοποιημένη την "λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας" γίνεται υπερβολικά αργό κάτι που δεν ειναι επιθυμητό.

 

Παρ όλα αυτά από περιέργεια έκανα αυτό που πρότεινες χωρίς κανένα αποτέλεσμα.

 

Απο την άλλη μιας που είμαι υπερβολικά περίεργος θα σου πω πως λειτουργώ εγώ το δικό μου κινητό για να μου πεις και συ να βγάλουμε ενα καθαρό αποτέλεσμα.

 

- Μόνιμα ανοιχτό WiFi

- Μόνιμα ανοιχτό Bluetooth και συνδεδεμένο με το talk band 2

- Δύο κάρτες

- Φωτεινότητα τουλάχιστον 50% έως full λόγο του ότι είμαι σε έντονο φως και δεν βλέπω.

- Όταν είμαι στο δρόμο μόνιμα ανοιχτό το 4G

- social με FB, viber, Skype να έχουν πρωταρχικό ρόλο.

- Ενεργοποιημένη την εφαρμογή Υγεία σε live βηματισμό.

- Εφαρμογή ξυπνητηριού βαρδιων. Συγκεκριμένα Shift work Schedule ( δοκίμασε το, θα σου λύσει τα χέρια)

- Sygic τουλάχιστον μια φορά τη μέρα για 40χλμ

- Συγχρονισμό σε 3 λογαριασμούς Google (κάθε ενα λεπτό χτυπάει email, τα περισσότερα Προσφορές), calendar, και μόνιμα συγχρονισμό με το Huawei wear λόγο του talk band 2

- Browser chrome με τα μπούνια...

- 4 ξυπνητήρια (δεν έχω μυαλό και θέλω να θυμάμαι) το ίδιο και σε calendar πολλές υπενθυμίσεις

- Μια ώρα τουλάχιστον σε κλήσεις μιλώντας πάντα απ το Bluetooth

 

Φυσικά εγώ έχω SOT 2 ώρες και δεν έχω καμία απαίτηση να βγάλω παραπάνω μιας που το emui 5 μας βγήκε λίγο φόλα.

 

Όπως καταλαβαίνεις οχι απλά του πίνω το αίμα αλλά ρουφαω και το μεδούλι...

 

Πραγματικά αν είχα και γω 6ώρες SOT θα το είχα κρεμασμένο στο λαιμό μου.

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχουν μια κάρτα, δεν δουλεύουν ενεργοβόρες εφαρμογές, έχουν τη φωτεινότητα μόνιμα στο 10% χωρίς gps, 4G, maps, κ.ο.κ

Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

 

 

 

 

 

Όταν εννοώ ότι με κοροϊδεύουν δεν εννοώ ότι εσύ ή κάποιος άλλος λέει ψέματα αλλά του στυλ "χαχαχ παρτα μπαμπά εγώ βγάζω 6ώρες SOT ενώ εσύ ούτε καν" ελπίζω καταλαβαίνεις πως το εννοώ.

 

Απλά να ξέρεις πώς όταν πέρασα την 381 έκανα και hard factory reset και έστησα το κινητό απο την αρχή, οπότε οι εφαρμογές έχουν μπει εκ νέου, έχω κάνει όλες τις απαραίτητες ρυθμίσεις για να έχω καλύτερη αυτονομία πλην του οτι δεν έχω ενεργοποιημένη την "λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας" γίνεται υπερβολικά αργό κάτι που δεν ειναι επιθυμητό.

 

Παρ όλα αυτά από περιέργεια έκανα αυτό που πρότεινες χωρίς κανένα αποτέλεσμα.

 

Απο την άλλη μιας που είμαι υπερβολικά περίεργος θα σου πω πως λειτουργώ εγώ το δικό μου κινητό για να μου πεις και συ να βγάλουμε ενα καθαρό αποτέλεσμα.

 

- Μόνιμα ανοιχτό WiFi

- Μόνιμα ανοιχτό Bluetooth και συνδεδεμένο με το talk band 2

- Δύο κάρτες

- Φωτεινότητα τουλάχιστον 50% έως full λόγο του ότι είμαι σε έντονο φως και δεν βλέπω.

- Όταν είμαι στο δρόμο μόνιμα ανοιχτό το 4G

- social με FB, viber, Skype να έχουν πρωταρχικό ρόλο.

- Ενεργοποιημένη την εφαρμογή Υγεία σε live βηματισμό.

- Εφαρμογή ξυπνητηριού βαρδιων. Συγκεκριμένα Shift work Schedule ( δοκίμασε το, θα σου λύσει τα χέρια)

- Sygic τουλάχιστον μια φορά τη μέρα για 40χλμ

- Συγχρονισμό σε 3 λογαριασμούς Google (κάθε ενα λεπτό χτυπάει email, τα περισσότερα Προσφορές), calendar, και μόνιμα συγχρονισμό με το Huawei wear λόγο του talk band 2

- Browser chrome με τα μπούνια...

- 4 ξυπνητήρια (δεν έχω μυαλό και θέλω να θυμάμαι) το ίδιο και σε calendar πολλές υπενθυμίσεις

- Μια ώρα τουλάχιστον σε κλήσεις μιλώντας πάντα απ το Bluetooth

 

Φυσικά εγώ έχω SOT 2 ώρες και δεν έχω καμία απαίτηση να βγάλω παραπάνω μιας που το emui 5 μας βγήκε λίγο φόλα.

 

Όπως καταλαβαίνεις οχι απλά του πίνω το αίμα αλλά ρουφαω και το μεδούλι...

 

Πραγματικά αν είχα και γω 6ώρες SOT θα το είχα κρεμασμένο στο λαιμό μου.

 

Φίλε rackal, αν με τέτοια χρήση είχες 6 ώρες sot θεωρώ πως η Huawei δεν θα προλάβαινε να παράγει honor 8. Θα γινόταν all time best seller smartphone. :-)

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

με microSD μεσα χωραει μονο nano sim έτσι;

 

Και οι δύο ίδιες είναι, παίρνει ή δύο nano sim ή μια nano sim και μια microSD μέχρι 256gb.

 

Βέβαια υπάρχει τρόπος (αυτόν που χρησιμοποιώ εγώ) που έχεις 2 σιμ και SD μαζί, αλλά δεν το συνιστώ γιατί αν δεν κάνεις σωστά την πατέντα, στη καλύτερη να πληρώσεις 5 ευρώ για καινούργια sim στη χειρότερη να σου κολλήσει το sim tray με ότι αυτό συνεπάγεται...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει εντυπωση ,αν σου βγαζει τοσο εισαι μια χαρα.

Εμενα η 360 μου εβγαζε 3.30 ωρες περιπου στο 24ωρο με 10% υπολοιπο

Η 381 2.30 ωρες περιπου με 10% υπολοιπο.

Γυρισα σε MM με 4,30 ωρες περιπου.

Παντα με δυο καρτες σιμ.

Επισης και στις δυο εκδοσεις nougat που εβαλα ειχε μια πτωση η φωτεινοτητα

σε κλησεις,μηνυματα και browser και δεν μου αρεσε.

Εχει αναφερθει το θεμα και στο xda forum.

 

Να σας πω και τα δικά μου στατιστικά:

Προ νουγκατ η β 181 νομίζω ήταν έφτανα sot γύρω στις 5 ώρες, άλλες φορές λίγο παραπάνω άλλες λίγο λιγότερο

Μετά που πέρασα στο νουγκατ είχα ως εξής

Για β360 3:15 με 3:30 ώρες sot

Με β380 4 ώρες κατά μέσο όρο

Με την β381 δεν ξέρω δεν έχω καταφέρει να την περάσω

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, βρηκα το κινητο σε λευκο, στα 220 ευρω περιπου (απο καποιον που αγορασε σημερα απο wind και δεν το θελει). Καταρχην μια "χαζη" ερωτηση, το λευκο ειναι ομορφο; Αφηνει δαχτυλιες; Διοτι μονο το μαυρο και το μπλε εχω δει απο κοντα που μου αρεσουν παρα πολυ για να ειμαι ειλικρινης.

 

Και η σημαντικη ερωτηση, η μπαταρια του ειναι τοσο χαλια οσο γραφετε; Η χρηση που κανω ειναι τιποτα browsing μεσα στην μερα, κανα facebook/instagram/messenger και παιχνιδια οπως το king of thieves και battle bay. Συνηθως την φωτεινοτητα την εχω στο αυτοματο (χαμηλα σχετικα), δεδομενα/wifi/gps/bluetooth τα εχω ανοιχτα μονο αν τα χρησιμοποιω, ειδαλλως οχι. Αν βγαζει κατω απο 2-3 ωρες SoT με αυτα τα δεδομενα περιπου ειναι λιγο δυσκολο η αληθεια ειναι οτι ειμαι σκεπτικος ως προς την αγορα του γιατι ουσιαστικα θα πρεπει να το φορτιζω 2 φορες την μερα.

 

Τι λετε ως προς αυτο το θεμα; Ειναι το μονο που με βαζει σε σκεψεις μιας και προφανως προκειται για κινηταρα. Επισης, προερχομαι απο LG G2 οποτε φανταζομαι θα δω διαφορες πολλες ετσι κι αλλιως.

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Το άσπρο μια χαρά χρώματακι είναι. Η μπαταρία θα σου φανεί σούπερ σε σχέση με αυτό που είχες. Με κλειστά μάτια σε αυτή την τιμή . Θα το ευχαριστηθεις
Link to comment
Share on other sites

@Pavlos1908

 

Καταρχάς το άσπρο δεν λεκιαζει σε σχέση με το μαύρο, οι δαχτυλιες περισσότερο φαίνονται στο μαύρο παρά στο άσπρο.

 

Το άσπρο δείχνει καλύτερα τις γωνίες του και το ασημί περίγραμμα τα σπάει.

 

Αλλά... δεν είναι μαύρο :p

 

Αν είναι θέμα χρώματος αγόρασε το είναι μια χαρά και φαίνεται καθαρότερο απο τα άλλα.

 

Η μπαταρία είναι καθαρά θέμα αναβαθμίσεων, κάποια στιγμή θα βρουν τη χρυσή τομή, σε γενικές γραμμές ακόμα και έτσι με την τωρινή 381 μπορείς να βγάζεις με τη χρήση που αναφέρεις 4 ώρες SOT ΧΩΡΙΣ παιχνίδια, αν είσαι λίγο συντηρητικός και δουλεύεις με εξοικονόμηση ενέργειας ο χρόνος ανεβαίνει εκπληκτικά.

 

Τα παιχνίδια τώρα, το battle bay θα σου ζεσταίνει το κινητό πολύ, βέβαια σε θέμα επιδόσεων θα πάθεις πλάκα, δε θα ξεκολλας απ τα παιχνίδια αλλά όπως ξέρεις όλα έχουν αντάλλαγμα με απλά λόγια θα έχεις ΜΕ παιχνίδια κάπου στις 2,5 (3 αν έχεις χαμηλό φωτισμό) ώρες SOT.

 

Για μένα να το πάρεις, η τιμή απλά δεν υπάρχει και το κινητό δεν παίζεται!

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ ολους για τις απαντησεις. Σχετικά με battle bay και το G2 μου ζεσταινοταν υπερβολικά μεχρι που εβαλα τα γραφικα στο half και έφτιαξε. Αλλα οπως και να εχει έχω συνηθισει με το G2 ωρες ωρες να νιώθω λες και ειναι κανα μάτι κουζίνας οποτε δεν με ενοχλει αυτο. Σύντομα θα είμαι καινούργιος χρηστης λοιπόν. Μια ερωτηση, τις αναβαθμισεις που λογικα θα βγάλει να τις κανω ή όχι;

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Να τις κάνεις με τον εξής τρόπο: πέρνα την 360 δούλεψε μια μέρα μαζί της ή μια φόρτιση αποφόρτιση.

Μετά πας ξέρω γω στη 381 τα ίδια, να δεις που έχεις καλύτερη αυτονομία πχ στη 360 4 ώρες στη 381 2 ώρες και να μείνεις στην καλύτερη για σένα αυτονομία και όταν βγει μια σωστή και σταθερή αναβάθμιση εδω μέσα θα το μάθεις απ τους πρώτους.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...